241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Meiden - MO15 - UVV'40 MO15-1

Teamleden

Spelers
Myna Ameziane        
Annelot Bastiaansen        
Daphne van den Berg        
Fieke van den Berg Keeper      
Karlijn van Dongen        
Kara van Gestel        
Liesbeth Ham        
Guusje Hofman        
Carlijne ter Hofstede        
Nikita Jukic        
Saartje van der Meer        
Anoek Nous        
Ilse Rops        
Mieke Schuiling        
Sophie Timmermans        
 
Overige teamleden
Henk Schuiling Coordinator
Marcel ter Hofstede Teammanager mDWF
Silvian Diepstraten Jeugdtrainer Teamtraining
Marcel ter Hofstede Jeugdtrainer Teamtraining
Henk Schuiling Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 13:00 Sarto MO15-1 Chaam MO15-1
C 07-03-2020 13:00 Rijen MO15-1 Sarto MO15-1
C 07-03-2020 11:30 Chaam MO15-1 Gilze MO15-1
C 07-03-2020 11:30 VOAB MO15-2 SC 't Zand MO15-2
C 07-03-2020 12:00 DIA MO15-1 UVV'40 MO15-1
C 07-03-2020 11:00 Gloria UC MO15-1 Gesta MO15-1
C 07-03-2020 10:30 Viola MO15-1 TSC MO15-1
C 14-03-2020 11:00 Gloria UC MO15-1 DIA MO15-1
C 14-03-2020 11:45 Gilze MO15-1 Rijen MO15-1
C 14-03-2020 12:00 Gesta MO15-1 Chaam MO15-1
C 14-03-2020 12:45 SC 't Zand MO15-2 Viola MO15-1
C 14-03-2020 13:00 Sarto MO15-1 TSC MO15-1
C 14-03-2020 13:00 UVV'40 MO15-1 VOAB MO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 12:45 UVV'40 MO15-1 Gloria UC MO15-1 150931 3-4
C 15-02-2020 13:00 TSC MO15-1 Rijen MO15-1 150621 9-0
C 15-02-2020 13:00 Sarto MO15-1 Viola MO15-1 150200 2-0
C 15-02-2020 11:15 SC 't Zand MO15-2 Chaam MO15-1 150752 6-0
C 15-02-2020 12:00 Gesta MO15-1 DIA MO15-1 150538 3-11
C 15-02-2020 11:45 Gilze MO15-1 VOAB MO15-2 150077 0-1
C 08-02-2020 13:00 Rijen MO15-1 SC 't Zand MO15-2 150305 1-3
C 08-02-2020 11:30 UVV'40 MO15-1 Gilze MO15-1 150851 1-3
C 08-02-2020 11:30 Chaam MO15-1 Viola MO15-1 150844 0-2
C 08-02-2020 11:30 VOAB MO15-2 Gesta MO15-1 151013 0-0
C 08-02-2020 12:30 DIA MO15-1 TSC MO15-1 150875 1-1
C 08-02-2020 11:00 Gloria UC MO15-1 Sarto MO15-1 150235 2-0
C 01-02-2020 12:00 TSC MO15-1 VOAB MO15-2 150107 7-1
C 01-02-2020 12:45 SC 't Zand MO15-2 DIA MO15-1 150994 0-0
C 01-02-2020 12:00 Gesta MO15-1 UVV'40 MO15-1 150672 2-2
C 01-02-2020 11:45 Gilze MO15-1 Gloria UC MO15-1 150242 5-2
C 01-02-2020 10:30 Viola MO15-1 Rijen MO15-1 150121 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 13:00 DIA MO15-2 SCO MO15-1 63283 1-4
C 11-01-2020 09:30 UVV'40 MO15-1 TSC MO15-1 63989 1-4
C 21-12-2019 09:45 JEKA MO15-2 Gesta MO15-1 63337 4-1
C 21-12-2019 10:15 WDS'19 MO15-1 SCO MO15-1 63360 6-2
C 14-12-2019 12:30 Madese Boys MO15-1 WDS'19 MO15-1 63432 3-2
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 UVV'40 MO15-1 91727 13-2
C 14-12-2019 12:30 DIA MO15-2 Gesta MO15-1 63598 0-1
C 14-12-2019 13:30 TSC MO15-1 Gilze MO15-1 63714 7-0
C 14-12-2019 13:00 Rijen MO15-1 JEKA MO15-2 63361 1-0
C 14-12-2019 11:00 SCO MO15-1 RFC MO15-1 63830 0-0
C 11-12-2019 19:30 UVV'40 MO15-1 SCO MO15-1 94137 4-3
C 07-12-2019 10:15 RFC MO15-1 TSC MO15-1 63634 1-3
C 07-12-2019 10:15 JEKA MO15-2 SCO MO15-1 63307 0-0
C 07-12-2019 14:30 Gesta MO15-1 Gilze MO15-1 63343 0-4
C 07-12-2019 12:00 WDS'19 MO15-1 SC 't Zand MO15-1 91726 2-4
C 07-12-2019 12:30 Madese Boys MO15-1 Rijen MO15-1 63759 4-0
C 07-12-2019 12:00 UVV'40 MO15-1 DIA MO15-2 63852 5-2
C 30-11-2019 10:45 TSC MO15-1 Gesta MO15-1 63334 2-0
C 30-11-2019 12:00 JEKA MO15-2 UVV'40 MO15-1 63716 3-2
C 30-11-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 Madese Boys MO15-1 91725 2-2
C 30-11-2019 13:15 Gilze MO15-1 RFC MO15-1 63280 2-2
C 30-11-2019 13:00 Rijen MO15-1 WDS'19 MO15-1 63737 0-1
C 23-11-2019 12:00 WDS'19 MO15-1 JEKA MO15-2 63496 3-1
C 23-11-2019 12:30 Madese Boys MO15-1 RFC MO15-1 63494 8-1
C 23-11-2019 12:45 SCO MO15-1 Gesta MO15-1 63694 0-2
C 23-11-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 TSC MO15-1 91724 2-0
C 23-11-2019 13:00 DIA MO15-2 Gilze MO15-1 63856 2-3
C 23-11-2019 13:00 Rijen MO15-1 UVV'40 MO15-1 63768 3-0
C 16-11-2019 13:30 UVV'40 MO15-1 SCO MO15-1 63930 0-0
C 16-11-2019 09:15 TSC MO15-1 Rijen MO15-1 63274 11-0
C 16-11-2019 10:00 JEKA MO15-2 DIA MO15-2 63899 2-1
C 16-11-2019 10:15 RFC MO15-1 WDS'19 MO15-1 63304 4-1
C 16-11-2019 10:00 Gilze MO15-1 SC 't Zand MO15-1 91723 0-7
C 16-11-2019 12:00 Gesta MO15-1 Madese Boys MO15-1 63739 0-7
C 09-11-2019 13:30 TSC MO15-1 JEKA MO15-2 63547 9-1
C 09-11-2019 13:00 DIA MO15-2 WDS'19 MO15-1 63932 1-4
C 09-11-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 Rijen MO15-1 91722 11-0
C 09-11-2019 12:00 Gesta MO15-1 RFC MO15-1 63810 1-1
C 09-11-2019 11:45 Gilze MO15-1 UVV'40 MO15-1 63469 3-1
C 09-11-2019 11:00 SCO MO15-1 Madese Boys MO15-1 63881 0-6
C 02-11-2019 10:15 RFC MO15-1 SC 't Zand MO15-1 91721 0-6
C 02-11-2019 12:30 Madese Boys MO15-1 DIA MO15-2 63357 8-0
C 02-11-2019 10:00 JEKA MO15-2 Gilze MO15-1 63813 1-3
C 02-11-2019 13:00 Rijen MO15-1 Gesta MO15-1 63604 2-1
C 26-10-2019 10:00 Gilze MO15-1 WDS'19 MO15-1 63566 3-8
C 26-10-2019 14:30 DIA MO15-2 SC 't Zand MO15-1 91720 0-14
C 26-10-2019 11:45 TSC MO15-1 Madese Boys MO15-1 63550 0-8
C 26-10-2019 12:00 Gesta MO15-1 UVV'40 MO15-1 63777 0-2
C 26-10-2019 11:00 SCO MO15-1 Rijen MO15-1 63650 8-0
C 26-10-2019 10:15 RFC MO15-1 JEKA MO15-2 63947 1-1
C 12-10-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 JEKA MO15-2 91717 10-0
C 05-10-2019 12:00 WDS'19 MO15-1 TSC MO15-1 63835 0-1
C 05-10-2019 12:30 Madese Boys MO15-1 Gilze MO15-1 63839 7-1
C 05-10-2019 13:00 UVV'40 MO15-1 RFC MO15-1 63686 3-1
C 05-10-2019 13:00 Rijen MO15-1 DIA MO15-2 63426 3-0
C 05-10-2019 11:15 SC 't Zand MO15-1 SCO MO15-1 91719 15-0
C 28-09-2019 11:30 JEKA MO15-2 Madese Boys MO15-1 63491 1-13
C 28-09-2019 10:15 RFC MO15-1 Rijen MO15-1 63870 6-0
C 28-09-2019 10:45 UVV'40 MO15-1 WDS'19 MO15-1 63610 2-6
C 28-09-2019 13:15 Gilze MO15-1 SCO MO15-1 63622 1-1
C 28-09-2019 12:30 TSC MO15-1 DIA MO15-2 63593 10-1
C 28-09-2019 13:00 Gesta MO15-1 SC 't Zand MO15-1 91718 0-10
C 21-09-2019 13:00 Rijen MO15-1 Gilze MO15-1 63794 0-7
C 21-09-2019 13:30 DIA MO15-2 RFC MO15-1 63397 2-3
C 21-09-2019 12:30 Madese Boys MO15-1 UVV'40 MO15-1 63968 10-0
C 21-09-2019 11:45 WDS'19 MO15-1 Gesta MO15-1 63696 6-0
C 21-09-2019 11:00 SCO MO15-1 TSC MO15-1 63981 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Gesta MO15-1 Baronie MO15-2 15418 6-0
B 14-09-2019 10:00 JEKA MO15-1 UVV'40 MO15-1 15471 5-0
B 07-09-2019 08:30 JEKA MO15-1 Gesta MO15-1 15367 3-0
B 07-09-2019 14:30 UVV'40 MO15-1 Baronie MO15-2 15374 2-2
B 31-08-2019 11:35 Baronie MO15-2 JEKA MO15-1 15317 1-0
B 31-08-2019 09:30 Gesta MO15-1 UVV'40 MO15-1 15278 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC MO15-1 3 2 1 0 7 17 2 15 0
2 SC 't Zand MO15-2 2 2 0 0 6 9 1 8 0
3 Gilze MO15-1 3 2 0 1 6 8 4 4 0
4 Gloria UC MO15-1 3 2 0 1 6 8 8 0 0
5 DIA MO15-1 2 1 1 0 4 12 4 8 0
6 VOAB MO15-2 3 1 1 1 4 2 7 -5 0
7 Sarto MO15-1 2 1 0 1 3 2 2 0 0
8 Viola MO15-1 3 1 0 2 3 3 5 -2 0
9 Rijen MO15-1 3 1 0 2 3 4 13 -9 0
10 Gesta MO15-1 3 0 2 1 2 5 13 -8 0
11 UVV'40 MO15-1 3 0 1 2 1 6 9 -3 0
12 Chaam MO15-1 2 0 0 2 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand MO15-1 11 10 1 0 31 95 6 89 0
2 Madese Boys MO15-1 11 10 1 0 31 76 7 69 0
3 TSC MO15-1 11 9 0 2 27 51 15 36 0
4 WDS'19 MO15-1 10 6 0 4 18 38 21 17 0
5 Gilze MO15-1 11 5 2 4 17 27 36 -9 0
6 RFC MO15-1 10 3 3 4 12 20 28 -8 0
7 Rijen MO15-1 10 4 0 6 12 9 48 -39 0
8 UVV'40 MO15-1 11 4 0 7 12 22 48 -26 0
9 JEKA MO15-2 10 3 1 6 10 14 44 -30 0
10 SCO MO15-1 9 2 1 6 7 19 39 -20 0
11 Gesta MO15-1 11 2 1 8 7 6 38 -32 0
12 DIA MO15-2 11 0 0 11 0 10 57 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO15-1 3 2 0 1 6 8 1 7 0
2 Gesta MO15-1 3 2 0 1 6 8 4 4 0
3 Baronie MO15-2 3 1 1 1 4 3 8 -5 0
4 UVV'40 MO15-1 3 0 1 2 1 3 9 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven