0255 Onder 13 competitie (najaar)

Junioren - JO13 - UVV'40 JO13-1G

Teamleden

Spelers
Lukas Baldal        
Wybe Beullens        
Midas Brouwers        
Joep van Dijk        
Dou Dirven        
Minke Goutier        
Silver Hanken        
Bauke van Haren        
Ruben Heestermans        
Wesley Heestermans        
Pepijn Mandl        
Lars Nuhn        
Rens van der Put        
Boet Wolters        
Quinten de Zwaan        
 
Overige teamleden
Niels van Dongen Teammanager mDWF
Martijn van den Boer Jeugdtrainer Teamtraining
Tom de Koning Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 08:30 Baronie JO13-2 The Gunners JO13-1
C 01-02-2020 09:00 Alliance JO13-1 RFC JO13-1
C 01-02-2020 09:00 VVR JO13-1 Steenbergen JO13-1
C 01-02-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 Unitas'30 JO13-2
C 01-02-2020 14:30 Groen Wit JO13-1 Seolto JO13-1G
C 01-02-2020 15:00 UVV'40, JO13-1G JEKA JO13-2
C 08-02-2020 11:10 Unitas'30 JO13-2 UVV'40, JO13-1G
C 08-02-2020 08:30 JEKA JO13-2 VVR JO13-1
C 08-02-2020 08:45 RFC JO13-1 Baronie JO13-2
C 08-02-2020 11:30 Seolto JO13-1G Alliance JO13-1
C 08-02-2020 10:00 Steenbergen JO13-1 Groen Wit JO13-1
C 08-02-2020 10:45 The Gunners JO13-1 SC Gastel JO13-1
C 15-02-2020 08:30 Baronie JO13-2 Seolto JO13-1G
C 15-02-2020 09:00 Alliance JO13-1 Steenbergen JO13-1
C 15-02-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 UVV'40, JO13-1G
C 15-02-2020 09:00 VVR JO13-1 Unitas'30 JO13-2
C 15-02-2020 10:15 RFC JO13-1 The Gunners JO13-1
C 15-02-2020 11:45 Groen Wit JO13-1 JEKA JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
V 25-01-2020 11:00 VVR JO13-1 UVV'40 JO13-1G vriends 1 - 2
C 18-01-2020 10:15 UVV'40 JO13-1G RWB JO13-1 N. (Niels) van Dongen 41966 3 - 3
V 14-01-2020 18:30 UVV'40 JO13-1G KFC Turnhout U12 OEFEN 3 - 0
T 11-01-2020 09:00 OJC Rosmalen UVV'40 JO13-1G TOERNOOI 3e plaats
C 13-12-2019 19:00 UVV'40 JO13-1G FC Tilburg JO13-1 M.A.T.P (Marco) Van den Besselaar 42190 3 - 1
C 07-12-2019 11:30 VOAB JO13-2 UVV'40 JO13-1G Afgeschermd 42653 1 - 5
C 30-11-2019 10:45 UVV'40 JO13-1G SC 't Zand JO13-2G M. (Martijn) van den Boer 42669 0 - 3
C 23-11-2019 10:45 UVV'40 JO13-1G Were Di JO13-1 M. (Martijn) van den Boer 42326 2 - 0
C 16-11-2019 12:00 Rijen JO13-1 UVV'40 JO13-1G L. (Lars) Veenstra 41015 1 - 3
C 09-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 UVV'40 JO13-1G Afgeschermd 41198 1 - 2
C 26-10-2019 12:00 SV Reeshof JO13-1 UVV'40 JO13-1G W.A.A. (Wilan) van Kuijk 41081 2 - 3
B 11-10-2019 19:00 UVV'40 JO13-1G Gilze JO13-1 J.A.M.J.A (Jack) van Engelen 92643 3 - 1
C 05-10-2019 10:45 UVV'40 JO13-1G ZIGO JO13-1 Afgeschermd 40233 2 - 0
C 28-09-2019 10:00 SVSSS JO13-1 UVV'40 JO13-1G S. (Stijn) Langerak 42094 2 - 1
C 21-09-2019 10:45 UVV'40 JO13-1G Sarto JO13-2 L. (Luc) van Dongen 41822 6 - 0
B 14-09-2019 12:00 JEKA JO13-3 UVV'40 JO13-1G J. (Jairo) van Gobbel 10099 0 - 3
B 07-09-2019 08:30 Baronie JO13-3 UVV'40 JO13-1G M. (Michiel) Baldal 9889 1 - 3
B 31-08-2019 13:00 UVV'40 JO13-1G DIA JO13-1 R. (Rens) van Haren 9603 13 - 0
T 24-08-2019 10:00 Gilze UVV'40 JO13-1G 3e plaats
T 18-08-2019 14:00 Marvilde UVV'40 JO13-1G 1e plaats
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 10:15 UVV'40, JO13-1G RWB JO13-1 41966 3-3
C 14-12-2019 12:00 Rijen JO13-1 Sarto JO13-2 42697 0-4
C 14-12-2019 11:30 VOAB JO13-2 SC 't Zand JO13-2G 41915 0-0
C 14-12-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 Were Di JO13-1 42022 1-6
C 14-12-2019 11:00 ZIGO JO13-1 RWB JO13-1 40012 0-0
C 14-12-2019 08:45 SV Reeshof JO13-1 SVSSS JO13-1 42322 0-3
C 13-12-2019 19:00 UVV'40, JO13-1G FC Tilburg JO13-1 42190 3-1
C 07-12-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 SV Reeshof JO13-1 40429 3-2
C 07-12-2019 10:00 SVSSS JO13-1 Rijen JO13-1 42058 4-0
C 07-12-2019 10:30 Were Di JO13-1 ZIGO JO13-1 40914 1-0
C 07-12-2019 12:45 SC 't Zand JO13-2G Zwaluw VFC JO13-2 41408 2-5
C 07-12-2019 11:30 VOAB JO13-2 UVV'40, JO13-1G 42653 1-5
C 07-12-2019 11:30 RWB JO13-1 Sarto JO13-2 40294 3-0
C 30-11-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 Were Di JO13-1 40208 0-0
C 30-11-2019 11:00 ZIGO JO13-1 SV Reeshof JO13-1 40859 4-0
C 30-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 VOAB JO13-2 41355 4-2
C 30-11-2019 10:00 Sarto JO13-2 SVSSS JO13-1 42128 1-2
C 30-11-2019 10:45 UVV'40, JO13-1G SC 't Zand JO13-2G 42669 0-3
C 30-11-2019 12:00 Rijen JO13-1 RWB JO13-1 41322 2-6
C 23-11-2019 10:45 UVV'40, JO13-1G Were Di JO13-1 42326 2-0
C 23-11-2019 10:15 SV Reeshof JO13-1 RWB JO13-1 40977 0-6
C 23-11-2019 11:15 SC 't Zand JO13-2G FC Tilburg JO13-1 41329 5-2
C 23-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 Rijen JO13-1 41679 2-2
C 23-11-2019 11:30 VOAB JO13-2 SVSSS JO13-1 40746 1-1
C 23-11-2019 11:00 ZIGO JO13-1 Sarto JO13-2 40375 6-1
C 16-11-2019 10:00 Sarto JO13-2 Zwaluw VFC JO13-2 41515 3-5
C 16-11-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 ZIGO JO13-1 42001 1-5
C 16-11-2019 10:00 SVSSS JO13-1 SC 't Zand JO13-2G 39969 1-2
C 16-11-2019 10:30 Were Di JO13-1 SV Reeshof JO13-1 40238 6-0
C 16-11-2019 12:00 Rijen JO13-1 UVV'40, JO13-1G 41015 1-3
C 16-11-2019 11:30 RWB JO13-1 VOAB JO13-2 42034 4-0
C 09-11-2019 10:00 Rijen JO13-1 FC Tilburg JO13-1 40875 1-1
C 09-11-2019 11:30 RWB JO13-1 SVSSS JO13-1 41659 4-1
C 09-11-2019 11:00 ZIGO JO13-1 SC 't Zand JO13-2G 40919 4-1
C 09-11-2019 10:00 Sarto JO13-2 Were Di JO13-1 40499 2-7
C 09-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 UVV'40, JO13-1G 41198 1-2
C 09-11-2019 08:45 SV Reeshof JO13-1 VOAB JO13-2 42205 1-0
C 02-11-2019 10:00 SVSSS JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 40033 7-1
C 02-11-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 Sarto JO13-2 41545 2-2
C 02-11-2019 10:30 Were Di JO13-1 Rijen JO13-1 42633 6-1
C 02-11-2019 12:45 SC 't Zand JO13-2G SV Reeshof JO13-1 39978 0-0
C 02-11-2019 11:30 VOAB JO13-2 ZIGO JO13-1 42619 1-1
C 26-10-2019 10:00 Sarto JO13-2 SC 't Zand JO13-2G 41536 2-4
C 26-10-2019 10:00 SVSSS JO13-1 FC Tilburg JO13-1 42043 3-3
C 26-10-2019 11:00 ZIGO JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 41914 3-2
C 26-10-2019 11:30 RWB JO13-1 Were Di JO13-1 42149 6-2
C 26-10-2019 12:00 Rijen JO13-1 VOAB JO13-2 40133 2-5
C 26-10-2019 12:00 SV Reeshof JO13-1 UVV'40, JO13-1G 41081 2-3
C 05-10-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 RWB JO13-1 41185 0-4
C 05-10-2019 10:30 Were Di JO13-1 SVSSS JO13-1 42358 3-0
C 05-10-2019 12:45 SC 't Zand JO13-2G Rijen JO13-1 42588 3-1
C 05-10-2019 11:30 VOAB JO13-2 Sarto JO13-2 41041 5-1
C 05-10-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 SV Reeshof JO13-1 41146 1-1
C 05-10-2019 10:45 UVV'40, JO13-1G ZIGO JO13-1 40233 2-0
C 28-09-2019 12:00 Rijen JO13-1 ZIGO JO13-1 41698 1-4
C 28-09-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 VOAB JO13-2 41418 0-0
C 28-09-2019 11:30 Sarto JO13-2 SV Reeshof JO13-1 40128 1-4
C 28-09-2019 10:00 SVSSS JO13-1 UVV'40, JO13-1G 42094 2-1
C 28-09-2019 10:30 Were Di JO13-1 SC 't Zand JO13-2G 42579 2-1
C 28-09-2019 11:30 RWB JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 40197 5-3
C 21-09-2019 10:00 Zwaluw VFC JO13-2 FC Tilburg JO13-1 42319 4-2
C 21-09-2019 10:15 SV Reeshof JO13-1 Rijen JO13-1 42191 2-4
C 21-09-2019 11:30 VOAB JO13-2 Were Di JO13-1 42447 3-3
C 21-09-2019 11:15 SC 't Zand JO13-2G RWB JO13-1 40308 4-8
C 21-09-2019 11:00 ZIGO JO13-1 SVSSS JO13-1 42459 4-1
C 21-09-2019 10:45 UVV'40, JO13-1G Sarto JO13-2 41822 6-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 11-10-2019 19:00 UVV'40, JO13-1G Gilze JO13-1 92643 3-1
B 14-09-2019 12:00 JEKA JO13-3 UVV'40, JO13-1G 10099 0-3
B 14-09-2019 10:45 DIA JO13-1 Baronie JO13-3 10160 2-4
B 07-09-2019 08:30 Baronie JO13-3 UVV'40, JO13-1G 9889 1-3
B 07-09-2019 10:45 DIA JO13-1 JEKA JO13-3 9718 0-8
B 31-08-2019 10:30 JEKA JO13-3 Baronie JO13-3 9508 4-1
B 31-08-2019 13:00 UVV'40, JO13-1G DIA JO13-1 9603 13-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO13-1 10 9 1 0 28 49 15 34 0
2 UVV'40, JO13-1G 11 8 1 2 25 30 14 16 0
3 Were Di JO13-1 11 7 2 2 23 36 16 20 0
4 ZIGO JO13-1 10 7 1 2 22 31 11 20 0
5 SVSSS JO13-1 11 5 2 4 17 25 20 5 0
6 SC 't Zand JO13-2G 10 5 1 4 16 25 25 0 0
7 Zwaluw VFC JO13-2 11 4 2 5 14 29 35 -6 0
8 VOAB JO13-2 10 2 4 4 10 18 22 -4 0
9 FC Tilburg JO13-1 11 1 5 5 8 15 29 -14 0
10 SV Reeshof JO13-1 11 2 2 7 8 12 31 -19 0
11 Rijen JO13-1 11 1 2 8 5 15 40 -25 0
12 Sarto JO13-2 11 1 1 9 4 17 44 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Gastel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 The Gunners JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 JEKA JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RFC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Seolto JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Steenbergen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UVV'40, JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VVR JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40, JO13-1G 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Gilze JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Berichten



Terug naar boven