0233 Onder 16 competitie (najaar)

Junioren - JO16 - UVV'40 JO16-1

Teamleden

Spelers
JayJay van Unen Veldspeler/keeper      
Jay Ansems Keeper      
Jos Augenbroe        
Joris Beljaars        
Thimo Bogers        
Tim van Gool        
Nout van Ittersum        
Guus Lutken        
Rutger van den Maagdenberg        
Thijs van Opstal        
Renas Osso        
Stijn Veen        
Erre Verwaal        
Tobie Walraven        
Teun Zweegers        
 
Overige teamleden
Paul Berry Teammanager mDWF
Anton van Opstal Teammanager mDWF
VACATURE Teammanager mDWF VACATURE

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 UVV'40 JO16-1 F. (Frank) den Hartog 90340 Sportpark Dalem Zuid 10:30
C 21-12-2019 12:00 UVV'40 JO16-1 Baardwijk JO16-1 R (Remco) Raats 34430 Sportpark Jeugdland 11:30
C 11-01-2020 11:00 UVV'40 JO16-1 Roosendaal JO16-3 34517 Sportpark Jeugdland 10:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 Unitas'30 JO16-1
C 14-12-2019 12:00 SV Reeshof JO16-1 Roosendaal JO16-3
C 14-12-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 DIA JO16-1
C 14-12-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Emplina JO16-2
C 21-12-2019 12:00 UVV'40 JO16-1 Baardwijk JO16-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 UVV'40 JO16-1 90340 0-0
C 07-12-2019 14:30 Chaam JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34720 0-0
C 07-12-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Unitas'30 JO16-1 34395 0-0
C 07-12-2019 15:00 Emplina JO16-2 SV Reeshof JO16-1 34858 0-0
C 07-12-2019 12:00 DIA JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34119 0-0
C 04-12-2019 19:00 UVV'40 JO16-1 Chaam JO16-1 34147 1-7
C 30-11-2019 10:15 Unitas'30 JO16-1 Chaam JO16-1 34597 3-3
C 30-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO16-1 Roosendaal JO16-3 34776 12-0
C 30-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Baardwijk JO16-1 34212 1-5
C 30-11-2019 13:00 TSV Gudok JO16-2 Emplina JO16-2 90339 2-6
C 30-11-2019 15:45 SV Reeshof JO16-1 UVV'40 JO16-1 34329 2-0
C 27-11-2019 19:30 TSV Gudok JO16-2 SV Reeshof JO16-1 90337 0-3
C 23-11-2019 12:30 DIA JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90338 14-4
C 23-11-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 Chaam JO16-1 34678 7-0
C 23-11-2019 13:00 UVV'40 JO16-1 Roosendaal JO16-3 34517 0-0
C 23-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34692 1-2
C 23-11-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 94271 1-2
C 23-11-2019 13:45 SV Reeshof JO16-1 Unitas'30 JO16-1 34544 2-1
C 16-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 UVV'40 JO16-1 34354 2-4
C 16-11-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Baardwijk JO16-1 34162 0-6
C 16-11-2019 16:15 Unitas'30 JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34775 3-5
C 16-11-2019 14:00 Chaam JO16-1 DIA JO16-1 34456 0-0
C 09-11-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Chaam JO16-1 34571 1-8
C 09-11-2019 13:30 Unitas'30 JO16-1 Emplina JO16-2 34217 7-2
C 09-11-2019 12:00 SV Reeshof JO16-1 DIA JO16-1 34769 6-4
C 09-11-2019 12:45 Beek Vooruit JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90336 3-0
C 02-11-2019 14:30 Chaam JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34407 1-5
C 02-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 Beek Vooruit JO16-1 34267 2-4
C 02-11-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 SV Reeshof JO16-1 34624 2-1
C 02-11-2019 12:00 DIA JO16-1 UVV'40 JO16-1 34611 5-2
C 02-11-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Unitas'30 JO16-1 90335 0-7
C 26-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-1 Baardwijk JO16-1 34810 5-2
C 26-10-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Emplina JO16-2 34682 2-1
C 26-10-2019 13:45 SV Reeshof JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 34671 2-4
C 26-10-2019 14:30 Chaam JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90334 21-0
C 26-10-2019 15:15 Unitas'30 JO16-1 DIA JO16-1 34423 11-2
C 05-10-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Roosendaal JO16-3 90333 1-8
C 05-10-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 UVV'40 JO16-1 34290 7-1
C 05-10-2019 13:00 Emplina JO16-2 Chaam JO16-1 34556 1-8
C 05-10-2019 12:30 Baardwijk JO16-1 Unitas'30 JO16-1 34745 4-1
C 05-10-2019 12:15 DIA JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34152 4-2
C 28-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 SV Reeshof JO16-1 34248 6-0
C 28-09-2019 13:00 Emplina JO16-2 DIA JO16-1 34602 2-8
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO16-1 UVV'40 JO16-1 34688 5-1
C 28-09-2019 15:00 Roosendaal JO16-3 Rood-Wit W JO16-1 34289 0-5
C 28-09-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 Baardwijk JO16-1 90332 1-10
C 25-09-2019 19:30 Baardwijk JO16-1 Emplina JO16-2 34318 13-0
C 21-09-2019 12:00 DIA JO16-1 Roosendaal JO16-3 34301 12-1
C 21-09-2019 15:45 SV Reeshof JO16-1 Chaam JO16-1 34722 1-2
C 21-09-2019 15:30 UVV'40 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 34306 0-8
C 21-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 TSV Gudok JO16-2 90331 12-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Gesta JO16-1 UVV'40 JO16-1 8110 2-1
B 14-09-2019 14:30 Gloria UC JO16-1 Chaam JO16-1 8140 4-4
B 10-09-2019 19:00 Gloria UC JO16-1 Gesta JO16-1 8049 3-1
B 07-09-2019 14:30 Chaam JO16-1 UVV'40 JO16-1 8076 11-2
B 31-08-2019 12:30 UVV'40 JO16-1 Gloria UC JO16-1 8029 3-3
B 31-08-2019 14:30 Gesta JO16-1 Chaam JO16-1 7989 0-15

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO16-1 8 7 0 1 21 49 9 40 0
2 Beek Vooruit JO16-1 8 7 0 1 21 42 9 33 0
3 Rood-Wit W JO16-1 8 6 0 2 18 40 14 26 0
4 Chaam JO16-1 8 5 1 2 16 50 19 31 0
5 DIA JO16-1 7 5 0 2 15 49 28 21 0
6 Unitas'30 JO16-1 8 4 1 3 13 38 19 19 0
7 SV Reeshof Jo16-1 8 4 0 4 12 17 19 -2 0
8 Roosendaal JO16-3 7 2 0 5 6 12 45 -33 0
9 UVV'40 JO16-1 7 1 0 6 3 9 36 -27 0
10 Emplina JO16-2 8 1 0 7 3 16 48 -32 0
11 TSV Gudok JO16-2 9 0 0 9 0 8 84 -76 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam JO16-1 3 2 1 0 7 30 6 24 0
2 Gloria UC JO16-1 3 1 2 0 5 10 8 2 0
3 Gesta JO16-1 3 1 0 2 3 3 19 -16 0
4 UVV'40 JO16-1 3 0 1 2 1 6 16 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 JO16-1 11 11 0 0 33 62 6 56 0
2 SV Reeshof Jo16-1 11 9 1 1 28 33 9 24 0
3 Blauw Wit'81 JO16-1 11 7 0 4 21 40 21 19 0
4 Brabantia JO16-1 11 6 1 4 19 37 30 7 0
5 SEOLTO JO16-1 11 6 1 4 19 20 25 -5 0
6 DBS JO16-2G 11 5 0 6 15 26 24 2 0
7 Tuldania JO16-1 11 4 2 5 14 22 34 -12 0
8 DIA JO16-1 11 4 1 6 13 30 38 -8 0
9 TSC JO16-1 11 2 3 6 9 21 30 -9 0
10 UVV'40 JO16-1 11 2 3 6 9 19 39 -20 0
11 SVSOS JO16-1 11 2 1 8 7 16 35 -19 0
12 Brabantia JO16-2 11 1 1 9 4 19 54 -35 0

Training

Berichten



Terug naar boven