0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - UVV'40 JO15-1

Teamleden

Spelers
Jelle Beullens Keeper      
Tom van Bijsterveld        
Beau Bruijns        
Jens Elisen        
Juup Fassaert        
Rens van Haren        
Tim Janssen        
Niek Kuijpers        
Sjoerd van Nes        
Joost Rops        
Jubbe Stoop        
Koen Vergouwen        
Jules van der Wallen        
Olivier van der Weert        
 
Overige teamleden
Niels van Dongen Teammanager mDWF
Niels van Dongen Jeugdtrainer Teamtraining
Tom de Koning Jeugdtrainer Teamtraining
Niels van Dongen Jeugd Coach
Harold Elisen Jeugd Coach
Geert Beullens Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 14:30 Gloria UC JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 112865 7-1
C 25-05-2019 13:00 Chaam JO15-1 Klundert JO15-1 115404 3-4
C 25-05-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 112892 2-5
C 25-05-2019 11:00 TVC Breda JO15-1 WDS'19 JO15-1 113660 5-4
C 25-05-2019 10:00 The Gunners JO15-1 Internos JO15-1 113427 3-0
C 25-05-2019 08:30 Baronie JO15-5 JEKA JO15-3 113174 4-5
C 18-05-2019 10:00 Internos JO15-1 Chaam JO15-1 115052 2-1
C 18-05-2019 10:15 Klundert JO15-1 Baronie JO15-5 114690 3-0
C 18-05-2019 12:15 WDS'19 JO15-1 The Gunners JO15-1 115255 2-3
C 18-05-2019 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Unitas'30 JO15-3 114571 3-3
C 18-05-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 Gloria UC JO15-1 114929 1-4
C 18-05-2019 15:30 JEKA JO15-3 TVC Breda JO15-1 113619 0-6
C 16-05-2019 19:00 TVC Breda JO15-1 Baronie JO15-5 113104 9-1
C 11-05-2019 10:00 Baronie JO15-5 Internos JO15-1 113898 7-2
C 11-05-2019 11:00 TVC Breda JO15-1 Chaam JO15-1 115318 7-0
C 11-05-2019 12:45 The Gunners JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 112882 14-0
C 11-05-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 WDS'19 JO15-1 112982 3-2
C 11-05-2019 13:30 Unitas'30 JO15-3 JEKA JO15-3 112860 0-1
C 11-05-2019 14:30 Gloria UC JO15-1 Klundert JO15-1 113094 6-0
C 08-05-2019 19:00 JEKA JO15-3 Rood-Wit W JO15-1 114259 4-0
C 04-05-2019 10:00 Internos JO15-1 Gloria UC JO15-1 112999 1-2
C 04-05-2019 15:15 JEKA JO15-3 The Gunners JO15-1 114903 0-2
C 04-05-2019 10:15 Klundert JO15-1 TVC Breda JO15-1 114954 5-7
C 04-05-2019 13:00 Chaam JO15-1 Baronie JO15-5 112848 1-5
C 04-05-2019 13:45 WDS'19 JO15-1 Unitas'30 JO15-3 112902 4-0
C 17-04-2019 19:30 Gloria UC JO15-1 The Gunners JO15-1 113493 1-1
C 17-04-2019 19:30 Rood-Wit W JO15-1 UVV'40 JO15-1 114179 1-1
C 13-04-2019 13:30 Unitas'30 JO15-3 Internos JO15-1 114651 2-2
C 13-04-2019 12:45 The Gunners JO15-1 Chaam JO15-1 113321 0-1
C 13-04-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 JEKA JO15-3 113992 2-1
C 13-04-2019 14:30 Gloria UC JO15-1 WDS'19 JO15-1 114189 3-1
C 13-04-2019 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Klundert JO15-1 114109 0-8
C 10-04-2019 18:30 Chaam JO15-1 Unitas'30 JO15-3 113810 2-1
C 10-04-2019 19:30 Internos JO15-1 Klundert JO15-1 113688 1-6
C 10-04-2019 18:30 Baronie JO15-5 WDS'19 JO15-1 114935 1-3
C 06-04-2019 15:30 JEKA JO15-3 Gloria UC JO15-1 115034 0-2
C 06-04-2019 13:30 WDS'19 JO15-1 Rood-Wit W JO15-1 115210 5-0
C 06-04-2019 13:00 Chaam JO15-1 UVV'40 JO15-1 113114 2-4
C 06-04-2019 10:15 Klundert JO15-1 Unitas'30 JO15-3 113435 9-0
C 06-04-2019 10:00 Internos JO15-1 TVC Breda JO15-1 114253 0-6
C 06-04-2019 08:30 Baronie JO15-5 The Gunners JO15-1 113548 0-2
C 30-03-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 Baronie JO15-5 114156 1-2
C 30-03-2019 10:15 Klundert JO15-1 JEKA JO15-3 115077 6-1
C 30-03-2019 13:00 WDS'19 JO15-1 Chaam JO15-1 114317 6-0
C 23-03-2019 13:30 WDS'19 JO15-1 JEKA JO15-3 115026 2-0
C 23-03-2019 12:45 The Gunners JO15-1 Klundert JO15-1 113301 2-3
C 23-03-2019 13:00 Rood-Wit W JO15-1 Chaam JO15-1 113977 3-1
C 23-03-2019 14:30 Gloria UC JO15-1 TVC Breda JO15-1 113315 0-2
C 23-03-2019 11:15 UVV'40 JO15-1 Internos JO15-1 113376 5-1
C 23-03-2019 12:00 Unitas'30 JO15-3 Baronie JO15-5 114564 0-1
C 16-03-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 UVV'40 JO15-1 112996 5-0
C 09-03-2019 10:30 The Gunners JO15-1 TVC Breda JO15-1 114027 0-2
C 09-03-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 Gloria UC JO15-1 114708 0-1
C 23-02-2019 12:30 Rood-Wit W JO15-1 Internos JO15-1 113296 0-5
C 16-02-2019 10:15 Internos JO15-1 JEKA JO15-3 113567 0-1
C 16-02-2019 10:15 Klundert JO15-1 WDS'19 JO15-1 114537 5-1
C 16-02-2019 11:15 The Gunners JO15-1 UVV'40 JO15-1 114595 4-1
C 16-02-2019 10:05 Baronie JO15-5 Rood-Wit W JO15-1 115359 6-1
C 16-02-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Unitas'30 JO15-3 114163 9-0
C 16-02-2019 13:00 Chaam JO15-1 Gloria UC JO15-1 114100 0-1
C 09-02-2019 14:30 Gloria UC JO15-1 Baronie JO15-5 115130 5-1
C 09-02-2019 13:45 WDS'19 JO15-1 Internos JO15-1 114534 3-2
C 09-02-2019 13:30 JEKA JO15-3 Chaam JO15-1 113016 1-1
C 09-02-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 Klundert JO15-1 114640 2-3
C 09-02-2019 13:00 Rood-Wit W JO15-1 TVC Breda JO15-1 114108 1-3
C 09-02-2019 13:45 Unitas'30 JO15-3 The Gunners JO15-1 115187 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-01-2019 10:15 Irene'58 JO15-1 TVC Breda JO15-1 40681 0-0
C 15-12-2018 11:00 TVC Breda JO15-1 UVV'40 JO15-1 41776 3-1
C 15-12-2018 08:30 TSC JO15-2 Madese Boys JO15-2 42093 5-1
C 08-12-2018 12:15 The Gunners JO15-1 TVC Breda JO15-1 99855 1-1
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO15-2 JEKA JO15-3 40968 0-3
C 08-12-2018 10:30 TSC JO15-2 UVV'40 JO15-1 40360 1-2
C 08-12-2018 10:15 Irene'58 JO15-1 SCO JO15-1 40456 3-1
C 01-12-2018 11:30 UVV'40 JO15-1 Irene'58 JO15-1 40071 5-1
C 01-12-2018 11:00 SCO JO15-1 The Gunners JO15-1 99854 0-2
C 01-12-2018 13:00 Chaam JO15-1 TSC JO15-2 42045 1-1
C 01-12-2018 13:00 TVC Breda JO15-1 Madese Boys JO15-2 40140 11-0
C 24-11-2018 14:30 Gloria UC JO15-1 SCO JO15-1 40752 2-0
C 24-11-2018 10:45 Madese Boys JO15-2 UVV'40 JO15-1 40135 1-7
C 24-11-2018 10:30 TSC JO15-2 JEKA JO15-3 40369 0-5
C 24-11-2018 09:00 The Gunners JO15-1 Irene'58 JO15-1 99853 3-2
C 21-11-2018 19:45 The Gunners JO15-1 TSC JO15-2 106307 4-0
C 17-11-2018 13:00 Chaam JO15-1 Madese Boys JO15-2 42067 4-2
C 17-11-2018 15:30 JEKA JO15-3 SCO JO15-1 40220 3-1
C 17-11-2018 11:30 UVV'40 JO15-1 The Gunners JO15-1 99852 1-2
C 17-11-2018 13:00 TVC Breda JO15-1 Gloria UC JO15-1 40587 4-1
C 10-11-2018 14:30 Gloria UC JO15-1 JEKA JO15-3 42031 2-3
C 10-11-2018 11:00 SCO JO15-1 Chaam JO15-1 39509 3-3
C 10-11-2018 11:00 The Gunners JO15-1 TSC JO15-2 99851 0-0
C 10-11-2018 10:45 Madese Boys JO15-2 Irene'58 JO15-1 40929 2-6
C 03-11-2018 10:30 The Gunners JO15-1 Chaam JO15-1 99850 4-0
C 03-11-2018 14:30 UVV'40 JO15-1 JEKA JO15-3 40682 2-2
C 03-11-2018 10:15 TSC JO15-2 SCO JO15-1 41420 2-4
C 03-11-2018 10:45 Madese Boys JO15-2 Gloria UC JO15-1 39561 1-2
C 27-10-2018 12:00 JEKA JO15-3 The Gunners JO15-1 99849 1-4
C 27-10-2018 13:00 Chaam JO15-1 Irene'58 JO15-1 41419 2-2
C 27-10-2018 11:00 SCO JO15-1 Boeimeer JO15-2 40128 0-0
C 27-10-2018 14:30 Gloria UC JO15-1 TSC JO15-2 40190 3-1
C 13-10-2018 10:15 Irene'58 JO15-1 Gloria UC JO15-1 40713 2-3
C 13-10-2018 13:15 Boeimeer JO15-2 JEKA JO15-3 39571 0-0
C 13-10-2018 13:00 TVC Breda JO15-1 Chaam JO15-1 42078 8-1
C 13-10-2018 11:30 UVV'40 JO15-1 SCO JO15-1 40927 5-4
C 06-10-2018 13:00 Chaam JO15-1 UVV'40 JO15-1 40630 3-6
C 06-10-2018 14:30 Gloria UC JO15-1 The Gunners JO15-1 99848 2-8
C 06-10-2018 15:15 JEKA JO15-3 Irene'58 JO15-1 42059 0-1
C 06-10-2018 11:00 SCO JO15-1 TVC Breda JO15-1 39909 2-13
C 06-10-2018 10:45 Madese Boys JO15-2 Boeimeer JO15-2 39475 10-4
C 29-09-2018 10:15 Irene'58 JO15-1 TSC JO15-2 40880 1-1
C 29-09-2018 11:00 SCO JO15-1 Madese Boys JO15-2 41444 1-4
C 29-09-2018 13:00 Chaam JO15-1 Gloria UC JO15-1 40750 3-1
C 29-09-2018 13:00 TVC Breda JO15-1 JEKA JO15-3 40743 4-2
C 29-09-2018 13:00 The Gunners JO15-1 Boeimeer JO15-2 99847 5-1
C 22-09-2018 10:35 TSC JO15-2 TVC Breda JO15-1 39940 0-3
C 22-09-2018 14:30 Gloria UC JO15-1 UVV'40 JO15-1 41963 1-5
C 22-09-2018 15:15 JEKA JO15-3 Chaam JO15-1 40830 3-1
C 22-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-2 Irene'58 JO15-1 41873 1-6
C 22-09-2018 10:45 Madese Boys JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 42131 0-0
C 22-09-2018 12:00 Madese Boys JO15-2 The Gunners JO15-1 99846 1-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:55 Baronie JO15-5 JEKA JO15-5 6433 5-0
B 15-09-2018 10:15 Bavel JO15-2 UVV'40 JO15-1 5954 1-9
B 08-09-2018 10:00 Baronie JO15-5 Bavel JO15-2 6288 23-0
B 08-09-2018 15:00 JEKA JO15-5 UVV'40 JO15-1 6461 2-8
B 01-09-2018 08:45 Bavel JO15-2 JEKA JO15-5 6247 1-9
B 01-09-2018 14:30 UVV'40 JO15-1 Baronie JO15-5 6382 3-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-1 11 11 0 0 33 61 11 50 0
2 Gloria UC JO15-1 11 9 1 1 28 32 8 24 0
3 Klundert JO15-1 11 9 0 2 27 52 23 29 0
4 The Gunners JO15-1 11 7 1 3 22 33 10 23 0
5 WDS'19 JO15-1 11 6 0 5 18 33 22 11 0
6 UVV'40 JO15-1 11 5 1 5 16 25 27 -2 0
7 Baronie JO15-5 11 5 0 6 15 28 32 -4 0
8 JEKA JO15-3 11 4 1 6 13 14 25 -11 0
9 Internos JO15-1 11 2 1 8 7 16 36 -20 0
10 Chaam JO15-1 11 2 1 8 7 12 34 -22 0
11 Rood-Wit W JO15-1 11 1 2 8 5 10 57 -47 0
12 Unitas'30 JO15-3 11 0 2 9 2 8 39 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO15-1 9 8 1 0 25 37 8 29 0
2 TVC Breda JO15-1 8 7 1 0 22 47 8 39 0
3 UVV'40 JO15-1 9 6 1 2 19 34 18 16 0
4 JEKA JO15-3 9 5 1 3 16 22 15 7 0
5 Gloria UC JO15-1 9 4 0 5 12 17 27 -10 0
6 Irene'58 JO15-1 8 3 2 3 11 18 17 1 0
7 Chaam JO15-1 9 2 3 4 9 18 30 -12 0
8 TSC JO15-2 9 1 2 6 5 11 24 -13 0
9 SCO JO15-1 9 1 1 7 4 16 37 -21 0
10 Madese Boys JO15-2 9 1 0 8 3 12 48 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO15-5 3 3 0 0 9 34 3 31 0
2 UVV'40 JO15-1 3 2 0 1 6 20 9 11 0
3 JEKA JO15-5 3 1 0 2 3 11 14 -3 0
4 Bavel JO15-2 3 0 0 3 0 2 41 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
ma 17-09-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 24-09-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 01-10-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 08-10-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 15-10-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 22-10-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 29-10-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 05-11-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 12-11-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 19-11-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 26-11-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 03-12-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 10-12-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 17-12-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 24-12-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 31-12-18 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 07-01-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 14-01-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 21-01-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 28-01-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 04-02-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 11-02-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 18-02-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 25-02-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 04-03-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 11-03-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 18-03-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 25-03-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 01-04-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 08-04-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 15-04-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 22-04-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 29-04-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 06-05-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 13-05-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 20-05-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 27-05-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 03-06-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 10-06-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
ma 17-06-19 19:15 - 20:30 B-veld 2 Teamtraining gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven