0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - UVV'40 JO11-2

Teamleden

Spelers
Stan Doorakkers Veldspeler/keeper      
Juup Bakkers        
Abel Benders        
Nathan Bosma        
Quinn ter Hofstede        
Wes Lambregts        
Aiden van Loon Keeper      
Tibor van Opbergen        
Gijs Reyntjens        
Koen Rops        
Tijn Stoop        
Stef Wolters        
 
Overige teamleden
Richard Bakkers Teammanager mDWF
Ivo van Opbergen Teammanager mDWF
Gijs Peeters Jeugdtrainer Teamtraining
Richard Bakkers Jeugd Coach
Ivo van Opbergen Jeugd Coach
Ivo van Opbergen Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 04-05-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 Viola JO11-1 124143 Sportpark Jeugdland 08:30
C 11-05-2019 10:00 Unitas'30 JO11-7 UVV'40 JO11-2 125103 Sportpark De Lage Banken 09:10
C 18-05-2019 09:30 DVVC JO11-1G UVV'40 JO11-2 123883 Sportpark Dongekant 08:40
C 25-05-2019 11:00 UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-4G 122794 Sportpark Jeugdland 10:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 12:00 JEKA JO11-5G SVG JO11-1
C 04-05-2019 08:30 Boeimeer JO11-5 VOAB JO11-3
C 04-05-2019 08:45 SV Reeshof JO11-2 Gloria UC JO11-3
C 04-05-2019 09:00 JEKA JO11-4G Unitas'30 JO11-7
C 04-05-2019 09:30 DVVC JO11-1G Bavel JO11-6
C 04-05-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 Viola JO11-1
C 11-05-2019 10:00 Viola JO11-1 DVVC JO11-1G
C 11-05-2019 11:15 Bavel JO11-6 JEKA JO11-4G
C 11-05-2019 09:45 VOAB JO11-3 JEKA JO11-5G
C 11-05-2019 09:30 Gloria UC JO11-3 Boeimeer JO11-5
C 11-05-2019 10:00 SVG JO11-1 SV Reeshof JO11-2
C 11-05-2019 10:00 Unitas'30 JO11-7 UVV'40 JO11-2
C 15-05-2019 18:30 JEKA JO11-4G Gloria UC JO11-3
C 18-05-2019 08:30 Boeimeer JO11-5 Unitas'30 JO11-7
C 18-05-2019 08:45 SV Reeshof JO11-2 VOAB JO11-3
C 18-05-2019 09:30 DVVC JO11-1G UVV'40 JO11-2
C 18-05-2019 10:00 SVG JO11-1 Bavel JO11-6
C 18-05-2019 10:00 JEKA JO11-5G Gloria UC JO11-3
C 18-05-2019 10:00 JEKA JO11-4G Viola JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 09:45 VOAB JO11-3 UVV'40 JO11-2 H. (Hugo) van Oosterwijck 122099 3 - 6
C 06-04-2019 11:30 UVV'40 JO11-2 SVG JO11-1 Afgeschermd 123795 1 - 6
C 30-03-2019 11:30 UVV'40 JO11-2 Gloria UC JO11-3 Afgeschermd 125890 6 - 4
C 23-03-2019 10:00 JEKA JO11-5G UVV'40 JO11-2 Afgeschermd 123363 2 - 2
C 12-03-2019 18:15 SV Reeshof JO11-2 UVV'40 JO11-2 K.J.J. (Koen) Smulders 125033 5 - 3
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO11-5 UVV'40 JO11-2 CA (Cees) Verschuren 122376 3 - 2
C 16-02-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 Bavel JO11-6 R.W.A. (Richard) Bakkers… (+1) 125650 3 - 5
C 15-12-2018 10:30 The Gunners JO11-1 UVV'40 JO11-2 M. (Mohamed) Omar 50639 -
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO11-2 Groen Wit JO11-2 Afgeschermd 51067 4 - 6
C 24-11-2018 10:15 Baronie JO11-2 UVV'40 JO11-2 49590 2 - 4
C 17-11-2018 11:15 UVV'40 JO11-2 SCO JO11-1 J.A. (James) Busch 50606 2 - 10
C 10-11-2018 09:00 DIA JO11-3 UVV'40 JO11-2 Afgeschermd 52979 2 - 5
C 03-11-2018 10:00 Neerlandia\'31 JO11-1 UVV'40 JO11-2 R.H.J. (Robin) vanLiempd 52993 5 - 2
C 27-10-2018 09:00 UVV'40 JO11-2 Bavel JO11-3 J.A. (James) Busch 49722 6 - 4
C 13-10-2018 11:30 UVV'40 JO11-2 Unitas\'30 JO11-7 Afgeschermd… (+1) 52736 5 - 8
C 06-10-2018 10:00 JEKA JO11-5G UVV'40 JO11-2 Afgeschermd 49391 4 - 3
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-2 Right'Oh JO11-1 Afgeschermd 50500 12 - 2
C 22-09-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 UVV'40 JO11-2 Afgeschermd 49478 3 - 9
B 15-09-2018 10:15 Internos JO11-1 UVV'40 JO11-2 S. (Sjoerd) vanCadsand 11194 8 - 4
B 08-09-2018 11:00 UVV'40 JO11-2 Groen Wit JO11-3 Afgeschermd 10554 7 - 3
B 01-09-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 UVV'40 JO11-2 Afgeschermd 10097 2 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-04-2019 09:30 Gloria UC JO11-3 Bavel JO11-6 124855 3-4
C 13-04-2019 12:15 Unitas'30 JO11-7 Viola JO11-1 123894 6-1
C 13-04-2019 10:00 Bavel JO11-6 SV Reeshof JO11-2 124783 9-2
C 13-04-2019 10:00 SVG JO11-1 Boeimeer JO11-5 122513 9-1
C 13-04-2019 09:45 VOAB JO11-3 UVV'40 JO11-2 122099 3-6
C 13-04-2019 09:30 Gloria UC JO11-3 DVVC JO11-1G 124033 3-4
C 13-04-2019 08:30 JEKA JO11-5G JEKA JO11-4G 123585 3-2
C 10-04-2019 18:30 DVVC JO11-1G JEKA JO11-4G 124663 5-1
C 06-04-2019 08:30 Boeimeer JO11-5 Bavel JO11-6 123358 0-8
C 06-04-2019 08:45 SV Reeshof JO11-2 JEKA JO11-5G 124886 3-4
C 06-04-2019 09:30 DVVC JO11-1G Unitas'30 JO11-7 124053 4-3
C 06-04-2019 11:30 UVV'40 JO11-2 SVG JO11-1 123795 1-6
C 06-04-2019 10:00 Viola JO11-1 VOAB JO11-3 125302 4-1
C 30-03-2019 09:00 JEKA JO11-4G Boeimeer JO11-5 123139 1-1
C 30-03-2019 11:30 UVV'40 JO11-2 Gloria UC JO11-3 125890 6-4
C 30-03-2019 09:30 Viola JO11-1 SV Reeshof JO11-2 125112 4-5
C 23-03-2019 10:15 VOAB JO11-3 JEKA JO11-4G 122617 3-4
C 23-03-2019 11:15 Bavel JO11-6 Unitas'30 JO11-7 124130 3-3
C 23-03-2019 10:00 JEKA JO11-5G UVV'40 JO11-2 123363 2-2
C 23-03-2019 10:00 SVG JO11-1 DVVC JO11-1G 123700 8-2
C 23-03-2019 08:45 SV Reeshof JO11-2 Boeimeer JO11-5 121773 2-2
C 23-03-2019 09:30 Gloria UC JO11-3 Viola JO11-1 121932 4-4
C 16-03-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 SVG JO11-1 124835 3-4
C 16-03-2019 10:15 Bavel JO11-6 VOAB JO11-3 124766 8-2
C 16-03-2019 08:30 Boeimeer JO11-5 JEKA JO11-5G 125386 0-3
C 12-03-2019 18:15 SV Reeshof JO11-2 UVV'40 JO11-2 125033 5-3
C 09-03-2019 10:15 VOAB JO11-3 Unitas'30 JO11-7 125777 5-5
C 09-03-2019 10:00 SVG JO11-1 Viola JO11-1 121775 7-2
C 23-02-2019 09:30 Gloria UC JO11-3 VOAB JO11-3 122739 0-3
C 23-02-2019 10:00 SVG JO11-1 JEKA JO11-4G 122320 9-4
C 23-02-2019 10:00 Boeimeer JO11-5 UVV'40 JO11-2 122376 3-2
C 23-02-2019 10:30 JEKA JO11-5G DVVC JO11-1G 122511 3-2
C 16-02-2019 10:00 Viola JO11-1 JEKA JO11-5G 124507 6-1
C 16-02-2019 09:45 VOAB JO11-3 SVG JO11-1 121897 1-6
C 16-02-2019 09:30 DVVC JO11-1G Boeimeer JO11-5 122800 5-3
C 16-02-2019 08:30 JEKA JO11-4G SV Reeshof JO11-2 123685 4-3
C 16-02-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 Bavel JO11-6 125650 3-5
C 16-02-2019 12:15 Unitas'30 JO11-7 Gloria UC JO11-3 123470 7-5
C 09-02-2019 08:45 SV Reeshof JO11-2 DVVC JO11-1G 125140 7-3
C 09-02-2019 11:15 Bavel JO11-6 Viola JO11-1 125553 6-1
C 09-02-2019 15:15 JEKA JO11-5G Unitas'30 JO11-7 121816 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:30 The Gunners JO11-1 UVV'40 JO11-2 50639 0-0
C 15-12-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 Bavel JO11-3 49649 2-2
C 15-12-2018 11:45 Baronie JO11-2 Unitas'30 JO11-7 51796 0-3
C 08-12-2018 10:00 Neerlandia'31 JO11-1 JEKA JO11-5G 49693 2-2
C 08-12-2018 09:00 DIA JO11-3 SCO JO11-1 51403 0-6
C 08-12-2018 08:30 Groen Wit JO11-2 Right'Oh JO11-1 49461 4-0
C 01-12-2018 08:45 Bavel JO11-3 Neerlandia'31 JO11-1 50947 2-11
C 01-12-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Gloria UC JO11-2 49251 9-1
C 01-12-2018 09:15 SCO JO11-1 Baronie JO11-2 49735 1-2
C 01-12-2018 10:00 JEKA JO11-5G The Gunners JO11-1 52898 1-5
C 01-12-2018 11:00 Right'Oh JO11-1 DIA JO11-3 52456 3-0
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO11-2 Groen Wit JO11-2 51067 4-6
C 24-11-2018 09:00 DIA JO11-3 Unitas'30 JO11-7 50071 1-11
C 24-11-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 Right'Oh JO11-1 51918 0-5
C 24-11-2018 09:15 SCO JO11-1 JEKA JO11-5G 49522 6-0
C 24-11-2018 10:00 Groen Wit JO11-2 Bavel JO11-3 51809 4-5
C 24-11-2018 10:15 Baronie JO11-2 UVV'40 JO11-2 49590 2-4
C 24-11-2018 10:30 The Gunners JO11-1 Neerlandia'31 JO11-1 51593 4-3
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Groen Wit JO11-2 52818 10-2
C 17-11-2018 08:45 Bavel JO11-3 The Gunners JO11-1 49884 1-8
C 17-11-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 Baronie JO11-2 49141 0-11
C 17-11-2018 10:00 Neerlandia'31 JO11-1 DIA JO11-3 49058 16-1
C 17-11-2018 11:00 Right'Oh JO11-1 JEKA JO11-5G 52284 3-3
C 17-11-2018 11:15 UVV'40 JO11-2 SCO JO11-1 50606 2-10
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO11-2 Bavel JO11-3 49468 10-0
C 10-11-2018 08:30 JEKA JO11-5G Unitas'30 JO11-7 50254 2-8
C 10-11-2018 09:00 DIA JO11-3 UVV'40 JO11-2 52979 2-5
C 10-11-2018 09:15 SCO JO11-1 Right'Oh JO11-1 49992 10-1
C 10-11-2018 11:30 Groen Wit JO11-2 Neerlandia'31 JO11-1 49874 2-4
C 10-11-2018 10:45 The Gunners JO11-1 Gloria UC JO11-2 52251 11-1
C 03-11-2018 10:30 The Gunners JO11-1 Unitas'30 JO11-7 52691 4-4
C 03-11-2018 10:00 Groen Wit JO11-2 SCO JO11-1 52294 2-8
C 03-11-2018 10:00 Neerlandia'31 JO11-1 UVV'40 JO11-2 52993 5-2
C 03-11-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 JEKA JO11-5G 50456 4-6
C 03-11-2018 08:30 Baronie JO11-2 DIA JO11-3 52735 5-1
C 03-11-2018 08:45 Bavel JO11-3 Right'Oh JO11-1 50911 4-2
C 27-10-2018 09:00 DIA JO11-3 Groen Wit JO11-2 49170 4-8
C 27-10-2018 08:30 JEKA JO11-5G Baronie JO11-2 49089 3-8
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Neerlandia'31 JO11-1 52213 1-3
C 27-10-2018 09:15 SCO JO11-1 Gloria UC JO11-2 49185 11-0
C 27-10-2018 11:00 Right'Oh JO11-1 The Gunners JO11-1 51449 0-9
C 27-10-2018 09:00 UVV'40 JO11-2 Bavel JO11-3 49722 6-4
C 13-10-2018 08:45 Bavel JO11-3 JEKA JO11-5G 49440 2-2
C 13-10-2018 10:45 Baronie JO11-2 Right'Oh JO11-1 52503 12-2
C 13-10-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 Groen Wit JO11-2 52586 2-9
C 13-10-2018 11:15 The Gunners JO11-1 DIA JO11-3 49444 4-4
C 13-10-2018 11:30 UVV'40 JO11-2 Unitas'30 JO11-7 52736 5-8
C 09-10-2018 18:30 Neerlandia'31 JO11-1 SCO JO11-1 49799 2-6
C 06-10-2018 08:30 Groen Wit JO11-2 Baronie JO11-2 50027 7-5
C 06-10-2018 09:00 DIA JO11-3 Gloria UC JO11-2 52225 6-1
C 06-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-7 Bavel JO11-3 50445 13-1
C 06-10-2018 09:15 SCO JO11-1 The Gunners JO11-1 51102 6-5
C 06-10-2018 11:00 Right'Oh JO11-1 Neerlandia'31 JO11-1 50992 1-8
C 06-10-2018 10:00 JEKA JO11-5G UVV'40 JO11-2 49391 4-3
C 29-09-2018 08:45 Bavel JO11-3 DIA JO11-3 51849 3-6
C 29-09-2018 10:00 Neerlandia'31 JO11-1 Gloria UC JO11-2 51294 13-3
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO11-7 SCO JO11-1 50106 3-11
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO11-5G Groen Wit JO11-2 51477 5-5
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-2 Right'Oh JO11-1 50500 12-2
C 29-09-2018 09:45 The Gunners JO11-1 Baronie JO11-2 51273 7-3
C 22-09-2018 11:00 Right'Oh JO11-1 Unitas'30 JO11-7 51313 1-11
C 22-09-2018 10:00 Groen Wit JO11-2 The Gunners JO11-1 49606 1-15
C 22-09-2018 09:15 SCO JO11-1 Bavel JO11-3 51525 13-0
C 22-09-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 UVV'40 JO11-2 49478 3-9
C 22-09-2018 10:00 Baronie JO11-2 Neerlandia'31 JO11-1 49818 2-6
C 22-09-2018 09:00 DIA JO11-3 JEKA JO11-5G 49419 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 Groen Wit JO11-3 9951 3-4
B 15-09-2018 10:15 Internos JO11-1 UVV'40 JO11-2 11194 8-4
B 08-09-2018 10:45 Internos JO11-1 Gloria UC JO11-2 10317 6-4
B 08-09-2018 11:00 UVV'40 JO11-2 Groen Wit JO11-3 10554 7-3
B 01-09-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 UVV'40 JO11-2 10097 2-4
B 01-09-2018 08:30 Groen Wit JO11-3 Internos JO11-1 10678 0-17

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVG JO11-1 7 7 0 0 21 49 14 35 0
2 Bavel JO11-6 7 6 1 0 19 43 14 29 0
3 JEKA JO11-5G 7 4 1 2 13 18 20 -2 0
4 DVVC JO11-1G 7 4 0 3 12 25 28 -3 0
5 Unitas'30 JO11-7 7 3 2 2 11 32 24 8 0
6 SV Reeshof JO11-2 7 3 1 3 10 27 29 -2 0
7 JEKA JO11-4G 6 2 1 3 7 16 24 -8 0
8 UVV'40 JO11-2 7 2 1 4 7 23 28 -5 0
9 Viola JO11-1 7 2 1 4 7 22 30 -8 0
10 Boeimeer JO11-5 7 1 2 4 5 10 30 -20 0
11 VOAB JO11-3 7 1 1 5 4 18 33 -15 0
12 Gloria UC JO11-3 6 0 1 5 1 19 28 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCO JO11-1 11 10 0 1 30 88 17 71 0
2 Unitas'30 JO11-7 11 8 1 2 25 81 31 50 0
3 Neerlandia'31 JO11-1 11 8 1 2 25 73 26 47 0
4 The Gunners JO11-1 10 7 2 1 23 72 24 48 0
5 Baronie JO11-2 11 6 0 5 18 60 34 26 0
6 Groen Wit JO11-2 11 5 1 5 16 50 62 -12 0
7 UVV'40 JO11-2 10 5 0 5 15 52 46 6 0
8 JEKA JO11-5G 11 3 4 4 13 31 46 -15 0
9 Bavel JO11-3 11 2 2 7 8 24 77 -53 0
10 DIA JO11-3 11 2 1 8 7 25 65 -40 0
11 Right'Oh JO11-1 11 2 1 8 7 20 73 -53 0
12 Gloria UC JO11-2 11 0 1 10 1 17 92 -75 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO11-1 3 3 0 0 9 31 8 23 0
2 UVV'40 JO11-2 3 2 0 1 6 15 13 2 0
3 Groen Wit JO11-3 3 1 0 2 3 7 27 -20 0
4 Gloria UC JO11-2 3 0 0 3 0 9 14 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door

Berichten



Terug naar boven