0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - JO17 - UVV'40 JO17-1

Teamleden

Spelers
Jelle Beullens Keeper      
Tom van Bijsterveld        
Freek Charlier        
Sander van Gils        
Rens van Haren        
Gedion Kloek        
Mick Kouwenhoven        
Flip Kusters        
Tim Lips        
Sjoerd van Nes        
Bob Veen        
Matthis van der Wal        
Wieger Wenselaar        
Lucas Zondervan        
 
Overige teamleden
Thomas van der Ven Trainer / Coach Jeugd
Geert Beullens Teammanager mDWF
Wieger Wenselaar Teammanager mDWF
Geert Beullens Jeugdcoach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 D. (Danny) Zwaanswijk 32689 Sportpark Jeugdland 10:15
C 14-12-2019 11:00 SCO JO17-1 UVV'40 JO17-1 33035 Sportpark de Elskens 10:00
C 21-12-2019 12:15 UVV'40 JO17-1 Olympia'60 JO17-1 31516 Sportpark Jeugdland 11:45
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 10:30 Rijen JO17-2 Olympia'60 JO17-1
C 14-12-2019 11:00 SCO JO17-1 UVV'40 JO17-1
C 14-12-2019 12:00 Baronie JO17-4 Unitas'30 JO17-3
C 14-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 RFC JO17-2
C 14-12-2019 14:45 Groen Wit JO17-1 Baronie JO17-5
C 21-12-2019 12:15 UVV'40 JO17-1 Olympia'60 JO17-1
C 21-12-2019 11:15 Beek Vooruit JO17-2 TSV Gudok JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 32689 0-0
C 07-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 SCO JO17-1 33019 0-0
C 07-12-2019 12:45 Unitas'30 JO17-3 Olympia'60 JO17-1 33924 0-0
C 07-12-2019 12:00 RFC JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 87640 0-0
C 07-12-2019 12:00 Baronie JO17-5 Rijen JO17-2 31658 0-0
C 04-12-2019 20:30 Beek Vooruit JO17-2 Groen Wit JO17-1 87633 3-3
C 30-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 Unitas'30 JO17-3 32807 3-2
C 30-11-2019 11:00 SCO JO17-1 RFC JO17-2 32284 5-0
C 30-11-2019 12:15 Baronie JO17-4 Groen Wit JO17-1 32825 0-0
C 30-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Baronie JO17-5 32185 2-8
C 23-11-2019 15:00 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33294 1-8
C 23-11-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Baronie JO17-5 32675 0-3
C 23-11-2019 14:30 Beek Vooruit JO17-2 Rijen JO17-2 87638 1-4
C 23-11-2019 10:15 RFC JO17-2 UVV'40 JO17-1 32676 3-1
C 23-11-2019 11:45 Baronie JO17-4 Olympia'60 JO17-1 33283 7-1
C 16-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 SCO JO17-1 33868 3-2
C 16-11-2019 11:45 Baronie JO17-5 RFC JO17-2 32838 1-1
C 16-11-2019 13:00 TSC JO17-3 Groen Wit JO17-1 31584 0-0
C 16-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 87637 0-4
C 16-11-2019 14:10 Unitas'30 JO17-3 TSV Gudok JO17-3 32803 1-1
C 16-11-2019 15:00 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 31583 0-6
C 09-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 UVV'40 JO17-1 33469 2-1
C 09-11-2019 12:00 Baronie JO17-4 RFC JO17-2 33978 5-1
C 09-11-2019 12:30 Unitas'30 JO17-3 Baronie JO17-5 33605 2-4
C 09-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 TSC JO17-3 32386 0-0
C 09-11-2019 15:30 Groen Wit JO17-1 TSV Gudok JO17-3 32651 2-5
C 09-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 SCO JO17-1 87636 3-3
C 02-11-2019 15:45 TSC JO17-3 Rijen JO17-2 34004 0-0
C 02-11-2019 13:45 Baronie JO17-5 Beek Vooruit JO17-2 87635 5-0
C 02-11-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Baronie JO17-4 33136 2-3
C 02-11-2019 12:00 RFC JO17-2 Groen Wit JO17-1 33580 7-1
C 02-11-2019 11:00 SCO JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33194 5-0
C 26-10-2019 10:30 Rijen JO17-2 TSV Gudok JO17-3 32899 2-2
C 26-10-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 RFC JO17-2 32310 0-6
C 26-10-2019 13:30 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 33077 4-1
C 26-10-2019 13:00 Baronie JO17-4 Beek Vooruit JO17-2 87634 3-1
C 26-10-2019 13:30 Unitas'30 JO17-3 TSC JO17-3 33210 0-0
C 26-10-2019 15:00 Groen Wit JO17-1 SCO JO17-1 32963 0-14
C 12-10-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Groen Wit JO17-1 33353 3-5
C 09-10-2019 20:00 RFC JO17-2 Rijen JO17-2 31795 1-7
C 05-10-2019 16:00 TSC JO17-3 Baronie JO17-5 32128 0-0
C 05-10-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Olympia'60 JO17-1 31992 3-0
C 05-10-2019 11:00 SCO JO17-1 Baronie JO17-4 32443 2-3
C 05-10-2019 15:45 UVV'40 JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33096 2-5
C 28-09-2019 13:15 UVV'40 JO17-1 TSV Gudok JO17-3 32970 4-1
C 28-09-2019 10:30 Rijen JO17-2 Baronie JO17-4 31857 1-3
C 28-09-2019 12:00 Baronie JO17-5 SCO JO17-1 33968 4-2
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 87632 3-4
C 28-09-2019 15:45 TSC JO17-3 RFC JO17-2 33279 1-9
C 28-09-2019 16:00 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-3 31529 0-0
C 21-09-2019 11:00 SCO JO17-1 Olympia'60 JO17-1 32930 10-0
C 21-09-2019 15:15 Groen Wit JO17-1 Rijen JO17-2 32376 0-8
C 21-09-2019 13:35 Baronie JO17-4 Baronie JO17-5 32649 3-4
C 21-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1 32174 0-0
C 21-09-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 TSC JO17-3 33292 8-0
C 21-09-2019 12:00 RFC JO17-2 Unitas'30 JO17-3 32379 3-4
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-1 87631 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 13:30 Baronie JO17-6 UVV'40 JO17-1 92432 0-0
B 14-09-2019 11:35 Baronie JO17-7 JEKA JO17-4 7899 4-9
B 14-09-2019 14:30 Molenschot JO17-1 UVV'40 JO17-1 7760 0-13
B 07-09-2019 11:45 JEKA JO17-4 UVV'40 JO17-1 7660 1-3
B 07-09-2019 12:00 Baronie JO17-7 Molenschot JO17-1 7477 7-5
B 31-08-2019 14:30 Molenschot JO17-1 JEKA JO17-4 7196 0-4
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-7 7327 16-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-5 8 7 1 0 22 33 11 22 0
2 Baronie JO17-4 8 7 0 1 21 33 12 21 0
3 Rijen JO17-2 8 6 1 1 19 30 12 18 0
4 SCO JO17-1 8 4 1 3 13 43 13 30 0
5 Beek Vooruit JO17-2 8 3 2 3 11 20 24 -4 0
6 Unitas'30 JO17-3 8 3 1 4 10 25 23 2 0
7 RFC JO17-2 8 3 1 4 10 22 24 -2 0
8 TSV Gudok JO17-3 7 2 2 3 8 14 15 -1 0
9 Groen Wit JO17-1 7 1 1 5 4 12 48 -36 0
10 UVV'40 JO17-1 7 1 0 6 3 12 25 -13 0
11 Olympia'60 JO17-1 7 0 0 7 0 6 43 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO17-1 3 3 0 0 9 32 4 28 0
2 JEKA JO17-4 3 2 0 1 6 14 7 7 0
3 Baronie JO17-7 3 1 0 2 3 14 30 -16 0
4 Molenschot JO17-1 3 0 0 3 0 5 24 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO17-1 11 10 0 1 30 52 11 41 0
2 TSV Gudok JO17-4 11 8 2 1 26 38 19 19 0
3 Sarto JO17-5 11 6 2 3 20 41 31 10 0
4 Rijen JO17-3 11 6 1 4 19 37 41 -4 0
5 Viola JO17-1 11 5 2 4 17 33 17 16 0
6 SC 't Zand JO17-4 11 4 3 4 15 33 28 5 0
7 Riel JO17-1 11 4 3 4 15 23 23 0 0
8 DIA JO17-3 11 3 3 5 12 21 31 -10 0
9 SAB JO17-1 11 3 2 6 11 26 39 -13 0
10 VOAB JO17-4 11 2 3 6 9 17 23 -6 0
11 Baronie JO17-8 11 2 1 8 7 20 50 -30 0
12 Dongen JO17-4 11 1 2 8 5 16 44 -28 0

Training

Berichten



Terug naar boven