Afdrukken
Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Mannen - UVV'40 5

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Chaam 2 JEKA 15 19515 5-2
B 16-09-2018 11:00 Baronie 4 UVV'40 5 20306 3-0
B 09-09-2018 10:00 JEKA 15 UVV'40 5 19445 0-4
B 09-09-2018 10:00 Chaam 2 Baronie 4 20360 3-3
B 02-09-2018 10:00 UVV'40 5 Chaam 2 19966 4-3
B 02-09-2018 12:00 Baronie 4 JEKA 15 20134 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2018 12:30 UVV'40 5 Unitas'30 4 82471 0-0
C 16-12-2018 12:00 SAB 3 RCD 6 88600 0-0
C 16-12-2018 11:30 TSC 4 Advendo 2 104064 0-0
C 09-12-2018 12:30 Unitas'30 4 RCD 6 89273 0-0
C 09-12-2018 14:30 JEKA 13 Baronie 5 80785 0-0
C 09-12-2018 11:45 Internos 3 UVV'40 5 86426 0-0
C 09-12-2018 12:00 Boeimeer 5 Advendo 2 81224 0-0
C 09-12-2018 12:00 SAB 3 SC Gastel 7 89739 0-0
C 09-12-2018 12:00 DIA 5 TSC 4 86534 0-0
C 02-12-2018 11:00 RCD 6 JEKA 13 86250 0-0
C 02-12-2018 11:30 Advendo 2 SAB 3 84072 0-0
C 02-12-2018 11:30 TSC 4 Boeimeer 5 85978 0-0
C 02-12-2018 12:30 UVV'40 5 DIA 5 88790 0-0
C 02-12-2018 12:00 Baronie 5 Internos 3 84939 0-0
C 02-12-2018 12:00 SC Gastel 7 Unitas'30 4 87672 0-0
C 25-11-2018 12:00 Boeimeer 5 Baronie 5 85313 0-10
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 4 SAB 3 86241 1-2
C 25-11-2018 11:45 Internos 3 TSC 4 90177 3-6
C 25-11-2018 12:00 DIA 5 RCD 6 84883 3-1
C 25-11-2018 12:30 UVV'40 5 SC Gastel 7 86514 1-5
C 25-11-2018 14:30 JEKA 13 Advendo 2 84708 3-0
C 18-11-2018 11:00 RCD 6 UVV'40 5 87098 0-0
C 18-11-2018 11:30 Advendo 2 Unitas'30 4 89912 3-6
C 18-11-2018 11:30 TSC 4 JEKA 13 85432 4-3
C 18-11-2018 12:00 Boeimeer 5 DIA 5 81267 0-4
C 18-11-2018 12:00 Baronie 5 SC Gastel 7 81412 4-2
C 18-11-2018 12:00 SAB 3 Internos 3 80030 2-2
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 4 Boeimeer 5 83996 4-0
C 11-11-2018 11:45 Internos 3 RCD 6 88712 3-0
C 11-11-2018 14:00 DIA 5 Advendo 2 90607 2-3
C 11-11-2018 12:00 SC Gastel 7 TSC 4 81828 2-6
C 11-11-2018 12:30 UVV'40 5 Baronie 5 86148 1-6
C 11-11-2018 14:30 JEKA 13 SAB 3 90778 5-1
C 04-11-2018 14:30 JEKA 13 UVV'40 5 85221 8-0
C 04-11-2018 12:30 Unitas'30 4 TSC 4 89517 1-4
C 04-11-2018 12:00 DIA 5 Internos 3 88775 3-3
C 04-11-2018 12:00 Boeimeer 5 SC Gastel 7 83407 3-1
C 04-11-2018 11:30 Advendo 2 Baronie 5 80517 2-5
C 28-10-2018 11:00 RCD 6 Advendo 2 89252 2-2
C 28-10-2018 11:45 Internos 3 JEKA 13 86240 5-3
C 28-10-2018 11:30 TSC 4 SAB 3 91390 5-0
C 28-10-2018 12:00 SC Gastel 7 DIA 5 84144 8-1
C 28-10-2018 12:00 Baronie 5 Unitas'30 4 85983 3-0
C 28-10-2018 12:30 UVV'40 5 Boeimeer 5 82508 3-1
C 14-10-2018 11:00 RCD 6 TSC 4 85634 2-7
C 14-10-2018 11:30 Advendo 2 SC Gastel 7 80068 3-1
C 14-10-2018 12:00 Boeimeer 5 JEKA 13 86254 4-2
C 14-10-2018 12:00 SAB 3 UVV'40 5 83524 9-2
C 14-10-2018 12:00 DIA 5 Baronie 5 84571 1-0
C 14-10-2018 12:30 Unitas'30 4 Internos 3 87730 6-4
C 07-10-2018 11:30 TSC 4 Advendo 2 84477 0-0
C 07-10-2018 11:45 Internos 3 Boeimeer 5 88488 1-3
C 07-10-2018 12:00 SC Gastel 7 RCD 6 80222 0-4
C 07-10-2018 12:00 Baronie 5 SAB 3 88279 0-1
C 07-10-2018 14:30 JEKA 13 DIA 5 82422 6-3
C 30-09-2018 11:00 RCD 6 Baronie 5 86703 3-2
C 30-09-2018 11:30 Advendo 2 Internos 3 90297 3-6
C 30-09-2018 12:00 SAB 3 Boeimeer 5 82865 8-2
C 30-09-2018 12:00 TSC 4 UVV'40 5 80497 9-0
C 30-09-2018 12:00 SC Gastel 7 JEKA 13 80797 1-4
C 30-09-2018 12:30 Unitas'30 4 DIA 5 81030 3-3
C 23-09-2018 12:00 DIA 5 SAB 3 89263 5-8
C 23-09-2018 12:00 Baronie 5 TSC 4 91276 2-3
C 23-09-2018 12:30 UVV'40 5 Advendo 2 82097 0-9
C 23-09-2018 14:30 JEKA 13 Unitas'30 4 87586 3-1
C 23-09-2018 11:45 Internos 3 SC Gastel 7 84667 1-3
C 23-09-2018 12:00 Boeimeer 5 RCD 6 81880 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 4 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 UVV'40 5 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Chaam 2 3 1 1 1 4 11 9 2 0
4 JEKA 15 3 0 0 3 0 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 4 8 8 0 0 24 44 13 31 0
2 JEKA 13 9 6 0 3 18 37 19 18 0
3 SAB 3 8 5 1 2 16 31 22 9 0
4 Baronie 5 9 5 0 4 15 32 13 19 0
5 Internos 3 9 3 2 4 11 28 29 -1 0
6 DIA 5 9 3 2 4 11 25 32 -7 0
7 RCD 6 7 3 1 3 10 14 17 -3 0
8 Advendo 2 8 3 1 4 10 25 25 0 0
9 Unitas'30 4 8 3 1 4 10 22 22 0 0
10 SC Gastel 7 9 3 0 6 9 23 27 -4 0
11 Boeimeer 5 9 3 0 6 9 13 35 -22 0
12 UVV'40 5 7 1 0 6 3 7 47 -40 0

Training

Berichten



Powered by