244 Meiden Onder 13 competitie (najaar)

Meiden - MO13 - UVV'40 MO13-1

Teamleden

Spelers
Annelot Bastiaansen        
Lieve Beljaars        
Daphne van den Berg        
Fieke van den Berg Keeper      
Emelie Blaas        
Sanne Buschman-Marakowits        
Kara van Gestel        
Dotte Hijkoop        
Carlijne ter Hofstede        
Gwen Van Ittersum        
Linde van Leerzem        
Maartje Lendfers        
Emma Machielse        
Saartje van der Meer        
Ilse Rops        
Maud Veen        
 
Overige teamleden
Erik Baert Jeugdtrainer Teamtraining
Merlijn Machielse Jeugdtrainer Teamtraining
Joy Oomen Jeugdtrainer Teamtraining
Marcel ter Hofstede Jeugd Coach
Merlijn Machielse Jeugd Coach
Klaas Veen Jeugd Coach

Wedstrijdplanning

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 Chaam MO13-1 68104 0-0
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys MO13-1 JEKA MO13-2 100439 0-3
C 08-12-2018 09:45 SCO MO13-1 Viola MO13-1 94539 1-11
C 08-12-2018 08:30 Baronie MO13-1 UVV'40 MO13-1 68462 10-0
C 01-12-2018 09:00 JEKA MO13-2 Rijen MO13-1 100438 8-1
C 01-12-2018 09:30 Viola MO13-1 Madese Boys MO13-1 94548 5-4
C 01-12-2018 10:00 Chaam MO13-1 Baronie MO13-1 68288 0-10
C 01-12-2018 13:00 UVV'40 MO13-1 SCO MO13-1 94538 5-0
C 24-11-2018 10:45 Madese Boys MO13-1 Chaam MO13-1 94547 8-2
C 24-11-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 JEKA MO13-2 100437 1-2
C 24-11-2018 10:30 TSC MO13-1 Viola MO13-1 68159 5-0
C 24-11-2018 09:30 SCO MO13-1 Baronie MO13-1 94537 0-21
C 17-11-2018 08:30 Baronie MO13-1 Rijen MO13-1 68233 16-0
C 17-11-2018 10:00 Chaam MO13-1 SCO MO13-1 94536 4-0
C 17-11-2018 10:30 JEKA MO13-2 UVV'40 MO13-1 100436 2-2
C 17-11-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 TSC MO13-1 68126 1-0
C 10-11-2018 09:45 SCO MO13-1 Gloria UC MO13-1 94535 0-22
C 10-11-2018 10:15 Madese Boys MO13-1 Baronie MO13-1 94545 1-6
C 10-11-2018 10:30 TSC MO13-1 Chaam MO13-1 68134 3-0
C 10-11-2018 11:00 Rijen MO13-1 Viola MO13-1 68099 1-4
C 03-11-2018 08:30 Baronie MO13-1 Viola MO13-1 68211 12-0
C 03-11-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 UVV'40 MO13-1 68123 3-1
C 03-11-2018 08:30 TSC MO13-1 Rijen MO13-1 68196 5-0
C 03-11-2018 10:00 Chaam MO13-1 JEKA MO13-2 100435 2-3
C 27-10-2018 11:00 UVV'40 MO13-1 TSC MO13-1 68274 2-0
C 27-10-2018 10:30 Rijen MO13-1 Madese Boys MO13-1 94544 2-3
C 27-10-2018 09:30 Viola MO13-1 Chaam MO13-1 68098 6-0
C 27-10-2018 09:00 JEKA MO13-2 SCO MO13-1 100434 12-0
C 23-10-2018 18:30 Gloria UC MO13-1 Madese Boys MO13-1 94543 0-0
C 22-10-2018 18:00 TSC MO13-1 JEKA MO13-2 100433 2-1
C 13-10-2018 09:30 Viola MO13-1 JEKA MO13-1 68253 0-0
C 13-10-2018 09:45 SCO MO13-1 Rijen MO13-1 94533 0-3
C 13-10-2018 13:00 Chaam MO13-1 UVV'40 MO13-1 68413 0-8
C 06-10-2018 15:10 JEKA MO13-2 Baronie MO13-1 100432 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys MO13-1 TSC MO13-1 94542 2-3
C 06-10-2018 10:30 JEKA MO13-1 Chaam MO13-1 68267 0-0
C 06-10-2018 12:30 UVV'40 MO13-1 Viola MO13-1 68155 5-2
C 06-10-2018 11:30 Unitas'30 MO13-2 Baronie MO13-1 68348 0-0
C 06-10-2018 11:00 Rijen MO13-1 Gloria UC MO13-1 68180 0-4
C 29-09-2018 09:30 Viola MO13-1 Unitas'30 MO13-2 68420 0-0
C 29-09-2018 10:00 Chaam MO13-1 Rijen MO13-1 68356 1-3
C 29-09-2018 11:30 Groen Wit MO13-1 TSC MO13-1 68297 0-0
C 29-09-2018 10:00 Baronie MO13-1 Gloria UC MO13-1 68411 4-0
C 29-09-2018 09:45 SCO MO13-1 TSC MO13-1 94532 1-10
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 MO13-1 Madese Boys MO13-1 94541 5-2
C 29-09-2018 09:30 Viola MO13-1 JEKA MO13-2 100431 6-2
C 22-09-2018 10:00 TSC MO13-1 Baronie MO13-1 68269 0-10
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 MO13-2 JEKA MO13-1 68347 0-0
C 22-09-2018 11:00 Rijen MO13-1 UVV'40 MO13-1 68305 1-4
C 22-09-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 Viola MO13-1 68102 4-0
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys MO13-1 SCO MO13-1 94540 17-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 UVV'40 MO13-1 TSC MO13-1 18090 1-3
B 08-09-2018 10:00 TSC MO13-1 MOC'17 MO13-1 18252 0-2
B 01-09-2018 09:45 MOC'17 MO13-1 UVV'40 MO13-1 18067 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie MO13-1 8 8 0 0 24 89 1 88 0
2 UVV'40 MO13-1 9 6 1 2 19 32 20 12 0
3 TSC MO13-1 9 6 0 3 18 28 17 11 0
4 JEKA MO13-2 8 5 1 2 16 33 14 19 0
5 Gloria UC MO13-1 7 5 0 2 15 35 7 28 0
6 Viola MO13-1 9 5 0 4 15 34 34 0 0
7 Madese Boys MO13-1 8 3 0 5 9 37 26 11 0
8 Rijen MO13-1 9 2 0 7 6 11 45 -34 0
9 Chaam MO13-1 8 1 0 7 3 9 41 -32 0
10 SCO MO13-1 9 0 0 9 0 2 105 -103 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 MO13-1 2 2 0 0 6 6 0 6 0
2 TSC MO13-1 2 1 0 1 3 3 3 0 0
3 UVV'40 MO13-1 2 0 0 2 0 1 7 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven