0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - JO19 - UVV'40 JO19-1

Teamleden

Spelers
Teun van Aert        
Stijn Broeren        
Jorg Feskens Keeper      
Allard Gooshouwer        
Gijs van Gurp        
Phil van Haaster        
Hendrik Heerdink        
Pepijn Hendrickx        
Jan Kapiteijn        
Owen Metz        
Felix van der Miessen        
Piet-Hein Schouten        
Philip Schroder Keeper      
Mick van den Velden        
 
Overige teamleden
Robert Kapiteijn Teammanager mDWF
Joep van de Maagdenberg Teammanager mDWF
Joep van de Maagdenberg Jeugd Coach
Joep van de Maagdenberg Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1 C.Y. (Ronny) Renne 107368 6 - 4
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-6 D. (Danny) Zwaanswijk 107344 4 - 2
C 11-05-2019 14:30 TSC JO19-3 UVV'40 JO19-1 O. (Owen) Metz 107195 0 - 3
C 04-05-2019 13:30 UVV'40 JO19-1 Unitas'30 JO19-4 AL (Toon) vd Velden 108917 9 - 2
C 13-04-2019 14:30 SCO JO19-3 UVV'40 JO19-1 A.J.T. (Arco) van den Bent 107642 2 - 2
C 06-04-2019 14:15 UVV'40 JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 AL (Toon) vd Velden 107788 5 - 2
C 30-03-2019 13:00 UVV'40 JO19-1 RFC JO19-3 AL (Toon) vd Velden 108666 9 - 0
C 23-03-2019 14:30 DIA JO19-4 UVV'40 JO19-1 B.A.J. (Berend) Roelen 108976 2 - 2
C 16-03-2019 13:45 JEKA JO19-7 UVV'40 JO19-1 J.F.A. (Joep) Bruininks 108086 1 - 7
C 16-02-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 SAB JO19-1 D. (Danny) Zwaanswijk 144892 2 - 0
C 09-02-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 UVV'40 JO19-1 Afgeschermd 108923 4 - 3
V 19-01-2019 12:30 Bavel JO19-2 UVV'40 JO19-1
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 UVV'40 JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 34039 3 - 8
C 01-12-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Madese Boys JO19-2 D. (Danny) Zwaanswijk 34185 3 - 5
C 24-11-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 Neerlandia\'31 JO19-1 AL (Toon) vdVelden 33379 1 - 5
C 17-11-2018 vervallen The Gunners JO19-2 UVV'40 JO19-1 34402
C 10-11-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Bavel JO19-3 AL (Toon) vdVelden 34213 1 - 5
C 03-11-2018 14:45 SAB JO19-1 UVV'40 JO19-1 J (Jackie) Jansen 33229 6 - 1
C 27-10-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 JEKA JO19-7 N. (Niels) vanDongen 34036 8 - 3
C 20-10-2018 14:30 DIA JO19-3 UVV'40 JO19-1 H.J.W.M. (Huub) Kerkhof 32876 6 - 3
C 13-10-2018 vervallen Groen Wit JO19-2 UVV'40 JO19-1 32964
C 06-10-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Boeimeer JO19-1 AL (Toon) vdVelden 33046 1 - 2
C 22-09-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-5 Afgeschermd 33084 5 - 2
B 15-09-2018 vervallen JEKA JO19-9 UVV'40 JO19-1 3815
B 08-09-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Bavel JO19-4 R. (Robert) Kapiteijn 3864 3 - 6
B 01-09-2018 13:30 Baronie JO19-6 UVV'40 JO19-1 J.P. (Joost) Jochems 4090 2 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Baronie JO19-6 108703 7-0
C 27-05-2019 20:00 SCO JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 108834 2-6
C 25-05-2019 16:00 Unitas'30 JO19-4 SAB JO19-1 144901 4-1
C 25-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Irene'58 JO19-1 108317 4-2
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1 107368 6-4
C 25-05-2019 14:30 TSC JO19-3 SCO JO19-3 108791 3-3
C 25-05-2019 14:30 DIA JO19-4 JEKA JO19-7 107332 6-2
C 25-05-2019 16:15 Baronie JO19-6 RFC JO19-3 107314 3-1
C 18-05-2019 14:30 SAB JO19-1 DIA JO19-4 144900 3-3
C 18-05-2019 14:30 RFC JO19-3 Unitas'30 JO19-4 108378 6-3
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-6 107344 4-2
C 18-05-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 TSC JO19-3 107662 1-1
C 18-05-2019 17:15 JEKA JO19-7 Madese Boys JO19-3 108544 1-4
C 11-05-2019 12:00 Baronie JO19-6 JEKA JO19-7 108531 1-6
C 11-05-2019 14:00 Unitas'30 JO19-4 Madese Boys JO19-3 108211 1-5
C 11-05-2019 14:30 DIA JO19-4 SCO JO19-3 108122 4-3
C 11-05-2019 14:30 TSC JO19-3 UVV'40 JO19-1 107195 0-3
C 11-05-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 RFC JO19-3 108912 2-6
C 11-05-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 SAB JO19-1 144899 0-0
C 04-05-2019 13:30 UVV'40 JO19-1 Unitas'30 JO19-4 108917 9-2
C 04-05-2019 14:30 RFC JO19-3 DIA JO19-4 108822 1-3
C 04-05-2019 14:30 SAB JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 144898 3-2
C 04-05-2019 12:45 SCO JO19-3 Irene'58 JO19-1 108636 3-4
C 04-05-2019 14:00 JEKA JO19-7 TSC JO19-3 107760 2-7
C 17-04-2019 19:30 Madese Boys JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 108684 5-3
C 15-04-2019 19:30 RFC JO19-3 SCO JO19-3 108199 1-0
C 13-04-2019 14:30 SCO JO19-3 UVV'40 JO19-1 107642 2-2
C 13-04-2019 14:30 DIA JO19-4 Madese Boys JO19-3 107359 0-10
C 13-04-2019 14:30 TSC JO19-3 SAB JO19-1 144897 3-1
C 13-04-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 RFC JO19-3 108345 5-0
C 13-04-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-7 107725 7-2
C 13-04-2019 16:00 Unitas'30 JO19-4 Baronie JO19-6 108106 1-8
C 08-04-2019 19:30 SAB JO19-1 SCO JO19-3 144896 1-2
C 06-04-2019 16:15 Baronie JO19-6 DIA JO19-4 108870 4-3
C 06-04-2019 15:00 JEKA JO19-7 Unitas'30 JO19-4 108308 2-2
C 06-04-2019 14:15 UVV'40 JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 107788 5-2
C 06-04-2019 14:30 RFC JO19-3 TSC JO19-3 107960 3-1
C 06-04-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Irene'58 JO19-1 107887 2-2
C 30-03-2019 13:00 UVV'40 JO19-1 RFC JO19-3 108666 9-0
C 30-03-2019 11:00 SCO JO19-3 JEKA JO19-7 107828 9-1
C 30-03-2019 14:00 Baronie JO19-6 SAB JO19-1 144894 7-0
C 30-03-2019 14:30 DIA JO19-4 Unitas'30 JO19-4 108178 14-3
C 23-03-2019 14:30 TSC JO19-3 Unitas'30 JO19-4 108877 15-2
C 23-03-2019 14:30 DIA JO19-4 UVV'40 JO19-1 108976 2-2
C 23-03-2019 14:30 SAB JO19-1 RFC JO19-3 144895 6-1
C 23-03-2019 15:00 Irene'58 JO19-1 JEKA JO19-7 108455 1-1
C 23-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Baronie JO19-6 108052 6-5
C 23-03-2019 11:30 SCO JO19-3 Madese Boys JO19-3 107811 2-1
C 16-03-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Irene'58 JO19-1 108968 3-4
C 16-03-2019 14:30 TSC JO19-3 DIA JO19-4 108082 3-0
C 16-03-2019 13:45 JEKA JO19-7 UVV'40 JO19-1 108086 1-7
C 09-03-2019 14:45 SAB JO19-1 Madese Boys JO19-3 144893 1-4
C 09-03-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 Baronie JO19-6 108883 6-3
C 09-03-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 TSC JO19-3 107520 3-1
C 16-02-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 SAB JO19-1 144892 2-0
C 16-02-2019 14:30 DIA JO19-4 Irene'58 JO19-1 107223 1-3
C 16-02-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 TSC JO19-3 108118 4-2
C 16-02-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 108219 6-6
C 16-02-2019 15:45 JEKA JO19-7 RFC JO19-3 107682 1-2
C 16-02-2019 15:25 Baronie JO19-6 SCO JO19-3 108790 1-2
C 09-02-2019 12:00 RFC JO19-3 Madese Boys JO19-3 108271 1-3
C 09-02-2019 14:30 SAB JO19-1 JEKA JO19-7 144891 4-0
C 09-02-2019 12:30 Irene'58 JO19-1 UVV'40 JO19-1 108923 4-3
C 09-02-2019 14:30 Beek Vooruit JO19-4 DIA JO19-4 108755 3-2
C 09-02-2019 14:30 TSC JO19-3 Baronie JO19-6 108186 9-0
C 09-02-2019 12:45 SCO JO19-3 Unitas'30 JO19-4 107900 10-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 13:15 Boeimeer JO19-1 Beek Vooruit JO19-4 33831 7-1
C 15-12-2018 13:45 JEKA JO19-7 Neerlandia'31 JO19-1 32887 1-5
C 08-12-2018 14:00 SAB JO19-1 Bavel JO19-3 34403 6-1
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 UVV'40 JO19-1 34039 3-8
C 08-12-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 DIA JO19-3 34387 2-7
C 08-12-2018 14:15 JEKA JO19-7 Baronie JO19-5 33724 0-0
C 01-12-2018 12:15 Bavel JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 32921 1-2
C 01-12-2018 14:30 DIA JO19-3 JEKA JO19-7 33447 1-3
C 01-12-2018 14:30 Neerlandia'31 JO19-1 Boeimeer JO19-1 33611 1-2
C 01-12-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Madese Boys JO19-2 34185 3-5
C 24-11-2018 15:00 SAB JO19-1 Baronie JO19-5 34567 3-1
C 24-11-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 Neerlandia'31 JO19-1 33379 1-5
C 24-11-2018 15:00 JEKA JO19-7 Bavel JO19-3 33550 4-0
C 24-11-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 DIA JO19-3 32799 3-7
C 17-11-2018 11:15 Bavel JO19-3 Neerlandia'31 JO19-1 33137 0-7
C 17-11-2018 14:30 DIA JO19-3 SAB JO19-1 34084 1-6
C 17-11-2018 13:45 Baronie JO19-5 Boeimeer JO19-1 34416 1-10
C 17-11-2018 15:00 JEKA JO19-7 Madese Boys JO19-2 33269 1-2
C 10-11-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Bavel JO19-3 34213 1-5
C 10-11-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 Baronie JO19-5 33261 2-2
C 10-11-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 JEKA JO19-7 33235 5-0
C 10-11-2018 13:30 Neerlandia'31 JO19-1 DIA JO19-3 33986 4-0
C 03-11-2018 13:50 Baronie JO19-5 Bavel JO19-3 33098 4-2
C 03-11-2018 15:00 Boeimeer JO19-1 DIA JO19-3 34019 3-1
C 03-11-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 33669 4-2
C 03-11-2018 14:45 SAB JO19-1 UVV'40 JO19-1 33229 6-1
C 27-10-2018 14:30 Neerlandia'31 JO19-1 Madese Boys JO19-2 33509 7-5
C 27-10-2018 15:00 Bavel JO19-3 Boeimeer JO19-1 33931 1-14
C 27-10-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 JEKA JO19-7 34036 8-3
C 27-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 SAB JO19-1 34219 0-9
C 20-10-2018 14:30 DIA JO19-3 UVV'40 JO19-1 32876 6-3
C 13-10-2018 13:00 JEKA JO19-7 SAB JO19-1 33863 1-6
C 13-10-2018 14:15 Baronie JO19-5 Neerlandia'31 JO19-1 32816 3-1
C 13-10-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 Bavel JO19-3 33359 5-2
C 06-10-2018 14:30 DIA JO19-3 Baronie JO19-5 33349 5-7
C 06-10-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Boeimeer JO19-1 33046 1-2
C 06-10-2018 14:45 SAB JO19-1 Madese Boys JO19-2 33689 6-3
C 06-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-7 33807 9-1
C 29-09-2018 14:30 Neerlandia'31 JO19-1 SAB JO19-1 34395 2-5
C 29-09-2018 13:25 Baronie JO19-5 Beek Vooruit JO19-4 32966 1-4
C 29-09-2018 13:15 Boeimeer JO19-1 Madese Boys JO19-2 33633 3-3
C 22-09-2018 11:45 Bavel JO19-3 DIA JO19-3 33184 1-2
C 22-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Neerlandia'31 JO19-1 34230 3-4
C 22-09-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-5 33084 5-2
C 22-09-2018 14:30 Madese Boys JO19-2 Groen Wit JO19-2 33710 0-0
C 22-09-2018 14:30 SAB JO19-1 Boeimeer JO19-1 34282 5-3
C 22-09-2018 16:00 JEKA JO19-7 The Gunners JO19-2 34180 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 15:00 Baronie JO19-6 Bavel JO19-4 4343 2-1
B 08-09-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Bavel JO19-4 3864 3-6
B 08-09-2018 16:00 JEKA JO19-9 Baronie JO19-6 4517 0-0
B 01-09-2018 13:30 Baronie JO19-6 UVV'40 JO19-1 4090 2-6
B 01-09-2018 14:00 Bavel JO19-4 JEKA JO19-9 4341 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO19-3 11 9 1 1 28 51 17 34 0
2 UVV'40 JO19-1 11 7 2 2 23 50 21 29 0
3 Irene'58 JO19-1 11 6 4 1 22 32 21 11 0
4 Beek Vooruit JO19-4 11 6 1 4 19 44 39 5 0
5 TSC JO19-3 11 5 2 4 17 45 22 23 0
6 SCO JO19-3 11 5 2 4 17 38 25 13 0
7 RFC JO19-3 11 5 0 6 15 22 36 -14 0
8 DIA JO19-4 11 4 2 5 14 38 37 1 0
9 Baronie JO19-6 11 4 0 7 12 34 45 -11 0
10 SAB JO19-1 11 3 2 6 11 20 28 -8 0
11 JEKA JO19-7 11 1 2 8 5 19 50 -31 0
12 Unitas'30 JO19-4 11 1 2 8 5 28 80 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO19-1 9 9 0 0 27 52 13 39 0
2 Boeimeer JO19-1 9 7 1 1 22 49 14 35 0
3 Neerlandia'31 JO19-1 9 6 0 3 18 36 20 16 0
4 Madese Boys JO19-2 9 4 2 3 14 31 33 -2 0
5 DIA JO19-3 9 4 0 5 12 30 32 -2 0
6 Baronie JO19-5 8 3 1 4 10 21 32 -11 0
7 UVV'40 JO19-1 9 3 0 6 9 31 37 -6 0
8 Beek Vooruit JO19-4 9 3 0 6 9 27 42 -15 0
9 JEKA JO19-7 8 2 0 6 6 14 36 -22 0
10 Bavel JO19-3 9 1 0 8 3 13 45 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO19-4 2 1 0 1 3 7 5 2 0
2 UVV'40 JO19-1 2 1 0 1 3 9 8 1 0
3 Baronie JO19-6 2 1 0 1 3 4 7 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven