0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO10 - UVV'40 JO10-2

Teamleden

Spelers
Marijn Aarts        
Roland Aarts        
Kyle Ansems        
Casper van Dijk        
Morris van Helden        
Duuk Hermus        
Tom Hoogerheijde        
Salmon van den Noort        
 
Overige teamleden
Roland Aarts Jeugdtrainer Teamtraining
Ton van Helden Jeugdtrainer Teamtraining
Ton van Helden Jeugd Coach
Ton van Helden Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 25-05-2019 vervallen DIA JO10-3 UVV'40 JO10-2 127151 Sportpark De Gouwen 00:15
C 25-05-2019 10:30 UVV'40 JO10-2 SEOLTO JO10-4 129152 Sportpark Jeugdland 10:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-05-2019 18:30 Baronie JO10-5 SEOLTO JO10-4
C 25-05-2019 10:15 DIA JO10-3 Groen Wit JO10-4
C 25-05-2019 11:00 Advendo JO10-2G Oosterhout JO10-3
C 25-05-2019 09:30 Internos JO10-2 Baronie JO10-5
C 25-05-2019 09:30 Advendo JO10-1 JEKA JO10-7
C 25-05-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 RFC JO10-4
C 25-05-2019 10:30 UVV'40 JO10-2 SEOLTO JO10-4
C 25-05-2019 11:30 Beek Vooruit JO10-3 Boeimeer JO10-2
C 27-05-2019 18:30 Oosterhout JO10-3 RFC JO10-4
C 29-05-2019 18:45 JEKA JO10-7 Neerlandia'31 JO10-1
C 01-06-2019 11:45 JEKA JO10-7 SEOLTO JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 18-05-2019 vervallen UVV'40 JO10-2 DIA JO10-3 Leider/Ouder (S) 145362
C 11-05-2019 vervallen Internos JO10-2 UVV'40 JO10-2 128917
C 11-05-2019 vervallen Groen Wit JO10-4 UVV'40 JO10-2 127355
C 08-05-2019 18:30 UVV'40 JO10-2 Beek Vooruit JO10-3 Leider/Ouder (S) 126096
C 13-04-2019 vervallen Neerlandia'31 JO10-1 UVV'40 JO10-2 128570
C 10-04-2019 18:30 RFC JO10-4 UVV'40 JO10-2 145470
C 06-04-2019 08:45 UVV'40 JO10-2 JEKA JO10-7 127108
C 30-03-2019 09:00 UVV'40 JO10-2 Boeimeer JO10-2 Leider/Ouder (S) 145365
C 23-03-2019 14:05 Baronie JO10-5 UVV'40 JO10-2 128119
C 16-03-2019 11:00 Advendo JO10-2G UVV'40 JO10-2 150556
C 16-03-2019 vervallen Boeimeer JO10-2 UVV'40 JO10-2 127024
C 09-03-2019 09:45 UVV'40 JO10-2 Groen Wit JO10-4 Leider/Ouder (S) 145349
C 16-02-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 UVV'40 JO10-2 145346
C 09-02-2019 vervallen UVV'40 JO10-2 Advendo JO10-1 Leider/Ouder (S) 128847
C 15-12-2018 vervallen UVV'40 JO10-2 TSV Gudok JO10-3 55817
C 01-12-2018 vervallen Viola JO10-1 UVV'40 JO10-2 54708
C 24-11-2018 10:45 GSBW JO10-1 UVV'40 JO10-2 53436
C 17-11-2018 vervallen UVV'40 JO10-2 SV Reeshof JO10-4 56088
C 10-11-2018 vervallen VOAB JO10-4 UVV'40 JO10-2 56137
C 03-11-2018 vervallen UVV'40 JO10-2 Olympia'60 JO10-2 54444
C 27-10-2018 vervallen Neerlandia'31 JO10-1 UVV'40 JO10-2 53237
C 13-10-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 SC 't Zand JO10-5 Leider/Ouder (S) 55347
C 06-10-2018 vervallen Bavel JO10-4 UVV'40 JO10-2 54219
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO10-2 JEKA JO10-9 Nout van Ittersum (S) 53377
C 22-09-2018 vervallen Sarto JO10-4 UVV'40 JO10-2 55486
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 Baronie JO10-4 Afgeschermd… (+1) 12841 4 - 8
B 08-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 Bavel JO10-3 R. (Ruben) Roovers… (+1) 12863 3 - 6
B 01-09-2018 11:45 JEKA JO10-6 UVV'40 JO10-2 12290 7 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-05-2019 08:45 SEOLTO JO10-4 Advendo JO10-1 128508 0-0
C 18-05-2019 13:15 Baronie JO10-5 Groen Wit JO10-4 127553 0-0
C 18-05-2019 11:30 UVV'40 JO10-2 DIA JO10-3 145362 0-0
C 18-05-2019 11:00 Advendo JO10-2G Neerlandia'31 JO10-1 150562 0-0
C 18-05-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 Oosterhout JO10-3 145363 0-0
C 18-05-2019 11:30 JEKA JO10-7 Internos JO10-2 127403 0-0
C 15-05-2019 19:00 Beek Vooruit JO10-3 JEKA JO10-7 145366 0-0
C 15-05-2019 18:30 DIA JO10-3 Advendo JO10-1 145358 0-0
C 11-05-2019 08:45 RFC JO10-4 JEKA JO10-7 145466 0-0
C 11-05-2019 08:30 Groen Wit JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 145361 0-0
C 11-05-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 SEOLTO JO10-4 128622 0-0
C 11-05-2019 09:30 Advendo JO10-1 Boeimeer JO10-2 145360 0-0
C 11-05-2019 09:30 Internos JO10-2 UVV'40 JO10-2 128917 0-0
C 11-05-2019 10:30 DIA JO10-3 Advendo JO10-2G 150561 0-0
C 11-05-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 Baronie JO10-5 129286 0-0
C 08-05-2019 18:30 UVV'40 JO10-2 Beek Vooruit JO10-3 126096 0-0
C 07-05-2019 18:45 Internos JO10-2 RFC JO10-4 145469 0-0
C 04-05-2019 11:00 Advendo JO10-2G Boeimeer JO10-2 150560 0-0
C 04-05-2019 09:30 Internos JO10-2 Groen Wit JO10-4 145357 0-0
C 04-05-2019 09:30 JEKA JO10-7 Baronie JO10-5 145359 0-0
C 04-05-2019 08:45 SEOLTO JO10-4 Neerlandia'31 JO10-1 126931 0-0
C 17-04-2019 18:30 Boeimeer JO10-2 Baronie JO10-5 145352 0-0
C 17-04-2019 18:30 DIA JO10-3 JEKA JO10-7 145351 0-0
C 17-04-2019 18:30 Advendo JO10-2G RFC JO10-4 150553 0-0
C 17-04-2019 18:30 Oosterhout JO10-3 Internos JO10-2 127380 0-0
C 17-04-2019 18:30 SEOLTO JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 145353 0-0
C 13-04-2019 08:45 RFC JO10-4 SEOLTO JO10-4 145464 0-0
C 13-04-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 DIA JO10-3 127776 0-0
C 13-04-2019 10:30 Neerlandia'31 JO10-1 UVV'40 JO10-2 128570 0-0
C 13-04-2019 08:30 Groen Wit JO10-4 Advendo JO10-1 126500 0-0
C 13-04-2019 10:30 JEKA JO10-7 Oosterhout JO10-3 145356 0-0
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Internos JO10-2 145355 0-0
C 13-04-2019 15:25 Baronie JO10-5 Advendo JO10-2G 150559 0-0
C 10-04-2019 18:30 Advendo JO10-1 Advendo JO10-2G 150554 0-0
C 10-04-2019 18:30 DIA JO10-3 Oosterhout JO10-3 127867 0-0
C 10-04-2019 18:30 RFC JO10-4 UVV'40 JO10-2 145470 0-0
C 06-04-2019 09:30 Advendo JO10-1 RFC JO10-4 145463 0-0
C 06-04-2019 11:00 Advendo JO10-2G Beek Vooruit JO10-3 150558 0-0
C 06-04-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 Groen Wit JO10-4 127697 0-0
C 06-04-2019 11:15 SEOLTO JO10-4 Internos JO10-2 128125 0-0
C 06-04-2019 10:15 DIA JO10-3 Baronie JO10-5 127146 0-0
C 06-04-2019 08:45 UVV'40 JO10-2 JEKA JO10-7 127108 0-0
C 06-04-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 Neerlandia'31 JO10-1 127121 0-0
C 30-03-2019 10:00 Baronie JO10-5 Beek Vooruit JO10-3 145367 0-0
C 30-03-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 Advendo JO10-1 145364 0-0
C 30-03-2019 09:00 UVV'40 JO10-2 Boeimeer JO10-2 145365 0-0
C 30-03-2019 10:30 JEKA JO10-7 Advendo JO10-2G 150555 0-0
C 23-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Advendo JO10-1 145354 0-0
C 23-03-2019 09:30 Internos JO10-2 Advendo JO10-2G 150557 0-0
C 23-03-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 DIA JO10-3 126550 0-0
C 23-03-2019 08:45 RFC JO10-4 Boeimeer JO10-2 145462 0-0
C 23-03-2019 08:30 Groen Wit JO10-4 Oosterhout JO10-3 127353 0-0
C 23-03-2019 14:05 Baronie JO10-5 UVV'40 JO10-2 128119 0-0
C 16-03-2019 09:45 Groen Wit JO10-4 RFC JO10-4 145461 0-0
C 16-03-2019 11:00 Advendo JO10-2G UVV'40 JO10-2 150556 0-0
C 16-03-2019 09:30 Advendo JO10-1 Neerlandia'31 JO10-1 145350 0-0
C 09-03-2019 09:30 Internos JO10-2 Advendo JO10-1 128704 0-0
C 09-03-2019 08:45 RFC JO10-4 DIA JO10-3 145460 0-0
C 09-03-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 Boeimeer JO10-2 128409 0-0
C 09-03-2019 09:45 UVV'40 JO10-2 Groen Wit JO10-4 145349 0-0
C 09-03-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Oosterhout JO10-3 129007 0-0
C 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-3 RFC JO10-4 145467 0-0
C 23-02-2019 09:30 Advendo JO10-1 Baronie JO10-5 129243 0-0
C 23-02-2019 08:45 SEOLTO JO10-4 DIA JO10-3 126481 0-0
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 Internos JO10-2 145368 0-0
C 23-02-2019 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 Groen Wit JO10-4 145369 0-0
C 16-02-2019 09:30 Advendo JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 127462 0-0
C 16-02-2019 09:45 Groen Wit JO10-4 JEKA JO10-7 128784 0-0
C 16-02-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 SEOLTO JO10-4 126019 0-0
C 16-02-2019 10:30 DIA JO10-3 Internos JO10-2 145348 0-0
C 16-02-2019 10:30 Neerlandia'31 JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 145347 0-0
C 16-02-2019 09:30 Oosterhout JO10-3 UVV'40 JO10-2 145346 0-0
C 16-02-2019 08:45 RFC JO10-4 Baronie JO10-5 145459 0-0
C 09-02-2019 09:30 Baronie JO10-5 Oosterhout JO10-3 127892 0-0
C 09-02-2019 10:00 Beek Vooruit JO10-3 Neerlandia'31 JO10-1 129418 0-0
C 09-02-2019 13:00 JEKA JO10-7 Boeimeer JO10-2 126258 0-0
C 09-02-2019 08:45 SEOLTO JO10-4 Groen Wit JO10-4 129186 0-0
C 09-02-2019 10:45 UVV'40 JO10-2 Advendo JO10-1 128847 0-0
C 09-02-2019 11:30 Beek Vooruit JO10-3 DIA JO10-3 145345 0-0
C 09-02-2019 09:30 Internos JO10-2 Neerlandia'31 JO10-1 145344 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 TSV Gudok JO10-3 55817 0-0
C 15-12-2018 10:30 JEKA JO10-9 Viola JO10-1 53259 0-0
C 08-12-2018 09:00 VOAB JO10-4 Bavel JO10-4 54855 0-0
C 01-12-2018 09:00 Neerlandia'31 JO10-1 JEKA JO10-9 55212 0-0
C 01-12-2018 09:45 TSV Gudok JO10-3 GSBW JO10-1 55962 0-0
C 01-12-2018 09:30 Viola JO10-1 UVV'40 JO10-2 54708 0-0
C 24-11-2018 09:00 VOAB JO10-4 Viola JO10-1 56002 0-0
C 24-11-2018 09:30 JEKA JO10-9 Bavel JO10-4 54924 0-0
C 24-11-2018 10:45 GSBW JO10-1 UVV'40 JO10-2 53436 0-0
C 24-11-2018 10:00 SC 't Zand JO10-5 TSV Gudok JO10-3 54997 0-0
C 17-11-2018 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 VOAB JO10-4 54609 0-0
C 17-11-2018 09:30 Viola JO10-1 GSBW JO10-1 53428 0-0
C 17-11-2018 08:45 Bavel JO10-4 TSV Gudok JO10-3 53881 0-0
C 10-11-2018 09:00 VOAB JO10-4 UVV'40 JO10-2 56137 0-0
C 10-11-2018 09:45 TSV Gudok JO10-3 Neerlandia'31 JO10-1 53478 0-0
C 10-11-2018 10:00 SC 't Zand JO10-5 Bavel JO10-4 56135 0-0
C 10-11-2018 10:45 GSBW JO10-1 JEKA JO10-9 53988 0-0
C 03-11-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 Olympia'60 JO10-2 54444 0-0
C 03-11-2018 09:30 Viola JO10-1 Bavel JO10-4 54563 0-0
C 03-11-2018 09:00 VOAB JO10-4 SC 't Zand JO10-5 53814 0-0
C 03-11-2018 10:45 GSBW JO10-1 Neerlandia'31 JO10-1 56174 0-0
C 03-11-2018 11:30 JEKA JO10-9 TSV Gudok JO10-3 54385 0-0
C 27-10-2018 10:00 SC 't Zand JO10-5 JEKA JO10-9 54772 0-0
C 27-10-2018 09:45 TSV Gudok JO10-3 Sarto JO10-4 55568 0-0
C 27-10-2018 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 UVV'40 JO10-2 53237 0-0
C 27-10-2018 08:45 SV Reeshof JO10-4 VOAB JO10-4 55098 0-0
C 27-10-2018 08:45 Olympia'60 JO10-2 Viola JO10-1 55270 0-0
C 27-10-2018 08:45 Bavel JO10-4 GSBW JO10-1 54000 0-0
C 13-10-2018 10:45 JEKA JO10-9 VOAB JO10-4 55055 0-0
C 13-10-2018 08:45 Olympia'60 JO10-2 Neerlandia'31 JO10-1 53917 0-0
C 13-10-2018 08:45 Sarto JO10-4 Bavel JO10-4 55914 0-0
C 13-10-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 SC 't Zand JO10-5 55347 0-0
C 13-10-2018 09:30 Viola JO10-1 TSV Gudok JO10-3 56093 0-0
C 13-10-2018 10:45 GSBW JO10-1 SV Reeshof JO10-4 54806 0-0
C 06-10-2018 11:15 Bavel JO10-4 UVV'40 JO10-2 54219 0-0
C 06-10-2018 09:00 VOAB JO10-4 Sarto JO10-4 53399 0-0
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO10-3 Olympia'60 JO10-2 55783 0-0
C 06-10-2018 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 Viola JO10-1 54122 0-0
C 06-10-2018 10:00 SC 't Zand JO10-5 GSBW JO10-1 53547 0-0
C 06-10-2018 09:45 SV Reeshof JO10-4 JEKA JO10-9 56020 0-0
C 29-09-2018 08:45 Olympia'60 JO10-2 Bavel JO10-4 54837 0-0
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO10-2 JEKA JO10-9 53377 0-0
C 29-09-2018 09:30 Viola JO10-1 SV Reeshof JO10-4 53859 0-0
C 29-09-2018 09:45 TSV Gudok JO10-3 VOAB JO10-4 54027 0-0
C 29-09-2018 09:30 Neerlandia'31 JO10-1 SC 't Zand JO10-5 55321 0-0
C 29-09-2018 10:45 GSBW JO10-1 Sarto JO10-4 53640 0-0
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO10-5 Viola JO10-1 55473 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO10-4 GSBW JO10-1 54286 0-0
C 22-09-2018 10:45 SV Reeshof JO10-4 TSV Gudok JO10-3 53872 0-0
C 22-09-2018 08:45 Bavel JO10-4 Neerlandia'31 JO10-1 54318 0-0
C 22-09-2018 08:45 Sarto JO10-4 UVV'40 JO10-2 55486 0-0
C 22-09-2018 10:30 JEKA JO10-9 Olympia'60 JO10-2 54450 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:45 Bavel JO10-3 JEKA JO10-6 11475 7-5
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 Baronie JO10-4 12841 4-8
B 08-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 Bavel JO10-3 12863 3-6
B 08-09-2018 08:30 Baronie JO10-4 JEKA JO10-6 11556 6-9
B 01-09-2018 11:45 JEKA JO10-6 UVV'40 JO10-2 12290 7-5
B 01-09-2018 08:45 Bavel JO10-3 Baronie JO10-4 11974 10-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO10-3 3 3 0 0 9 23 12 11 0
2 JEKA JO10-6 3 2 0 1 6 21 18 3 0
3 Baronie JO10-4 3 1 0 2 3 18 23 -5 0
4 UVV'40 JO10-2 3 0 0 3 0 12 21 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
wo 19-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
wo 26-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
wo 03-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
wo 10-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven