0255 Onder 13 competitie (najaar)

Junioren - JO13 - UVV'40 JO13-1

Teamleden

Spelers
Gijs Alblas        
Tibbe van Bijnen        
Midas Brouwers        
Douwe Dekker        
Joep van Dijk        
Sep Fassaert        
Silver Hanken        
Teun Leenen        
Pepijn Mandl        
Sten Mannie        
Daan Melisse        
Merlijn Nekeman        
Gijs Paans        
Pepijn Schets        
Tijn Walraven        
 
Overige teamleden
Tim Chin See Chong Teammanager mDWF
Carlo Brouwers Jeugdtrainer Teamtraining
Tim Chin See Chong Jeugdtrainer Teamtraining
Tim Chin See Chong Jeugd Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
V 02-02-2019 11:00 UVV'40 JO13-1 Groen Wit JO13-1 10:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:30 UVV'40 JO13-1 Rijen JO13-1 46117 0-0
C 15-12-2018 10:30 Were Di JO13-1 SCO JO13-1 45725 2-2
C 15-12-2018 09:00 JEKA JO13-2 DIA JO13-1 44899 3-1
C 15-12-2018 10:00 Baronie JO13-3 RWB JO13-1 44400 1-4
C 08-12-2018 14:00 UVV'40 JO13-1 JEKA JO13-2 45048 1-1
C 08-12-2018 09:45 SCO JO13-1 Gilze JO13-1 43906 1-2
C 08-12-2018 10:15 RFC JO13-1 DIA JO13-1 45522 3-3
C 08-12-2018 10:30 Were Di JO13-1 SV Reeshof JO13-1 45169 3-2
C 08-12-2018 12:30 Rijen JO13-1 Hilvaria JO13-1 44335 0-0
C 01-12-2018 12:00 Hilvaria JO13-1 SCO JO13-1 44047 0-0
C 01-12-2018 10:30 DIA JO13-1 Were Di JO13-1 46616 3-2
C 01-12-2018 12:15 SV Reeshof JO13-1 Rijen JO13-1 44932 4-0
C 01-12-2018 11:30 RWB JO13-1 UVV'40 JO13-1 44933 4-2
C 01-12-2018 11:45 Gilze JO13-1 Baronie JO13-3 45886 4-0
C 01-12-2018 12:00 JEKA JO13-2 RFC JO13-1 44848 3-5
C 24-11-2018 11:45 Baronie JO13-3 SV Reeshof JO13-1 46484 1-4
C 24-11-2018 10:30 Were Di JO13-1 RFC JO13-1 46231 3-1
C 24-11-2018 11:00 SCO JO13-1 RWB JO13-1 46830 2-1
C 24-11-2018 11:30 UVV'40 JO13-1 Hilvaria JO13-1 45136 2-0
C 24-11-2018 12:30 Rijen JO13-1 JEKA JO13-2 45752 1-5
C 24-11-2018 11:45 Gilze JO13-1 DIA JO13-1 44001 2-1
C 17-11-2018 12:00 RWB JO13-1 Rijen JO13-1 43938 9-1
C 17-11-2018 12:00 SV Reeshof JO13-1 Gilze JO13-1 44085 4-0
C 17-11-2018 13:00 UVV'40 JO13-1 Baronie JO13-3 45963 2-0
C 17-11-2018 09:00 JEKA JO13-2 Were Di JO13-1 44678 1-3
C 17-11-2018 10:15 RFC JO13-1 SCO JO13-1 44058 0-2
C 17-11-2018 11:15 Hilvaria JO13-1 DIA JO13-1 44268 2-1
C 10-11-2018 08:30 Baronie JO13-3 JEKA JO13-2 43698 2-3
C 10-11-2018 10:30 DIA JO13-1 RWB JO13-1 46225 3-3
C 10-11-2018 10:30 Were Di JO13-1 UVV'40 JO13-1 44961 1-3
C 10-11-2018 09:15 SCO JO13-1 SV Reeshof JO13-1 44757 0-2
C 10-11-2018 11:45 Gilze JO13-1 Hilvaria JO13-1 44256 2-1
C 10-11-2018 12:30 Rijen JO13-1 RFC JO13-1 45907 1-6
C 03-11-2018 13:00 UVV'40 JO13-1 DIA JO13-1 43879 3-0
C 03-11-2018 12:30 Rijen JO13-1 Gilze JO13-1 44957 0-4
C 03-11-2018 10:30 Were Di JO13-1 RWB JO13-1 46748 2-2
C 03-11-2018 10:15 RFC JO13-1 SV Reeshof JO13-1 46066 0-5
C 03-11-2018 13:40 Baronie JO13-3 SCO JO13-1 45775 2-0
C 03-11-2018 10:30 JEKA JO13-2 Hilvaria JO13-1 45508 0-2
C 27-10-2018 11:15 Hilvaria JO13-1 Were Di JO13-1 46809 0-0
C 27-10-2018 11:00 SCO JO13-1 Rijen JO13-1 46591 8-1
C 27-10-2018 11:15 RWB JO13-1 RFC JO13-1 43883 3-0
C 27-10-2018 10:30 DIA JO13-1 Baronie JO13-3 46049 2-1
C 27-10-2018 11:45 Gilze JO13-1 UVV'40 JO13-1 46840 1-1
C 27-10-2018 12:15 SV Reeshof JO13-1 JEKA JO13-2 46269 5-0
C 13-10-2018 12:00 SV Reeshof JO13-1 RWB JO13-1 46395 1-1
C 13-10-2018 08:30 Baronie JO13-3 Hilvaria JO13-1 46682 3-8
C 11-10-2018 19:00 RFC JO13-1 Gilze JO13-1 44272 1-3
C 06-10-2018 12:00 Hilvaria JO13-1 RFC JO13-1 45021 4-2
C 06-10-2018 10:30 DIA JO13-1 SV Reeshof JO13-1 44097 0-2
C 06-10-2018 11:00 SCO JO13-1 UVV'40 JO13-1 45085 2-0
C 06-10-2018 11:15 RWB JO13-1 JEKA JO13-2 46468 9-1
C 06-10-2018 11:45 Gilze JO13-1 Were Di JO13-1 44506 1-1
C 06-10-2018 12:30 Rijen JO13-1 Baronie JO13-3 46204 0-7
C 29-09-2018 13:45 SV Reeshof JO13-1 Hilvaria JO13-1 45027 1-1
C 29-09-2018 10:15 RFC JO13-1 UVV'40 JO13-1 43861 1-0
C 29-09-2018 10:30 DIA JO13-1 Rijen JO13-1 46544 1-0
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO13-2 SCO JO13-1 46551 0-2
C 29-09-2018 10:30 Were Di JO13-1 Baronie JO13-3 44413 3-0
C 29-09-2018 11:15 RWB JO13-1 Gilze JO13-1 46320 0-1
C 22-09-2018 11:15 Hilvaria JO13-1 RWB JO13-1 46602 3-4
C 22-09-2018 12:30 Rijen JO13-1 Were Di JO13-1 46775 2-4
C 22-09-2018 11:45 Gilze JO13-1 JEKA JO13-2 45564 3-1
C 22-09-2018 08:30 Baronie JO13-3 RFC JO13-1 45037 2-6
C 22-09-2018 11:00 SCO JO13-1 DIA JO13-1 46694 3-1
C 22-09-2018 13:00 UVV'40 JO13-1 SV Reeshof JO13-1 44239 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 23-10-2018 19:00 VVR JO13-1 UVV'40 JO13-1 102854 2-3
B 15-09-2018 08:45 Sarto JO13-2 Gloria UC JO13-1 7779 1-1
B 15-09-2018 12:45 SC 't Zand JO13-5 UVV'40 JO13-1 7804 0-0
B 08-09-2018 11:15 SC 't Zand JO13-5 Sarto JO13-2 7353 0-0
B 08-09-2018 11:30 UVV'40 JO13-1 Gloria UC JO13-1 7685 4-2
B 01-09-2018 08:45 Sarto JO13-2 UVV'40 JO13-1 7651 1-2
B 01-09-2018 12:45 Gloria UC JO13-1 SC 't Zand JO13-5 7195 21-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze JO13-1 11 8 2 1 26 23 11 12 0
2 SV Reeshof JO13-1 11 7 3 1 24 32 8 24 0
3 RWB JO13-1 11 6 3 2 21 40 17 23 0
4 SCO JO13-1 11 6 2 3 20 22 11 11 0
5 Were Di JO13-1 11 5 4 2 19 24 17 7 0
6 Hilvaria JO13-1 10 4 3 3 15 21 15 6 0
7 UVV'40 JO13-1 10 4 3 3 15 16 12 4 0
8 RFC JO13-1 11 4 1 6 13 25 29 -4 0
9 DIA JO13-1 11 3 2 6 11 16 24 -8 0
10 JEKA JO13-2 11 3 1 7 10 18 34 -16 0
11 Baronie JO13-3 11 2 0 9 6 19 36 -17 0
12 Rijen JO13-1 9 0 0 9 0 6 48 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO13-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
2 VVR JO13-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven