0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - JO15 - UVV'40 JO15-2G

Teamleden

Spelers
Gijs Alblas Keeper      
Noor Bastiaansen        
Tibbe van Bijnen        
Douwe Dekker        
Sep Fassaert        
Teun Leenen        
Daan Melisse        
Merlijn Nekeman        
Gijs Paans        
Pepijn Schets        
Menno de Visser        
Tijn Walraven        
 
Overige teamleden
Joep Fassaert Teammanager mDWF
Jorg Feskens Jeugdtrainer Teamtraining
Jari Heestermans Jeugdtrainer Teamtraining
Friso van Bijnen Jeugdcoach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 10:00 Rijen JO15-2 Berkdijk JO15-1
C 16-11-2019 11:00 SCO JO15-1 JEKA JO15-5
C 16-11-2019 10:45 UVV'40 JO15-2G Baronie JO15-4
C 16-11-2019 11:30 Internos JO15-1 Dongen JO15-2
C 16-11-2019 13:00 TSV Gudok JO15-3 Oosterhout JO15-1
C 16-11-2019 13:15 Boeimeer JO15-2 Chaam JO15-1
C 23-11-2019 13:00 Chaam JO15-1 Rijen JO15-2
C 23-11-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 Internos JO15-1
C 23-11-2019 12:30 JEKA JO15-5 TSV Gudok JO15-3
C 23-11-2019 11:00 Berkdijk JO15-1 SCO JO15-1
C 23-11-2019 11:00 Dongen JO15-2 UVV'40 JO15-2G
C 23-11-2019 10:00 Baronie JO15-4 Boeimeer JO15-2
C 30-11-2019 13:00 TSV Gudok JO15-3 Rijen JO15-2
C 30-11-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 Chaam JO15-1
C 30-11-2019 12:30 Dongen JO15-2 Berkdijk JO15-1
C 30-11-2019 12:00 JEKA JO15-5 Baronie JO15-4
C 30-11-2019 11:30 Internos JO15-1 Boeimeer JO15-2
C 30-11-2019 11:00 SCO JO15-1 UVV'40 JO15-2G
C 07-12-2019 13:15 Boeimeer JO15-2 TSV Gudok JO15-3
C 07-12-2019 13:00 Chaam JO15-1 Dongen JO15-2
C 07-12-2019 11:00 SCO JO15-1 Baronie JO15-4
C 07-12-2019 11:00 UVV'40 JO15-2G JEKA JO15-5
C 07-12-2019 11:00 Berkdijk JO15-1 Oosterhout JO15-1
C 07-12-2019 10:00 Rijen JO15-2 Internos JO15-1
C 14-12-2019 10:00 Baronie JO15-4 Rijen JO15-2
C 14-12-2019 11:30 Internos JO15-1 TSV Gudok JO15-3
C 14-12-2019 12:30 Dongen JO15-2 SCO JO15-1
C 14-12-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 UVV'40 JO15-2G
C 14-12-2019 13:00 Chaam JO15-1 Berkdijk JO15-1
C 14-12-2019 14:30 JEKA JO15-5 Boeimeer JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-11-2019 11:30 Internos JO15-1 SCO JO15-1 87464 5-3
C 09-11-2019 13:15 Boeimeer JO15-2 Rijen JO15-2 36078 6-1
C 09-11-2019 13:15 JEKA JO15-5 Berkdijk JO15-1 37592 0-0
C 09-11-2019 13:00 TSV Gudok JO15-3 UVV'40 JO15-2G 38077 3-5
C 09-11-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 Dongen JO15-2 37726 2-1
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO15-4 Chaam JO15-1 37514 0-3
C 02-11-2019 11:00 SCO JO15-1 TSV Gudok JO15-3 35464 4-1
C 02-11-2019 10:00 Rijen JO15-2 Oosterhout JO15-1 35714 3-5
C 02-11-2019 10:45 UVV'40 JO15-2G Internos JO15-1 87463 0-0
C 02-11-2019 11:00 Berkdijk JO15-1 Baronie JO15-4 36485 9-2
C 02-11-2019 12:00 Dongen JO15-2 Boeimeer JO15-2 36828 0-0
C 02-11-2019 13:00 Chaam JO15-1 JEKA JO15-5 37093 1-1
C 26-10-2019 11:45 Baronie JO15-4 Dongen JO15-2 37521 0-7
C 26-10-2019 11:30 Internos JO15-1 Chaam JO15-1 87462 6-2
C 26-10-2019 13:00 TSV Gudok JO15-3 Berkdijk JO15-1 36383 7-3
C 26-10-2019 13:15 Boeimeer JO15-2 UVV'40 JO15-2G 36558 0-7
C 26-10-2019 10:00 Rijen JO15-2 SCO JO15-1 35835 2-9
C 26-10-2019 11:45 JEKA JO15-5 Oosterhout JO15-1 37365 1-0
C 19-10-2019 10:00 Baronie JO15-4 Internos JO15-1 93683 0-0
C 12-10-2019 10:15 Baronie JO15-4 Internos JO15-1 90757 0-0
C 12-10-2019 11:00 SCO JO15-1 Boeimeer JO15-2 36699 0-0
C 05-10-2019 11:00 Berkdijk JO15-1 Internos JO15-1 87461 4-6
C 05-10-2019 10:45 UVV'40 JO15-2G Rijen JO15-2 36875 8-0
C 05-10-2019 13:00 Chaam JO15-1 TSV Gudok JO15-3 37692 0-1
C 05-10-2019 14:00 Dongen JO15-2 JEKA JO15-5 37633 1-2
C 05-10-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 Baronie JO15-4 36996 3-1
C 02-10-2019 19:00 Boeimeer JO15-2 Oosterhout JO15-1 37565 1-1
C 28-09-2019 10:00 Rijen JO15-2 Dongen JO15-2 36240 0-5
C 28-09-2019 11:30 Internos JO15-1 JEKA JO15-5 87460 1-3
C 28-09-2019 13:00 TSV Gudok JO15-3 Baronie JO15-4 35694 2-6
C 28-09-2019 11:00 SCO JO15-1 Chaam JO15-1 37033 6-2
C 28-09-2019 10:45 UVV'40 JO15-2G Berkdijk JO15-1 38052 7-1
C 21-09-2019 13:30 JEKA JO15-5 Rijen JO15-2 36717 5-1
C 21-09-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 SCO JO15-1 35640 4-3
C 21-09-2019 12:30 Dongen JO15-2 TSV Gudok JO15-3 35675 15-0
C 21-09-2019 13:00 Chaam JO15-1 UVV'40 JO15-2G 37715 0-11
C 21-09-2019 12:00 Baronie JO15-4 Internos JO15-1 87459 0-0
C 21-09-2019 11:00 Berkdijk JO15-1 Boeimeer JO15-2 35704 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 10:15 UVV'40 JO15-2G VVR JO15-1 92501 4-3
B 14-09-2019 13:30 JEKA JO15-5 UVV'40 JO15-2G 8839 0-2
B 14-09-2019 13:30 Boeimeer JO15-2 Baronie JO15-5 8945 7-3
B 07-09-2019 10:15 Baronie JO15-5 UVV'40 JO15-2G 8643 2-5
B 07-09-2019 13:30 Boeimeer JO15-2 JEKA JO15-5 8517 2-1
B 31-08-2019 10:30 UVV'40 JO15-2G Boeimeer JO15-2 8354 5-0
B 31-08-2019 13:30 JEKA JO15-5 Baronie JO15-5 8264 12-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO15-2G 5 5 0 0 15 38 4 34 0
2 JEKA JO15-5 5 4 1 0 13 12 4 8 0
3 Oosterhout JO15-1 6 4 1 1 13 15 10 5 0
4 Internos JO15-1 4 3 0 1 9 18 12 6 0
5 Dongen JO15-2 5 3 0 2 9 29 4 25 0
6 SCO JO15-1 5 3 0 2 9 25 14 11 0
7 Boeimeer JO15-2 4 2 1 1 7 11 10 1 0
8 TSV Gudok JO15-3 6 2 0 4 6 14 33 -19 0
9 Chaam JO15-1 6 1 1 4 4 8 25 -17 0
10 Berkdijk JO15-1 5 1 0 4 3 18 26 -8 0
11 Baronie JO15-4 5 1 0 4 3 9 24 -15 0
12 Rijen JO15-2 6 0 0 6 0 7 38 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO15-2G 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 VVR JO15-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-3 10 10 0 0 30 69 9 60 0
2 UVV'40 JO15-2 10 8 1 1 25 63 14 49 0
3 VVR JO15-2 10 7 0 3 21 44 15 29 0
4 WDS'19 JO15-2 10 6 2 2 20 33 18 15 0
5 Rijen JO15-3 10 5 1 4 16 39 26 13 0
6 Unitas'30 JO15-7 10 4 1 5 13 37 37 0 0
7 JEKA JO15-10 10 4 0 6 12 47 29 18 0
8 Unitas'30 JO15-8 10 2 2 6 8 21 55 -34 0
9 Moerse Boys JO15-2 10 2 1 7 7 17 52 -35 0
10 Baronie JO15-7 10 2 0 8 6 20 80 -60 0
11 Rijen JO15-4 10 1 0 9 3 19 74 -55 0

Training

Berichten



Terug naar boven