B4575 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 4e ronde

Pupillen - JO8 - UVV'40 JO8-2

Teamleden

Spelers
Marente ter Hofstede        
Damian james Nederlof        
Cas Schaepman        
Hugo Smeekens        
Krijn Smit        
Tijmen Wijbenga        
Benjamin de Zwaan        
 
Overige teamleden
Sander Schaepman Teammanager mDWF
Sander Schaepman Jeugdtrainer Teamtraining
Sander Schaepman Jeugd Coach
Sander Schaepman Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 UVV'40 JO8-2 134471 Sportpark De Gagelrijzen 08:00
C 11-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 The Gunners JO8-1 137220 Sportpark Jeugdland 08:15
C 18-05-2019 09:30 JEKA JO8-2 UVV'40 JO8-2 134262 Sportpark Beukenlaan 08:50
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO8-2 Boeimeer JO8-1 137304 Sportpark Jeugdland 08:30
C 01-06-2019 09:45 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-2 136979 Sportpark Jeugdland 09:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-04-2019 18:45 JEKA JO8-2 Baronie JO8-1
C 04-05-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 UVV'40 JO8-2
C 11-05-2019 09:35 Baronie JO8-1 Rood-Wit W JO8-1
C 11-05-2019 08:30 JEKA JO8-2 Boeimeer JO8-1
C 11-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 The Gunners JO8-1
C 18-05-2019 09:30 JEKA JO8-2 UVV'40 JO8-2
C 18-05-2019 10:30 The Gunners JO8-1 Baronie JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 13:15 Baronie JO8-1 UVV'40 JO8-2 135679 0-0
C 13-04-2019 08:30 The Gunners JO8-1 Boeimeer JO8-1 136890 0-0
C 10-04-2019 18:30 Boeimeer JO8-1 Baronie JO8-1 136150 0-0
C 06-04-2019 08:30 Boeimeer JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 134629 0-0
C 06-04-2019 08:30 JEKA JO8-2 The Gunners JO8-1 135366 0-0
C 30-03-2019 09:00 UVV'40 JO8-2 Baronie JO8-1 135822 0-0
C 30-03-2019 10:30 The Gunners JO8-1 JEKA JO8-2 135102 0-0
C 30-03-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Boeimeer JO8-1 135674 0-0
C 23-03-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-2 134451 0-0
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO8-1 Boeimeer JO8-1 135544 0-0
C 16-03-2019 08:45 The Gunners JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 137300 0-0
C 16-03-2019 08:30 Boeimeer JO8-1 UVV'40 JO8-2 134564 0-0
C 09-03-2019 09:45 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-2 136979 0-0
C 09-03-2019 08:30 Baronie JO8-1 The Gunners JO8-1 135840 0-0
C 23-02-2019 10:00 JEKA JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 134560 0-0
C 23-02-2019 08:30 Boeimeer JO8-1 The Gunners JO8-1 134953 0-0
C 16-02-2019 10:00 The Gunners JO8-1 UVV'40 JO8-2 136724 0-0
C 16-02-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 The Gunners JO8-1 136496 0-0
C 16-02-2019 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Baronie JO8-1 134828 0-0
C 09-02-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 Rood-Wit W JO8-1 134949 0-0
C 09-02-2019 10:00 Boeimeer JO8-1 JEKA JO8-2 135787 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-12-2018 09:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-2 103293 1-14
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 DIA JO8-1 Baronie JO8-1 60859 0-0
C 15-12-2018 09:00 Terheijden JO8-1 Gloria UC JO8-1 63261 0-0
C 08-12-2018 08:30 Oosterhout JO8-1 JEKA JO8-5 62791 0-0
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO8-5 UVV'40 JO8-2 61567 0-0
C 01-12-2018 09:30 Baronie JO8-1 Oosterhout JO8-1 62315 0-0
C 01-12-2018 09:30 Gloria UC JO8-1 Unitas JO8-1 60746 0-0
C 24-11-2018 10:30 DIA JO8-1 Gloria UC JO8-1 63014 0-0
C 24-11-2018 09:00 Terheijden JO8-1 Baronie JO8-1 60504 0-0
C 24-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Unitas JO8-1 62159 0-0
C 17-11-2018 08:30 Unitas JO8-1 Oosterhout JO8-1 62631 0-0
C 17-11-2018 08:30 Terheijden JO8-1 UVV'40 JO8-2 60977 0-0
C 17-11-2018 09:30 Gloria UC JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 61732 0-0
C 10-11-2018 11:30 UVV'40 JO8-2 Gloria UC JO8-1 60625 0-0
C 10-11-2018 09:00 DIA JO8-1 Unitas JO8-1 60784 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Terheijden JO8-1 61253 0-0
C 10-11-2018 08:30 JEKA JO8-5 Baronie JO8-1 60965 0-0
C 03-11-2018 09:00 DIA JO8-1 JEKA JO8-5 61204 0-0
C 03-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-2 Oosterhout JO8-1 61363 0-0
C 03-11-2018 09:30 Gloria UC JO8-1 Baronie JO8-1 60647 0-0
C 27-10-2018 11:15 Bavel JO8-2 UVV'40 JO8-2 60883 0-0
C 27-10-2018 12:05 Baronie JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 60830 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 Unitas JO8-1 60801 0-0
C 27-10-2018 08:30 JEKA JO8-5 Terheijden JO8-1 61559 0-0
C 27-10-2018 08:30 Oosterhout JO8-1 DIA JO8-1 63054 0-0
C 13-10-2018 09:30 Gloria UC JO8-1 Bavel JO8-2 61799 0-0
C 13-10-2018 09:00 UVV'40 JO8-2 Baronie JO8-1 60739 0-0
C 13-10-2018 09:00 Terheijden JO8-1 DIA JO8-1 61843 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Oosterhout JO8-1 62608 0-0
C 13-10-2018 08:30 Unitas JO8-1 JEKA JO8-5 62095 0-0
C 06-10-2018 08:30 Oosterhout JO8-1 Terheijden JO8-1 63038 0-0
C 06-10-2018 10:30 JEKA JO8-5 Zwaluw VFC JO8-2 60731 0-0
C 06-10-2018 09:30 Unitas'30 JO8-4 Gloria UC JO8-1 62103 0-0
C 06-10-2018 09:00 DIA JO8-1 UVV'40 JO8-2 61965 0-0
C 06-10-2018 12:05 Baronie JO8-1 Unitas JO8-1 60753 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-4 JEKA JO8-5 61919 0-0
C 29-09-2018 08:30 Unitas JO8-1 Terheijden JO8-1 61492 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 UVV'40 JO8-2 61798 0-0
C 29-09-2018 09:30 Gloria UC JO8-1 Oosterhout JO8-1 62647 0-0
C 29-09-2018 11:15 Bavel JO8-2 DIA JO8-1 63161 0-0
C 22-09-2018 10:00 Baronie JO8-1 Unitas'30 JO8-4 60985 0-0
C 22-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-2 Unitas JO8-1 61974 0-0
C 22-09-2018 09:00 DIA JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 60704 0-0
C 22-09-2018 09:00 Terheijden JO8-1 Raamsdonk JO8-1 62167 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-5 Gloria UC JO8-1 61569 0-0
C 22-09-2018 08:30 Oosterhout JO8-1 Bavel JO8-2 61286 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Chaam JO8-2 JEKA JO8-8 15427 0-0
B 15-09-2018 08:30 Baronie JO8-3 UVV'40 JO8-2 15630 2-17
B 08-09-2018 08:30 JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-2 15887 3-18
B 08-09-2018 09:00 Chaam JO8-2 Baronie JO8-3 15635 9-4
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-2 Chaam JO8-2 16883 18-1
B 01-09-2018 09:30 Baronie JO8-3 JEKA JO8-8 16142 8-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen JO8-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 UVV'40 JO8-2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO8-2 1 1 0 0 3 14 1 13 0
2 JEKA JO8-4 1 0 0 1 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO8-2 2 2 0 0 6 35 5 30 0
2 Baronie JO8-3 2 1 0 1 3 10 19 -9 0
3 JEKA JO8-8 2 0 0 2 0 5 26 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven