0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - UVV'40 JO11-1

Teamleden

Spelers
Levy van der Avoird        
Louis Barbereau        
Karel Brandts        
Bas van Dijk        
Jens Hoogeveen Keeper      
Thom Keasberry        
Mick Rozeboom        
Ruud Schuiling        
Tygo Staal        
Koen Stoof        
Tim Vissers        
 
Overige teamleden
Pepijn van den Maagdenberg Teammanager mDWF
Pepijn van den Maagdenberg Jeugdtrainer Teamtraining
Mark Vissers Jeugdtrainer Teamtraining
Alex Brandts Jeugd Coach
Pepijn van den Maagdenberg Jeugd Coach
Alex Brandts Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 09-03-2019 vervallen ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 UVV'40 JO11-1 144626 Sportpark SDO'63 00:30
C 09-03-2019 vervallen Halsteren JO11-1 UVV'40 JO11-1 122087 Sportpark De beek 23:30
C 09-03-2019 11:00 BSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 144617 Sportpark Vierhoeven 09:30
C 16-03-2019 11:00 UVV'40 JO11-1 Unitas'30 JO11-1 148173 Sportpark Jeugdland 10:30
C 23-03-2019 vervallen Kloetinge JO11-1 UVV'40 JO11-1 123323 Sportpark Wesselopark 23:00
C 23-03-2019 vervallen Kapelle JO11-1 UVV'40 JO11-1 124644 Sportpark Het Groene Woud 00:30
C 23-03-2019 11:30 JEKA JO11-1G UVV'40 JO11-1 148185 Sportpark Beukenlaan 10:50
C 30-03-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 UVV'40 JO11-1 A.J.S.M. (Alex) Vriends 122290 Sportpark Haags 09:15
C 06-04-2019 11:00 UVV'40 JO11-1 Boeimeer JO11-1 123980 Sportpark Jeugdland 10:30
C 13-04-2019 09:00 RBC JO11-1 UVV'40 JO11-1 148177 Herstaco Stadion 08:30
C 04-05-2019 vervallen UVV'40 JO11-1 MOC'17 JO11-1 144612 Sportpark Jeugdland 00:30
C 04-05-2019 11:00 UVV'40 JO11-1 De Fendert JO11-1 122887 Sportpark Jeugdland 10:30
C 11-05-2019 vervallen MOC\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ UVV'40 JO11-1 123669 Sportpark Rozenoord 23:30
C 11-05-2019 10:45 Madese Boys JO11-1 UVV'40 JO11-1 148198 Sportpark De Schietberg 09:55
C 18-05-2019 10:45 Hoeven JO11-1 UVV'40 JO11-1 125275 Sportpark Achter 't Hof 10:15
C 25-05-2019 11:00 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 144645 Sportpark Jeugdland 10:30
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO11-1 RBC JO11-1 124252 Sportpark Jeugdland 00:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2019 11:00 UVV'40 JO11-1 De Fendert JO11-1
C 23-02-2019 08:45 Kloetinge JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1
C 23-02-2019 09:30 Unitas'30 JO11-1 Halsteren JO11-1
C 23-02-2019 09:45 Kapelle JO11-1 RBC JO11-1
C 23-02-2019 09:45 MOC'17 JO11-1 Boeimeer JO11-1
C 09-03-2019 10:00 JEKA JO11-1G Hoeven JO11-1
C 09-03-2019 11:00 BSC JO11-1 UVV'40 JO11-1
C 09-03-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 De Fendert JO11-1
C 09-03-2019 09:00 RBC JO11-1 Madese Boys JO11-1
C 09-03-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 TSC JO11-1
C 09-03-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 Groen Wit JO11-1
C 16-03-2019 10:45 Madese Boys JO11-1 Boeimeer JO11-1
C 16-03-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 JEKA JO11-1G
C 16-03-2019 10:30 TSC JO11-1 RBC JO11-1
C 16-03-2019 09:00 Hoeven JO11-1 Roosendaal JO11-1
C 16-03-2019 10:30 De Fendert JO11-1 BSC JO11-1
C 16-03-2019 11:00 UVV'40 JO11-1 Unitas'30 JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-02-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 TSC JO11-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 148202 2 - 0
C 16-02-2019 vervallen UVV'40 JO11-1 Kloetinge JO11-1 144602
C 13-02-2019 vervallen Unitas'30 JO11-1 UVV'40 JO11-1 144599
V 26-01-2019 afgelast UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1
C 08-12-2018 09:00 Dongen JO11-1 UVV'40 JO11-1 K. (Koen) Proosten 49618 5 - 0
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 J. (Juup) Fassaert 52601 6 - 2
C 24-11-2018 10:00 Unitas\'30 JO11-1 UVV'40 JO11-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 52460 4 - 2
C 17-11-2018 11:15 UVV'40 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 Afgeschermd 50076 4 - 3
C 10-11-2018 08:30 TSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 H.O.F. (Hermann-Otto) Israƫl 50829 4 - 1
C 03-11-2018 11:00 BSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 52883 2 - 0
C 27-10-2018 vervallen UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-2G 51310
C 25-10-2018 19:00 Kapelle JO11-1 UVV'40 JO11-1 C.M. (Kees) Mulder 93796 2 - 4
B 20-10-2018 10:15 Nemelaer JO11-1 UVV'40 JO11-1 B. (Bas) van de Logt 102976 6 - 4
C 13-10-2018 vervallen SC 't Zand JO11-2 UVV'40 JO11-1 79493
C 06-10-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 Madese Boys JO11-1 Afgeschermd… (+1) 50853 2 - 3
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 UVV'40 JO11-1 Afgeschermd 49429 5 - 3
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 RBC JO11-2 R. (Rens) vanHaren 50901 7 - 3
B 15-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-1G J.R.C. (Jan) Kapiteijn 10567 4 - 1
B 08-09-2018 10:00 Groen Wit JO11-1 UVV'40 JO11-1 Afgeschermd 10757 3 - 5
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1 P. (Pepijn) van denMaagdenberg… (+1) 10300 12 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 TSC JO11-1 148202 2-0
C 16-02-2019 09:45 MOC'17 JO11-1 Roosendaal JO11-1 144638 0-0
C 16-02-2019 09:45 Kapelle JO11-1 Unitas'30 JO11-1 144603 0-0
C 16-02-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 Boeimeer JO11-1 144625 0-0
C 16-02-2019 09:00 Hoeven JO11-1 Groen Wit JO11-1 124645 4-6
C 16-02-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 Kloetinge JO11-1 144602 0-0
C 16-02-2019 09:00 RBC JO11-1 Boeimeer JO11-1 148171 4-2
C 16-02-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 BSC JO11-1 144640 4-5
C 16-02-2019 10:30 De Fendert JO11-1 JEKA JO11-1G 148182 2-3
C 16-02-2019 10:45 Madese Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 148192 0-6
C 16-02-2019 09:00 RBC JO11-1 Halsteren JO11-1 125744 0-0
C 13-02-2019 18:30 Unitas'30 JO11-1 UVV'40 JO11-1 144599 0-0
C 09-02-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 UVV'40 JO11-1 122290 0-0
C 09-02-2019 13:30 Unitas'30 JO11-1 RBC JO11-1 148170 9-3
C 09-02-2019 15:45 JEKA JO11-1G Madese Boys JO11-1 148191 4-0
C 09-02-2019 10:00 TSC JO11-1 De Fendert JO11-1 148201 6-0
C 09-02-2019 11:00 BSC JO11-1 Hoeven JO11-1 144619 8-3
C 09-02-2019 08:30 Kloetinge JO11-1 Kapelle JO11-1 144600 0-0
C 09-02-2019 11:00 BSC JO11-1 MOC'17 JO11-1 123213 0-0
C 09-02-2019 08:45 Halsteren JO11-1 Hoeven JO11-1 125452 0-0
C 09-02-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 De Fendert JO11-1 122343 0-0
C 09-02-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 RBC JO11-1 123574 0-0
C 09-02-2019 10:15 Roosendaal JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 144637 0-0
C 02-02-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 BSC JO11-1 144636 0-0
C 02-02-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 Unitas'30 JO11-1 144622 0-0
C 02-02-2019 08:45 Halsteren JO11-1 Kapelle JO11-1 123246 6-4
C 02-02-2019 10:45 Hoeven JO11-1 Kloetinge JO11-1 144623 1-2
C 02-02-2019 10:30 De Fendert JO11-1 MOC'17 JO11-1 144621 0-4
C 02-02-2019 09:00 RBC JO11-1 Roosendaal JO11-1 144648 12-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:00 BSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 49300 0-0
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 51488 4-2
C 08-12-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 TSC JO11-1 52282 3-5
C 08-12-2018 09:00 Dongen JO11-1 UVV'40 JO11-1 49618 5-0
C 08-12-2018 08:45 Unitas'30 JO11-1 BSC JO11-1 50473 0-0
C 08-12-2018 09:45 Kapelle JO11-1 RBC JO11-2 93803 1-3
C 01-12-2018 09:00 RBC JO11-2 Unitas'30 JO11-1 52154 0-10
C 01-12-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 Dongen JO11-1 49288 4-2
C 01-12-2018 10:30 TSC JO11-1 Kapelle JO11-1 93802 5-1
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 52601 6-2
C 01-12-2018 11:00 BSC JO11-1 Madese Boys JO11-1 52411 2-0
C 24-11-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Boeimeer JO11-1 93801 1-4
C 24-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 UVV'40 JO11-1 52460 4-2
C 24-11-2018 10:30 TSC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 50171 6-1
C 24-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 RBC JO11-2 50583 14-1
C 24-11-2018 10:30 Dongen JO11-1 BSC JO11-1 50303 6-1
C 17-11-2018 09:00 RBC JO11-2 Dongen JO11-1 52625 3-4
C 17-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Kapelle JO11-1 93800 9-3
C 17-11-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 TSC JO11-1 52419 1-2
C 17-11-2018 11:15 UVV'40 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 50076 4-3
C 17-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Roosendaal JO11-1 49332 11-1
C 10-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-2 51585 5-2
C 10-11-2018 11:15 Kapelle JO11-1 BSC JO11-1 93799 3-3
C 10-11-2018 08:30 TSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 50829 4-1
C 10-11-2018 10:00 JEKA JO11-2G Unitas'30 JO11-1 49484 0-0
C 10-11-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Boeimeer JO11-1 49533 2-8
C 10-11-2018 09:00 Dongen JO11-1 Madese Boys JO11-1 50321 2-2
C 06-11-2018 19:00 Kapelle JO11-1 Roosendaal JO11-1 93798 7-4
C 03-11-2018 11:00 BSC JO11-1 UVV'40 JO11-1 52883 2-0
C 03-11-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Boeimeer JO11-1 49719 2-5
C 03-11-2018 09:00 Dongen JO11-1 TSC JO11-1 51801 0-9
C 03-11-2018 10:00 JEKA JO11-2G RBC JO11-2 52865 0-0
C 03-11-2018 13:30 Unitas'30 JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 49424 11-0
C 27-10-2018 10:15 Beek Vooruit JO11-1 Kapelle JO11-1 93797 0-6
C 27-10-2018 11:00 UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-2G 51310 0-0
C 27-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Dongen JO11-1 50705 1-9
C 27-10-2018 10:15 TSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 49985 7-1
C 27-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 BSC JO11-1 49834 5-2
C 27-10-2018 09:00 RBC JO11-2 Madese Boys JO11-1 51535 3-3
C 25-10-2018 19:00 Kapelle JO11-1 UVV'40 JO11-1 93796 2-4
C 13-10-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Dongen JO11-1 49938 9-2
C 13-10-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 RBC JO11-2 50849 2-1
C 13-10-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 TSC JO11-1 49830 3-7
C 13-10-2018 10:00 JEKA JO11-2G Roosendaal JO11-1 53000 0-0
C 06-10-2018 09:00 RBC JO11-2 BSC JO11-1 49803 2-7
C 06-10-2018 11:15 TSC JO11-1 JEKA JO11-2G 50555 11-1
C 06-10-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Unitas'30 JO11-1 50013 4-13
C 06-10-2018 10:45 Dongen JO11-1 SC 't Zand JO11-2 79496 0-0
C 06-10-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 Madese Boys JO11-1 50853 2-3
C 06-10-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Boeimeer JO11-1 49302 1-2
C 06-10-2018 09:00 Dongen JO11-1 Kapelle JO11-1 93795 4-3
C 29-09-2018 09:00 RBC JO11-2 TSC JO11-1 51666 1-9
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 UVV'40 JO11-1 49429 5-3
C 29-09-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 49163 4-4
C 29-09-2018 11:00 BSC JO11-1 Roosendaal JO11-1 51255 3-1
C 29-09-2018 11:00 JEKA JO11-2G SC 't Zand JO11-2 79497 0-0
C 29-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-1 Dongen JO11-1 49660 2-5
C 29-09-2018 08:30 JEKA JO11-2G Kapelle JO11-1 93794 1-6
C 22-09-2018 11:30 TSC JO11-1 BSC JO11-1 50610 4-2
C 22-09-2018 10:15 Roosendaal JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 52123 5-2
C 22-09-2018 10:00 Dongen JO11-1 JEKA JO11-2G 49402 13-1
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 RBC JO11-2 50901 7-3
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO11-2 Madese Boys JO11-1 79490 0-0
C 22-09-2018 09:45 Kapelle JO11-1 Madese Boys JO11-1 93793 4-3
C 22-09-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 Boeimeer JO11-1 52103 4-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 10:15 Nemelaer JO11-1 UVV'40 JO11-1 102976 6-4
B 15-09-2018 10:00 Groen Wit JO11-1 Bavel JO11-1 9304 2-4
B 15-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-1G 10567 4-1
B 08-09-2018 12:00 Bavel JO11-1 JEKA JO11-1G 10618 0-3
B 08-09-2018 10:00 Groen Wit JO11-1 UVV'40 JO11-1 10757 3-5
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1 10300 12-1
B 01-09-2018 11:00 JEKA JO11-1G Groen Wit JO11-1 9848 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-1 2 2 0 0 6 15 3 12 0
2 BSC JO11-1 2 2 0 0 6 13 7 6 0
3 JEKA JO11-1G 2 2 0 0 6 7 2 5 0
4 RBC JO11-1 3 2 0 1 6 19 12 7 0
5 Groen Wit JO11-1 1 1 0 0 3 6 4 2 0
6 UVV'40 JO11-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
7 TSC JO11-1 2 1 0 1 3 6 2 4 0
8 Boeimeer JO11-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
9 Hoeven JO11-1 2 0 0 2 0 7 14 -7 0
10 De Fendert JO11-1 2 0 0 2 0 2 9 -7 0
11 Madese Boys JO11-1 2 0 0 2 0 0 10 -10 0
12 Roosendaal JO11-1 2 0 0 2 0 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-1 10 10 0 0 30 58 14 44 0
2 Boeimeer JO11-1 10 9 0 1 27 43 20 23 0
3 Unitas'30 JO11-1 10 6 2 2 20 65 29 36 0
4 Dongen JO11-1 10 6 1 3 19 39 34 5 0
5 BSC JO11-1 9 4 2 3 14 22 21 1 0
6 Madese Boys JO11-1 10 3 3 4 12 35 32 3 0
7 UVV'40 JO11-1 10 4 0 6 12 29 33 -4 0
8 Kapelle JO11-1 10 3 1 6 10 31 39 -8 0
9 Roosendaal JO11-1 10 2 0 8 6 37 65 -28 0
10 RBC JO11-2 10 1 1 8 4 19 62 -43 0
11 Beek Vooruit JO11-1 9 1 0 8 3 16 45 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nemelaer JO11-1 1 1 0 0 3 6 4 2 0
2 UVV'40 JO11-1 1 0 0 1 0 4 6 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 C-veld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 B-veld Teamtraining gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door

Berichten



Terug naar boven