0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - JO19 - UVV'40 JO19-1

Teamleden

Spelers
Teun van Aert        
Niek Drenth        
Jorg Feskens Keeper      
Mika Gelens        
Gijs van Gurp        
Jari Heestermans        
Nick Huijbregts        
Thomas Kleijn        
Tom de Koning        
Bas van Lange        
Jurre Renne        
Piet-Hein Schouten        
Huub Strater        
Sebastian Veltman        
Sebastiaan van der Wallen        
Binck Weenink        
 
Overige teamleden
Edwin Heestermans Teammanager mDWF
Robbert Kleijn Teammanager mDWF
Luc van Dongen Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 12:00 The Gunners JO19-1 Wernhout JO19-1
C 07-03-2020 17:45 Beek Vooruit JO19-2 Chaam JO19-1
C 07-03-2020 15:00 UVV'40 JO19-1 Riel JO19-1
C 07-03-2020 14:30 Wernhout JO19-1 Roosendaal JO19-2
C 07-03-2020 14:30 Viola JO19-1 Rood-Wit W JO19-1
C 07-03-2020 14:30 Gloria UC JO19-1 Alliance JO19-1
C 07-03-2020 13:30 Cluzona JO19-1 The Gunners JO19-1
C 14-03-2020 12:30 Alliance JO19-1 Cluzona JO19-1
C 14-03-2020 13:15 Roosendaal JO19-2 The Gunners JO19-1
C 14-03-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-2
C 14-03-2020 14:30 Viola JO19-1 UVV'40 JO19-1
C 14-03-2020 14:30 Riel JO19-1 Gloria UC JO19-1
C 14-03-2020 14:30 Chaam JO19-1 Wernhout JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 UVV'40 JO19-1 C.H. (Corné) Bulkmans 96477 1 - 0
C 08-02-2020 15:15 UVV'40 JO19-1 The Gunners JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 96720 2 - 1
C 01-02-2020 12:30 Alliance JO19-1 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 96591 3 - 1
V 25-01-2020 14:00 UVV'40 JO19-1 SC'Zand JO19-3 14324648
C 11-01-2020 12:00 RFC JO19-2 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 29734 6 - 1
C 21-12-2019 10:30 UVV'40 JO19-1 SCO JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 30251 2 - 7
C 07-12-2019 vervallen OVC'26 JO19-1 UVV'40 JO19-1 29295
C 30-11-2019 13:30 UVV'40 JO19-1 Gloria UC JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 30633 1 - 5
C 23-11-2019 14:00 Beek Vooruit JO19-2 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 29774 4 - 1
C 16-11-2019 14:00 UVV'40 JO19-1 Sarto JO19-3 E.A.J. (Edwin) Heestermans 30581 2 - 0
C 02-11-2019 12:45 RKDVC JO19-2 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 30766 5 - 1
C 26-10-2019 14:45 UVV'40 JO19-1 VOAB JO19-2 E.A.J. (Edwin) Heestermans 29683 2 - 0
C 05-10-2019 13:00 Olympia'60 JO19-1 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 30602 4 - 2
C 28-09-2019 13:30 UVV'40 JO19-1 The Gunners JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 30527 2 - 2
C 21-09-2019 14:30 Chaam JO19-1 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 28933 1 - 3
B 14-09-2019 16:00 JEKA JO19-2 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 6990 2 - 1
B 07-09-2019 12:00 Baronie JO19-2 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 6816 6 - 1
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO19-1 Olympia'60 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 6565 4 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 11:00 RKDVC JO19-2 The Gunners JO19-1 30704 7-4
C 18-01-2020 12:00 The Gunners JO19-1 Gloria UC JO19-1 30590 3-4
C 18-01-2020 12:00 Beek Vooruit JO19-2 VOAB JO19-2 29453 6-0
C 11-01-2020 12:00 RFC JO19-2 UVV'40 JO19-1 29734 6-1
C 21-12-2019 10:30 The Gunners JO19-1 Olympia'60 JO19-1 29686 3-2
C 21-12-2019 10:30 UVV'40 JO19-1 SCO JO19-1 30251 2-7
C 18-12-2019 20:00 RFC JO19-2 Olympia'60 JO19-1 30397 2-3
C 14-12-2019 14:30 Olympia'60 JO19-1 VOAB JO19-2 29166 1-0
C 14-12-2019 14:30 Sarto JO19-3 SCO JO19-1 29335 0-1
C 14-12-2019 14:00 Chaam JO19-1 RKDVC JO19-2 29624 0-0
C 11-12-2019 19:45 Olympia'60 JO19-1 Chaam JO19-1 30181 4-2
C 07-12-2019 12:45 SCO JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 28987 1-3
C 07-12-2019 14:30 Gloria UC JO19-1 RFC JO19-2 28843 1-2
C 07-12-2019 14:30 OVC'26 JO19-1 UVV'40 JO19-1 29295 0-0
C 07-12-2019 14:45 VOAB JO19-2 Sarto JO19-3 30835 1-1
C 30-11-2019 12:00 RFC JO19-2 OVC'26 JO19-1 29255 0-0
C 30-11-2019 12:45 RKDVC JO19-2 SCO JO19-1 29117 2-5
C 30-11-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-2 The Gunners JO19-1 29329 1-1
C 30-11-2019 14:30 Sarto JO19-3 Olympia'60 JO19-1 28769 1-1
C 30-11-2019 14:00 Chaam JO19-1 VOAB JO19-2 29914 2-0
C 30-11-2019 13:30 UVV'40 JO19-1 Gloria UC JO19-1 30633 1-5
C 23-11-2019 11:15 The Gunners JO19-1 OVC'26 JO19-1 30337 0-0
C 23-11-2019 14:00 Beek Vooruit JO19-2 UVV'40 JO19-1 29774 4-1
C 23-11-2019 14:30 Sarto JO19-3 RFC JO19-2 29601 0-5
C 23-11-2019 15:00 Olympia'60 JO19-1 Gloria UC JO19-1 30399 3-2
C 23-11-2019 14:45 VOAB JO19-2 RKDVC JO19-2 30724 2-3
C 23-11-2019 14:00 Chaam JO19-1 SCO JO19-1 29326 2-3
C 16-11-2019 12:00 RFC JO19-2 Chaam JO19-1 30225 4-5
C 16-11-2019 12:45 SCO JO19-1 The Gunners JO19-1 30011 2-6
C 16-11-2019 12:45 RKDVC JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 30061 1-7
C 16-11-2019 14:30 OVC'26 JO19-1 Olympia'60 JO19-1 30535 0-0
C 16-11-2019 14:00 UVV'40 JO19-1 Sarto JO19-3 30581 2-0
C 16-11-2019 14:30 Gloria UC JO19-1 VOAB JO19-2 30541 2-0
C 09-11-2019 14:45 Sarto JO19-3 Chaam JO19-1 29838 3-3
C 09-11-2019 14:30 OVC'26 JO19-1 Gloria UC JO19-1 29359 0-0
C 09-11-2019 12:00 RFC JO19-2 RKDVC JO19-2 29493 4-0
C 02-11-2019 12:45 SCO JO19-1 RFC JO19-2 29457 2-2
C 02-11-2019 12:45 RKDVC JO19-2 UVV'40 JO19-1 30766 5-1
C 02-11-2019 14:30 Gloria UC JO19-1 Sarto JO19-3 29176 2-3
C 02-11-2019 14:30 Chaam JO19-1 OVC'26 JO19-1 29438 0-0
C 02-11-2019 14:45 VOAB JO19-2 The Gunners JO19-1 30791 2-2
C 02-11-2019 15:00 Olympia'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 29052 0-2
C 26-10-2019 10:30 The Gunners JO19-1 Chaam JO19-1 30504 3-2
C 26-10-2019 11:00 Beek Vooruit JO19-2 Sarto JO19-3 28819 2-1
C 26-10-2019 14:30 OVC'26 JO19-1 SCO JO19-1 29597 0-1
C 26-10-2019 14:30 Gloria UC JO19-1 RKDVC JO19-2 30331 7-1
C 26-10-2019 14:45 UVV'40 JO19-1 VOAB JO19-2 29683 2-0
C 19-10-2019 14:30 Chaam JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 29275 1-5
C 05-10-2019 12:45 RKDVC JO19-2 OVC'26 JO19-1 28921 2-3
C 05-10-2019 12:45 SCO JO19-1 Gloria UC JO19-1 30148 3-2
C 05-10-2019 14:45 Sarto JO19-3 The Gunners JO19-1 30127 1-3
C 05-10-2019 14:45 VOAB JO19-2 RFC JO19-2 29413 2-0
C 05-10-2019 13:00 Olympia'60 JO19-1 UVV'40 JO19-1 30602 4-2
C 28-09-2019 13:30 UVV'40 JO19-1 The Gunners JO19-1 30527 2-2
C 28-09-2019 12:45 RKDVC JO19-2 Olympia'60 JO19-1 29235 1-4
C 28-09-2019 12:00 RFC JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 29123 1-2
C 28-09-2019 12:45 SCO JO19-1 VOAB JO19-2 29353 6-2
C 28-09-2019 14:30 OVC'26 JO19-1 Sarto JO19-3 28821 5-1
C 28-09-2019 14:30 Gloria UC JO19-1 Chaam JO19-1 30080 8-4
C 21-09-2019 10:30 The Gunners JO19-1 RFC JO19-2 29555 2-3
C 21-09-2019 14:45 VOAB JO19-2 OVC'26 JO19-1 30334 7-2
C 21-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO19-2 Gloria UC JO19-1 29680 1-4
C 21-09-2019 14:45 Sarto JO19-3 RKDVC JO19-2 29525 1-5
C 21-09-2019 14:30 Chaam JO19-1 UVV'40 JO19-1 28933 1-3
C 21-09-2019 15:00 Olympia'60 JO19-1 SCO JO19-1 29967 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 14:30 Chaam JO19-1 Gloria UC JO19-1 154902 3-5
C 15-02-2020 10:00 JEKA JO19-2 Viola JO19-1 94984 0-0
C 15-02-2020 12:30 Alliance JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 96435 0-0
C 15-02-2020 13:15 Roosendaal JO19-2 Cluzona JO19-1 95127 3-1
C 15-02-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 UVV'40 JO19-1 96477 1-0
C 15-02-2020 14:45 Sarto JO19-2 Gloria UC JO19-1 97064 0-0
C 15-02-2020 14:30 Riel JO19-1 Viola JO19-1 154209 5-1
C 08-02-2020 14:30 Riel JO19-1 Chaam JO19-1 154901 0-0
C 08-02-2020 15:15 UVV'40 JO19-1 The Gunners JO19-1 96720 2-1
C 08-02-2020 13:45 Beek Vooruit JO19-2 Cluzona JO19-1 96654 1-2
C 08-02-2020 14:30 Wernhout JO19-1 Alliance JO19-1 95983 2-2
C 08-02-2020 14:30 Viola JO19-1 Roosendaal JO19-2 97897 0-1
C 08-02-2020 14:30 Gloria UC JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 95285 1-6
C 08-02-2020 10:15 JEKA JO19-2 Sarto JO19-2 96507 0-0
C 01-02-2020 12:30 Alliance JO19-1 UVV'40 JO19-1 96591 3-1
C 01-02-2020 14:30 Chaam JO19-1 Viola JO19-1 154900 1-4
C 01-02-2020 13:15 Roosendaal JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 95226 4-0
C 01-02-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Riel JO19-1 154208 2-0
C 01-02-2020 13:30 Cluzona JO19-1 Wernhout JO19-1 96458 3-3
C 01-02-2020 14:30 Rood-Wit W JO19-1 JEKA JO19-2 97319 0-0
C 01-02-2020 14:45 Sarto JO19-2 Viola JO19-1 96240 0-0
C 01-02-2020 10:30 The Gunners JO19-1 Gloria UC JO19-1 97592 4-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 10:00 JEKA JO19-2 Baronie JO19-2 90510 1-2
B 14-09-2019 16:00 JEKA JO19-2 UVV'40 JO19-1 6990 2-1
B 14-09-2019 15:00 Olympia'60 JO19-1 Baronie JO19-2 7042 0-7
B 07-09-2019 12:00 Baronie JO19-2 UVV'40 JO19-1 6816 6-1
B 07-09-2019 15:00 Olympia'60 JO19-1 JEKA JO19-2 6665 1-2
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO19-1 Olympia'60 JO19-1 6565 4-2
B 31-08-2019 16:15 JEKA JO19-2 Baronie JO19-2 6486 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-2 10 8 1 1 25 33 11 22 0
2 Olympia'60 JO19-1 10 7 1 2 22 26 18 8 0
3 SCO JO19-1 10 6 1 3 19 33 25 8 0
4 Gloria UC JO19-1 10 6 0 4 18 37 21 16 0
5 RFC JO19-2 10 5 1 4 16 29 18 11 0
6 The Gunners JO19-1 10 4 3 3 15 29 26 3 0
7 RKDVC JO19-2 9 4 0 5 12 25 35 -10 0
8 UVV'40 JO19-1 10 3 1 6 10 17 34 -17 0
9 Chaam JO19-1 9 2 1 6 7 22 33 -11 0
10 Sarto JO19-3 10 1 3 6 6 11 25 -14 0
11 VOAB JO19-2 10 1 2 7 5 9 25 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO19-1 3 3 0 0 9 9 1 8 0
2 Roosendaal JO19-2 3 3 0 0 9 8 1 7 0
3 Alliance JO19-1 2 1 1 0 4 5 3 2 0
4 Riel JO19-1 3 1 1 1 4 5 3 2 0
5 Cluzona JO19-1 3 1 1 1 4 6 7 -1 0
6 Gloria UC JO19-1 3 1 1 1 4 10 13 -3 0
7 Viola JO19-1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
8 UVV'40 JO19-1 3 1 0 2 3 3 5 -2 0
9 Wernhout JO19-1 2 0 2 0 2 5 5 0 0
10 The Gunners JO19-1 2 0 1 1 1 5 6 -1 0
11 Chaam JO19-1 3 0 1 2 1 4 9 -5 0
12 Beek Vooruit JO19-2 2 0 0 2 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO19-2 3 3 0 0 9 15 2 13 0
2 JEKA JO19-2 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 UVV'40 JO19-1 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
4 Olympia'60 JO19-1 3 0 0 3 0 3 13 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven