0255 Onder 13 competitie (najaar)

Junioren - JO13 - UVV'40 JO13-1G

Teamleden

Spelers
Lukas Baldal        
Wybe Beullens        
Midas Brouwers        
Joep van Dijk        
Dou Dirven        
Minke Goutier        
Silver Hanken        
Bauke van Haren        
Wesley Heestermans        
Pepijn Mandl        
Lars Nuhn        
Rens van der Put        
Boet Wolters        
Quinten de Zwaan        
 
Overige teamleden
Niels van Dongen Teammanager mDWF
Martijn van den Boer Jeugdtrainer Teamtraining
Tom de Koning Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 10:15 UVV'40, JO13-1G RWB JO13-1 41966 3-3
C 14-12-2019 12:00 Rijen JO13-1 Sarto JO13-2 42697 0-4
C 14-12-2019 11:30 VOAB JO13-2 SC 't Zand JO13-2G 41915 0-0
C 14-12-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 Were Di JO13-1 42022 1-6
C 14-12-2019 11:00 ZIGO JO13-1 RWB JO13-1 40012 0-0
C 14-12-2019 08:45 SV Reeshof JO13-1 SVSSS JO13-1 42322 0-3
C 13-12-2019 19:00 UVV'40, JO13-1G FC Tilburg JO13-1 42190 3-1
C 07-12-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 SV Reeshof JO13-1 40429 3-2
C 07-12-2019 10:00 SVSSS JO13-1 Rijen JO13-1 42058 4-0
C 07-12-2019 10:30 Were Di JO13-1 ZIGO JO13-1 40914 1-0
C 07-12-2019 12:45 SC 't Zand JO13-2G Zwaluw VFC JO13-2 41408 2-5
C 07-12-2019 11:30 VOAB JO13-2 UVV'40, JO13-1G 42653 1-5
C 07-12-2019 11:30 RWB JO13-1 Sarto JO13-2 40294 3-0
C 30-11-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 Were Di JO13-1 40208 0-0
C 30-11-2019 11:00 ZIGO JO13-1 SV Reeshof JO13-1 40859 4-0
C 30-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 VOAB JO13-2 41355 4-2
C 30-11-2019 10:00 Sarto JO13-2 SVSSS JO13-1 42128 1-2
C 30-11-2019 10:45 UVV'40, JO13-1G SC 't Zand JO13-2G 42669 0-3
C 30-11-2019 12:00 Rijen JO13-1 RWB JO13-1 41322 2-6
C 23-11-2019 10:45 UVV'40, JO13-1G Were Di JO13-1 42326 2-0
C 23-11-2019 10:15 SV Reeshof JO13-1 RWB JO13-1 40977 0-6
C 23-11-2019 11:15 SC 't Zand JO13-2G FC Tilburg JO13-1 41329 5-2
C 23-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 Rijen JO13-1 41679 2-2
C 23-11-2019 11:30 VOAB JO13-2 SVSSS JO13-1 40746 1-1
C 23-11-2019 11:00 ZIGO JO13-1 Sarto JO13-2 40375 6-1
C 16-11-2019 10:00 Sarto JO13-2 Zwaluw VFC JO13-2 41515 3-5
C 16-11-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 ZIGO JO13-1 42001 1-5
C 16-11-2019 10:00 SVSSS JO13-1 SC 't Zand JO13-2G 39969 1-2
C 16-11-2019 10:30 Were Di JO13-1 SV Reeshof JO13-1 40238 6-0
C 16-11-2019 12:00 Rijen JO13-1 UVV'40, JO13-1G 41015 1-3
C 16-11-2019 11:30 RWB JO13-1 VOAB JO13-2 42034 4-0
C 09-11-2019 10:00 Rijen JO13-1 FC Tilburg JO13-1 40875 1-1
C 09-11-2019 11:30 RWB JO13-1 SVSSS JO13-1 41659 4-1
C 09-11-2019 11:00 ZIGO JO13-1 SC 't Zand JO13-2G 40919 4-1
C 09-11-2019 10:00 Sarto JO13-2 Were Di JO13-1 40499 2-7
C 09-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 UVV'40, JO13-1G 41198 1-2
C 09-11-2019 08:45 SV Reeshof JO13-1 VOAB JO13-2 42205 1-0
C 02-11-2019 10:00 SVSSS JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 40033 7-1
C 02-11-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 Sarto JO13-2 41545 2-2
C 02-11-2019 10:30 Were Di JO13-1 Rijen JO13-1 42633 6-1
C 02-11-2019 12:45 SC 't Zand JO13-2G SV Reeshof JO13-1 39978 0-0
C 02-11-2019 11:30 VOAB JO13-2 ZIGO JO13-1 42619 1-1
C 26-10-2019 10:00 Sarto JO13-2 SC 't Zand JO13-2G 41536 2-4
C 26-10-2019 10:00 SVSSS JO13-1 FC Tilburg JO13-1 42043 3-3
C 26-10-2019 11:00 ZIGO JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 41914 3-2
C 26-10-2019 11:30 RWB JO13-1 Were Di JO13-1 42149 6-2
C 26-10-2019 12:00 Rijen JO13-1 VOAB JO13-2 40133 2-5
C 26-10-2019 12:00 SV Reeshof JO13-1 UVV'40, JO13-1G 41081 2-3
C 05-10-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 RWB JO13-1 41185 0-4
C 05-10-2019 10:30 Were Di JO13-1 SVSSS JO13-1 42358 3-0
C 05-10-2019 12:45 SC 't Zand JO13-2G Rijen JO13-1 42588 3-1
C 05-10-2019 11:30 VOAB JO13-2 Sarto JO13-2 41041 5-1
C 05-10-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 SV Reeshof JO13-1 41146 1-1
C 05-10-2019 10:45 UVV'40, JO13-1G ZIGO JO13-1 40233 2-0
C 28-09-2019 12:00 Rijen JO13-1 ZIGO JO13-1 41698 1-4
C 28-09-2019 10:00 FC Tilburg JO13-1 VOAB JO13-2 41418 0-0
C 28-09-2019 11:30 Sarto JO13-2 SV Reeshof JO13-1 40128 1-4
C 28-09-2019 10:00 SVSSS JO13-1 UVV'40, JO13-1G 42094 2-1
C 28-09-2019 10:30 Were Di JO13-1 SC 't Zand JO13-2G 42579 2-1
C 28-09-2019 11:30 RWB JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 40197 5-3
C 21-09-2019 10:00 Zwaluw VFC JO13-2 FC Tilburg JO13-1 42319 4-2
C 21-09-2019 10:15 SV Reeshof JO13-1 Rijen JO13-1 42191 2-4
C 21-09-2019 11:30 VOAB JO13-2 Were Di JO13-1 42447 3-3
C 21-09-2019 11:15 SC 't Zand JO13-2G RWB JO13-1 40308 4-8
C 21-09-2019 11:00 ZIGO JO13-1 SVSSS JO13-1 42459 4-1
C 21-09-2019 10:45 UVV'40, JO13-1G Sarto JO13-2 41822 6-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 13:00 UVV'40, JO13-1G Steenbergen JO13-1 110827 0-0
C 23-05-2020 12:30 JEKA JO13-2 RFC JO13-1 111984 0-0
C 23-05-2020 12:00 Unitas'30 JO13-2 Seolto JO13-1G 113515 0-0
C 23-05-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 Alliance JO13-1 113778 0-0
C 16-05-2020 08:30 Baronie JO13-2 SC Gastel JO13-1 113268 0-0
C 16-05-2020 09:00 Alliance JO13-1 Groen Wit JO13-1 111587 0-0
C 16-05-2020 09:00 Seolto JO13-1G UVV'40, JO13-1G 110850 0-0
C 16-05-2020 10:00 Steenbergen JO13-1 Unitas'30 JO13-2 112739 0-0
C 16-05-2020 10:15 The Gunners JO13-1 JEKA JO13-2 115367 0-0
C 16-05-2020 10:15 RFC JO13-1 VVR JO13-1 111145 0-0
C 09-05-2020 09:00 VVR JO13-1 SC Gastel JO13-1 111661 0-0
C 09-05-2020 10:00 Steenbergen JO13-1 Baronie JO13-2 113313 0-0
C 09-05-2020 11:45 Unitas'30 JO13-2 Groen Wit JO13-1 113041 0-0
C 09-05-2020 12:30 The Gunners JO13-1 Seolto JO13-1G 113466 0-0
C 09-05-2020 12:30 JEKA JO13-2 Alliance JO13-1 110796 0-0
C 09-05-2020 12:45 UVV'40, JO13-1G RFC JO13-1 112532 0-0
C 18-04-2020 09:00 Alliance JO13-1 Baronie JO13-2 114468 0-0
C 18-04-2020 09:00 Seolto JO13-1G Steenbergen JO13-1 113885 0-0
C 18-04-2020 10:15 JEKA JO13-2 Unitas'30 JO13-2 110960 0-0
C 18-04-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 RFC JO13-1 113306 0-0
C 18-04-2020 13:45 UVV'40, JO13-1G The Gunners JO13-1 111874 0-0
C 18-04-2020 13:15 Groen Wit JO13-1 VVR JO13-1 112152 0-0
C 11-04-2020 12:00 VVR JO13-1 The Gunners JO13-1 114817 0-0
C 04-04-2020 08:30 Baronie JO13-2 VVR JO13-1 111200 0-0
C 04-04-2020 09:00 Alliance JO13-1 UVV'40, JO13-1G 113908 0-0
C 04-04-2020 09:00 Seolto JO13-1G JEKA JO13-2 111700 0-0
C 04-04-2020 10:15 RFC JO13-1 Unitas'30 JO13-2 114876 0-0
C 04-04-2020 10:00 Steenbergen JO13-1 SC Gastel JO13-1 112445 0-0
C 04-04-2020 11:45 The Gunners JO13-1 Groen Wit JO13-1 111536 0-0
C 28-03-2020 13:45 UVV'40, JO13-1G Baronie JO13-2 111784 0-0
C 28-03-2020 12:10 Unitas'30 JO13-2 The Gunners JO13-1 113543 0-0
C 28-03-2020 11:30 Groen Wit JO13-1 RFC JO13-1 110748 0-0
C 28-03-2020 10:45 JEKA JO13-2 Steenbergen JO13-1 112429 0-0
C 28-03-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 Seolto JO13-1G 112925 0-0
C 28-03-2020 09:00 VVR JO13-1 Alliance JO13-1 114730 0-0
C 21-03-2020 11:30 Groen Wit JO13-1 Baronie JO13-2 115073 0-0
C 14-03-2020 09:00 Alliance JO13-1 Unitas'30 JO13-2 114124 0-0
C 14-03-2020 08:30 Baronie JO13-2 JEKA JO13-2 111597 0-0
C 14-03-2020 09:00 VVR JO13-1 UVV'40, JO13-1G 114347 0-0
C 14-03-2020 10:15 RFC JO13-1 Seolto JO13-1G 110818 0-0
C 14-03-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 Groen Wit JO13-1 112727 0-0
C 14-03-2020 11:45 The Gunners JO13-1 Steenbergen JO13-1 112243 0-0
C 07-03-2020 10:00 Steenbergen JO13-1 RFC JO13-1 114240 0-4
C 07-03-2020 10:00 Seolto JO13-1G VVR JO13-1 113135 5-1
C 07-03-2020 10:15 JEKA JO13-2 SC Gastel JO13-1 114026 2-4
C 07-03-2020 10:30 The Gunners JO13-1 Alliance JO13-1 114243 2-3
C 07-03-2020 12:15 Unitas'30 JO13-2 Baronie JO13-2 114843 1-3
C 07-03-2020 13:30 UVV'40, JO13-1G Groen Wit JO13-1 111840 3-0
C 15-02-2020 08:30 Baronie JO13-2 Seolto JO13-1G 111268 0-3
C 15-02-2020 09:00 Alliance JO13-1 Steenbergen JO13-1 111411 1-1
C 15-02-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 UVV'40, JO13-1G 112991 2-4
C 15-02-2020 09:00 VVR JO13-1 Unitas'30 JO13-2 114866 2-1
C 15-02-2020 10:15 RFC JO13-1 The Gunners JO13-1 113078 1-1
C 15-02-2020 11:45 Groen Wit JO13-1 JEKA JO13-2 112491 3-0
C 08-02-2020 10:45 The Gunners JO13-1 SC Gastel JO13-1 111116 1-3
C 08-02-2020 10:00 Steenbergen JO13-1 Groen Wit JO13-1 113619 1-1
C 08-02-2020 09:00 Seolto JO13-1G Alliance JO13-1 110962 3-2
C 08-02-2020 08:45 RFC JO13-1 Baronie JO13-2 112302 3-1
C 08-02-2020 08:30 JEKA JO13-2 VVR JO13-1 111358 1-4
C 08-02-2020 10:15 Unitas'30 JO13-2 UVV'40, JO13-1G 115077 2-2
C 01-02-2020 15:00 UVV'40, JO13-1G JEKA JO13-2 112375 1-1
C 01-02-2020 11:30 Groen Wit JO13-1 Seolto JO13-1G 113855 4-0
C 01-02-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 Unitas'30 JO13-2 112861 1-3
C 01-02-2020 09:00 VVR JO13-1 Steenbergen JO13-1 115130 3-2
C 01-02-2020 09:00 Alliance JO13-1 RFC JO13-1 110985 1-5
C 01-02-2020 08:30 Baronie JO13-2 The Gunners JO13-1 112281 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 01-04-2020 18:30 Essche Boys JO13-1 OVC'26 JO13-1 156719 0-0
B 01-04-2020 18:30 Bavel JO13-2 Groen Wit JO13-1 156711 0-0
B 03-03-2020 18:00 Rijen JO13-1 UVV'40, JO13-1G 156709 0-2
B 02-03-2020 19:30 Baardwijk JO13-1 SVSSS JO13-1 156715 1-0
B 29-02-2020 12:00 SV Reeshof JO13-1 ZIGO JO13-1 156725 0-6
B 11-10-2019 19:00 UVV'40, JO13-1G Gilze JO13-1 92643 3-1
B 14-09-2019 10:45 DIA JO13-1 Baronie JO13-3 10160 2-4
B 14-09-2019 12:00 JEKA JO13-3 UVV'40, JO13-1G 10099 0-3
B 07-09-2019 10:45 DIA JO13-1 JEKA JO13-3 9718 0-8
B 07-09-2019 08:30 Baronie JO13-3 UVV'40, JO13-1G 9889 1-3
B 31-08-2019 13:00 UVV'40, JO13-1G DIA JO13-1 9603 13-0
B 31-08-2019 10:30 JEKA JO13-3 Baronie JO13-3 9508 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO13-1 10 9 1 0 28 49 15 34 0
2 UVV'40, JO13-1G 11 8 1 2 25 30 14 16 0
3 Were Di JO13-1 11 7 2 2 23 36 16 20 0
4 ZIGO JO13-1 10 7 1 2 22 31 11 20 0
5 SVSSS JO13-1 11 5 2 4 17 25 20 5 0
6 SC 't Zand JO13-2G 10 5 1 4 16 25 25 0 0
7 Zwaluw VFC JO13-2 11 4 2 5 14 29 35 -6 0
8 VOAB JO13-2 10 2 4 4 10 18 22 -4 0
9 FC Tilburg JO13-1 11 1 5 5 8 15 29 -14 0
10 SV Reeshof JO13-1 11 2 2 7 8 12 31 -19 0
11 Rijen JO13-1 11 1 2 8 5 15 40 -25 0
12 Sarto JO13-2 11 1 1 9 4 17 44 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO13-1 4 3 1 0 10 13 3 10 0
2 Seolto JO13-1G 4 3 0 1 9 11 7 4 0
3 VVR JO13-1 4 3 0 1 9 10 9 1 0
4 UVV'40, JO13-1G 4 2 2 0 8 10 5 5 0
5 Groen Wit JO13-1 4 2 1 1 7 8 4 4 0
6 SC Gastel JO13-1 4 2 0 2 6 10 10 0 0
7 The Gunners JO13-1 4 1 1 2 4 8 9 -1 0
8 Unitas'30 JO13-2 4 1 1 2 4 7 8 -1 0
9 Alliance JO13-1 4 1 1 2 4 7 11 -4 0
10 Baronie JO13-2 4 1 0 3 3 6 11 -5 0
11 Steenbergen JO13-1 4 0 2 2 2 4 9 -5 0
12 JEKA JO13-2 4 0 1 3 1 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO13-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 UVV'40, JO13-1G 1 1 0 0 3 2 0 2 0
3 Baardwijk JO13-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
4 Bavel JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Essche Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Groen Wit JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OVC'26 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVSSS JO13-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
9 Rijen JO13-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
10 SV Reeshof JO13-1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven