0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - JO17 - UVV'40 JO17-1

Teamleden

Spelers
Joep Dirven        
Niek Drenth        
Jari Heestermans        
Benjamin Hermans        
Thomas Kleijn        
Gedion Kloek        
Bart Koedijk        
Tom de Koning        
Bas van Lange        
Sem van der Meer Keeper      
Jurre Renne        
Daan van de Riet        
Ivo van der Stoel        
Huub Strater        
Jasper Verheijen        
Sebastiaan van der Wallen        
 
Overige teamleden
Luc van Dongen Teammanager mDWF
Edwin Heestermans Teammanager mDWF
Luc van Dongen Jeugdtrainer Teamtraining
Edwin Heestermans Jeugdtrainer Teamtraining
Edwin Heestermans Jeugd Coach
Edwin Heestermans Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-8 110043 Sportpark Jeugdland 14:00
C 28-05-2019 19:00 UVV'40 JO17-1 Dongen JO17-4 152620 Sportpark Jeugdland 18:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-05-2019 11:30 SAB JO17-1 Sarto JO17-5
C 25-05-2019 13:00 Rijen JO17-3 VOAB JO17-4
C 25-05-2019 13:15 TSV Gudok JO17-4 Dongen JO17-4
C 25-05-2019 14:30 DIA JO17-3 Riel JO17-1
C 25-05-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 Viola JO17-1
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-8
C 28-05-2019 19:00 UVV'40 JO17-1 Dongen JO17-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 18-05-2019 14:30 Riel JO17-1 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 110217 0 - 1
C 11-05-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 Dongen JO17-4 AL (Toon) vd Velden 109738
C 07-05-2019 19:00 VOAB JO17-4 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 109849 1 - 3
C 24-04-2019 20:00 TSV Gudok JO17-4 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 111314 1 - 5
C 13-04-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 SC 't Zand JO17-4 D. (Danny) Zwaanswijk 109863 6 - 0
C 06-04-2019 13:00 Rijen JO17-3 UVV'40 JO17-1 E (Erwin) Veenstra 109672 6 - 1
C 30-03-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 DIA JO17-3 S.F. (Silvester) Bombeeck 110704 3 - 0
C 23-03-2019 14:00 UVV'40 JO17-1 Viola JO17-1 N. (Niels) van Dongen 111707 1 - 0
C 16-02-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 Sarto JO17-5 L. (Luc) van Dongen 109616 5 - 0
C 09-02-2019 11:15 SAB JO17-1 UVV'40 JO17-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 110946 1 - 12
C 15-12-2018 12:00 UVV'40 JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 D. (Danny) Zwaanswijk 35754 7 - 2
C 08-12-2018 12:30 Wernhout JO17-1 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 36640 2 - 4
C 01-12-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Bavel JO17-2 AL (Toon) vdVelden 36771 2 - 2
C 24-11-2018 14:00 Unitas\'30 JO17-3 UVV'40 JO17-1 C.M.M. (Kees) Halters 35825 5 - 3
B 20-11-2018 18:30 JEKA JO17-2 UVV'40 JO17-1 C. (Cees) Schipper 102634 7 - 2
C 17-11-2018 14:00 UVV'40 JO17-1 Chaam JO17-1 AL (Toon) vdVelden 36783 1 - 2
C 10-11-2018 13:20 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 L. (Luc) vanDongen 37114 4 - 3
C 03-11-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 D. (Danny) Zwaanswijk 36330 1 - 4
C 01-11-2018 19:30 DSE JO17-1 UVV'40 JO17-1 C. (Corné) Lauwen 36610 3 - 0
C 27-10-2018 14:30 DIA JO17-2 UVV'40 JO17-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 37331 2 - 1
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 JEKA JO17-4 D. (Danny) Zwaanswijk 36341 10 - 2
C 22-09-2018 vervallen Groen Wit JO17-1 UVV'40 JO17-1 35784
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1 98279
B 15-09-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 UVV'40 JO17-1 JC (Jos) vanBedaf 5405 3 - 5
B 08-09-2018 16:00 JEKA JO17-4 UVV'40 JO17-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 5170 0 - 8
B 01-09-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-5 AL (Toon) vdVelden 5432 3 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-05-2019 14:30 Viola JO17-1 Rijen JO17-3 111896 12-1
C 18-05-2019 14:30 Riel JO17-1 UVV'40 JO17-1 110217 0-1
C 18-05-2019 14:15 Dongen JO17-4 SAB JO17-1 110584 4-2
C 18-05-2019 13:45 Baronie JO17-8 SC 't Zand JO17-4 109831 3-10
C 18-05-2019 13:00 VOAB JO17-4 DIA JO17-3 109829 1-4
C 11-05-2019 11:15 SAB JO17-1 VOAB JO17-4 109634 2-1
C 11-05-2019 13:00 Rijen JO17-3 Baronie JO17-8 110054 7-1
C 11-05-2019 13:15 TSV Gudok JO17-4 Viola JO17-1 110725 2-2
C 11-05-2019 14:30 DIA JO17-3 SC 't Zand JO17-4 110711 0-6
C 11-05-2019 14:45 Sarto JO17-5 Riel JO17-1 110353 4-4
C 11-05-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 Dongen JO17-4 109738 0-0
C 07-05-2019 19:00 VOAB JO17-4 UVV'40 JO17-1 109849 1-3
C 04-05-2019 13:05 Baronie JO17-8 TSV Gudok JO17-4 111043 2-7
C 04-05-2019 14:15 Dongen JO17-4 Sarto JO17-5 111906 3-4
C 04-05-2019 14:30 Riel JO17-1 SAB JO17-1 111720 4-1
C 04-05-2019 14:30 Viola JO17-1 DIA JO17-3 109774 4-0
C 04-05-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 Rijen JO17-3 110645 1-2
C 24-04-2019 20:00 TSV Gudok JO17-4 UVV'40 JO17-1 111314 1-5
C 20-04-2019 13:00 Sarto JO17-5 TSV Gudok JO17-4 110284 3-4
C 13-04-2019 11:15 SAB JO17-1 Baronie JO17-8 110283 5-4
C 13-04-2019 12:45 Sarto JO17-5 VOAB JO17-4 110535 1-2
C 13-04-2019 13:15 TSV Gudok JO17-4 Riel JO17-1 109675 3-1
C 13-04-2019 14:15 Dongen JO17-4 Viola JO17-1 111674 2-3
C 13-04-2019 14:30 DIA JO17-3 Rijen JO17-3 110554 5-5
C 13-04-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 SC 't Zand JO17-4 109863 6-0
C 06-04-2019 15:30 Baronie JO17-8 DIA JO17-3 111170 1-1
C 06-04-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 Sarto JO17-5 110227 0-3
C 06-04-2019 14:30 Viola JO17-1 SAB JO17-1 109841 1-1
C 06-04-2019 14:30 Riel JO17-1 Dongen JO17-4 111245 2-2
C 06-04-2019 13:00 Rijen JO17-3 UVV'40 JO17-1 109672 6-1
C 06-04-2019 13:00 VOAB JO17-4 TSV Gudok JO17-4 110347 2-2
C 03-04-2019 18:15 VOAB JO17-4 Dongen JO17-4 110939 0-0
C 30-03-2019 12:00 Baronie JO17-8 Viola JO17-1 110674 2-1
C 30-03-2019 13:00 Rijen JO17-3 Riel JO17-1 111741 3-0
C 30-03-2019 11:15 SAB JO17-1 TSV Gudok JO17-4 111155 1-3
C 30-03-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 DIA JO17-3 110704 3-0
C 23-03-2019 11:15 SAB JO17-1 Rijen JO17-3 110508 6-1
C 23-03-2019 13:15 TSV Gudok JO17-4 DIA JO17-3 111049 3-2
C 23-03-2019 14:30 Dongen JO17-4 SC 't Zand JO17-4 110588 2-7
C 23-03-2019 14:30 Riel JO17-1 VOAB JO17-4 111198 4-2
C 23-03-2019 16:30 Sarto JO17-5 Baronie JO17-8 110034 5-2
C 23-03-2019 14:00 UVV'40 JO17-1 Viola JO17-1 111707 1-0
C 16-03-2019 14:30 DIA JO17-3 Sarto JO17-5 109798 3-3
C 16-03-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 SAB JO17-1 109870 1-1
C 09-03-2019 13:00 Sarto JO17-5 Rijen JO17-3 110020 10-2
C 09-03-2019 14:00 Dongen JO17-4 Baronie JO17-8 111662 1-4
C 09-03-2019 14:30 Viola JO17-1 VOAB JO17-4 110781 2-1
C 23-02-2019 14:30 Riel JO17-1 SC 't Zand JO17-4 110194 2-2
C 16-02-2019 13:00 Rijen JO17-3 Dongen JO17-4 111788 6-1
C 16-02-2019 14:30 DIA JO17-3 SAB JO17-1 111626 3-2
C 16-02-2019 14:30 Viola JO17-1 Riel JO17-1 111470 3-0
C 16-02-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 TSV Gudok JO17-4 110191 0-4
C 16-02-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 Sarto JO17-5 109616 5-0
C 16-02-2019 15:40 Baronie JO17-8 VOAB JO17-4 111494 0-5
C 09-02-2019 14:30 Riel JO17-1 Baronie JO17-8 111137 3-0
C 09-02-2019 14:00 Dongen JO17-4 DIA JO17-3 110662 0-1
C 09-02-2019 13:15 TSV Gudok JO17-4 Rijen JO17-3 110530 4-1
C 09-02-2019 13:00 VOAB JO17-4 SC 't Zand JO17-4 109782 2-2
C 09-02-2019 12:45 Sarto JO17-5 Viola JO17-1 110056 3-2
C 09-02-2019 11:15 SAB JO17-1 UVV'40 JO17-1 110946 1-12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 12:00 UVV'40 JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 35754 7-2
C 13-12-2018 19:30 DSE JO17-1 RSV JO17-1 103956 1-5
C 08-12-2018 12:30 Wernhout JO17-1 UVV'40 JO17-1 36640 2-4
C 08-12-2018 12:15 JEKA JO17-4 RSV JO17-1 103965 1-5
C 08-12-2018 14:30 Chaam JO17-1 DIA JO17-2 35957 3-2
C 08-12-2018 14:50 Baronie JO17-5 DSE JO17-1 37605 0-0
C 08-12-2018 15:30 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-4 36709 0-2
C 08-12-2018 15:45 Unitas'30 JO17-3 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 36810 3-2
C 01-12-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 JEKA JO17-4 35615 4-1
C 01-12-2018 12:45 RSV JO17-1 Baronie JO17-5 103964 0-2
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-4 Chaam JO17-1 38058 1-5
C 01-12-2018 14:30 DIA JO17-2 Unitas'30 JO17-3 36103 3-0
C 01-12-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Bavel JO17-2 36771 2-2
C 24-11-2018 08:30 Baronie JO17-5 DIA JO17-2 37327 1-6
C 24-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 35725 1-3
C 24-11-2018 12:45 RSV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 103963 3-2
C 24-11-2018 13:00 JEKA JO17-4 DSE JO17-1 37642 2-5
C 24-11-2018 14:30 Chaam JO17-1 Bavel JO17-2 37795 2-2
C 24-11-2018 14:00 Unitas'30 JO17-3 UVV'40 JO17-1 35825 5-3
C 17-11-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 37337 3-3
C 17-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Baronie JO17-5 36882 2-4
C 17-11-2018 14:30 Bavel JO17-2 JEKA JO17-4 36266 9-1
C 17-11-2018 15:00 DSE JO17-1 Unitas'30 JO17-3 36664 4-3
C 17-11-2018 14:30 DIA JO17-2 RSV JO17-1 103962 1-3
C 17-11-2018 14:00 UVV'40 JO17-1 Chaam JO17-1 36783 1-2
C 10-11-2018 12:45 RSV JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 103961 2-3
C 10-11-2018 14:00 Beek Vooruit JO17-4 DSE JO17-1 37109 2-2
C 10-11-2018 13:15 JEKA JO17-4 DIA JO17-2 37020 0-13
C 10-11-2018 14:30 Chaam JO17-1 Wernhout JO17-1 37473 9-0
C 10-11-2018 13:20 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 37114 4-3
C 10-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-3 Bavel JO17-2 35539 1-2
C 03-11-2018 12:00 Unitas'30 JO17-3 RSV JO17-1 103960 1-3
C 03-11-2018 15:25 Baronie JO17-5 JEKA JO17-4 35529 8-0
C 03-11-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 36330 1-4
C 03-11-2018 14:30 Chaam JO17-1 DSE JO17-1 38100 3-2
C 03-11-2018 13:00 Bavel JO17-2 DIA JO17-2 37060 1-1
C 03-11-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 38094 0-0
C 01-11-2018 19:30 DSE JO17-1 UVV'40 JO17-1 36610 3-0
C 27-10-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Chaam JO17-1 37312 3-4
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 Wernhout JO17-1 98283 0-0
C 27-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 Baronie JO17-5 37659 3-1
C 27-10-2018 12:30 JEKA JO17-4 Unitas'30 JO17-3 35523 1-6
C 27-10-2018 14:30 DIA JO17-2 UVV'40 JO17-1 37331 2-1
C 27-10-2018 14:30 DSE JO17-1 Bavel JO17-2 36980 7-2
C 27-10-2018 12:45 RSV JO17-1 Wernhout JO17-1 103959 3-1
C 22-10-2018 19:30 DIA JO17-2 DSE JO17-1 37382 1-6
C 20-10-2018 14:30 DSE JO17-1 Wernhout JO17-1 36490 8-2
C 13-10-2018 13:00 Chaam JO17-1 JEKA JO17-4 36308 20-0
C 13-10-2018 13:20 Baronie JO17-5 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 36567 1-5
C 13-10-2018 12:30 Wernhout JO17-1 Unitas'30 JO17-3 35709 0-2
C 13-10-2018 14:20 Bavel JO17-2 RSV JO17-1 103958 2-2
C 13-10-2018 14:30 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 98282 0-0
C 06-10-2018 13:45 Unitas'30 JO17-3 Baronie JO17-5 36773 1-3
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 Chaam JO17-1 98281 0-0
C 06-10-2018 13:00 JEKA JO17-4 Wernhout JO17-1 37053 1-2
C 06-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 DIA JO17-2 36376 5-1
C 06-10-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 Bavel JO17-2 36271 5-1
C 29-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-4 Unitas'30 JO17-3 37186 3-0
C 29-09-2018 14:15 Bavel JO17-2 Wernhout JO17-1 36982 1-3
C 29-09-2018 14:30 Chaam JO17-1 Baronie JO17-5 37567 3-2
C 29-09-2018 14:30 DIA JO17-2 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 35521 4-1
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 JEKA JO17-4 36341 10-2
C 22-09-2018 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 DSE JO17-1 38026 5-2
C 22-09-2018 13:05 Baronie JO17-5 Bavel JO17-2 36482 0-0
C 22-09-2018 15:30 Unitas'30 JO17-3 Chaam JO17-1 36790 1-1
C 22-09-2018 14:00 Groen Wit JO17-1 UVV'40 JO17-1 35784 0-0
C 22-09-2018 13:45 JEKA JO17-4 Beek Vooruit JO17-4 37372 0-8
C 22-09-2018 12:30 Wernhout JO17-1 DIA JO17-2 36863 3-5
C 22-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1 98279 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-11-2018 18:30 JEKA JO17-2 UVV'40 JO17-1 102634 7-2
B 19-09-2018 19:30 Moerse Boys JO17-1 JEKA JO17-4 4689 11-3
B 15-09-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 UVV'40 JO17-1 5405 3-5
B 15-09-2018 13:05 Baronie JO17-5 JEKA JO17-4 5018 7-1
B 08-09-2018 16:00 JEKA JO17-4 UVV'40 JO17-1 5170 0-8
B 08-09-2018 16:30 Baronie JO17-5 Moerse Boys JO17-1 4727 1-2
B 01-09-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-5 5432 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO17-1 9 8 0 1 24 37 9 28 0
2 TSV Gudok JO17-4 10 7 2 1 23 33 19 14 0
3 Viola JO17-1 10 5 2 3 17 30 13 17 0
4 Sarto JO17-5 10 5 2 3 17 36 27 9 0
5 Rijen JO17-3 10 5 1 4 16 34 41 -7 0
6 SC 't Zand JO17-4 10 3 3 4 12 29 25 4 0
7 Riel JO17-1 10 3 3 4 12 20 21 -1 0
8 DIA JO17-3 10 3 3 4 12 19 28 -9 0
9 SAB JO17-1 10 3 2 5 11 22 34 -12 0
10 VOAB JO17-4 10 2 3 5 9 17 20 -3 0
11 Baronie JO17-8 10 2 1 7 7 19 45 -26 0
12 Dongen JO17-4 9 1 2 6 5 15 29 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam JO17-1 10 8 2 0 26 52 14 38 0
2 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 11 7 1 3 22 38 23 15 0
3 RSV JO17-1 9 6 1 2 19 26 14 12 0
4 DSE JO17-1 10 6 1 3 19 40 25 15 0
5 DIA JO17-2 11 6 1 4 19 39 24 15 0
6 Beek Vooruit JO17-4 11 5 3 3 18 31 22 9 0
7 Baronie JO17-5 10 5 1 4 16 26 23 3 0
8 Unitas'30 JO17-3 11 4 1 6 13 23 25 -2 0
9 Bavel JO17-2 11 2 5 4 11 22 26 -4 0
10 UVV'40 JO17-1 10 3 1 6 10 32 28 4 0
11 Wernhout JO17-1 11 2 1 8 7 16 40 -24 0
12 JEKA JO17-4 11 0 0 11 0 9 90 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO17-2 1 1 0 0 3 7 2 5 0
2 UVV'40 JO17-1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven