0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 7

Teamleden

Spelers
Ronnie van Baal        
Freek van den Berg        
Boy Biemans        
Ben Bluekens        
Joerie van den Dam        
Niki Hendrickx        
Denny Kanters        
Dennis van Oers        
Tom van Overloop        
Remco Raats        
Niek Roovers        
Rick Roovers        
Emiel Schreuder        
Tom Schreuder        
Paul Snepvangers        
Hugo Stam        
Hugo Stam        
Willem Vogels        
Kenny Vuyk        
 
Overige teamleden
Tom van Overloop Teammanager mDWF
Niek Roovers Teammanager mDWF
Rick Roovers Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 27-01-2019 10:00 UVV'40 7 Moerse Boys 6 87390 Sportpark Jeugdland 09:30
C 10-02-2019 10:00 DSE 5 UVV'40 7 89274 Sportpark Hoge Neerstraat 09:10
C 17-02-2019 10:00 UVV'40 7 Zundert 5 85292 Sportpark Jeugdland 09:30
C 10-03-2019 09:45 Schijf 4 UVV'40 7 84997 Sportpark De Zoek 08:30
C 17-03-2019 10:00 UVV'40 7 Achtmaal 4 82537 Sportpark Jeugdland 09:30
C 24-03-2019 09:45 Internos 5 UVV'40 7 84789 Sportpark De Hoge Neerstraat 09:00
C 07-04-2019 10:00 UVV'40 7 Boeimeer 8 82687 Sportpark Jeugdland 09:30
C 14-04-2019 10:00 Moerse Boys 6 UVV'40 7 81254 Sportpark Akkermolen 09:10
C 05-05-2019 10:00 VVR 5 UVV'40 7 91352 Sportpark De Laguiten 09:10
C 12-05-2019 10:00 UVV'40 7 TVC Breda 5 81542 Sportpark Jeugdland 09:30
C 19-05-2019 10:00 Wernhout 5 UVV'40 7 84965 Sportpark v.v. Wernhout 09:05
C 26-05-2019 10:00 UVV'40 7 Beek Vooruit 8 91375 Sportpark Jeugdland 09:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-01-2019 10:00 UVV'40 7 Moerse Boys 6
C 27-01-2019 10:00 DSE 5 Internos 5
C 27-01-2019 10:00 Wernhout 5 Boeimeer 8
C 27-01-2019 10:00 Zundert 5 Achtmaal 4
C 03-02-2019 10:00 Achtmaal 4 DSE 5
C 03-02-2019 10:00 VVR 5 Boeimeer 8
C 03-02-2019 09:45 Internos 5 Wernhout 5
C 03-02-2019 10:00 Moerse Boys 6 TVC Breda 5
C 03-02-2019 10:00 Zundert 5 Beek Vooruit 8
C 10-02-2019 12:15 Beek Vooruit 8 VVR 5
C 10-02-2019 10:00 DSE 5 UVV'40 7
C 10-02-2019 10:00 Zundert 5 Moerse Boys 6
C 10-02-2019 10:00 Achtmaal 4 TVC Breda 5
C 10-02-2019 09:45 Schijf 4 Wernhout 5
C 10-02-2019 09:45 Internos 5 Boeimeer 8
C 17-02-2019 09:45 Boeimeer 8 Schijf 4
C 17-02-2019 10:00 UVV'40 7 Zundert 5
C 17-02-2019 10:00 Moerse Boys 6 Internos 5
C 17-02-2019 10:00 Wernhout 5 Achtmaal 4
C 17-02-2019 10:00 VVR 5 DSE 5
C 17-02-2019 10:30 TVC Breda 5 Beek Vooruit 8

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 20-01-2019 10:00 UVV'40 7 Wernhout 5 H (Hugo) vanAert 84389
C 16-12-2018 afgelast Achtmaal 4 UVV'40 7 85000 -
C 02-12-2018 09:45 Boeimeer 8 UVV'40 7 Afgeschermd 85984 0 - 0
C 25-11-2018 10:00 UVV'40 7 Internos 5 J.A. (James) Busch 88980 4 - 0
C 11-11-2018 10:00 UVV'40 7 Schijf 4 J.A. (James) Busch 88338 1 - 4
C 04-11-2018 10:30 TVC Breda 5 UVV'40 7 D. (Damir) Gajic 89512 3 - 11
C 28-10-2018 10:00 UVV'40 7 VVR 5 J.A. (James) Busch 91456 2 - 3
C 14-10-2018 12:15 Beek Vooruit 8 UVV'40 7 Afgeschermd 85011 3 - 3
C 30-09-2018 10:00 Zundert 5 UVV'40 7 H. (Hugo) Stam 80576 5 - 0
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 7 DSE 5 H. (Hugo) Stam 82011 3 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-01-2019 10:00 UVV'40 7 Wernhout 5 84389 0-0
C 20-01-2019 10:00 Zundert 5 DSE 5 85918 0-0
C 16-12-2018 10:00 Achtmaal 4 UVV'40 7 85000 0-0
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Schijf 4 82096 0-2
C 09-12-2018 10:30 TVC Breda 5 Internos 5 81618 1-5
C 09-12-2018 10:00 Wernhout 5 Zundert 5 84534 0-0
C 02-12-2018 09:45 Schijf 4 VVR 5 89772 2-2
C 02-12-2018 09:45 Boeimeer 8 UVV'40 7 85984 0-0
C 02-12-2018 10:00 DSE 5 Beek Vooruit 8 87918 7-0
C 25-11-2018 10:00 UVV'40 7 Internos 5 88980 4-0
C 25-11-2018 10:00 VVR 5 Zundert 5 85716 0-2
C 25-11-2018 10:00 Moerse Boys 6 DSE 5 80819 2-10
C 25-11-2018 10:00 Beek Vooruit 8 Achtmaal 4 84830 1-6
C 25-11-2018 10:30 TVC Breda 5 Schijf 4 88297 1-2
C 18-11-2018 09:45 Boeimeer 8 DSE 5 81463 3-3
C 18-11-2018 09:45 Internos 5 VVR 5 81987 1-2
C 18-11-2018 12:00 Wernhout 5 TVC Breda 5 82417 4-0
C 11-11-2018 10:00 UVV'40 7 Schijf 4 88338 1-4
C 11-11-2018 10:00 VVR 5 Achtmaal 4 81070 3-1
C 11-11-2018 10:00 Moerse Boys 6 Boeimeer 8 89835 3-2
C 11-11-2018 10:30 TVC Breda 5 Zundert 5 89643 9-3
C 11-11-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Wernhout 5 80304 0-3
C 04-11-2018 10:00 VVR 5 Moerse Boys 6 85193 2-3
C 04-11-2018 10:00 Wernhout 5 DSE 5 86119 4-3
C 04-11-2018 10:00 Zundert 5 Boeimeer 8 84484 1-3
C 04-11-2018 10:00 Achtmaal 4 Schijf 4 80702 4-1
C 04-11-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Internos 5 85044 3-1
C 04-11-2018 10:30 TVC Breda 5 UVV'40 7 89512 3-11
C 28-10-2018 10:00 Moerse Boys 6 Wernhout 5 88325 1-7
C 28-10-2018 10:00 UVV'40 7 VVR 5 91456 2-3
C 28-10-2018 10:00 DSE 5 TVC Breda 5 91613 8-1
C 28-10-2018 09:45 Internos 5 Achtmaal 4 90544 3-2
C 28-10-2018 09:45 Schijf 4 Zundert 5 87513 2-5
C 28-10-2018 09:45 Boeimeer 8 Beek Vooruit 8 80236 5-0
C 21-10-2018 09:45 Schijf 4 Moerse Boys 6 87117 0-8
C 14-10-2018 09:45 Schijf 4 Internos 5 86383 4-3
C 14-10-2018 10:00 Achtmaal 4 Moerse Boys 6 82579 3-2
C 14-10-2018 10:30 TVC Breda 5 Boeimeer 8 89867 2-2
C 14-10-2018 12:15 Beek Vooruit 8 UVV'40 7 85011 3-3
C 14-10-2018 10:00 Wernhout 5 VVR 5 83362 1-5
C 07-10-2018 09:45 Boeimeer 8 Achtmaal 4 88843 2-0
C 07-10-2018 09:45 Internos 5 Zundert 5 90140 1-3
C 07-10-2018 10:00 DSE 5 Schijf 4 85161 1-3
C 07-10-2018 10:00 VVR 5 TVC Breda 5 87256 5-0
C 07-10-2018 10:00 Moerse Boys 6 Beek Vooruit 8 84608 2-1
C 30-09-2018 09:45 Schijf 4 Boeimeer 8 90379 1-3
C 30-09-2018 09:45 Internos 5 Moerse Boys 6 91045 2-7
C 30-09-2018 10:00 DSE 5 VVR 5 89471 9-2
C 30-09-2018 10:00 Zundert 5 UVV'40 7 80576 5-0
C 30-09-2018 10:00 Achtmaal 4 Wernhout 5 88934 2-4
C 30-09-2018 12:15 Beek Vooruit 8 TVC Breda 5 86011 3-1
C 23-09-2018 09:45 Boeimeer 8 Internos 5 82746 4-3
C 23-09-2018 10:30 TVC Breda 5 Achtmaal 4 81365 0-8
C 23-09-2018 10:00 Moerse Boys 6 Zundert 5 82085 0-0
C 23-09-2018 10:00 Wernhout 5 Schijf 4 90372 2-1
C 23-09-2018 10:00 VVR 5 Beek Vooruit 8 89781 4-7
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 7 DSE 5 82011 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wernhout 5 7 6 0 1 18 25 12 13 0
2 Boeimeer 8 9 5 3 1 18 24 13 11 0
3 Moerse Boys 6 9 5 1 3 16 28 27 1 0
4 VVR 5 10 5 1 4 16 28 28 0 0
5 Schijf 4 11 5 1 5 16 22 30 -8 0
6 DSE 5 8 4 2 2 14 44 18 26 0
7 Zundert 5 7 4 1 2 13 19 15 4 0
8 Achtmaal 4 8 4 0 4 12 26 16 10 0
9 Beek Vooruit 8 10 3 1 6 10 18 34 -16 0
10 UVV'40 7 8 2 3 3 9 24 21 3 0
11 Internos 5 9 2 0 7 6 19 30 -11 0
12 TVC Breda 5 10 1 1 8 4 18 51 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven