0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO12 - UVV'40 JO12-2

Teamleden

Spelers
Julian Cieters Veldspeler/keeper      
Camiel Schets Veldspeler/keeper      
Jop Delhez        
Dou Dirven        
Floris Drixler        
Daan Goedheer        
Wesley Heestermans        
Guus Hoogerheijde Keeper      
Cas IJzermans        
Olaf Nijhuis        
Raf Soeters        
Noel van den Velden        
 
Overige teamleden
Rene Delhez Teammanager mDWF
James Busch Jeugdtrainer Teamtraining
Rene Delhez Jeugd Coach
Rene Delhez Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 09:45 ODIO JO12-2 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 121484 2 - 9
C 18-05-2019 10:15 UVV'40 JO12-2 MOC'17 JO12-3 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 120125 1 - 4
C 11-05-2019 11:30 UVV'40 JO12-2 Kogelvangers JO12-3G J.A. (James) Busch 121138 6 - 6
C 04-05-2019 10:15 Terheijden JO12-1 UVV'40 JO12-2 120353 4 - 1
C 13-04-2019 08:45 UVV'40 JO12-2 The Gunners JO12-2 N. (Niels) van Dongen 120281 3 - 2
C 06-04-2019 11:00 Wernhout JO12-1 UVV'40 JO12-2 R (Ralph) Bogers 120784 5 - 2
C 30-03-2019 11:30 UVV'40 JO12-2 Virtus JO12-2G R. (Rene) Delhez 119962 5 - 0
C 16-03-2019 10:45 Hoeven JO12-1 UVV'40 JO12-2 P.H.A.M. (Pascal) Nieberg 119923 2 - 4
C 23-02-2019 09:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-4 Afgeschermd 121548 9 - 2
C 16-02-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 UVV'40 JO12-2 P.C.P. (Eric) Houtepen 120466 2 - 2
C 15-12-2018 11:00 UVV'40 JO12-2 Hoeven JO12-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 48037 5 - 0
C 08-12-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Noordhoek JO12-1G Afgeschermd 47494 4 - 3
C 01-12-2018 09:15 Victoria\'03 JO12-1 UVV'40 JO12-2 I. (Iris) Schouw 46897 2 - 7
C 24-11-2018 11:00 UVV'40 JO12-2 Groen Wit JO12-2 Afgeschermd 48066 3 - 5
C 17-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO12-4 UVV'40 JO12-2 M. (Marco) deGroot 48704 0 - 6
C 10-11-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Kogelvangers JO12-4 N. (Niels) vanDongen… (+1) 47920 8 - 0
C 03-11-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G UVV'40 JO12-2 M. (Michael) Dekkers 46941 3 - 5
C 27-10-2018 vervallen UVV'40 JO12-2 De Alblas JO12-3 75149
C 13-10-2018 10:00 De Schutters JO12-1 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 47451 5 - 0
C 29-09-2018 10:30 VCW JO12-1 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 48536 1 - 6
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Virtus JO12-3 J. (Juup) Fassaert 48425 3 - 1
B 15-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-3 J.A. (James) Busch 8394 1 - 3
B 08-09-2018 10:15 DIA JO12-1 UVV'40 JO12-2 M. (Matthijs) vanTiel 8448 9 - 0
B 01-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 TSC JO12-2 S. (Sjoerd) vanNes 8189 6 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 11:00 Wernhout JO12-1 Bavel JO12-4 119936 4-6
C 25-05-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Kogelvangers JO12-3G 120453 10-2
C 25-05-2019 09:45 ODIO JO12-2 UVV'40 JO12-2 121484 2-9
C 25-05-2019 09:45 MOC'17 JO12-3 Terheijden JO12-1 120071 2-7
C 25-05-2019 08:30 Virtus JO12-2G The Gunners JO12-2 119979 5-2
C 22-05-2019 19:00 Terheijden JO12-1 ODIO JO12-2 121208 0-0
C 20-05-2019 19:00 The Gunners JO12-2 Hoeven JO12-1 119972 2-2
C 18-05-2019 10:30 Kogelvangers JO12-3G Roosendaal JO12-3 121495 7-3
C 18-05-2019 10:15 UVV'40 JO12-2 MOC'17 JO12-3 120125 1-4
C 18-05-2019 08:45 Bavel JO12-4 Virtus JO12-2G 121438 1-5
C 15-05-2019 19:00 ODIO JO12-2 Virtus JO12-2G 120047 3-4
C 11-05-2019 09:45 MOC'17 JO12-3 Bavel JO12-4 121580 2-6
C 11-05-2019 09:45 ODIO JO12-2 The Gunners JO12-2 120949 4-5
C 11-05-2019 10:15 Roosendaal JO12-3 Terheijden JO12-1 121019 1-6
C 11-05-2019 11:30 UVV'40 JO12-2 Kogelvangers JO12-3G 121138 6-6
C 11-05-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Wernhout JO12-1 119731 3-2
C 04-05-2019 08:45 Bavel JO12-4 Hoeven JO12-1 121045 1-7
C 04-05-2019 10:15 Terheijden JO12-1 UVV'40 JO12-2 120353 4-1
C 04-05-2019 10:30 The Gunners JO12-2 Roosendaal JO12-3 120154 1-4
C 04-05-2019 11:00 Wernhout JO12-1 Virtus JO12-2G 121136 5-4
C 24-04-2019 19:00 Kogelvangers JO12-3G ODIO JO12-2 120938 9-2
C 20-04-2019 11:00 Bavel JO12-4 The Gunners JO12-2 120877 8-2
C 13-04-2019 10:30 Terheijden JO12-1 Bavel JO12-4 121382 4-3
C 13-04-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Virtus JO12-2G 120633 2-1
C 13-04-2019 09:45 MOC'17 JO12-3 Kogelvangers JO12-3G 121585 2-6
C 13-04-2019 08:45 UVV'40 JO12-2 The Gunners JO12-2 120281 3-2
C 13-04-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 Wernhout JO12-1 120609 7-4
C 10-04-2019 18:30 Wernhout JO12-1 ODIO JO12-2 120232 3-0
C 10-04-2019 18:30 MOC'17 JO12-3 Roosendaal JO12-3 121647 2-8
C 06-04-2019 11:00 Wernhout JO12-1 UVV'40 JO12-2 120784 5-2
C 06-04-2019 10:45 The Gunners JO12-2 MOC'17 JO12-3 121658 4-2
C 06-04-2019 10:30 Kogelvangers JO12-3G Terheijden JO12-1 121002 0-1
C 06-04-2019 11:15 Bavel JO12-4 ODIO JO12-2 121333 3-1
C 06-04-2019 08:30 Virtus JO12-2G Roosendaal JO12-3 119934 7-11
C 30-03-2019 10:00 Terheijden JO12-1 Hoeven JO12-1 120991 3-2
C 30-03-2019 10:00 ODIO JO12-2 MOC'17 JO12-3 121338 7-5
C 30-03-2019 11:30 UVV'40 JO12-2 Virtus JO12-2G 119962 5-0
C 23-03-2019 10:15 Roosendaal JO12-3 Bavel JO12-4 120802 4-0
C 23-03-2019 11:00 Terheijden JO12-1 Wernhout JO12-1 119897 5-6
C 23-03-2019 11:00 Kogelvangers JO12-3G The Gunners JO12-2 120014 5-2
C 23-03-2019 09:45 MOC'17 JO12-3 Hoeven JO12-1 120002 2-8
C 16-03-2019 08:30 The Gunners JO12-2 Terheijden JO12-1 120916 1-3
C 16-03-2019 10:45 Hoeven JO12-1 UVV'40 JO12-2 119923 2-4
C 16-03-2019 08:30 Virtus JO12-2G Kogelvangers JO12-3G 120213 1-8
C 09-03-2019 10:30 Kogelvangers JO12-3G Wernhout JO12-1 121127 15-1
C 09-03-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 Hoeven JO12-1 120519 2-1
C 23-02-2019 09:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-4 121548 9-2
C 20-02-2019 19:00 The Gunners JO12-2 Wernhout JO12-1 120961 1-3
C 16-02-2019 08:30 Virtus JO12-2G Terheijden JO12-1 121217 1-10
C 16-02-2019 08:45 Bavel JO12-4 Kogelvangers JO12-3G 121060 1-12
C 16-02-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 UVV'40 JO12-2 120466 2-2
C 16-02-2019 11:00 Wernhout JO12-1 MOC'17 JO12-3 120470 7-0
C 16-02-2019 10:45 Hoeven JO12-1 ODIO JO12-2 120251 1-5
C 09-02-2019 10:30 ODIO JO12-2 Roosendaal JO12-3 120710 3-4
C 09-02-2019 09:45 MOC'17 JO12-3 Virtus JO12-2G 120180 3-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:00 UVV'40 JO12-2 Hoeven JO12-1 48037 5-0
C 15-12-2018 10:00 De Schutters JO12-1 Kogelvangers JO12-4 48258 4-2
C 15-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-4 Noordhoek JO12-1G 105199 0-0
C 08-12-2018 10:45 Hoeven JO12-1 VCW JO12-1 48142 5-3
C 08-12-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Noordhoek JO12-1G 47494 4-3
C 08-12-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Groen Wit JO12-2 47177 3-2
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Virtus JO12-3 47576 3-7
C 01-12-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G Zwaluwe JO12-1G 48023 2-3
C 01-12-2018 10:00 Virtus JO12-3 De Schutters JO12-1 48779 1-3
C 01-12-2018 10:00 Groen Wit JO12-2 Hoeven JO12-1 48133 2-4
C 01-12-2018 10:30 VCW JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 47797 14-0
C 01-12-2018 09:15 Victoria'03 JO12-1 UVV'40 JO12-2 46897 2-7
C 24-11-2018 12:45 Hoeven JO12-1 Victoria'03 JO12-1 47556 9-0
C 24-11-2018 11:00 UVV'40 JO12-2 Groen Wit JO12-2 48066 3-5
C 24-11-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Kogelvangers JO12-4 47128 3-1
C 24-11-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G Virtus JO12-3 46951 1-1
C 22-11-2018 19:00 De Schutters JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 47127 9-0
C 17-11-2018 11:15 Victoria'03 JO12-1 Virtus JO12-3 48827 4-1
C 17-11-2018 10:45 Hoeven JO12-1 Zwaluwe JO12-1G 48712 12-0
C 17-11-2018 10:30 Kogelvangers JO12-4 Noordhoek JO12-1G 47474 4-1
C 17-11-2018 10:30 VCW JO12-1 De Schutters JO12-1 47044 4-7
C 17-11-2018 10:15 Beek Vooruit JO12-4 UVV'40 JO12-2 48704 0-6
C 10-11-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G Victoria'03 JO12-1 48045 2-1
C 10-11-2018 10:00 De Schutters JO12-1 Hoeven JO12-1 48836 7-2
C 10-11-2018 10:00 Virtus JO12-3 Groen Wit JO12-2 48914 4-5
C 10-11-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Kogelvangers JO12-4 47920 8-0
C 10-11-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G VCW JO12-1 46910 5-4
C 03-11-2018 10:45 Hoeven JO12-1 Virtus JO12-3 47843 11-0
C 03-11-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G UVV'40 JO12-2 46941 3-5
C 03-11-2018 10:30 VCW JO12-1 Victoria'03 JO12-1 47864 12-3
C 03-11-2018 10:00 De Schutters JO12-1 Groen Wit JO12-2 47935 6-0
C 03-11-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Kogelvangers JO12-4 48616 2-4
C 27-10-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G Hoeven JO12-1 47103 0-6
C 27-10-2018 10:00 Virtus JO12-3 Zwaluwe JO12-1G 47651 2-4
C 27-10-2018 10:00 Groen Wit JO12-2 Beek Vooruit JO12-4 48672 10-2
C 27-10-2018 10:30 Kogelvangers JO12-4 VCW JO12-1 47184 5-7
C 27-10-2018 11:00 Victoria'03 JO12-1 De Schutters JO12-1 48106 1-11
C 24-10-2018 19:00 VCW JO12-1 Virtus JO12-3 48523 13-2
C 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO12-4 Noordhoek JO12-1G 47624 0-0
C 13-10-2018 10:30 Kogelvangers JO12-4 Groen Wit JO12-2 48255 11-5
C 13-10-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Victoria'03 JO12-1 47008 7-0
C 13-10-2018 10:00 De Schutters JO12-1 UVV'40 JO12-2 47451 5-0
C 06-10-2018 09:30 Noordhoek JO12-1G De Schutters JO12-1 48875 1-11
C 06-10-2018 10:00 Virtus JO12-3 Kogelvangers JO12-4 48189 5-2
C 06-10-2018 10:00 De Alblas JO12-3 Zwaluwe JO12-1G 75144 0-0
C 06-10-2018 11:20 Groen Wit JO12-2 VCW JO12-1 47426 5-8
C 06-10-2018 11:00 Victoria'03 JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 46919 5-2
C 29-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Hoeven JO12-1 48492 2-13
C 29-09-2018 10:00 De Schutters JO12-1 Zwaluwe JO12-1G 48372 9-2
C 29-09-2018 10:00 Virtus JO12-3 De Alblas JO12-3 75152 0-0
C 29-09-2018 08:30 Groen Wit JO12-2 Noordhoek JO12-1G 48530 4-1
C 29-09-2018 10:30 Kogelvangers JO12-4 Victoria'03 JO12-1 46977 5-1
C 29-09-2018 10:30 VCW JO12-1 UVV'40 JO12-2 48536 1-6
C 25-09-2018 18:30 Noordhoek JO12-1G VCW JO12-1 48112 2-10
C 22-09-2018 10:00 De Alblas JO12-3 De Schutters JO12-1 75143 0-0
C 22-09-2018 10:30 Hoeven JO12-1 Kogelvangers JO12-4 47172 5-2
C 22-09-2018 11:00 Victoria'03 JO12-1 Groen Wit JO12-2 48419 2-5
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Virtus JO12-3 48425 3-1
C 22-09-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Beek Vooruit JO12-4 47222 9-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:30 DIA JO12-1 TSC JO12-2 7932 26-0
B 15-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-3 8394 1-3
B 08-09-2018 08:30 TSC JO12-2 Bavel JO12-3 8190 1-12
B 08-09-2018 10:15 DIA JO12-1 UVV'40 JO12-2 8448 9-0
B 01-09-2018 08:45 Bavel JO12-3 DIA JO12-1 8059 0-12
B 01-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 TSC JO12-2 8189 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO12-1 9 8 0 1 24 43 17 26 0
2 Kogelvangers JO12-3G 10 7 1 2 22 70 29 41 0
3 Roosendaal JO12-3 10 7 1 2 22 46 33 13 0
4 Wernhout JO12-1 10 6 0 4 18 40 43 -3 0
5 UVV'40 JO12-2 10 5 2 3 17 42 29 13 0
6 Hoeven JO12-1 10 5 1 4 16 38 24 14 0
7 Virtus JO12-2G 10 4 0 6 12 34 50 -16 0
8 Bavel JO12-4 10 4 0 6 12 31 50 -19 0
9 The Gunners JO12-2 10 2 1 7 7 22 39 -17 0
10 ODIO JO12-2 9 2 0 7 6 27 43 -16 0
11 MOC'17 JO12-3 10 1 0 9 3 24 60 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Schutters JO12-1 10 10 0 0 30 72 13 59 0
2 Hoeven JO12-1 10 8 0 2 24 67 21 46 0
3 UVV'40 JO12-2 10 8 0 2 24 47 20 27 0
4 Zwaluwe JO12-1G 10 7 0 3 21 39 37 2 0
5 VCW JO12-1 10 6 0 4 18 76 40 36 0
6 Groen Wit JO12-2 10 5 0 5 15 43 44 -1 0
7 Kogelvangers JO12-4 10 4 0 6 12 36 41 -5 0
8 Virtus JO12-3 10 2 1 7 7 24 49 -25 0
9 Victoria'03 JO12-1 10 2 0 8 6 19 61 -42 0
10 Noordhoek JO12-1G 9 1 1 7 4 13 44 -31 0
11 Beek Vooruit JO12-4 9 0 0 9 0 11 77 -66 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO12-1 3 3 0 0 9 47 0 47 0
2 Bavel JO12-3 3 2 0 1 6 15 14 1 0
3 UVV'40 JO12-2 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
4 TSC JO12-2 3 0 0 3 0 2 44 -42 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 27-12-18 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 03-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 10-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 17-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 24-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 31-01-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 07-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 14-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 21-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 28-02-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 07-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 14-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 21-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 28-03-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 04-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 11-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 18-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 25-04-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 02-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 09-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 16-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 23-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 30-05-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 06-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 13-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:00 A-veld Voetbalschool gaat_door

Berichten



Terug naar boven