0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - JO15 - UVV'40 JO15-1

Teamleden

Spelers
Daan Barbereau        
Janniek Bastiaansen        
Jens Elisen        
Juup Fassaert        
Lucas Franken        
Nathaniel van der Geld        
Robbie Graaskamp        
Sam Havermans        
Milan Hendrikx        
Jur IJzermans        
Felix Jongen        
Seb Laurijssen        
Sjoerd van der Velden        
Pepijn Vermunt        
Zeger Wentink        
 
Overige teamleden
Mirjam Barbereau Teammanager mDWF
Walter Laurijssen Jeugdtrainer Teamtraining
Walter Laurijssen Jeugdcoach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 14:30 UVV'40 JO15-1 Audacia JO15-1 N. (Niels) van Dongen 35541 Sportpark Jeugdland 13:45
C 14-12-2019 11:15 TSV Gudok JO15-1 UVV'40 JO15-1 37716 Sportpark Dalem Zuid 10:15
V 18-01-2020 12:00 SV Reeshof JO15-1 UVV'40 JO15-1 10:45
V 25-01-2020 12:00 Groen Wit JO15-1 UVV'40 JO15-1 11:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 11:15 TSV Gudok JO15-1 UVV'40 JO15-1
C 14-12-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-2 Bergeijk JO15-1
C 14-12-2019 13:00 Sarto JO15-2 Audacia JO15-1
C 14-12-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1G Rijen JO15-1
C 14-12-2019 13:30 DVS JO15-1 Woenselse Boys JO15-1
C 14-12-2019 14:00 Marvilde JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 15:00 Rijen JO15-1 DVS JO15-1 36954 0-0
C 07-12-2019 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 35508 0-0
C 07-12-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 Sarto JO15-2 37777 0-0
C 07-12-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1G Marvilde JO15-1 37659 0-0
C 07-12-2019 14:30 UVV'40 JO15-1 Audacia JO15-1 35541 0-0
C 07-12-2019 13:00 Woenselse Boys JO15-1 TSV Gudok JO15-1 37201 0-0
C 30-11-2019 11:15 TSV Gudok JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 36471 1-1
C 30-11-2019 12:45 Audacia JO15-1 Bergeijk JO15-1 35733 1-0
C 30-11-2019 13:00 Sarto JO15-2 UVV'40 JO15-1 37091 2-1
C 30-11-2019 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 Woenselse Boys JO15-1 37817 2-3
C 30-11-2019 13:30 DVS JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G 35543 2-2
C 30-11-2019 14:00 Marvilde JO15-1 Rijen JO15-1 35609 0-0
C 23-11-2019 11:15 TSV Gudok JO15-1 Audacia JO15-1 37094 0-3
C 23-11-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-2 UVV'40 JO15-1 37819 2-2
C 23-11-2019 13:30 DVS JO15-1 Sarto JO15-2 35813 4-0
C 23-11-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1G Bergeijk JO15-1 37975 0-3
C 23-11-2019 14:00 Marvilde JO15-1 Woenselse Boys JO15-1 37685 5-3
C 23-11-2019 15:00 Rijen JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 37098 9-0
C 16-11-2019 12:45 Audacia JO15-1 DVS JO15-1 35486 4-1
C 16-11-2019 12:45 Sarto JO15-2 Marvilde JO15-1 37303 4-3
C 16-11-2019 12:00 UVV'40 JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G 38046 4-0
C 16-11-2019 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 TSV Gudok JO15-1 35579 5-0
C 16-11-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 Rijen JO15-1 37227 5-2
C 16-11-2019 13:30 Woenselse Boys JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 36585 3-1
C 09-11-2019 13:30 DVS JO15-1 Marvilde JO15-1 36612 2-1
C 09-11-2019 13:30 UVV'40 JO15-1 Bergeijk JO15-1 36998 3-1
C 09-11-2019 13:00 Sarto JO15-2 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 36293 1-4
C 09-11-2019 12:45 Audacia JO15-1 Woenselse Boys JO15-1 35727 1-1
C 09-11-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-2 RKSV Heeze JO15-1G 35763 4-1
C 09-11-2019 11:15 TSV Gudok JO15-1 Rijen JO15-1 36058 1-1
C 02-11-2019 15:00 Rijen JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 36834 6-0
C 02-11-2019 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 Audacia JO15-1 36206 2-1
C 02-11-2019 13:00 Woenselse Boys JO15-1 Sarto JO15-2 37684 2-1
C 02-11-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1G TSV Gudok JO15-1 37260 2-2
C 02-11-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 DVS JO15-1 37904 2-2
C 02-11-2019 14:00 Marvilde JO15-1 UVV'40 JO15-1 38017 2-2
C 26-10-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 36243 5-1
C 26-10-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-2 Marvilde JO15-1 37808 2-0
C 26-10-2019 11:15 TSV Gudok JO15-1 DVS JO15-1 36355 3-1
C 26-10-2019 13:00 Sarto JO15-2 RKSV Heeze JO15-1G 37203 0-2
C 26-10-2019 11:30 Audacia JO15-1 Rijen JO15-1 36488 7-0
C 12-10-2019 12:00 UVV'40 JO15-1 Woenselse Boys JO15-1 37537 0-1
C 09-10-2019 19:00 Woenselse Boys JO15-1 Bergeijk JO15-1 38050 1-2
C 05-10-2019 13:00 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 UVV'40 JO15-1 35607 3-1
C 05-10-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1G Audacia JO15-1 36805 0-2
C 05-10-2019 13:30 DVS JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 36770 0-2
C 05-10-2019 14:00 Marvilde JO15-1 TSV Gudok JO15-1 37898 5-1
C 05-10-2019 15:00 Rijen JO15-1 Sarto JO15-2 36103 1-3
C 28-09-2019 12:45 Audacia JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 35580 8-2
C 28-09-2019 14:00 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G 37262 2-0
C 28-09-2019 13:00 Sarto JO15-2 TSV Gudok JO15-1 35641 4-1
C 28-09-2019 13:00 Woenselse Boys JO15-1 Rijen JO15-1 36964 4-3
C 28-09-2019 12:00 UVV'40 JO15-1 DVS JO15-1 35597 3-0
C 28-09-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 Marvilde JO15-1 37961 2-0
C 21-09-2019 15:00 Rijen JO15-1 UVV'40 JO15-1 36009 1-5
C 21-09-2019 14:00 Marvilde JO15-1 Audacia JO15-1 35917 1-7
C 21-09-2019 13:30 DVS JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 37927 5-0
C 21-09-2019 13:00 TSV Gudok JO15-1 Bergeijk JO15-1 37483 2-6
C 21-09-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-2 Sarto JO15-2 36108 4-0
C 18-09-2019 19:15 RKSV Heeze JO15-1G Woenselse Boys JO15-1 37543 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 15:00 JEKA JO15-2 UVV'40 JO15-1 8979 2-0
B 14-09-2019 13:00 TSV Gudok JO15-1 Bavel JO15-2 8846 6-0
B 07-09-2019 13:00 UVV'40 JO15-1 Bavel JO15-2 8641 13-1
B 07-09-2019 16:15 JEKA JO15-2 TSV Gudok JO15-1 8552 4-1
B 31-08-2019 11:15 Bavel JO15-2 JEKA JO15-2 8315 1-5
B 31-08-2019 13:00 TSV Gudok JO15-1 UVV'40 JO15-1 8271 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO15-1 9 7 1 1 22 34 7 27 0
2 Bergeijk JO15-1 9 6 1 2 19 26 12 14 0
3 Woenselse Boys JO15-1 9 6 1 2 19 23 17 6 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO15-1 9 5 0 4 15 19 25 -6 0
5 UVV'40 JO15-1 9 4 2 3 14 21 12 9 0
6 RKSV Nuenen JO15-2 9 4 2 3 14 18 21 -3 0
7 Sarto JO15-2 9 4 0 5 12 15 22 -7 0
8 DVS JO15-1 9 3 2 4 11 17 17 0 0
9 Rijen JO15-1 8 2 1 5 7 23 25 -2 0
10 Marvilde JO15-1 8 2 1 5 7 17 23 -6 0
11 TSV Gudok JO15-1 9 1 3 5 6 11 28 -17 0
12 RKSV Heeze JO15-1G 9 1 2 6 5 9 24 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO15-2 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 UVV'40 JO15-1 3 2 0 1 6 16 5 11 0
3 TSV Gudok JO15-1 3 1 0 2 3 9 7 2 0
4 Bavel JO15-2 3 0 0 3 0 2 24 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-1 11 11 0 0 33 61 11 50 0
2 Gloria UC JO15-1 11 9 1 1 28 32 8 24 0
3 Klundert JO15-1 11 9 0 2 27 52 23 29 0
4 The Gunners JO15-1 11 7 1 3 22 33 10 23 0
5 WDS'19 JO15-1 11 6 0 5 18 33 22 11 0
6 UVV'40 JO15-1 11 5 1 5 16 25 27 -2 0
7 Baronie JO15-5 11 5 0 6 15 28 32 -4 0
8 JEKA JO15-3 11 4 1 6 13 14 25 -11 0
9 Internos JO15-1 11 2 1 8 7 16 36 -20 0
10 Chaam JO15-1 11 2 1 8 7 12 34 -22 0
11 Rood-Wit W JO15-1 11 1 2 8 5 10 57 -47 0
12 Unitas'30 JO15-3 11 0 2 9 2 8 39 -31 0

Training

Berichten



Terug naar boven