0234 Onder 16 competitie (voorjaar)

Junioren - JO16 - UVV'40 JO16-1

Teamleden

Spelers
Rik van Aert Keeper      
Stijn van Dongen        
Rick Franken        
Finn Gelens        
Niels Houtepen        
Victor Huijben        
Abel Jongen        
Bas van den Maagdenberg        
Luuk Olieslagers        
Milan Vogels        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 14:45 Brabantia JO16-1 TSC JO16-1 112391 1-1
C 29-05-2019 19:30 DIA JO16-1 DBS JO16-2G 152719 0-5
C 25-05-2019 14:45 Brabantia JO16-2 TSC JO16-1 112143 1-1
C 25-05-2019 14:15 DBS JO16-2G SEOLTO JO16-1 112065 0-4
C 25-05-2019 14:00 SV Reeshof JO16-1 OVV'67 JO16-1 112235 0-1
C 25-05-2019 13:30 Tuldania JO16-1 DIA JO16-1 150462 3-2
C 25-05-2019 13:30 SVSOS JO16-1 Blauw Wit'81 JO16-1 112078 0-7
C 25-05-2019 14:00 UVV'40 JO16-1 Brabantia JO16-1 112216 4-2
C 22-05-2019 18:30 TSC JO16-1 DIA JO16-1 150452 2-4
C 18-05-2019 11:30 SEOLTO JO16-1 SV Reeshof JO16-1 111999 0-4
C 18-05-2019 12:45 DIA JO16-1 DBS JO16-2G 150461 0-0
C 18-05-2019 13:30 OVV'67 JO16-1 SVSOS JO16-1 112218 5-1
C 18-05-2019 14:45 Brabantia JO16-1 Brabantia JO16-2 112294 5-3
C 18-05-2019 14:30 TSC JO16-1 UVV'40 JO16-1 111970 4-3
C 11-05-2019 13:30 SVSOS JO16-1 Brabantia JO16-1 112242 3-4
C 11-05-2019 12:30 TSC JO16-1 OVV'67 JO16-1 112077 1-8
C 11-05-2019 14:15 DBS JO16-2G Blauw Wit'81 JO16-1 112074 2-5
C 11-05-2019 14:45 Brabantia JO16-2 SEOLTO JO16-1 112073 2-3
C 11-05-2019 14:30 UVV'40 JO16-1 DIA JO16-1 150460 2-2
C 11-05-2019 16:00 SV Reeshof JO16-1 Tuldania JO16-1 146916 6-2
C 08-05-2019 20:15 SV Reeshof JO16-1 DBS JO16-2G 111975 2-1
C 04-05-2019 10:45 SEOLTO JO16-1 SVSOS JO16-1 112042 2-4
C 04-05-2019 12:15 DIA JO16-1 SV Reeshof JO16-1 150459 1-6
C 04-05-2019 13:30 OVV'67 JO16-1 Brabantia JO16-2 112267 13-0
C 04-05-2019 13:30 Tuldania JO16-1 DBS JO16-2G 146915 2-5
C 20-04-2019 13:00 Blauw Wit'81 JO16-1 UVV'40 JO16-1 112345 6-0
C 13-04-2019 13:30 SVSOS JO16-1 Tuldania JO16-1 146914 0-1
C 13-04-2019 14:45 Brabantia JO16-1 DIA JO16-1 150458 10-3
C 13-04-2019 14:45 Brabantia JO16-2 Blauw Wit'81 JO16-1 112319 2-7
C 13-04-2019 14:30 UVV'40 JO16-1 OVV'67 JO16-1 112307 1-11
C 10-04-2019 18:30 Blauw Wit'81 JO16-1 DIA JO16-1 150455 6-3
C 10-04-2019 19:00 TSC JO16-1 SEOLTO JO16-1 112142 2-3
C 06-04-2019 13:30 Tuldania JO16-1 TSC JO16-1 146913 1-0
C 06-04-2019 13:30 OVV'67 JO16-1 Brabantia JO16-1 112232 5-0
C 06-04-2019 13:00 Blauw Wit'81 JO16-1 SV Reeshof JO16-1 111991 0-2
C 06-04-2019 14:15 DBS JO16-2G SVSOS JO16-1 112148 5-2
C 06-04-2019 12:30 DIA JO16-1 Brabantia JO16-2 150457 7-1
C 06-04-2019 11:15 SEOLTO JO16-1 UVV'40 JO16-1 112322 1-0
C 03-04-2019 19:00 DIA JO16-1 OVV'67 JO16-1 150453 1-2
C 30-03-2019 13:00 Blauw Wit'81 JO16-1 Tuldania JO16-1 146917 2-0
C 30-03-2019 12:00 SEOLTO JO16-1 Brabantia JO16-1 112268 2-1
C 30-03-2019 14:15 DBS JO16-2G OVV'67 JO16-1 112171 0-3
C 30-03-2019 14:30 UVV'40 JO16-1 SVSOS JO16-1 112403 1-1
C 23-03-2019 12:30 TSC JO16-1 Blauw Wit'81 JO16-1 112001 3-5
C 23-03-2019 13:30 SVSOS JO16-1 DIA JO16-1 150456 1-2
C 23-03-2019 13:30 OVV'67 JO16-1 SEOLTO JO16-1 112237 4-0
C 23-03-2019 14:30 UVV'40 JO16-1 SV Reeshof JO16-1 112331 1-2
C 23-03-2019 14:45 Brabantia JO16-1 Tuldania JO16-1 146912 5-3
C 23-03-2019 14:45 Brabantia JO16-2 DBS JO16-2G 112272 0-5
C 16-03-2019 13:00 Blauw Wit'81 JO16-1 Molenschot JO16-1 112140 0-0
C 16-03-2019 13:30 Tuldania JO16-1 Brabantia JO16-2 146911 3-2
C 16-03-2019 12:15 SV Reeshof JO16-1 TSC JO16-1 112101 0-0
C 09-03-2019 12:30 TSC JO16-1 DBS JO16-2G 112029 1-3
C 09-03-2019 13:30 SVSOS JO16-1 SV Reeshof JO16-1 112191 0-1
C 09-03-2019 13:30 OVV'67 JO16-1 Tuldania JO16-1 146910 6-1
C 09-03-2019 12:30 Molenschot JO16-1 SEOLTO JO16-1 111967 0-0
C 09-03-2019 14:45 Brabantia JO16-1 Blauw Wit'81 JO16-1 112079 3-1
C 09-03-2019 12:15 DIA JO16-1 SEOLTO JO16-1 150454 5-0
C 23-02-2019 15:00 Brabantia JO16-2 UVV'40 JO16-1 112318 7-2
C 23-02-2019 09:30 SEOLTO JO16-1 Tuldania JO16-1 146908 3-3
C 16-02-2019 12:15 DBS JO16-2G Brabantia JO16-1 112105 0-3
C 16-02-2019 12:00 Blauw Wit'81 JO16-1 SEOLTO JO16-1 112381 0-2
C 16-02-2019 13:30 SVSOS JO16-1 TSC JO16-1 112251 1-6
C 16-02-2019 13:45 SV Reeshof JO16-1 Brabantia JO16-2 112405 5-0
C 16-02-2019 14:30 Molenschot JO16-1 OVV'67 JO16-1 112083 0-0
C 16-02-2019 13:30 Tuldania JO16-1 UVV'40 JO16-1 146909 3-3
C 09-02-2019 11:30 UVV'40 JO16-1 DBS JO16-2G 112212 2-0
C 09-02-2019 14:45 Brabantia JO16-1 SV Reeshof JO16-1 112207 3-5
C 09-02-2019 14:45 Brabantia JO16-2 SVSOS JO16-1 112261 1-3
C 09-02-2019 13:30 OVV'67 JO16-1 Blauw Wit'81 JO16-1 112335 4-1
C 09-02-2019 13:00 TSC JO16-1 Molenschot JO16-1 112177 9-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-01-2019 13:00 Blauw Wit'81 JO16-1 Oranje Wit JO16-3 95233 0-0
C 15-12-2018 13:45 TSC JO16-1 Boeimeer JO16-2 79424 0-0
C 15-12-2018 13:00 Virtus JO16-1 Boeimeer JO16-2 95203 0-2
C 15-12-2018 11:00 Kogelvangers JO16-2 Oranje Wit JO16-3 95228 1-9
C 08-12-2018 14:30 Molenschot JO16-1 TSC JO16-1 38381 1-2
C 08-12-2018 13:00 OVV'67 JO16-1 Oranje Wit JO16-3 95235 15-0
C 08-12-2018 11:00 Kogelvangers JO16-2 Boeimeer JO16-2 95224 2-5
C 08-12-2018 10:00 SEOLTO JO16-1 Virtus JO16-1 95214 0-4
C 08-12-2018 14:00 UVV'40 JO16-1 DIA JO16-2 38217 12-3
C 01-12-2018 14:30 Oranje Wit JO16-3 UVV'40 JO16-1 95234 1-8
C 01-12-2018 12:30 TSC JO16-1 OVV'67 JO16-1 38238 2-3
C 01-12-2018 12:45 DIA JO16-2 Kogelvangers JO16-2 95223 8-1
C 01-12-2018 13:00 Virtus JO16-1 Molenschot JO16-1 95205 5-1
C 01-12-2018 13:15 Boeimeer JO16-2 Blauw Wit'81 JO16-1 79427 9-2
C 24-11-2018 14:30 UVV'40 JO16-1 Boeimeer JO16-2 79420 1-2
C 24-11-2018 14:30 Molenschot JO16-1 SEOLTO JO16-1 95212 2-1
C 24-11-2018 12:45 DIA JO16-2 Virtus JO16-1 95204 1-6
C 24-11-2018 11:00 Kogelvangers JO16-2 TSC JO16-1 95222 2-0
C 17-11-2018 11:50 SEOLTO JO16-1 UVV'40 JO16-1 95211 1-5
C 17-11-2018 10:15 TSC JO16-1 DIA JO16-2 38376 10-2
C 17-11-2018 13:00 Oranje Wit JO16-3 Virtus JO16-1 95232 0-6
C 17-11-2018 13:00 Blauw Wit'81 JO16-1 Kogelvangers JO16-2 95221 10-0
C 17-11-2018 13:15 Boeimeer JO16-2 OVV'67 JO16-1 79428 0-4
C 13-11-2018 18:45 OVV'67 JO16-1 SEOLTO JO16-1 95210 6-1
C 10-11-2018 14:30 UVV'40 JO16-1 TSC JO16-1 38504 1-7
C 10-11-2018 13:30 Molenschot JO16-1 Blauw Wit'81 JO16-1 38300 1-1
C 10-11-2018 12:45 DIA JO16-2 Oranje Wit JO16-3 95231 2-1
C 07-11-2018 19:30 SEOLTO JO16-1 TSC JO16-1 95209 3-6
C 03-11-2018 11:00 Kogelvangers JO16-2 UVV'40 JO16-1 95219 4-3
C 03-11-2018 12:30 Uno Animo JO16-1 Oranje Wit JO16-3 95230 0-0
C 03-11-2018 13:00 OVV'67 JO16-1 DIA JO16-2 38431 20-0
C 03-11-2018 13:00 Blauw Wit'81 JO16-1 Virtus JO16-1 95202 1-4
C 03-11-2018 14:30 Molenschot JO16-1 Boeimeer JO16-2 79421 1-2
C 27-10-2018 14:30 UVV'40 JO16-1 OVV'67 JO16-1 38328 3-6
C 27-10-2018 13:15 Boeimeer JO16-2 SEOLTO JO16-1 95208 4-0
C 27-10-2018 13:00 Virtus JO16-1 Kogelvangers JO16-2 95218 8-0
C 27-10-2018 12:30 TSC JO16-1 Uno Animo JO16-1 38157 0-0
C 27-10-2018 14:30 DIA JO16-2 Blauw Wit'81 JO16-1 38233 0-2
C 27-10-2018 11:15 Oranje Wit JO16-3 Molenschot JO16-1 95229 3-3
C 20-10-2018 11:00 Kogelvangers JO16-2 SEOLTO JO16-1 95215 2-2
C 16-10-2018 19:00 SEOLTO JO16-1 Blauw Wit'81 JO16-1 95206 2-1
C 13-10-2018 12:30 Uno Animo JO16-1 Be Ready JO16-1 38343 0-0
C 13-10-2018 13:00 Blauw Wit'81 JO16-1 OVV'67 JO16-1 38193 2-6
C 13-10-2018 14:30 Molenschot JO16-1 UVV'40 JO16-1 38409 0-4
C 13-10-2018 12:30 Uno Animo JO16-1 Virtus JO16-1 95201 0-0
C 13-10-2018 10:15 SEOLTO JO16-1 DIA JO16-2 95207 3-2
C 06-10-2018 13:00 Be Ready JO16-1 TSC JO16-1 38452 0-0
C 06-10-2018 13:30 OVV'67 JO16-1 RWB JO16-1 38263 0-0
C 06-10-2018 14:50 Boeimeer JO16-2 Uno Animo JO16-1 79425 11-0
C 06-10-2018 10:30 UVV'40 JO16-1 Blauw Wit'81 JO16-1 38338 1-3
C 06-10-2018 13:30 OVV'67 JO16-1 Kogelvangers JO16-2 95217 13-0
C 06-10-2018 13:00 Virtus JO16-1 TSC JO16-1 95200 3-1
C 06-10-2018 13:00 Oranje Wit JO16-3 SEOLTO JO16-1 95227 2-3
C 06-10-2018 12:30 DIA JO16-2 Molenschot JO16-1 38319 4-6
C 02-10-2018 18:30 OVV'67 JO16-1 Molenschot JO16-1 38461 12-2
C 29-09-2018 13:00 Be Ready JO16-1 OVV'67 JO16-1 38170 0-0
C 29-09-2018 12:30 Uno Animo JO16-1 UVV'40 JO16-1 38477 2-5
C 29-09-2018 12:30 TSC JO16-1 The Gunners JO16-1 38232 0-0
C 29-09-2018 15:00 Boeimeer JO16-2 DIA JO16-2 79426 7-0
C 29-09-2018 14:30 Molenschot JO16-1 RWB JO16-1 38507 0-0
C 29-09-2018 14:30 Molenschot JO16-1 Kogelvangers JO16-2 95216 8-2
C 29-09-2018 13:00 Virtus JO16-1 OVV'67 JO16-1 95199 0-2
C 29-09-2018 13:40 TSC JO16-1 Oranje Wit JO16-3 95226 7-1
C 22-09-2018 13:00 RWB JO16-1 Groen Wit JO16-2 38163 0-0
C 22-09-2018 13:00 Blauw Wit'81 JO16-1 TSC JO16-1 38268 3-1
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO16-1 Be Ready JO16-1 38373 0-0
C 22-09-2018 16:45 The Gunners JO16-1 Boeimeer JO16-2 79419 0-0
C 22-09-2018 11:30 UVV'40 JO16-1 Virtus JO16-1 95198 0-11
C 22-09-2018 13:00 Oranje Wit JO16-3 Boeimeer JO16-2 95225 0-4
C 22-09-2018 12:30 DIA JO16-2 Uno Animo JO16-1 38532 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 27-09-2018 20:00 DVO'60 JO16-1 UVV'40 JO16-1 5567 6-7
B 15-09-2018 13:35 SSW JO16-1 DVO'60 JO16-1 5577 0-0
B 15-09-2018 14:30 UVV'40 JO16-1 Boeimeer JO16-2 77355 3-6
B 08-09-2018 13:30 UVV'40 JO16-1 SSW JO16-1 5593 0-0
B 08-09-2018 13:15 Boeimeer JO16-2 DVO'60 JO16-1 77354 9-1
B 01-09-2018 12:55 SSW JO16-1 Boeimeer JO16-2 77353 0-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 JO16-1 11 11 0 0 33 62 6 56 0
2 SV Reeshof Jo16-1 11 9 1 1 28 33 9 24 0
3 Blauw Wit'81 JO16-1 11 7 0 4 21 40 21 19 0
4 Brabantia JO16-1 11 6 1 4 19 37 30 7 0
5 SEOLTO JO16-1 11 6 1 4 19 20 25 -5 0
6 DBS JO16-2G 11 5 0 6 15 26 24 2 0
7 Tuldania JO16-1 11 4 2 5 14 22 34 -12 0
8 DIA JO16-1 11 4 1 6 13 30 38 -8 0
9 TSC JO16-1 11 2 3 6 9 21 30 -9 0
10 UVV'40 JO16-1 11 2 3 6 9 19 39 -20 0
11 SVSOS JO16-1 11 2 1 8 7 16 35 -19 0
12 Brabantia JO16-2 11 1 1 9 4 19 54 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 JO16-1 10 10 0 0 30 87 10 77 0
2 Boeimeer JO16-2 9 8 0 1 24 35 10 25 0
3 Virtus JO16-1 10 8 0 2 24 47 8 39 0
4 TSC JO16-1 9 5 0 4 15 36 19 17 0
5 Blauw Wit'81 JO16-1 9 4 1 4 13 25 24 1 0
6 UVV'40 JO16-1 10 4 0 6 12 38 38 0 0
7 Molenschot JO16-1 10 3 2 5 11 25 36 -11 0
8 SEOLTO JO16-1 10 3 1 6 10 16 34 -18 0
9 Kogelvangers JO16-2 10 2 1 7 7 14 66 -52 0
10 DIA JO16-2 10 2 0 8 6 22 68 -46 0
11 Oranje Wit JO16-3 9 1 1 7 4 17 49 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO16-2 2 2 0 0 6 15 4 11 0
2 UVV'40 JO16-1 2 1 0 1 3 10 12 -2 0
3 DVO'60 JO16-1 2 0 0 2 0 7 16 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven