0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - JO17 - UVV'40 JO17-1

Teamleden

Spelers
Jelle Beullens Keeper      
Tom van Bijsterveld        
Freek Charlier        
Sander van Gils        
Rens van Haren        
Gedion Kloek        
Mick Kouwenhoven        
Flip Kusters        
Tim Lips        
Jonathan van Mansum        
Ties van Pelt        
Bob Veen        
Matthis van der Wal        
Wieger Wenselaar        
Lucas Zondervan        
 
Overige teamleden
Thomas van der Ven Trainer / Coach Jeugd
Geert Beullens Teammanager mDWF
Wieger Wenselaar Teammanager mDWF
Geert Beullens Jeugdcoach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 13:00 OVC'26 JO17-1 WSC JO17-2
C 04-04-2020 13:00 SVSSS JO17-2 SC 't Zand JO17-5
C 04-04-2020 14:30 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 Rijen JO17-2
C 04-04-2020 14:30 VCB JO17-1 Viola JO17-1
C 04-04-2020 14:45 VOAB JO17-3 Jong Brabant JO17-5
C 04-04-2020 15:15 UVV'40 JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2
C 18-04-2020 14:30 VCB JO17-1 SVSSS JO17-2
C 18-04-2020 14:30 Viola JO17-1 UVV'40 JO17-1
C 18-04-2020 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 SC 't Zand JO17-5
C 18-04-2020 13:00 Jong Brabant JO17-5 WSC JO17-2
C 18-04-2020 10:30 Rijen JO17-2 OVC'26 JO17-1
C 18-04-2020 14:45 VOAB JO17-3 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 01-04-2020 18:30 Dongen JO17-5 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 157385
C 28-03-2020 12:00 WSC JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 102833
C 14-03-2020 15:00 UVV'40 JO17-1 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 100072
C 07-03-2020 15:30 UVV'40 JO17-1 VCB JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 100846 5 - 1
V 25-02-2020 12:00 UVV'40 JO17-1 UVV'40 JO17-1 14464945
C 15-02-2020 14:30 OVC'26 JO17-1 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 102904 3 - 1
C 08-02-2020 13:15 UVV'40 JO17-1 Rijen JO17-2 G.T.L. (Geert) Beullens 100766 5 - 4
B 05-02-2020 19:00 Baronie JO17-6 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 92432 1 - 3
C 01-02-2020 13:00 SVSSS JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 99350 2 - 5
V 25-01-2020 14:00 WDS'19 JO 17-1 UVV'40 JO17-1 14466163
V 18-01-2020 14:00 UVV'40 JO17-1 UVV'40 JO17-2 14319285
C 21-12-2019 11:30 UVV'40 JO17-1 Olympia'60 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 31516 17 - 1
C 14-12-2019 11:00 SCO JO17-1 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 33035 1 - 3
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 32689 6 - 2
C 30-11-2019 vervallen UVV'40 JO17-1 TSC JO17-3 32696
C 23-11-2019 10:15 RFC JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 32676 3 - 1
C 16-11-2019 15:00 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 G.T.L. (Geert) Beullens 31583 0 - 6
C 09-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 33469 2 - 1
C 26-10-2019 13:30 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 33077 4 - 1
C 05-10-2019 15:45 UVV'40 JO17-1 Unitas'30 JO17-3 G.T.L. (Geert) Beullens 33096 2 - 5
C 28-09-2019 13:15 UVV'40 JO17-1 TSV Gudok JO17-3 G.T.L. (Geert) Beullens 32970 4 - 1
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 87631 4 - 3
C 21-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1 32174
B 14-09-2019 14:30 Molenschot JO17-1 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 7760 0 - 13
B 07-09-2019 11:45 JEKA JO17-4 UVV'40 JO17-1 A. (Arthur) Zondervan 7660 1 - 3
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-7 G.T.L. (Geert) Beullens 7327 16 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 12:15 Baronie JO17-4 Groen Wit JO17-1 32825 6-1
C 21-12-2019 11:30 UVV'40 JO17-1 Olympia'60 JO17-1 31516 17-1
C 21-12-2019 11:15 Beek Vooruit JO17-2 TSV Gudok JO17-3 87639 7-2
C 14-12-2019 14:45 Groen Wit JO17-1 Baronie JO17-5 33506 2-5
C 14-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 RFC JO17-2 33537 1-3
C 14-12-2019 12:00 Baronie JO17-4 Unitas'30 JO17-3 31854 1-0
C 14-12-2019 11:00 SCO JO17-1 UVV'40 JO17-1 33035 1-3
C 14-12-2019 11:00 Rijen JO17-2 Olympia'60 JO17-1 33637 9-0
C 07-12-2019 12:00 Baronie JO17-5 Rijen JO17-2 31658 3-2
C 07-12-2019 12:00 RFC JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 87640 3-0
C 07-12-2019 12:45 Unitas'30 JO17-3 Olympia'60 JO17-1 33924 9-0
C 07-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 SCO JO17-1 33019 0-5
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 32689 6-2
C 04-12-2019 20:30 Beek Vooruit JO17-2 Groen Wit JO17-1 87633 3-3
C 30-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Baronie JO17-5 32185 2-8
C 30-11-2019 11:00 SCO JO17-1 RFC JO17-2 32284 5-0
C 30-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 Unitas'30 JO17-3 32807 3-2
C 23-11-2019 11:45 Baronie JO17-4 Olympia'60 JO17-1 33283 7-1
C 23-11-2019 10:15 RFC JO17-2 UVV'40 JO17-1 32676 3-1
C 23-11-2019 14:30 Beek Vooruit JO17-2 Rijen JO17-2 87638 1-4
C 23-11-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Baronie JO17-5 32675 0-3
C 23-11-2019 15:00 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33294 1-8
C 16-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 SCO JO17-1 33868 3-2
C 16-11-2019 11:45 Baronie JO17-5 RFC JO17-2 32838 1-1
C 16-11-2019 13:00 TSC JO17-3 Groen Wit JO17-1 31584 0-0
C 16-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 87637 0-4
C 16-11-2019 14:10 Unitas'30 JO17-3 TSV Gudok JO17-3 32803 1-1
C 16-11-2019 15:00 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 31583 0-6
C 09-11-2019 15:30 Groen Wit JO17-1 TSV Gudok JO17-3 32651 2-5
C 09-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 SCO JO17-1 87636 3-3
C 09-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 TSC JO17-3 32386 0-0
C 09-11-2019 12:30 Unitas'30 JO17-3 Baronie JO17-5 33605 2-4
C 09-11-2019 12:00 Baronie JO17-4 RFC JO17-2 33978 5-1
C 09-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 UVV'40 JO17-1 33469 2-1
C 02-11-2019 15:45 TSC JO17-3 Rijen JO17-2 34004 0-0
C 02-11-2019 13:45 Baronie JO17-5 Beek Vooruit JO17-2 87635 5-0
C 02-11-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Baronie JO17-4 33136 2-3
C 02-11-2019 12:00 RFC JO17-2 Groen Wit JO17-1 33580 7-1
C 02-11-2019 11:00 SCO JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33194 5-0
C 26-10-2019 10:30 Rijen JO17-2 TSV Gudok JO17-3 32899 2-2
C 26-10-2019 13:30 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 33077 4-1
C 26-10-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 RFC JO17-2 32310 0-6
C 26-10-2019 13:00 Baronie JO17-4 Beek Vooruit JO17-2 87634 3-1
C 26-10-2019 13:30 Unitas'30 JO17-3 TSC JO17-3 33210 0-0
C 26-10-2019 15:00 Groen Wit JO17-1 SCO JO17-1 32963 0-14
C 12-10-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Groen Wit JO17-1 33353 3-5
C 09-10-2019 20:00 RFC JO17-2 Rijen JO17-2 31795 1-7
C 05-10-2019 11:00 SCO JO17-1 Baronie JO17-4 32443 2-3
C 05-10-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Olympia'60 JO17-1 31992 3-0
C 05-10-2019 15:45 UVV'40 JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33096 2-5
C 05-10-2019 16:00 TSC JO17-3 Baronie JO17-5 32128 0-0
C 28-09-2019 12:00 Baronie JO17-5 SCO JO17-1 33968 4-2
C 28-09-2019 10:30 Rijen JO17-2 Baronie JO17-4 31857 1-3
C 28-09-2019 13:15 UVV'40 JO17-1 TSV Gudok JO17-3 32970 4-1
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 87632 3-4
C 28-09-2019 15:45 TSC JO17-3 RFC JO17-2 33279 1-9
C 28-09-2019 16:00 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-3 31529 0-0
C 21-09-2019 11:00 SCO JO17-1 Olympia'60 JO17-1 32930 10-0
C 21-09-2019 15:15 Groen Wit JO17-1 Rijen JO17-2 32376 0-8
C 21-09-2019 13:35 Baronie JO17-4 Baronie JO17-5 32649 3-4
C 21-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1 32174 0-0
C 21-09-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 TSC JO17-3 33292 8-0
C 21-09-2019 12:00 RFC JO17-2 Unitas'30 JO17-3 32379 3-4
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-1 87631 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 14:30 Viola JO17-1 SVSSS JO17-2 99798 0-0
C 28-03-2020 13:45 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 OVC'26 JO17-1 102795 0-0
C 28-03-2020 13:00 Jong Brabant JO17-5 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 100347 0-0
C 28-03-2020 12:00 WSC JO17-2 UVV'40 JO17-1 102833 0-0
C 28-03-2020 10:30 Rijen JO17-2 VOAB JO17-3 99641 0-0
C 21-03-2020 12:45 SC 't Zand JO17-5 VCB JO17-1 102450 0-0
C 21-03-2020 14:30 Viola JO17-1 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 100730 0-0
C 14-03-2020 10:30 Rijen JO17-2 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 101588 0-0
C 14-03-2020 12:45 SC 't Zand JO17-5 Viola JO17-1 100822 0-0
C 14-03-2020 13:00 SVSSS JO17-2 Jong Brabant JO17-5 102117 0-0
C 14-03-2020 13:00 OVC'26 JO17-1 VOAB JO17-3 99902 0-0
C 14-03-2020 14:30 VCB JO17-1 WSC JO17-2 102452 0-0
C 14-03-2020 15:00 UVV'40 JO17-1 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 100072 0-0
C 07-03-2020 15:30 UVV'40 JO17-1 VCB JO17-1 100846 5-1
C 07-03-2020 14:45 VOAB JO17-3 SC 't Zand JO17-5 102473 10-4
C 07-03-2020 14:30 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 OVC'26 JO17-1 102620 1-1
C 07-03-2020 14:30 Viola JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 98516 1-2
C 07-03-2020 13:00 Jong Brabant JO17-5 Rijen JO17-2 101807 1-5
C 07-03-2020 12:15 WSC JO17-2 SVSSS JO17-2 101535 8-1
C 15-02-2020 14:30 VCB JO17-1 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 98431 1-3
C 15-02-2020 14:30 OVC'26 JO17-1 UVV'40 JO17-1 102904 3-1
C 15-02-2020 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 Jong Brabant JO17-5 101552 1-1
C 15-02-2020 13:00 SVSSS JO17-2 VOAB JO17-3 98412 4-6
C 15-02-2020 12:45 SC 't Zand JO17-5 WSC JO17-2 98955 1-4
C 15-02-2020 10:30 Rijen JO17-2 Viola JO17-1 102657 1-0
C 08-02-2020 12:00 WSC JO17-2 Viola JO17-1 102706 1-1
C 08-02-2020 13:00 Jong Brabant JO17-5 SC 't Zand JO17-5 102666 3-3
C 08-02-2020 13:00 OVC'26 JO17-1 SVSSS JO17-2 101893 4-1
C 08-02-2020 14:30 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 102621 2-3
C 08-02-2020 14:45 VOAB JO17-3 VCB JO17-1 100596 4-5
C 08-02-2020 13:15 UVV'40 JO17-1 Rijen JO17-2 100766 5-4
C 01-02-2020 14:30 VCB JO17-1 OVC'26 JO17-1 99504 0-0
C 01-02-2020 14:30 Viola JO17-1 Jong Brabant JO17-5 100275 4-0
C 01-02-2020 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 VOAB JO17-3 103045 2-0
C 01-02-2020 13:00 SVSSS JO17-2 UVV'40 JO17-1 99350 2-5
C 01-02-2020 12:45 SC 't Zand JO17-5 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 100746 1-5
C 01-02-2020 10:30 Rijen JO17-2 WSC JO17-2 99427 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 01-04-2020 18:30 Dongen JO17-5 UVV'40 JO17-1 157385 0-0
B 01-04-2020 18:30 VCB JO17-1 VOAB JO17-3 156637 0-0
B 02-03-2020 19:00 ZIGO JO17-3 SC 't Zand JO17-2 156640 0-6
B 29-02-2020 11:00 Baronie JO17-4 Madese Boys JO17-2 156647 4-5
B 29-02-2020 10:30 Rijen JO17-2 SVSSS JO17-2 156639 2-2
B 05-02-2020 19:00 Baronie JO17-6 UVV'40 JO17-1 92432 1-3
B 14-09-2019 14:30 Molenschot JO17-1 UVV'40 JO17-1 7760 0-13
B 14-09-2019 11:35 Baronie JO17-7 JEKA JO17-4 7899 4-9
B 07-09-2019 12:00 Baronie JO17-7 Molenschot JO17-1 7477 7-5
B 07-09-2019 11:45 JEKA JO17-4 UVV'40 JO17-1 7660 1-3
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-7 7327 16-3
B 31-08-2019 14:30 Molenschot JO17-1 JEKA JO17-4 7196 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-5 10 9 1 0 28 41 15 26 0
2 Baronie JO17-4 10 9 0 1 27 40 13 27 0
3 Rijen JO17-2 10 7 1 2 22 41 15 26 0
4 SCO JO17-1 10 5 1 4 16 49 16 33 0
5 RFC JO17-2 10 5 1 4 16 28 25 3 0
6 Beek Vooruit JO17-2 10 4 2 4 14 27 29 -2 0
7 Unitas'30 JO17-3 10 4 1 5 13 34 24 10 0
8 UVV'40 JO17-1 10 4 0 6 12 38 29 9 0
9 TSV Gudok JO17-3 10 2 2 6 8 17 30 -13 0
10 Groen Wit JO17-1 10 1 1 8 4 17 65 -48 0
11 Olympia'60 JO17-1 10 0 0 10 0 7 78 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 4 3 1 0 10 8 4 4 0
2 UVV'40 JO17-1 4 3 0 1 9 16 10 6 0
3 Rijen JO17-2 4 3 0 1 9 12 6 6 0
4 OVC'26 JO17-1 3 2 1 0 7 8 3 5 0
5 WSC JO17-2 4 2 1 1 7 13 5 8 0
6 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-1 4 2 1 1 7 11 6 5 0
7 VOAB JO17-3 4 2 0 2 6 20 15 5 0
8 Viola JO17-1 4 1 1 2 4 6 4 2 0
9 VCB JO17-1 3 1 0 2 3 7 12 -5 0
10 Jong Brabant JO17-5 4 0 2 2 2 5 13 -8 0
11 SC 't Zand JO17-5 4 0 1 3 1 9 22 -13 0
12 SVSSS JO17-2 4 0 0 4 0 8 23 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO17-2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Madese Boys JO17-2 1 1 0 0 3 5 4 1 0
3 Rijen JO17-2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
4 Dongen JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UVV'40 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VCB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VOAB JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVSSS JO17-2 1 0 0 1 0 2 2 0 0
9 Baronie JO17-4 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
10 ZIGO JO17-3 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven