247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)

Meiden - MO13 - UVV'40 MO13-1

Teamleden

Spelers
Annelot Bastiaansen        
Lieve Beljaars        
Daphne van den Berg        
Fieke van den Berg Keeper      
Emelie Blaas        
Sanne Buschman-Marakowits        
Kara van Gestel        
Dotte Hijkoop        
Carlijne ter Hofstede        
Gwen Van Ittersum        
Linde van Leerzem        
Maartje Lendfers        
Emma Machielse        
Saartje van der Meer        
Ilse Rops        
Maud Veen        
 
Overige teamleden
Erik Baert Jeugdtrainer Teamtraining
Merlijn Machielse Jeugdtrainer Teamtraining
Joy Oomen Jeugdtrainer Teamtraining
Marcel ter Hofstede Jeugd Coach
Merlijn Machielse Jeugd Coach
Klaas Veen Jeugd Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 09:00 RCD MO13-1 Hardinxveld MO13-1 141878 5-1
C 25-05-2019 11:45 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 141617 0-2
C 25-05-2019 08:45 JEKA MO13-2 Sleeuwijk MO13-1 141864 4-1
C 25-05-2019 09:00 DSE MO13-1 Hardinxveld MO13-1 141656 2-0
C 25-05-2019 10:00 SV Meerkerk MO13-1 VVAC MO13-1 141825 0-2
C 25-05-2019 11:00 Gloria UC MO13-1 RCD MO13-1 148652 2-2
C 25-05-2019 09:00 TSC MO13-1 VVR MO13-1 141739 1-7
C 18-05-2019 11:30 Sleeuwijk MO13-1 TSC MO13-1 141565 5-0
C 18-05-2019 09:00 Baronie MO13-1 DSE MO13-1 141855 5-0
C 18-05-2019 09:45 RCD MO13-1 SV Meerkerk MO13-1 141653 0-5
C 18-05-2019 09:00 Hardinxveld MO13-1 UVV'40 MO13-1 141856 2-1
C 18-05-2019 08:30 VVAC MO13-1 JEKA MO13-2 141693 2-0
C 18-05-2019 11:00 VVR MO13-1 Gloria UC MO13-1 148651 3-0
C 15-05-2019 19:00 Hardinxveld MO13-1 Baronie MO13-1 141903 0-2
C 13-05-2019 19:00 JEKA MO13-2 SV Meerkerk MO13-1 141636 0-4
C 11-05-2019 10:00 Baronie MO13-1 VVAC MO13-1 141544 1-2
C 11-05-2019 10:00 SV Meerkerk MO13-1 TSC MO13-1 141605 11-0
C 11-05-2019 10:30 JEKA MO13-2 Hardinxveld MO13-1 141555 2-1
C 11-05-2019 09:00 DSE MO13-1 VVR MO13-1 141615 1-4
C 11-05-2019 12:45 UVV'40 MO13-1 RCD MO13-1 141560 0-1
C 11-05-2019 11:00 Gloria UC MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 148650 3-1
C 09-05-2019 19:00 VVR MO13-1 SV Meerkerk MO13-1 141637 3-2
C 04-05-2019 09:45 RCD MO13-1 JEKA MO13-2 141669 3-2
C 04-05-2019 09:00 TSC MO13-1 Gloria UC MO13-1 148649 1-2
C 04-05-2019 08:30 Sleeuwijk MO13-1 DSE MO13-1 141735 1-3
C 04-05-2019 10:00 VVAC MO13-1 UVV'40 MO13-1 141889 7-0
C 18-04-2019 18:30 TSC MO13-1 UVV'40 MO13-1 141703 5-1
C 13-04-2019 10:15 DSE MO13-1 VVAC MO13-1 141724 0-6
C 13-04-2019 10:00 SV Meerkerk MO13-1 Gloria UC MO13-1 148648 3-0
C 13-04-2019 10:00 Baronie MO13-1 RCD MO13-1 141760 2-1
C 13-04-2019 10:15 JEKA MO13-2 TSC MO13-1 141622 2-1
C 13-04-2019 13:00 UVV'40 MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 141815 2-0
C 13-04-2019 10:30 Hardinxveld MO13-1 VVR MO13-1 141729 1-2
C 10-04-2019 19:30 Gloria UC MO13-1 VVAC MO13-1 148645 0-1
C 10-04-2019 18:30 SV Meerkerk MO13-1 Baronie MO13-1 141665 5-1
C 06-04-2019 09:00 Gloria UC MO13-1 JEKA MO13-2 148647 0-1
C 06-04-2019 11:00 RCD MO13-1 DSE MO13-1 141840 1-1
C 06-04-2019 10:30 TSC MO13-1 Baronie MO13-1 141579 0-2
C 06-04-2019 11:30 VVAC MO13-1 Hardinxveld MO13-1 141793 4-1
C 06-04-2019 09:00 VVR MO13-1 UVV'40 MO13-1 141606 6-0
C 06-04-2019 11:15 Sleeuwijk MO13-1 SV Meerkerk MO13-1 141727 0-3
C 03-04-2019 18:30 UVV'40 MO13-1 DSE MO13-1 141806 0-3
C 30-03-2019 09:00 DSE MO13-1 Gloria UC MO13-1 148642 0-2
C 30-03-2019 10:00 Baronie MO13-1 VVR MO13-1 141580 0-2
C 30-03-2019 11:00 VVAC MO13-1 RCD MO13-1 141811 5-0
C 23-03-2019 10:00 Baronie MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 141879 5-1
C 23-03-2019 10:00 JEKA MO13-2 VVR MO13-1 141706 0-4
C 23-03-2019 09:00 DSE MO13-1 SV Meerkerk MO13-1 141711 0-3
C 23-03-2019 13:00 UVV'40 MO13-1 Gloria UC MO13-1 148646 0-0
C 23-03-2019 09:00 Hardinxveld MO13-1 TSC MO13-1 141895 5-1
C 16-03-2019 09:00 DSE MO13-1 JEKA MO13-2 141570 0-2
C 16-03-2019 13:00 Sleeuwijk MO13-1 VVR MO13-1 141634 0-4
C 09-03-2019 09:45 Baronie MO13-1 Gloria UC MO13-1 148644 1-1
C 09-03-2019 09:45 VVAC MO13-1 TSC MO13-1 141720 8-2
C 09-03-2019 11:00 VVR MO13-1 RCD MO13-1 141626 0-1
C 09-03-2019 09:00 Hardinxveld MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 141674 1-2
C 16-02-2019 10:15 Sleeuwijk MO13-1 RCD MO13-1 141817 1-4
C 16-02-2019 10:00 SV Meerkerk MO13-1 UVV'40 MO13-1 141583 7-0
C 16-02-2019 10:00 BVV/Timmermans Infra MO13-1 Hardinxveld MO13-1 144273 0-0
C 16-02-2019 10:00 JEKA MO13-2 Baronie MO13-1 141643 0-6
C 16-02-2019 10:30 TSC MO13-1 DSE MO13-1 141764 0-0
C 16-02-2019 11:00 VVR MO13-1 VVAC MO13-1 141813 1-1
C 16-02-2019 11:00 Gloria UC MO13-1 Hardinxveld MO13-1 148643 1-0
C 09-02-2019 11:00 RCD MO13-1 TSC MO13-1 141830 4-2
C 09-02-2019 11:15 VVAC MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 141577 9-0
C 09-02-2019 15:00 UVV'40 MO13-1 JEKA MO13-2 141596 1-2
C 09-02-2019 08:45 DSE MO13-1 BVV/Timmermans Infra MO13-1 144272 0-0
C 09-02-2019 10:30 Hardinxveld MO13-1 SV Meerkerk MO13-1 141753 0-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 Chaam MO13-1 68104 0-0
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys MO13-1 JEKA MO13-2 100439 0-3
C 08-12-2018 09:45 SCO MO13-1 Viola MO13-1 94539 1-11
C 08-12-2018 08:30 Baronie MO13-1 UVV'40 MO13-1 68462 10-0
C 01-12-2018 09:00 JEKA MO13-2 Rijen MO13-1 100438 8-1
C 01-12-2018 09:30 Viola MO13-1 Madese Boys MO13-1 94548 5-4
C 01-12-2018 10:00 Chaam MO13-1 Baronie MO13-1 68288 0-10
C 01-12-2018 13:00 UVV'40 MO13-1 SCO MO13-1 94538 5-0
C 24-11-2018 10:45 Madese Boys MO13-1 Chaam MO13-1 94547 8-2
C 24-11-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 JEKA MO13-2 100437 1-2
C 24-11-2018 10:30 TSC MO13-1 Viola MO13-1 68159 5-0
C 24-11-2018 09:30 SCO MO13-1 Baronie MO13-1 94537 0-21
C 17-11-2018 08:30 Baronie MO13-1 Rijen MO13-1 68233 16-0
C 17-11-2018 10:00 Chaam MO13-1 SCO MO13-1 94536 4-0
C 17-11-2018 10:30 JEKA MO13-2 UVV'40 MO13-1 100436 2-2
C 17-11-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 TSC MO13-1 68126 1-0
C 10-11-2018 09:45 SCO MO13-1 Gloria UC MO13-1 94535 0-22
C 10-11-2018 10:15 Madese Boys MO13-1 Baronie MO13-1 94545 1-6
C 10-11-2018 10:30 TSC MO13-1 Chaam MO13-1 68134 3-0
C 10-11-2018 11:00 Rijen MO13-1 Viola MO13-1 68099 1-4
C 03-11-2018 08:30 Baronie MO13-1 Viola MO13-1 68211 12-0
C 03-11-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 UVV'40 MO13-1 68123 3-1
C 03-11-2018 08:30 TSC MO13-1 Rijen MO13-1 68196 5-0
C 03-11-2018 10:00 Chaam MO13-1 JEKA MO13-2 100435 2-3
C 27-10-2018 11:00 UVV'40 MO13-1 TSC MO13-1 68274 2-0
C 27-10-2018 10:30 Rijen MO13-1 Madese Boys MO13-1 94544 2-3
C 27-10-2018 09:30 Viola MO13-1 Chaam MO13-1 68098 6-0
C 27-10-2018 09:00 JEKA MO13-2 SCO MO13-1 100434 12-0
C 23-10-2018 18:30 Gloria UC MO13-1 Madese Boys MO13-1 94543 0-0
C 22-10-2018 18:00 TSC MO13-1 JEKA MO13-2 100433 2-1
C 13-10-2018 09:30 Viola MO13-1 JEKA MO13-1 68253 0-0
C 13-10-2018 09:45 SCO MO13-1 Rijen MO13-1 94533 0-3
C 13-10-2018 13:00 Chaam MO13-1 UVV'40 MO13-1 68413 0-8
C 06-10-2018 15:10 JEKA MO13-2 Baronie MO13-1 100432 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys MO13-1 TSC MO13-1 94542 2-3
C 06-10-2018 10:30 JEKA MO13-1 Chaam MO13-1 68267 0-0
C 06-10-2018 12:30 UVV'40 MO13-1 Viola MO13-1 68155 5-2
C 06-10-2018 11:30 Unitas'30 MO13-2 Baronie MO13-1 68348 0-0
C 06-10-2018 11:00 Rijen MO13-1 Gloria UC MO13-1 68180 0-4
C 29-09-2018 09:30 Viola MO13-1 Unitas'30 MO13-2 68420 0-0
C 29-09-2018 10:00 Chaam MO13-1 Rijen MO13-1 68356 1-3
C 29-09-2018 11:30 Groen Wit MO13-1 TSC MO13-1 68297 0-0
C 29-09-2018 10:00 Baronie MO13-1 Gloria UC MO13-1 68411 4-0
C 29-09-2018 09:45 SCO MO13-1 TSC MO13-1 94532 1-10
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 MO13-1 Madese Boys MO13-1 94541 5-2
C 29-09-2018 09:30 Viola MO13-1 JEKA MO13-2 100431 6-2
C 22-09-2018 10:00 TSC MO13-1 Baronie MO13-1 68269 0-10
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 MO13-2 JEKA MO13-1 68347 0-0
C 22-09-2018 11:00 Rijen MO13-1 UVV'40 MO13-1 68305 1-4
C 22-09-2018 11:00 Gloria UC MO13-1 Viola MO13-1 68102 4-0
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys MO13-1 SCO MO13-1 94540 17-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 UVV'40 MO13-1 TSC MO13-1 18090 1-3
B 08-09-2018 10:00 TSC MO13-1 MOC'17 MO13-1 18252 0-2
B 01-09-2018 09:45 MOC'17 MO13-1 UVV'40 MO13-1 18067 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVAC MO13-1 11 10 1 0 31 47 5 42 0
2 VVR MO13-1 11 9 1 1 28 36 7 29 0
3 SV Meerkerk MO13-1 11 9 0 2 27 48 6 42 0
4 Baronie MO13-1 11 7 1 3 22 27 12 15 0
5 RCD MO13-1 11 6 2 3 20 22 21 1 0
6 JEKA MO13-2 11 6 0 5 18 15 23 -8 0
7 Gloria UC MO13-1 11 4 3 4 15 11 13 -2 0
8 DSE MO13-1 11 3 2 6 11 10 24 -14 0
9 Hardinxveld MO13-1 11 2 0 9 6 12 27 -15 0
10 Sleeuwijk MO13-1 11 2 0 9 6 12 38 -26 0
11 UVV'40 MO13-1 11 1 1 9 4 5 35 -30 0
12 TSC MO13-1 11 1 1 9 4 13 47 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie MO13-1 8 8 0 0 24 89 1 88 0
2 UVV'40 MO13-1 9 6 1 2 19 32 20 12 0
3 TSC MO13-1 9 6 0 3 18 28 17 11 0
4 JEKA MO13-2 8 5 1 2 16 33 14 19 0
5 Gloria UC MO13-1 7 5 0 2 15 35 7 28 0
6 Viola MO13-1 9 5 0 4 15 34 34 0 0
7 Madese Boys MO13-1 8 3 0 5 9 37 26 11 0
8 Rijen MO13-1 9 2 0 7 6 11 45 -34 0
9 Chaam MO13-1 8 1 0 7 3 9 41 -32 0
10 SCO MO13-1 9 0 0 9 0 2 105 -103 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 MO13-1 2 2 0 0 6 6 0 6 0
2 TSC MO13-1 2 1 0 1 3 3 3 0 0
3 UVV'40 MO13-1 2 0 0 2 0 1 7 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven