Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Mannen - UVV'40 5

Teamleden

Spelers
Barend Boot        
Vic Bruhns        
Pieter van Eijck        
Joris van Es        
Johan van Gool        
Boris in 't Groen        
Luc van Laarhoven        
Pepijn van den Maagdenberg        
Salvador Troost        
Bob Trumpi        
 
Overige teamleden
Joris van Es Leider Senioren

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 10-02-2019 vervallen Advendo 2 UVV'40 5 90013 Sportpark Kadijkje 00:00
C 17-02-2019 vervallen UVV'40 5 TSC 4 87173 Sportpark Jeugdland 00:30
C 10-03-2019 vervallen Baronie 5 UVV'40 5 85877 Sportpark De Blauwe Kei 00:00
C 17-03-2019 vervallen UVV'40 5 RCD 6 83457 Sportpark Jeugdland 00:30
C 24-03-2019 vervallen SC Gastel 7 UVV'40 5 88529 Sportpark Blankershove 23:45
C 07-04-2019 vervallen DIA 5 UVV'40 5 84511 Sportpark De Gouwen 00:15
C 14-04-2019 vervallen UVV'40 5 Internos 3 87572 Sportpark Jeugdland 00:30
C 05-05-2019 vervallen Boeimeer 5 UVV'40 5 80258 Sportpark Heksenwiel 00:10
C 12-05-2019 vervallen UVV'40 5 JEKA 13 89823 Sportpark Jeugdland 00:30
C 19-05-2019 vervallen Unitas'30 UVV'40 5 89539 Sportpark De Lage Banken 00:10
C 26-05-2019 12:30 UVV'40 5 SAB 3 88663 Sportpark Jeugdland 12:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 20-01-2019 vervallen RCD 6 UVV'40 5 87098
C 16-12-2018 vervallen UVV'40 5 Unitas 82471 -
C 09-12-2018 vervallen Internos 3 UVV'40 5 86426
C 02-12-2018 vervallen UVV'40 5 DIA 5 88790
C 25-11-2018 12:30 UVV'40 5 SC Gastel 7 W.N.M. (Wilbert) Aarts 86514 1 - 5
C 11-11-2018 12:30 UVV'40 5 Baronie 5 D. (Danny) Zwaanswijk 86148 1 - 6
C 04-11-2018 14:30 JEKA 13 UVV'40 5 C. (Cees) Schipper 85221 8 - 0
C 28-10-2018 12:30 UVV'40 5 Boeimeer 5 AL (Toon) vdVelden 82508 3 - 1
C 14-10-2018 12:00 SAB 3 UVV'40 5 PW (Pieter) vanGinneke 83524 9 - 2
C 30-09-2018 12:00 TSC 4 UVV'40 5 Afgeschermd 80497 9 - 0
C 23-09-2018 12:30 UVV'40 5 Advendo 2 R.A. (Raphaƫl) Messersmid 82097 0 - 9
B 16-09-2018 11:00 Baronie 4 UVV'40 5 J. (Joris) Beek 20306 3 - 0
B 09-09-2018 10:00 JEKA 15 UVV'40 5 D. (Dennis) vanMiert 19445 0 - 4
B 02-09-2018 10:00 UVV'40 5 Chaam 2 D. (Danny) Zwaanswijk 19966 4 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Chaam 2 JEKA 15 19515 5-2
B 16-09-2018 11:00 Baronie 4 UVV'40 5 20306 3-0
B 09-09-2018 10:00 JEKA 15 UVV'40 5 19445 0-4
B 09-09-2018 10:00 Chaam 2 Baronie 4 20360 3-3
B 02-09-2018 10:00 UVV'40 5 Chaam 2 19966 4-3
B 02-09-2018 12:00 Baronie 4 JEKA 15 20134 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2018 12:30 UVV'40 5 Unitas'30 4 82471 0-0
C 16-12-2018 12:00 SAB 3 RCD 6 88600 0-0
C 16-12-2018 11:30 TSC 4 Advendo 2 104064 0-0
C 09-12-2018 12:30 Unitas'30 4 RCD 6 89273 0-0
C 09-12-2018 14:30 JEKA 13 Baronie 5 80785 0-0
C 09-12-2018 11:45 Internos 3 UVV'40 5 86426 0-0
C 09-12-2018 12:00 Boeimeer 5 Advendo 2 81224 0-0
C 09-12-2018 12:00 SAB 3 SC Gastel 7 89739 0-0
C 09-12-2018 12:00 DIA 5 TSC 4 86534 0-0
C 02-12-2018 11:00 RCD 6 JEKA 13 86250 0-0
C 02-12-2018 11:30 Advendo 2 SAB 3 84072 0-0
C 02-12-2018 11:30 TSC 4 Boeimeer 5 85978 0-0
C 02-12-2018 12:30 UVV'40 5 DIA 5 88790 0-0
C 02-12-2018 12:00 Baronie 5 Internos 3 84939 0-0
C 02-12-2018 12:00 SC Gastel 7 Unitas'30 4 87672 0-0
C 25-11-2018 12:00 Boeimeer 5 Baronie 5 85313 0-10
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 4 SAB 3 86241 1-2
C 25-11-2018 11:45 Internos 3 TSC 4 90177 3-6
C 25-11-2018 12:00 DIA 5 RCD 6 84883 3-1
C 25-11-2018 12:30 UVV'40 5 SC Gastel 7 86514 1-5
C 25-11-2018 14:30 JEKA 13 Advendo 2 84708 3-0
C 18-11-2018 11:00 RCD 6 UVV'40 5 87098 0-0
C 18-11-2018 11:30 Advendo 2 Unitas'30 4 89912 3-6
C 18-11-2018 11:30 TSC 4 JEKA 13 85432 4-3
C 18-11-2018 12:00 Boeimeer 5 DIA 5 81267 0-4
C 18-11-2018 12:00 Baronie 5 SC Gastel 7 81412 4-2
C 18-11-2018 12:00 SAB 3 Internos 3 80030 2-2
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 4 Boeimeer 5 83996 4-0
C 11-11-2018 11:45 Internos 3 RCD 6 88712 3-0
C 11-11-2018 14:00 DIA 5 Advendo 2 90607 2-3
C 11-11-2018 12:00 SC Gastel 7 TSC 4 81828 2-6
C 11-11-2018 12:30 UVV'40 5 Baronie 5 86148 1-6
C 11-11-2018 14:30 JEKA 13 SAB 3 90778 5-1
C 04-11-2018 14:30 JEKA 13 UVV'40 5 85221 8-0
C 04-11-2018 12:30 Unitas'30 4 TSC 4 89517 1-4
C 04-11-2018 12:00 DIA 5 Internos 3 88775 3-3
C 04-11-2018 12:00 Boeimeer 5 SC Gastel 7 83407 3-1
C 04-11-2018 11:30 Advendo 2 Baronie 5 80517 2-5
C 28-10-2018 11:00 RCD 6 Advendo 2 89252 2-2
C 28-10-2018 11:45 Internos 3 JEKA 13 86240 5-3
C 28-10-2018 11:30 TSC 4 SAB 3 91390 5-0
C 28-10-2018 12:00 SC Gastel 7 DIA 5 84144 8-1
C 28-10-2018 12:00 Baronie 5 Unitas'30 4 85983 3-0
C 28-10-2018 12:30 UVV'40 5 Boeimeer 5 82508 3-1
C 14-10-2018 11:00 RCD 6 TSC 4 85634 2-7
C 14-10-2018 11:30 Advendo 2 SC Gastel 7 80068 3-1
C 14-10-2018 12:00 Boeimeer 5 JEKA 13 86254 4-2
C 14-10-2018 12:00 SAB 3 UVV'40 5 83524 9-2
C 14-10-2018 12:00 DIA 5 Baronie 5 84571 1-0
C 14-10-2018 12:30 Unitas'30 4 Internos 3 87730 6-4
C 07-10-2018 11:30 TSC 4 Advendo 2 84477 0-0
C 07-10-2018 11:45 Internos 3 Boeimeer 5 88488 1-3
C 07-10-2018 12:00 SC Gastel 7 RCD 6 80222 0-4
C 07-10-2018 12:00 Baronie 5 SAB 3 88279 0-1
C 07-10-2018 14:30 JEKA 13 DIA 5 82422 6-3
C 30-09-2018 11:00 RCD 6 Baronie 5 86703 3-2
C 30-09-2018 11:30 Advendo 2 Internos 3 90297 3-6
C 30-09-2018 12:00 SAB 3 Boeimeer 5 82865 8-2
C 30-09-2018 12:00 TSC 4 UVV'40 5 80497 9-0
C 30-09-2018 12:00 SC Gastel 7 JEKA 13 80797 1-4
C 30-09-2018 12:30 Unitas'30 4 DIA 5 81030 3-3
C 23-09-2018 12:00 DIA 5 SAB 3 89263 5-8
C 23-09-2018 12:00 Baronie 5 TSC 4 91276 2-3
C 23-09-2018 12:30 UVV'40 5 Advendo 2 82097 0-9
C 23-09-2018 14:30 JEKA 13 Unitas'30 4 87586 3-1
C 23-09-2018 11:45 Internos 3 SC Gastel 7 84667 1-3
C 23-09-2018 12:00 Boeimeer 5 RCD 6 81880 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 4 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 UVV'40 5 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Chaam 2 3 1 1 1 4 11 9 2 0
4 JEKA 15 3 0 0 3 0 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 4 8 8 0 0 24 44 13 31 0
2 JEKA 13 9 6 0 3 18 37 19 18 0
3 SAB 3 8 5 1 2 16 31 22 9 0
4 Baronie 5 9 5 0 4 15 32 13 19 0
5 Internos 3 9 3 2 4 11 28 29 -1 0
6 DIA 5 9 3 2 4 11 25 32 -7 0
7 RCD 6 7 3 1 3 10 14 17 -3 0
8 Advendo 2 8 3 1 4 10 25 25 0 0
9 Unitas'30 4 8 3 1 4 10 22 22 0 0
10 SC Gastel 7 9 3 0 6 9 23 27 -4 0
11 Boeimeer 5 9 3 0 6 9 13 35 -22 0
12 UVV'40 5 7 1 0 6 3 7 47 -40 0

Training

Berichten



Terug naar boven