0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - JO14 - UVV'40 JO14-1

Teamleden

Spelers
Daan Barbereau        
Janniek Bastiaansen        
Lucas Franken        
Nathaniel van der Geld        
Robbie Graaskamp        
Milan Hendrikx        
Jur IJzermans        
Felix Jongen        
Seb Laurijssen        
Sjoerd van der Velden        
Menno de Visser        
Zeger Wentink        
 
Overige teamleden
Mirjam Barbereau Teammanager mDWF
Walter Laurijssen Teammanager mDWF
Djessie Jansen Jeugdtrainer Teamtraining
Thomas Kleijn Jeugdtrainer Teamtraining
Walter Laurijssen Jeugdtrainer Teamtraining
Walter Laurijssen Jeugdcoach
Mirjam Barbereau Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-05-2019 18:00 TSV Gudok JO14-1 SV Reeshof JO14-4 116042 1-2
C 25-05-2019 13:00 VOAB JO14-1 Sliedrecht JO14-1 116365 7-0
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 115581 0-4
C 25-05-2019 08:30 BSC JO14-1 Drechtstreek JO14-1 115696 0-0
C 25-05-2019 09:00 DIA JO14-1 Groen Wit JO14-1 115450 3-0
C 22-05-2019 19:30 Groot-Ammers JO14-1 BSC JO14-1 115879 1-1
C 18-05-2019 09:00 Drechtstreek JO14-1 VOAB JO14-1 115947 1-1
C 18-05-2019 09:45 Groot-Ammers JO14-1 DESK JO14-1 116010 2-3
C 18-05-2019 09:45 Sliedrecht JO14-1 UVV'40 JO14-1 115777 0-6
C 18-05-2019 12:15 SV Reeshof JO14-4 DIA JO14-1 116401 1-7
C 18-05-2019 12:00 Groen Wit JO14-1 TSV Gudok JO14-1 116112 3-1
C 11-05-2019 12:30 DIA JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 116305 2-0
C 11-05-2019 13:00 VOAB JO14-1 Groen Wit JO14-1 116170 0-2
C 11-05-2019 14:00 SV Reeshof JO14-4 Drechtstreek JO14-1 115927 2-1
C 11-05-2019 13:15 DESK JO14-1 Sliedrecht JO14-1 115664 6-1
C 09-05-2019 19:15 BSC JO14-1 UVV'40 JO14-1 115456 4-0
C 04-05-2019 14:15 Groen Wit JO14-1 SV Reeshof JO14-4 116150 1-1
C 04-05-2019 10:00 Drechtstreek JO14-1 TSV Gudok JO14-1 115719 6-0
C 04-05-2019 09:45 Sliedrecht JO14-1 DIA JO14-1 116271 0-5
C 04-05-2019 14:00 UVV'40 JO14-1 DESK JO14-1 116175 2-4
C 18-04-2019 18:45 UVV'40 JO14-1 TSV Gudok JO14-1 115989 7-1
C 13-04-2019 12:30 Groen Wit JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 115698 6-1
C 13-04-2019 14:45 VOAB JO14-1 UVV'40 JO14-1 115529 3-2
C 13-04-2019 14:00 BSC JO14-1 DESK JO14-1 116485 4-2
C 13-04-2019 12:15 DIA JO14-1 Drechtstreek JO14-1 116179 1-2
C 13-04-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 Sliedrecht JO14-1 116117 2-1
C 10-04-2019 19:00 DESK JO14-1 Drechtstreek JO14-1 115876 2-1
C 06-04-2019 14:30 UVV'40 JO14-1 SV Reeshof JO14-4 116181 2-2
C 06-04-2019 10:15 DESK JO14-1 VOAB JO14-1 115872 2-2
C 06-04-2019 10:00 Drechtstreek JO14-1 Groen Wit JO14-1 115684 2-3
C 06-04-2019 09:30 Sliedrecht JO14-1 BSC JO14-1 115865 0-6
C 06-04-2019 09:45 Groot-Ammers JO14-1 TSV Gudok JO14-1 115571 7-0
C 30-03-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 DIA JO14-1 151704 2-3
C 30-03-2019 12:15 SV Reeshof JO14-4 DESK JO14-1 115928 1-3
C 30-03-2019 09:30 Sliedrecht JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 116006 1-1
C 23-03-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 DESK JO14-1 115505 0-5
C 23-03-2019 11:00 DIA JO14-1 BSC JO14-1 116214 2-0
C 23-03-2019 13:00 VOAB JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 115694 2-0
C 23-03-2019 13:45 SV Reeshof JO14-4 Sliedrecht JO14-1 116101 3-0
C 23-03-2019 14:45 Groen Wit JO14-1 UVV'40 JO14-1 115817 3-4
C 16-03-2019 12:30 BSC JO14-1 SV Reeshof JO14-4 115801 7-3
C 16-03-2019 12:00 DIA JO14-1 VOAB JO14-1 116292 4-0
C 09-03-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 DIA JO14-1 116276 0-0
C 09-03-2019 11:00 Groen Wit JO14-1 Sliedrecht JO14-1 116246 4-1
C 09-03-2019 13:00 VOAB JO14-1 BSC JO14-1 115458 1-1
C 09-03-2019 15:00 Drechtstreek JO14-1 UVV'40 JO14-1 116466 4-1
C 16-02-2019 09:45 Groot-Ammers JO14-1 Drechtstreek JO14-1 115744 1-3
C 16-02-2019 09:45 Sliedrecht JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 116161 0-0
C 16-02-2019 11:30 DESK JO14-1 Groen Wit JO14-1 116479 6-1
C 16-02-2019 12:30 BSC JO14-1 TSV Gudok JO14-1 115733 5-1
C 16-02-2019 13:00 UVV'40 JO14-1 DIA JO14-1 116154 1-1
C 16-02-2019 13:00 VOAB JO14-1 SV Reeshof JO14-4 115883 7-0
C 09-02-2019 11:45 Groen Wit JO14-1 BSC JO14-1 116065 2-2
C 09-02-2019 12:00 SV Reeshof JO14-4 Groot-Ammers JO14-1 115892 3-0
C 09-02-2019 12:00 Drechtstreek JO14-1 Sliedrecht JO14-1 115665 6-2
C 09-02-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 VOAB JO14-1 116282 2-6
C 09-02-2019 10:30 DIA JO14-1 DESK JO14-1 116103 3-1
C 09-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO14-1 UVV'40 JO14-1 115878 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 31-10-2018 19:30 Bavel JO14-1 UVV'40 JO14-1 102799 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Pelikaan JO14-1 BSC JO14-1 102055 0-0
C 12-12-2018 19:00 BSC JO14-1 UVV'40 JO14-1 102063 3-5
C 08-12-2018 12:30 BSC JO14-1 Drechtstreek JO14-1 102054 2-0
C 01-12-2018 11:00 DIA JO14-1 Unitas JO14-1 78612 2-1
C 01-12-2018 10:00 Drechtstreek JO14-1 Pelikaan JO14-1 43045 6-0
C 24-11-2018 11:30 UVV'40 JO14-1 Drechtstreek JO14-1 43081 2-3
C 24-11-2018 11:15 Unitas JO14-1 BSC JO14-1 102062 1-7
C 24-11-2018 10:15 Pelikaan JO14-1 DIA JO14-1 78611 1-3
C 17-11-2018 10:00 Pelikaan JO14-1 UVV'40 JO14-1 78610 3-0
C 17-11-2018 12:30 BSC JO14-1 DIA JO14-1 102061 1-1
C 17-11-2018 11:30 Drechtstreek JO14-1 Unitas JO14-1 78609 1-0
C 10-11-2018 12:30 BSC JO14-1 Pelikaan JO14-1 102060 7-0
C 10-11-2018 11:15 Unitas JO14-1 UVV'40 JO14-1 78606 1-1
C 10-11-2018 11:00 DIA JO14-1 Drechtstreek JO14-1 78607 2-0
C 03-11-2018 10:00 Drechtstreek JO14-1 BSC JO14-1 102059 2-3
C 03-11-2018 14:00 UVV'40 JO14-1 DIA JO14-1 78604 0-5
C 03-11-2018 10:15 Pelikaan JO14-1 Unitas JO14-1 42961 2-3
C 27-10-2018 13:00 UVV'40 JO14-1 BSC JO14-1 102058 2-5
C 27-10-2018 08:30 Pelikaan JO14-1 Drechtstreek JO14-1 78601 3-5
C 27-10-2018 11:15 Unitas JO14-1 DIA JO14-1 78603 2-1
C 13-10-2018 13:45 BSC JO14-1 Unitas JO14-1 102057 4-2
C 13-10-2018 11:30 Drechtstreek JO14-1 UVV'40 JO14-1 78598 4-2
C 13-10-2018 11:45 Oranje Wit JO14-1 Unitas JO14-1 78599 0-0
C 13-10-2018 10:30 DIA JO14-1 Pelikaan JO14-1 78600 3-6
C 06-10-2018 11:00 Unitas JO14-1 Drechtstreek JO14-1 42728 2-2
C 06-10-2018 11:00 DIA JO14-1 Oranje Wit JO14-1 78597 0-0
C 06-10-2018 14:30 UVV'40 JO14-1 Pelikaan JO14-1 42941 5-1
C 06-10-2018 14:30 DIA JO14-1 BSC JO14-1 102056 1-3
C 29-09-2018 10:00 Drechtstreek JO14-1 DIA JO14-1 78596 2-0
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO14-1 Unitas JO14-1 42765 4-1
C 29-09-2018 10:15 Pelikaan JO14-1 Oranje Wit JO14-1 42373 0-0
C 24-09-2018 19:00 DIA JO14-1 UVV'40 JO14-1 78594 5-5
C 22-09-2018 12:30 Oranje Wit JO14-1 Drechtstreek JO14-1 78595 0-0
C 22-09-2018 11:00 Unitas JO14-1 Pelikaan JO14-1 78593 3-6
C 22-09-2018 13:00 UVV'40 JO14-1 De Alblas JO14-1 42988 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO14-1 UVV'40 JO14-1 6684 1-6
B 15-09-2018 11:00 Gloria UC JO14-1 Viola JO14-1 6813 6-2
B 08-09-2018 11:00 Gloria UC JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 6699 6-15
B 08-09-2018 12:00 Viola JO14-1 UVV'40 JO14-1 6719 0-15
B 01-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO14-1 Viola JO14-1 6791 11-1
B 01-09-2018 13:00 UVV'40 JO14-1 Gloria UC JO14-1 6773 17-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO14-1 10 8 1 1 25 31 7 24 0
2 DESK JO14-1 10 7 1 2 22 34 17 17 0
3 BSC JO14-1 10 5 4 1 19 30 12 18 0
4 VOAB JO14-1 10 5 3 2 18 29 14 15 0
5 Drechtstreek JO14-1 10 5 2 3 17 26 13 13 0
6 Groen Wit JO14-1 10 5 2 3 17 25 21 4 0
7 SV Reeshof JO14-4 10 4 2 4 14 18 29 -11 0
8 UVV'40 JO14-1 10 3 2 5 11 25 26 -1 0
9 Groot-Ammers JO14-1 10 2 2 6 8 17 21 -4 0
10 TSV Gudok JO14-1 10 1 0 9 3 10 45 -35 0
11 Sliedrecht JO14-1 10 0 1 9 1 6 46 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO14-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
2 UVV'40 JO14-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO14-1 9 7 1 1 22 35 14 21 0
2 Drechtstreek JO14-1 10 6 1 3 19 25 16 9 0
3 DIA JO14-1 10 4 2 4 14 23 21 2 0
4 UVV'40 JO14-1 10 3 2 5 11 26 31 -5 0
5 Pelikaan JO14-1 9 3 0 6 9 22 35 -13 0
6 Unitas JO14-1 10 2 2 6 8 16 30 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO14-1 3 3 0 0 9 38 5 33 0
2 Beek Vooruit JO14-1 3 2 0 1 6 27 13 14 0
3 Gloria UC JO14-1 3 1 0 2 3 16 34 -18 0
4 Viola JO14-1 3 0 0 3 0 3 32 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven