0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO8 - UVV'40 JO8-3

Teamleden

Spelers
Maez Arts        
Beau D'Aubioul        
Sander van Gils        
Teun van Groesen        
Lewis Krom        
Thijmen Snackey        
Pieter Stijnen        
 
Overige teamleden
Paul Snackey Teammanager mDWF
Sander Schaepman Jeugdtrainer Teamtraining
Paul Snackey Jeugd Coach
Paul Snackey Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 09:00 Were Di JO8-5 UVV'40 JO8-3 148946 Sportpark Moerenburg 08:05
C 11-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-10 148948 Sportpark Jeugdland 08:15
C 18-05-2019 09:45 TSV Gudok JO8-4 UVV'40 JO8-3 135042 Sportpark Dalem Zuid 09:00
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2 136469 Sportpark Jeugdland 08:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-04-2019 18:45 JEKA JO8-10 Oosterhout JO8-2
C 04-05-2019 10:45 FC Tilburg JO8-1 JEKA JO8-10
C 04-05-2019 08:45 SC 't Zand JO8-7 JEKA JO8-8
C 04-05-2019 09:00 Were Di JO8-5 UVV'40 JO8-3
C 04-05-2019 09:45 TSV Gudok JO8-4 Riel JO8-1
C 04-05-2019 10:45 Chaam JO8-1 Gloria UC JO8-2
C 04-05-2019 11:15 Bavel JO8-2 Oosterhout JO8-2
C 04-05-2019 11:15 Groen Wit JO8-4 Viola JO8-2
C 11-05-2019 10:30 Were Di JO8-5 FC Tilburg JO8-1
C 11-05-2019 10:45 Chaam JO8-1 TSV Gudok JO8-4
C 11-05-2019 09:30 Riel JO8-1 Oosterhout JO8-2
C 11-05-2019 10:30 Viola JO8-2 JEKA JO8-8
C 11-05-2019 09:45 Groen Wit JO8-4 SC 't Zand JO8-7
C 11-05-2019 09:30 Gloria UC JO8-2 Bavel JO8-2
C 11-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-10
C 18-05-2019 10:45 FC Tilburg JO8-1 Riel JO8-1
C 18-05-2019 09:45 TSV Gudok JO8-4 UVV'40 JO8-3
C 18-05-2019 09:30 JEKA JO8-8 Gloria UC JO8-2
C 18-05-2019 08:45 SC 't Zand JO8-7 Were Di JO8-5
C 18-05-2019 08:30 JEKA JO8-10 Chaam JO8-1
C 18-05-2019 08:30 Oosterhout JO8-2 Viola JO8-2
C 18-05-2019 11:30 Bavel JO8-2 Groen Wit JO8-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 20-04-2019 09:30 UVV'40 JO8-3 FC Tilburg JO8-1 151709
C 13-04-2019 vervallen Viola JO8-2 UVV'40 JO8-3 136412
C 13-04-2019 vervallen UVV'40 JO8-3 Chaam JO8-1 136081
C 10-04-2019 18:30 UVV'40 JO8-3 Riel JO8-1 148938
C 06-04-2019 09:00 UVV'40 JO8-3 Gloria UC JO8-2 148962
C 06-04-2019 vervallen JEKA JO8-10 UVV'40 JO8-3 134526
C 23-03-2019 vervallen JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-3 148942
C 09-03-2019 vervallen Riel JO8-1 UVV'40 JO8-3 136374
C 09-03-2019 vervallen Groen Wit JO8-4 UVV'40 JO8-3 135415
C 16-02-2019 vervallen UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-8 135058
C 09-02-2019 08:45 SC 't Zand JO8-7 UVV'40 JO8-3 135619
V 02-02-2019 09:00 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2
C 08-12-2018 vervallen UVV'40 JO8-3 Internos JO8-1 Leider/Ouder (S) 62493
C 01-12-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 UVV'40 JO8-3 62269
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Baronie JO8-2 61463
C 17-11-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-2 UVV'40 JO8-3 60742
C 10-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Groen Wit JO8-3 Leider/Ouder (S) 61474
C 03-11-2018 vervallen DSE JO8-1 UVV'40 JO8-3 103894
C 27-10-2018 vervallen UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-6 Leider/Ouder (S) 62624
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO8-7 UVV'40 JO8-3 61568
C 06-10-2018 vervallen UVV'40 JO8-3 Roosendaal JO8-2 Daan Barbereau (S) 61076
C 29-09-2018 08:45 VVR JO8-1 UVV'40 JO8-3 62151
C 22-09-2018 vervallen UVV'40 JO8-3 TVC Breda JO8-2 Leider/Ouder (S) 62069
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-9 Afgeschermd… (+1) 16747 4 - 4
B 08-09-2018 08:30 Baronie JO8-4 UVV'40 JO8-3 J.T. (Tjalling) deVast 16200 4 - 5
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2 Afgeschermd… (+1) 16818 9 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-04-2019 09:30 UVV'40 JO8-3 FC Tilburg JO8-1 151709 0-0
C 17-04-2019 18:30 Were Di JO8-5 Bavel JO8-2 148940 0-0
C 13-04-2019 08:30 Oosterhout JO8-2 FC Tilburg JO8-1 151714 0-0
C 13-04-2019 09:30 Riel JO8-1 SC 't Zand JO8-7 135237 0-0
C 13-04-2019 09:30 Gloria UC JO8-2 TSV Gudok JO8-4 148963 0-0
C 13-04-2019 08:45 Bavel JO8-2 Chaam JO8-1 148943 0-0
C 13-04-2019 08:30 JEKA JO8-8 Groen Wit JO8-4 148944 0-0
C 13-04-2019 10:30 JEKA JO8-10 Were Di JO8-5 137141 0-0
C 13-04-2019 10:30 Viola JO8-2 UVV'40 JO8-3 136412 0-0
C 10-04-2019 18:30 Viola JO8-2 Gloria UC JO8-2 148960 0-0
C 10-04-2019 18:30 UVV'40 JO8-3 Riel JO8-1 148938 0-0
C 10-04-2019 18:30 Bavel JO8-2 FC Tilburg JO8-1 151710 0-0
C 06-04-2019 09:00 Were Di JO8-5 Oosterhout JO8-2 147234 0-0
C 06-04-2019 09:30 JEKA JO8-10 Viola JO8-2 135825 0-0
C 06-04-2019 08:30 TSV Gudok JO8-4 Groen Wit JO8-4 134354 0-0
C 06-04-2019 09:00 UVV'40 JO8-3 Gloria UC JO8-2 148962 0-0
C 06-04-2019 10:45 FC Tilburg JO8-1 JEKA JO8-8 151713 0-0
C 06-04-2019 10:45 Chaam JO8-1 Riel JO8-1 137073 0-0
C 06-04-2019 08:45 SC 't Zand JO8-7 Bavel JO8-2 135932 0-0
C 30-03-2019 10:45 FC Tilburg JO8-1 Gloria UC JO8-2 151708 0-0
C 30-03-2019 08:30 TSV Gudok JO8-4 JEKA JO8-8 148941 0-0
C 30-03-2019 10:45 Chaam JO8-1 Groen Wit JO8-4 136381 0-0
C 30-03-2019 08:45 SC 't Zand JO8-7 Viola JO8-2 148937 0-0
C 30-03-2019 09:30 Riel JO8-1 JEKA JO8-10 134052 0-0
C 23-03-2019 09:30 JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-3 148942 0-0
C 23-03-2019 11:15 Bavel JO8-2 TSV Gudok JO8-4 135940 0-0
C 23-03-2019 09:30 Gloria UC JO8-2 JEKA JO8-10 148961 0-0
C 23-03-2019 10:00 Groen Wit JO8-4 FC Tilburg JO8-1 151712 0-0
C 23-03-2019 08:30 Oosterhout JO8-2 SC 't Zand JO8-7 147229 0-0
C 23-03-2019 10:30 Viola JO8-2 Chaam JO8-1 136390 0-0
C 23-03-2019 09:30 Riel JO8-1 Were Di JO8-5 137419 0-0
C 09-03-2019 09:30 Gloria UC JO8-2 Were Di JO8-5 148959 0-0
C 09-03-2019 09:30 JEKA JO8-8 Chaam JO8-1 134024 0-0
C 09-03-2019 08:30 Oosterhout JO8-2 TSV Gudok JO8-4 147235 0-0
C 09-03-2019 08:30 Groen Wit JO8-4 UVV'40 JO8-3 135415 0-0
C 16-02-2019 10:30 Viola JO8-2 Bavel JO8-2 135968 0-0
C 16-02-2019 09:00 Were Di JO8-5 Viola JO8-2 136976 0-0
C 16-02-2019 08:30 JEKA JO8-10 TSV Gudok JO8-4 136781 0-0
C 16-02-2019 09:00 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-8 135058 0-0
C 16-02-2019 09:30 Riel JO8-1 JEKA JO8-8 148936 0-0
C 16-02-2019 09:00 Were Di JO8-5 Groen Wit JO8-4 148935 0-0
C 16-02-2019 10:45 Chaam JO8-1 SC 't Zand JO8-7 148934 0-0
C 16-02-2019 09:30 Gloria UC JO8-2 Oosterhout JO8-2 148958 0-0
C 09-02-2019 09:45 TSV Gudok JO8-4 Were Di JO8-5 134517 0-0
C 09-02-2019 11:15 Bavel JO8-2 JEKA JO8-10 137389 0-0
C 09-02-2019 09:45 TSV Gudok JO8-4 Viola JO8-2 136557 0-0
C 09-02-2019 09:30 JEKA JO8-8 Riel JO8-1 135713 0-0
C 09-02-2019 08:30 Oosterhout JO8-2 Chaam JO8-1 147231 0-0
C 09-02-2019 09:30 JEKA JO8-8 Were Di JO8-5 148933 0-0
C 09-02-2019 08:45 SC 't Zand JO8-7 UVV'40 JO8-3 135619 0-0
C 09-02-2019 08:45 Groen Wit JO8-4 Riel JO8-1 148932 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 DSE JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 103889 0-0
C 15-12-2018 08:30 JEKA JO8-6 Madese Boys JO8-1 62093 0-0
C 15-12-2018 09:30 JEKA JO8-7 Groen Wit JO8-3 62502 0-0
C 08-12-2018 09:00 DSE JO8-1 Baronie JO8-2 103899 0-0
C 08-12-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Internos JO8-1 62493 0-0
C 08-12-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 VVR JO8-1 61296 0-0
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-2 61127 0-0
C 01-12-2018 08:30 Groen Wit JO8-3 JEKA JO8-6 61638 0-0
C 01-12-2018 08:45 VVR JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 62828 0-0
C 01-12-2018 09:30 Internos JO8-1 DSE JO8-1 103898 0-0
C 01-12-2018 09:30 Baronie JO8-2 Roosendaal JO8-2 60654 0-0
C 01-12-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 UVV'40 JO8-3 62269 0-0
C 01-12-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 JEKA JO8-7 61617 0-0
C 24-11-2018 08:30 JEKA JO8-6 VVR JO8-1 62309 0-0
C 24-11-2018 08:30 JEKA JO8-7 Beek Vooruit JO8-2 61303 0-0
C 24-11-2018 09:30 Internos JO8-1 TVC Breda JO8-2 61734 0-0
C 24-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 Madese Boys JO8-1 60871 0-0
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Baronie JO8-2 61463 0-0
C 24-11-2018 09:00 DSE JO8-1 Groen Wit JO8-3 103897 0-0
C 17-11-2018 08:30 Groen Wit JO8-3 Internos JO8-1 62216 0-0
C 17-11-2018 08:45 VVR JO8-1 JEKA JO8-7 60440 0-0
C 17-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 DSE JO8-1 103896 0-0
C 17-11-2018 09:00 Madese Boys JO8-1 TVC Breda JO8-2 61827 0-0
C 17-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-2 UVV'40 JO8-3 60742 0-0
C 17-11-2018 08:30 Baronie JO8-2 JEKA JO8-6 63142 0-0
C 10-11-2018 08:30 JEKA JO8-6 Beek Vooruit JO8-2 61373 0-0
C 10-11-2018 08:45 Internos JO8-1 Madese Boys JO8-1 62745 0-0
C 10-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Groen Wit JO8-3 61474 0-0
C 10-11-2018 10:30 JEKA JO8-7 Roosendaal JO8-2 61113 0-0
C 10-11-2018 09:00 DSE JO8-1 VVR JO8-1 103895 0-0
C 10-11-2018 11:00 TVC Breda JO8-2 Baronie JO8-2 61439 0-0
C 03-11-2018 09:00 DSE JO8-1 UVV'40 JO8-3 103894 0-0
C 03-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO8-2 Groen Wit JO8-3 61655 0-0
C 03-11-2018 10:30 JEKA JO8-7 Baronie JO8-2 62816 0-0
C 03-11-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 TVC Breda JO8-2 61512 0-0
C 03-11-2018 09:00 DSE JO8-2 UVV'40 JO8-3 61372 0-0
C 03-11-2018 08:45 VVR JO8-1 Madese Boys JO8-1 60860 0-0
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO8-6 Internos JO8-1 63102 0-0
C 27-10-2018 09:45 Baronie JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 62487 0-0
C 27-10-2018 08:30 Groen Wit JO8-3 VVR JO8-1 62937 0-0
C 27-10-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-6 62624 0-0
C 27-10-2018 08:45 Internos JO8-1 Roosendaal JO8-2 63312 0-0
C 27-10-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 JEKA JO8-7 60613 0-0
C 27-10-2018 11:00 TVC Breda JO8-2 DSE JO8-2 60476 0-0
C 27-10-2018 10:45 TVC Breda JO8-2 DSE JO8-1 103893 0-0
C 13-10-2018 09:45 Groen Wit JO8-3 Baronie JO8-2 60915 0-0
C 13-10-2018 08:30 JEKA JO8-7 UVV'40 JO8-3 61568 0-0
C 13-10-2018 08:45 VVR JO8-1 TVC Breda JO8-2 62581 0-0
C 13-10-2018 09:00 DSE JO8-2 Madese Boys JO8-1 61592 0-0
C 13-10-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 JEKA JO8-6 60607 0-0
C 13-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Internos JO8-1 62166 0-0
C 13-10-2018 09:00 DSE JO8-1 Madese Boys JO8-1 103892 0-0
C 06-10-2018 09:30 JEKA JO8-6 DSE JO8-2 61956 0-0
C 06-10-2018 11:00 Baronie JO8-2 VVR JO8-1 60788 0-0
C 06-10-2018 08:45 Internos JO8-1 JEKA JO8-7 60455 0-0
C 06-10-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Roosendaal JO8-2 61076 0-0
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 Beek Vooruit JO8-2 61880 0-0
C 06-10-2018 11:00 TVC Breda JO8-2 Groen Wit JO8-3 62110 0-0
C 29-09-2018 11:00 TVC Breda JO8-2 JEKA JO8-6 60749 0-0
C 29-09-2018 11:00 Baronie JO8-2 Internos JO8-1 63074 0-0
C 29-09-2018 09:30 JEKA JO8-7 DSE JO8-2 63181 0-0
C 29-09-2018 09:15 Groen Wit JO8-3 Madese Boys JO8-1 62972 0-0
C 29-09-2018 08:45 VVR JO8-1 UVV'40 JO8-3 62151 0-0
C 29-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-2 Roosendaal JO8-2 60916 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-6 JEKA JO8-7 61027 0-0
C 22-09-2018 09:00 Roosendaal JO8-2 Groen Wit JO8-3 61387 0-0
C 22-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 TVC Breda JO8-2 62069 0-0
C 22-09-2018 09:00 DSE JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 61835 0-0
C 22-09-2018 08:45 Internos JO8-1 VVR JO8-1 62511 0-0
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys JO8-1 Baronie JO8-2 60800 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-9 16747 4-4
B 15-09-2018 09:30 Baronie JO8-4 Bavel JO8-2 15462 8-5
B 08-09-2018 08:30 Baronie JO8-4 UVV'40 JO8-3 16200 4-5
B 08-09-2018 11:00 Bavel JO8-2 JEKA JO8-9 16500 3-6
B 01-09-2018 08:30 JEKA JO8-9 Baronie JO8-4 15741 12-4
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2 16818 9-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO8-9 3 2 1 0 7 22 11 11 0
2 UVV'40 JO8-3 3 2 1 0 7 18 9 9 0
3 Baronie JO8-4 3 1 0 2 3 16 22 -6 0
4 Bavel JO8-2 3 0 0 3 0 9 23 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven