0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 6

Teamleden

Spelers
Rob Crul        
Gerard van Geffen        
Hans Herrings        
Bob de Kort        
Yiu wah Kwok        
Jean-paul van den Luijtgaarden        
Bob Melisse        
Rob Raats        
Bart van Riel        
Eric van Rijen        
Martijn van Rijen        
Bert Timmerman        
Niels Verheijen        
Roddy Verheyen        
Dominic Vlamings        
 
Overige teamleden
Michiel van Exsel Coach senioren

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 26-05-2019 10:00 Baronie 6 UVV'40 6 Afgeschermd 86871 3 - 1
C 19-05-2019 vervallen UVV'40 6 Oosterhout 3 83070
C 12-05-2019 10:00 JEKA 15 UVV'40 6 R.J. (Remko) van Uden 87072 1 - 4
C 05-05-2019 10:00 UVV'40 6 TSC 5 S.W.M. (Simon) van Dongen 82307 2 - 6
C 28-04-2019 12:15 Sarto 11 UVV'40 6 F. (Franz) Polt 100243 6 - 6
C 18-04-2019 20:00 Unitas 2 UVV'40 6 Afgeschermd 86648 2 - 0
C 14-04-2019 09:45 DIA 6 UVV'40 6 J. (Hans) Zuidema 81231 8 - 0
C 07-04-2019 09:30 UVV'40 6 Sarto 11 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 100250 0 - 2
C 31-03-2019 09:30 UVV'40 6 Terheijden 4 J.A. (James) Busch 82577 4 - 3
C 24-03-2019 10:00 UVV'40 6 Raamsdonk 3 N. (Niels) van Dongen 82440 2 - 2
C 10-03-2019 10:00 UVV'40 6 Advendo 3 E (Eric) van Rijen 80657 2 - 2
C 24-02-2019 10:00 UVV'40 6 DIA 6 M. (Maurits) van den Maagdenberg 86387 3 - 2
C 17-02-2019 12:15 OVV'67 3 UVV'40 6 R (Rob) Crul 91313 3 - 0
C 03-02-2019 12:00 Raamsdonk 3 UVV'40 6 A.C.J.M. (Jos) de Bont 90756 6 - 3
C 18-11-2018 10:00 UVV'40 6 Unitas 2 S.W.M. (Simon) vanDongen 90486 2 - 4
C 11-11-2018 11:30 Advendo 3 UVV'40 6 B (Bart) vanRiel 88638 2 - 4
C 04-11-2018 10:00 UVV'40 6 JEKA 15 AL (Toon) vdVelden 82830 3 - 0
C 28-10-2018 13:00 TSC 5 UVV'40 6 B (Bob) deKort 81868 4 - 1
C 14-10-2018 10:00 UVV'40 6 Baronie 6 AL (Toon) vdVelden 80556 4 - 2
C 07-10-2018 11:00 Oosterhout 3 UVV'40 6 J.J.W. (Hans) Herrings 91306 4 - 4
C 30-09-2018 10:00 UVV'40 6 OVV'67 3 D. (Danny) Zwaanswijk… (+1) 80498 2 - 2
C 23-09-2018 11:00 Terheijden 4 UVV'40 6 J (Jasper) Velders 80502 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 13:00 TSC 5 JEKA 15 82911 2-2
C 26-05-2019 12:00 Advendo 3 OVV'67 3 86138 4-1
C 26-05-2019 11:00 Unitas 2 Raamsdonk 3 86905 3-4
C 26-05-2019 10:00 Baronie 6 UVV'40 6 86871 3-1
C 26-05-2019 09:45 DIA 6 Sarto 11 100255 4-3
C 22-05-2019 20:00 DIA 6 OVV'67 3 90782 1-3
C 19-05-2019 10:00 JEKA 15 DIA 6 84877 3-2
C 19-05-2019 12:00 Raamsdonk 3 Baronie 6 90635 7-2
C 19-05-2019 12:15 OVV'67 3 Unitas 2 82858 7-2
C 19-05-2019 14:30 Sarto 11 TSC 5 100254 3-1
C 19-05-2019 11:00 Terheijden 4 Advendo 3 85622 3-5
C 12-05-2019 10:00 JEKA 15 UVV'40 6 87072 1-4
C 12-05-2019 10:00 Baronie 6 Advendo 3 86551 2-4
C 12-05-2019 11:00 Unitas 2 Terheijden 4 85552 2-2
C 12-05-2019 10:00 TSC 5 Raamsdonk 3 84724 1-6
C 05-05-2019 11:00 Terheijden 4 DIA 6 87527 1-2
C 05-05-2019 10:00 UVV'40 6 TSC 5 82307 2-6
C 05-05-2019 11:30 Advendo 3 Unitas 2 87394 2-2
C 05-05-2019 10:00 Sarto 11 JEKA 15 100252 6-0
C 05-05-2019 12:15 OVV'67 3 Baronie 6 86671 2-0
C 28-04-2019 12:15 Sarto 11 UVV'40 6 100243 6-6
C 28-04-2019 10:00 OVV'67 3 Raamsdonk 3 87247 2-3
C 28-04-2019 11:00 Oosterhout 3 Baronie 6 85521 0-0
C 22-04-2019 10:00 JEKA 15 Unitas 2 83695 7-1
C 18-04-2019 20:00 Unitas 2 UVV'40 6 86648 2-0
C 18-04-2019 20:00 Terheijden 4 OVV'67 3 84286 1-2
C 14-04-2019 10:00 JEKA 15 Raamsdonk 3 89968 2-4
C 14-04-2019 12:15 Sarto 11 OVV'67 3 100251 2-2
C 14-04-2019 13:00 TSC 5 Terheijden 4 80411 1-5
C 14-04-2019 11:00 Oosterhout 3 Advendo 3 88227 0-0
C 14-04-2019 10:00 Baronie 6 Unitas 2 84249 4-1
C 14-04-2019 09:45 DIA 6 UVV'40 6 81231 8-0
C 07-04-2019 11:00 Unitas 2 Oosterhout 3 84004 0-0
C 07-04-2019 12:15 OVV'67 3 TSC 5 91056 5-3
C 07-04-2019 12:00 Raamsdonk 3 DIA 6 80023 0-0
C 07-04-2019 11:30 Advendo 3 JEKA 15 84306 9-2
C 07-04-2019 09:30 UVV'40 6 Sarto 11 100250 0-2
C 07-04-2019 11:00 Terheijden 4 Baronie 6 88939 5-3
C 04-04-2019 19:30 Raamsdonk 3 Advendo 3 81457 8-4
C 31-03-2019 12:15 Sarto 11 Baronie 6 100245 7-1
C 31-03-2019 11:00 Oosterhout 3 DIA 6 89938 0-0
C 31-03-2019 09:30 UVV'40 6 Terheijden 4 82577 4-3
C 31-03-2019 11:00 Oosterhout 3 OVV'67 3 85190 5-4
C 24-03-2019 13:00 TSC 5 Unitas 2 87693 3-3
C 24-03-2019 12:15 Sarto 11 Advendo 3 100249 6-2
C 24-03-2019 10:00 UVV'40 6 Raamsdonk 3 82440 2-2
C 24-03-2019 10:00 JEKA 15 Terheijden 4 81374 0-3
C 24-03-2019 09:45 DIA 6 Baronie 6 81882 5-2
C 17-03-2019 11:30 Advendo 3 TSC 5 85167 1-5
C 17-03-2019 12:00 Raamsdonk 3 Sarto 11 100248 2-1
C 17-03-2019 10:00 Baronie 6 JEKA 15 81593 6-1
C 17-03-2019 09:45 DIA 6 Oosterhout 3 89908 0-0
C 10-03-2019 13:00 TSC 5 DIA 6 86429 0-4
C 10-03-2019 10:00 UVV'40 6 Advendo 3 80657 2-2
C 10-03-2019 14:30 Sarto 11 Terheijden 4 100247 6-2
C 24-02-2019 10:00 UVV'40 6 DIA 6 86387 3-2
C 24-02-2019 10:00 Baronie 6 Terheijden 4 87113 2-1
C 24-02-2019 10:00 JEKA 15 OVV'67 3 83931 2-9
C 17-02-2019 11:00 Unitas 2 Sarto 11 100246 1-8
C 17-02-2019 10:00 Baronie 6 TSC 5 86705 1-3
C 17-02-2019 11:00 Terheijden 4 Raamsdonk 3 91119 2-5
C 17-02-2019 11:00 Oosterhout 3 JEKA 15 80758 3-3
C 17-02-2019 12:15 OVV'67 3 UVV'40 6 91313 3-0
C 17-02-2019 11:30 Advendo 3 DIA 6 86937 3-5
C 10-02-2019 13:00 TSC 5 Oosterhout 3 83608 1-1
C 10-02-2019 09:45 DIA 6 Unitas 2 91260 3-1
C 03-02-2019 11:00 Terheijden 4 TSC 5 86487 4-1
C 03-02-2019 11:30 Advendo 3 Oosterhout 3 87299 6-2
C 03-02-2019 10:00 DIA 6 JEKA 15 83118 8-0
C 03-02-2019 12:00 Raamsdonk 3 UVV'40 6 90756 6-3
C 09-12-2018 12:15 OVV'67 3 Sarto 11 100244 2-3
C 09-12-2018 12:00 Raamsdonk 3 JEKA 15 85096 6-4
C 09-12-2018 11:00 Unitas 2 Baronie 6 81318 3-2
C 02-12-2018 13:00 TSC 5 OVV'67 3 84429 3-3
C 02-12-2018 11:00 Oosterhout 3 Unitas 2 84842 7-1
C 02-12-2018 10:00 JEKA 15 Advendo 3 88561 4-3
C 02-12-2018 09:45 DIA 6 Raamsdonk 3 87361 1-4
C 25-11-2018 10:00 Baronie 6 DIA 6 90989 2-1
C 25-11-2018 11:00 Terheijden 4 JEKA 15 86593 3-6
C 25-11-2018 11:00 Unitas 2 TSC 5 90706 3-3
C 25-11-2018 11:30 Advendo 3 Sarto 11 100242 2-2
C 25-11-2018 12:15 OVV'67 3 Oosterhout 3 84620 5-6
C 18-11-2018 10:00 UVV'40 6 Unitas 2 90486 2-4
C 18-11-2018 10:00 JEKA 15 Baronie 6 80414 0-2
C 18-11-2018 12:15 OVV'67 3 Terheijden 4 89801 6-3
C 18-11-2018 12:15 Sarto 11 Raamsdonk 3 100241 5-2
C 18-11-2018 13:00 TSC 5 Advendo 3 84346 2-2
C 11-11-2018 09:45 DIA 6 TSC 5 85675 5-2
C 11-11-2018 10:00 Baronie 6 Oosterhout 3 84876 2-5
C 11-11-2018 11:00 Unitas 2 JEKA 15 91110 6-2
C 11-11-2018 11:00 Terheijden 4 Sarto 11 100240 3-3
C 11-11-2018 11:30 Advendo 3 UVV'40 6 88638 2-4
C 11-11-2018 12:00 Raamsdonk 3 OVV'67 3 91455 6-4
C 04-11-2018 10:00 UVV'40 6 JEKA 15 82830 3-0
C 04-11-2018 11:00 Terheijden 4 Unitas 2 91151 5-2
C 04-11-2018 11:30 Advendo 3 Baronie 6 85483 8-0
C 04-11-2018 12:00 Raamsdonk 3 TSC 5 82173 3-2
C 04-11-2018 12:15 OVV'67 3 DIA 6 80324 4-0
C 04-11-2018 14:00 Sarto 11 Oosterhout 3 100239 2-5
C 28-10-2018 13:00 TSC 5 UVV'40 6 81868 4-1
C 28-10-2018 09:45 DIA 6 Terheijden 4 88455 4-2
C 28-10-2018 10:00 Baronie 6 OVV'67 3 85206 1-2
C 28-10-2018 10:00 JEKA 15 Sarto 11 100238 2-6
C 28-10-2018 11:00 Oosterhout 3 Raamsdonk 3 83991 10-6
C 28-10-2018 11:00 Unitas 2 Advendo 3 84987 5-4
C 21-10-2018 10:00 Baronie 6 Sarto 11 100234 2-5
C 14-10-2018 14:00 Sarto 11 DIA 6 100237 5-2
C 14-10-2018 10:00 UVV'40 6 Baronie 6 80556 4-2
C 14-10-2018 10:00 JEKA 15 TSC 5 87898 2-4
C 14-10-2018 11:00 Terheijden 4 Oosterhout 3 88370 3-8
C 14-10-2018 12:00 Raamsdonk 3 Unitas 2 84993 8-2
C 14-10-2018 12:15 OVV'67 3 Advendo 3 82231 4-0
C 14-10-2018 14:00 Raptim 2 DIA 6 82016 0-0
C 07-10-2018 10:00 Baronie 6 Raamsdonk 3 91083 1-4
C 07-10-2018 11:30 Advendo 3 Terheijden 4 80958 5-4
C 07-10-2018 11:00 Oosterhout 3 UVV'40 6 91306 4-4
C 07-10-2018 13:00 TSC 5 Raptim 2 83919 0-0
C 07-10-2018 13:00 TSC 5 Sarto 11 100236 0-4
C 07-10-2018 11:00 Unitas 2 OVV'67 3 82783 2-7
C 30-09-2018 09:45 DIA 6 Advendo 3 85239 8-2
C 30-09-2018 10:00 UVV'40 6 OVV'67 3 80498 2-2
C 30-09-2018 10:00 JEKA 15 Oosterhout 3 85092 5-2
C 30-09-2018 12:00 Raamsdonk 3 Terheijden 4 84171 7-1
C 30-09-2018 13:00 TSC 5 Baronie 6 89198 3-2
C 30-09-2018 14:00 Raptim 2 Unitas 2 85585 0-0
C 30-09-2018 14:00 Sarto 11 Unitas 2 100235 1-6
C 23-09-2018 12:45 Oosterhout 3 TSC 5 85322 4-5
C 23-09-2018 12:15 OVV'67 3 JEKA 15 84657 6-0
C 23-09-2018 12:00 Unitas 2 DIA 6 80121 0-3
C 23-09-2018 11:30 Advendo 3 Raamsdonk 3 89075 1-8
C 23-09-2018 11:00 Terheijden 4 UVV'40 6 80502 2-1
C 23-09-2018 10:00 Baronie 6 Raptim 2 91356 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Raamsdonk 3 20 17 2 1 53 95 43 52 0
2 Sarto 11 20 13 4 3 43 84 42 42 0
3 OVV'67 3 20 13 3 4 42 76 38 38 0
4 DIA 6 20 12 1 7 37 68 40 28 0
5 TSC 5 20 6 5 9 23 49 61 -12 0
6 Advendo 3 20 6 4 10 22 65 77 -12 0
7 UVV'40 6 20 6 4 10 22 44 62 -18 0
8 Unitas 2 20 6 4 10 22 51 77 -26 0
9 Terheijden 4 20 6 2 12 20 55 67 -12 0
10 Baronie 6 20 6 0 14 18 40 67 -27 0
11 JEKA 15 20 4 1 15 13 40 93 -53 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven