241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Meiden - MO15 - UVV'40 MO15-1

Teamleden

Spelers
Bloeme Burgers        
Wies van den Dool        
Liesbeth Ham        
Guusje Hofman        
Nikita Jukic        
Sannie van der Linden        
Jana Nollen        
Mieke Schuiling        
ZoĆ« Timmermans        
Sophie Timmermans        
Fay Zandberg        
 
Overige teamleden
Silvian Diepstraten Teammanager mDWF
Silvian Diepstraten Jeugdtrainer Teamtraining
Henk Schuiling Jeugdtrainer Teamtraining
Francois Timmermans Jeugdtrainer Teamtraining
Silvian Diepstraten Jeugdcoach
Marcel Hofman Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 12:00 JEKA MO15-2 Wieldrecht MO15-1 144015 2-0
C 29-05-2019 19:30 UVV'40 MO15-1 Bavel MO15-1 141031 11-1
C 25-05-2019 13:00 DSE MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 140806 11-0
C 25-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 UVV'40 MO15-1 141030 7-1
C 25-05-2019 11:45 Gilze MO15-1 JEKA MO15-2 140839 3-2
C 25-05-2019 13:30 Bavel MO15-1 Moerse Boys MO15-1 141338 2-4
C 25-05-2019 10:15 Unitas'30 MO15-2 DIA MO15-2 146678 4-1
C 25-05-2019 12:30 Wieldrecht MO15-1 Chaam MO15-1 144018 5-2
C 18-05-2019 10:00 JEKA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 146677 0-1
C 18-05-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Gloria UC MO15-1 140959 0-6
C 18-05-2019 11:00 DIA MO15-2 Wieldrecht MO15-1 144017 10-0
C 18-05-2019 11:30 Chaam MO15-1 DSE MO15-1 141335 0-3
C 18-05-2019 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Gilze MO15-1 141007 1-9
C 15-05-2019 19:15 Unitas'30 MO15-2 Gilze MO15-1 146674 0-1
C 15-05-2019 19:00 JEKA MO15-2 Moerse Boys MO15-1 141353 2-4
C 11-05-2019 08:30 Wieldrecht MO15-1 Moerse Boys MO15-1 144016 0-5
C 11-05-2019 11:30 UVV'40 MO15-1 DIA MO15-2 140722 1-6
C 11-05-2019 11:15 Bavel MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 140984 1-2
C 11-05-2019 13:30 Unitas'30 MO15-2 DSE MO15-1 146676 3-0
C 11-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 JEKA MO15-2 141004 9-1
C 11-05-2019 11:45 Gilze MO15-1 Chaam MO15-1 141018 5-0
C 04-05-2019 12:00 DIA MO15-2 Gloria UC MO15-1 140914 2-1
C 04-05-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 UVV'40 MO15-1 141198 4-2
C 04-05-2019 11:30 Chaam MO15-1 Bavel MO15-1 140933 3-0
C 04-05-2019 08:30 Beek Vooruit MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146675 0-7
C 04-05-2019 13:00 DSE MO15-1 Gilze MO15-1 140878 1-4
C 13-04-2019 09:45 Wieldrecht MO15-1 DSE MO15-1 144014 1-6
C 13-04-2019 11:30 UVV'40 MO15-1 JEKA MO15-2 140937 2-3
C 13-04-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 141080 2-1
C 13-04-2019 12:30 Bavel MO15-1 DIA MO15-2 141285 0-8
C 13-04-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 Chaam MO15-1 140979 6-0
C 10-04-2019 18:30 Chaam MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 141061 1-0
C 06-04-2019 13:30 DSE MO15-1 UVV'40 MO15-1 141318 5-4
C 06-04-2019 13:15 Gilze MO15-1 Wieldrecht MO15-1 144013 6-0
C 06-04-2019 11:30 Chaam MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146673 0-6
C 06-04-2019 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Gloria UC MO15-1 141091 0-4
C 06-04-2019 11:30 JEKA MO15-2 Bavel MO15-1 140752 0-0
C 06-04-2019 11:00 DIA MO15-2 Moerse Boys MO15-1 140863 2-1
C 30-03-2019 12:45 Bavel MO15-1 Gilze MO15-1 141057 0-2
C 30-03-2019 13:00 DSE MO15-1 Gloria UC MO15-1 141277 2-1
C 30-03-2019 13:00 Moerse Boys MO15-1 Chaam MO15-1 140724 4-1
C 23-03-2019 11:15 UVV'40 MO15-1 Chaam MO15-1 141062 7-2
C 23-03-2019 14:00 Bavel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146672 0-3
C 23-03-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 Gilze MO15-1 141027 1-1
C 23-03-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 DSE MO15-1 141230 1-4
C 23-03-2019 10:00 Wieldrecht MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 144012 3-0
C 23-03-2019 12:30 DIA MO15-2 JEKA MO15-2 141246 4-1
C 20-03-2019 19:30 Gloria UC MO15-1 Bavel MO15-1 141266 4-1
C 16-03-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 146671 2-1
C 16-03-2019 13:15 Bavel MO15-1 Wieldrecht MO15-1 144011 1-0
C 16-03-2019 13:15 Gilze MO15-1 DIA MO15-2 141385 3-2
C 09-03-2019 12:00 DIA MO15-2 DSE MO15-1 141370 3-4
C 09-03-2019 13:00 Beek Vooruit MO15-1 JEKA MO15-2 140778 0-2
C 23-02-2019 09:00 Wieldrecht MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146670 0-9
C 23-02-2019 11:30 UVV'40 MO15-1 Gilze MO15-1 140932 0-1
C 23-02-2019 11:30 DIA MO15-2 Chaam MO15-1 141058 6-0
C 16-02-2019 10:15 Wieldrecht MO15-1 UVV'40 MO15-1 144009 0-2
C 16-02-2019 11:30 Chaam MO15-1 JEKA MO15-2 141135 0-4
C 16-02-2019 11:30 Beek Vooruit MO15-1 DIA MO15-2 141146 0-3
C 16-02-2019 11:45 Gilze MO15-1 Moerse Boys MO15-1 140717 1-1
C 16-02-2019 13:00 DSE MO15-1 Bavel MO15-1 140842 7-1
C 16-02-2019 14:00 Unitas'30 MO15-1 Gloria UC MO15-1 140992 0-0
C 16-02-2019 14:00 Unitas'30 MO15-2 Gloria UC MO15-1 146669 2-0
C 09-02-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 Wieldrecht MO15-1 144008 3-0
C 09-02-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 146668 0-3
C 09-02-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-1 140751 0-0
C 09-02-2019 14:30 UVV'40 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 141287 3-1
C 09-02-2019 10:05 JEKA MO15-2 DSE MO15-1 140725 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 24-01-2019 19:00 WDS'19 MO15-1 ST Wernhout/Zundert MO15-1 79239 0-0
C 19-01-2019 10:00 JEKA MO15-1 UVV'40 MO15-1 67927 10-1
C 15-12-2018 12:45 Sprundel MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67780 0-0
C 15-12-2018 12:00 DSE MO15-2 BSC MO15-1 95901 7-2
C 08-12-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 67594 0-2
C 08-12-2018 12:00 Bavel MO15-1 DIA MO15-1 67852 0-3
C 08-12-2018 12:30 BSC MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 95904 2-1
C 08-12-2018 13:00 DSE MO15-2 Sprundel MO15-1 67744 6-1
C 01-12-2018 11:30 UVV'40 MO15-1 BSC MO15-1 95903 14-0
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-2 67957 0-6
C 01-12-2018 12:45 Sprundel MO15-1 WDS'19 MO15-1 67960 1-5
C 01-12-2018 13:30 DIA MO15-1 JEKA MO15-1 67388 1-6
C 01-12-2018 12:00 Unitas'30 MO15-2 Bavel MO15-1 67514 7-1
C 24-11-2018 10:00 JEKA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 67863 14-0
C 24-11-2018 14:00 UVV'40 MO15-1 ST Wernhout/Zundert MO15-1 79240 2-0
C 24-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 WDS'19 MO15-1 67854 0-4
C 24-11-2018 11:15 Bavel MO15-1 Sprundel MO15-1 67900 3-2
C 24-11-2018 12:30 BSC MO15-1 Unitas'30 MO15-2 95902 0-5
C 24-11-2018 13:00 DSE MO15-2 DIA MO15-1 67599 3-2
C 17-11-2018 11:30 WDS'19 MO15-1 JEKA MO15-1 67591 1-4
C 17-11-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 Bavel MO15-1 67930 0-5
C 17-11-2018 13:00 DIA MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79238 3-0
C 17-11-2018 15:00 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 67601 4-1
C 10-11-2018 10:30 JEKA MO15-1 Unitas'30 MO15-2 67951 6-0
C 10-11-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 79245 0-1
C 10-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 DSE MO15-2 67540 3-2
C 10-11-2018 13:15 Bavel MO15-1 WDS'19 MO15-1 67950 1-5
C 10-11-2018 13:30 UVV'40 MO15-1 DIA MO15-1 67399 2-2
C 10-11-2018 12:30 BSC MO15-1 Sprundel MO15-1 95900 1-3
C 03-11-2018 12:45 Sprundel MO15-1 DIA MO15-1 67913 0-4
C 03-11-2018 12:30 BSC MO15-1 JEKA MO15-1 95899 0-20
C 03-11-2018 11:45 WDS'19 MO15-1 Unitas'30 MO15-2 67635 2-0
C 03-11-2018 11:30 Bavel MO15-1 UVV'40 MO15-1 67970 1-0
C 03-11-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 67478 3-0
C 03-11-2018 10:15 DSE MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79242 5-0
C 27-10-2018 09:00 JEKA MO15-1 Bavel MO15-1 67534 17-0
C 27-10-2018 12:00 Unitas'30 MO15-2 Sprundel MO15-1 67446 3-0
C 27-10-2018 12:30 DIA MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67425 1-1
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 WDS'19 MO15-1 67684 0-8
C 27-10-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 BSC MO15-1 95898 7-1
C 27-10-2018 11:30 UVV'40 MO15-1 DSE MO15-2 67632 6-4
C 24-10-2018 19:00 WDS'19 MO15-1 UVV'40 MO15-1 67485 6-0
C 20-10-2018 11:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Moerse Boys MO15-1 79246 0-1
C 13-10-2018 12:30 BSC MO15-1 DIA MO15-1 95897 1-20
C 13-10-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 JEKA MO15-1 67427 3-7
C 13-10-2018 12:00 DSE MO15-2 Bavel MO15-1 67741 1-1
C 13-10-2018 12:45 Sprundel MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79241 4-2
C 13-10-2018 11:45 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 67924 8-0
C 06-10-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Unitas'30 MO15-2 79244 1-4
C 06-10-2018 11:15 Bavel MO15-1 BSC MO15-1 95896 11-0
C 06-10-2018 12:30 DIA MO15-1 WDS'19 MO15-1 67584 3-2
C 06-10-2018 10:00 JEKA MO15-1 DSE MO15-2 67396 10-2
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 67380 2-3
C 03-10-2018 19:30 UVV'40 MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67895 1-1
C 29-09-2018 10:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Bavel MO15-1 79243 2-1
C 29-09-2018 11:00 Moerse Boys MO15-1 BSC MO15-1 95895 8-0
C 29-09-2018 12:45 Sprundel MO15-1 JEKA MO15-1 67400 0-13
C 29-09-2018 13:45 Unitas'30 MO15-2 DIA MO15-1 67414 4-2
C 29-09-2018 11:45 WDS'19 MO15-1 DSE MO15-2 67646 4-1
C 29-09-2018 12:00 Beek Vooruit MO15-1 UVV'40 MO15-1 67383 3-4
C 22-09-2018 13:55 Bavel MO15-1 Moerse Boys MO15-1 67732 0-1
C 22-09-2018 12:10 DSE MO15-2 Unitas'30 MO15-2 67706 3-3
C 22-09-2018 13:00 DIA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 67522 7-0
C 22-09-2018 10:00 JEKA MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79237 9-0
C 22-09-2018 12:30 BSC MO15-1 WDS'19 MO15-1 95894 0-15
C 22-09-2018 14:30 UVV'40 MO15-1 Sprundel MO15-1 67544 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 DSE MO15-2 17705 2-1
B 15-09-2018 14:30 UVV'40 MO15-1 Chaam MO15-1 17959 5-0
B 08-09-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 UVV'40 MO15-1 17836 4-1
B 08-09-2018 12:00 DSE MO15-2 Chaam MO15-1 17976 0-5
B 01-09-2018 14:30 UVV'40 MO15-1 DSE MO15-2 17865 3-4
B 01-09-2018 11:30 Chaam MO15-1 MOC'17 MO15-2 17638 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 MO15-2 11 10 0 1 30 40 3 37 0
2 Gilze MO15-1 11 9 2 0 29 36 8 28 0
3 DSE MO15-1 11 9 0 2 27 46 19 27 0
4 DIA MO15-2 11 8 0 3 24 47 15 32 0
5 Gloria UC MO15-1 11 7 1 3 22 42 10 32 0
6 Moerse Boys MO15-1 11 6 1 4 19 26 24 2 0
7 JEKA MO15-2 10 4 0 6 12 18 26 -8 0
8 UVV'40 MO15-1 11 4 0 7 12 34 32 2 0
9 Chaam MO15-1 11 2 0 9 6 9 46 -37 0
10 Wieldrecht MO15-1 11 2 0 9 6 9 46 -37 0
11 Bavel MO15-1 10 1 0 9 3 7 44 -37 0
12 Beek Vooruit MO15-1 11 1 0 10 3 5 46 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO15-1 10 10 0 0 30 107 8 99 0
2 WDS'19 MO15-1 10 8 0 2 24 52 10 42 0
3 Unitas'30 MO15-2 10 7 1 2 22 36 15 21 0
4 DIA MO15-1 10 5 2 3 17 45 19 26 0
5 Moerse Boys MO15-1 9 4 2 3 14 20 17 3 0
6 DSE MO15-2 10 4 2 4 14 35 32 3 0
7 Bavel MO15-1 10 4 1 5 13 23 36 -13 0
8 UVV'40 MO15-1 10 3 2 5 11 31 35 -4 0
9 Sprundel MO15-1 9 3 0 6 9 14 39 -25 0
10 BSC MO15-1 10 1 0 9 3 6 104 -98 0
11 Beek Vooruit MO15-1 10 0 0 10 0 6 60 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 MO15-2 3 3 0 0 9 10 3 7 0
2 UVV'40 MO15-1 3 1 0 2 3 9 8 1 0
3 Chaam MO15-1 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
4 DSE MO15-2 3 1 0 2 3 5 10 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 B Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 C Teamtraining gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 C Teamtraining gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 C Teamtraining gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 C Teamtraining gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 C Teamtraining gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 C Teamtraining gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 C Teamtraining gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 C Teamtraining gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 C Teamtraining gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 B Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven