0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 3

Teamleden

Spelers
Naoufal Ben Touhami        
Jeroen Brosens        
Tom de Groote        
Nabi Gursakarya        
Vincent Heeren        
Maikel Heestermans        
Wesley Kriesels        
Seth Marijnissen        
Kevin Mertens        
Dennis van Miert        
Sjors Peters        
Daniel Schalk        
Jan Spiering        
Marc Stuijfzand        
Erik van Vugt        
Joeri Vuyk        
Mathieu Werther        
 
Overige teamleden
Dennis van Miert Coach senioren

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 31-03-2019 09:30 UVV'40 3 Sarto 6 85323 Sportpark Jeugdland 09:00
C 07-04-2019 10:00 UVV'40 3 JEKA 9 90201 Sportpark Jeugdland 09:30
C 14-04-2019 12:00 Waspik 4 UVV'40 3 83253 Sportpark Elzenhage 11:15
C 28-04-2019 12:15 Sarto 6 UVV'40 3 90946 Sportpark Westend 11:25
C 05-05-2019 10:00 UVV'40 3 WSC 4 83861 Sportpark Jeugdland 09:30
C 16-05-2019 19:30 Right'Oh 3 UVV'40 3 84486 Sportpark Het Bolwerk 18:30
C 19-05-2019 10:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 89155 Sportpark Jeugdland 09:30
C 26-05-2019 12:00 Raamsdonk 2 UVV'40 3 81771 Sportpark Den Uilendonck 11:05
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 12:15 Sarto 6 Neerlandia'31 3
C 24-03-2019 12:00 Right'Oh 3 UVV'40 3
C 24-03-2019 11:00 WSC 4 JEKA 9
C 24-03-2019 10:00 SC 't Zand 3 Dongen 5
C 31-03-2019 12:00 JEKA 9 Dongen 5
C 31-03-2019 12:00 Waspik 4 WSC 4
C 31-03-2019 12:00 Raamsdonk 2 Right'Oh 3
C 31-03-2019 09:30 UVV'40 3 Sarto 6
C 07-04-2019 12:00 Neerlandia'31 3 Right'Oh 3
C 07-04-2019 10:00 SC 't Zand 3 Sarto 6
C 07-04-2019 10:00 UVV'40 3 JEKA 9
C 07-04-2019 12:00 Dongen 5 WSC 4
C 14-04-2019 12:00 Waspik 4 UVV'40 3
C 14-04-2019 12:00 Right'Oh 3 Dongen 5
C 14-04-2019 11:00 WSC 4 SC 't Zand 3
C 14-04-2019 12:00 Raamsdonk 2 Neerlandia'31 3
C 18-04-2019 18:30 Dongen 5 Sarto 6

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 24-02-2019 12:00 JEKA 9 UVV'40 3 D. (Dennis) van Miert 90775 1 - 1
C 17-02-2019 10:00 UVV'40 3 Dongen 5 D. (Dennis) van Miert 80392 6 - 3
C 10-02-2019 10:00 SC 't Zand 3 UVV'40 3 D. (Dennis) van Miert 85449 2 - 4
C 03-02-2019 10:00 UVV'40 3 Waspik 4 D. (Dennis) van Miert 80046 9 - 4
C 20-01-2019 11:00 Neerlandia'31 3 UVV'40 3 D. (Dennis) van Miert 143606 4 - 2
C 25-11-2018 10:00 UVV'40 3 Right\'Oh 3 D. (Dennis) vanMiert 86348 3 - 1
C 18-11-2018 vervallen Rijen 4 UVV'40 3 86494
C 04-11-2018 vervallen UVV'40 3 PCP 2 83057
C 28-10-2018 11:00 WSC 4 UVV'40 3 D. (Dennis) vanMiert 83810 2 - 3
C 14-10-2018 10:00 UVV'40 3 Raamsdonk 2 R.A. (Rick) Mombers 85423 2 - 4
C 30-09-2018 12:00 Dongen 5 UVV'40 3 D. (Dennis) vanMiert 89130 2 - 4
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 3 SC 't Zand 3 D. (Dennis) vanMiert 88574 1 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-03-2019 13:00 JEKA 9 Right'Oh 3 85750 5-1
C 17-03-2019 12:00 Neerlandia'31 3 Waspik 4 81333 8-4
C 17-03-2019 11:00 WSC 4 Raamsdonk 2 90894 7-1
C 10-03-2019 12:15 Sarto 6 UVV'40 3 90946 0-0
C 10-03-2019 12:00 Raamsdonk 2 JEKA 9 80486 2-5
C 10-03-2019 10:00 SC 't Zand 3 Neerlandia'31 3 83901 4-2
C 24-02-2019 12:00 Waspik 4 Neerlandia'31 3 88236 2-5
C 24-02-2019 12:00 JEKA 9 UVV'40 3 90775 1-1
C 17-02-2019 11:00 Neerlandia'31 3 WSC 4 83640 1-2
C 17-02-2019 10:00 UVV'40 3 Dongen 5 80392 6-3
C 17-02-2019 12:00 JEKA 9 Waspik 4 90354 4-3
C 10-02-2019 12:00 Dongen 5 Neerlandia'31 3 86582 0-0
C 10-02-2019 12:00 Sarto 6 JEKA 9 80677 1-5
C 10-02-2019 12:00 Waspik 4 Raamsdonk 2 85565 0-0
C 10-02-2019 10:00 SC 't Zand 3 UVV'40 3 85449 2-4
C 03-02-2019 10:00 UVV'40 3 Waspik 4 80046 9-4
C 03-02-2019 12:00 Dongen 5 Right'Oh 3 87304 2-6
C 03-02-2019 12:00 JEKA 9 Sarto 6 88406 2-2
C 20-01-2019 11:00 Neerlandia'31 3 UVV'40 3 86725 4-2
C 20-01-2019 10:00 JEKA 9 WSC 4 91099 3-3
C 09-12-2018 10:00 SC 't Zand 3 WSC 4 86127 4-3
C 09-12-2018 12:00 Neerlandia'31 3 Raamsdonk 2 85238 3-1
C 02-12-2018 12:15 Sarto 6 SC 't Zand 3 83516 4-6
C 02-12-2018 12:00 Right'Oh 3 Neerlandia'31 3 82140 5-0
C 02-12-2018 11:00 WSC 4 Dongen 5 85779 4-1
C 25-11-2018 10:00 UVV'40 3 Right'Oh 3 86348 3-1
C 25-11-2018 12:00 Dongen 5 SC 't Zand 3 82108 0-5
C 25-11-2018 11:00 Neerlandia'31 3 Sarto 6 84837 1-1
C 18-11-2018 12:00 Raamsdonk 2 WSC 4 88078 2-4
C 18-11-2018 12:15 Sarto 6 Dongen 5 82101 4-2
C 18-11-2018 12:00 Right'Oh 3 JEKA 9 82254 1-1
C 11-11-2018 12:00 JEKA 9 Raamsdonk 2 86350 4-1
C 11-11-2018 11:00 WSC 4 Waspik 4 85175 2-4
C 11-11-2018 12:00 Neerlandia'31 3 SC 't Zand 3 81049 1-4
C 04-11-2018 12:00 Dongen 5 Waspik 4 81929 2-1
C 04-11-2018 12:00 Sarto 6 Raamsdonk 2 88182 3-6
C 04-11-2018 11:00 Neerlandia'31 3 JEKA 9 86930 1-1
C 04-11-2018 10:00 SC 't Zand 3 Right'Oh 3 84469 1-5
C 28-10-2018 11:00 WSC 4 UVV'40 3 83810 2-3
C 28-10-2018 12:00 Waspik 4 SC 't Zand 3 81207 3-6
C 28-10-2018 12:00 Right'Oh 3 Sarto 6 81885 1-1
C 28-10-2018 12:00 Raamsdonk 2 Dongen 5 91245 1-1
C 28-10-2018 13:00 PCP 2 Neerlandia'31 3 83203 0-0
C 14-10-2018 10:00 UVV'40 3 Raamsdonk 2 85423 2-4
C 14-10-2018 10:00 SC 't Zand 3 JEKA 9 82989 4-3
C 14-10-2018 10:00 Rijen 4 Neerlandia'31 3 80242 0-0
C 14-10-2018 12:00 Sarto 6 WSC 4 87531 3-1
C 14-10-2018 12:00 Right'Oh 3 Waspik 4 86700 6-2
C 14-10-2018 12:00 Dongen 5 PCP 2 91706 0-0
C 07-10-2018 13:00 PCP 2 Rijen 4 87348 0-0
C 07-10-2018 11:00 WSC 4 Right'Oh 3 90553 7-1
C 07-10-2018 12:00 Waspik 4 Sarto 6 80356 2-1
C 07-10-2018 12:00 Raamsdonk 2 SC 't Zand 3 84647 2-2
C 30-09-2018 10:00 SC 't Zand 3 Rijen 4 86197 0-0
C 30-09-2018 11:00 WSC 4 Neerlandia'31 3 86220 1-4
C 30-09-2018 12:00 Sarto 6 PCP 2 91572 15-0
C 30-09-2018 12:00 Dongen 5 UVV'40 3 89130 2-4
C 30-09-2018 12:00 Waspik 4 JEKA 9 81545 5-3
C 30-09-2018 12:00 Right'Oh 3 Raamsdonk 2 82326 2-2
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 3 SC 't Zand 3 88574 1-0
C 23-09-2018 13:00 PCP 2 WSC 4 89412 2-9
C 23-09-2018 12:00 Raamsdonk 2 Waspik 4 89525 1-3
C 23-09-2018 11:00 Neerlandia'31 3 Dongen 5 88797 3-1
C 23-09-2018 10:00 Rijen 4 Right'Oh 3 86416 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 3 10 7 1 2 22 35 23 12 0
2 SC 't Zand 3 11 7 1 3 21 38 28 10 1
3 JEKA 9 12 5 5 2 20 37 25 12 0
4 Neerlandia'31 3 12 6 2 4 20 33 28 5 0
5 WSC 4 11 5 1 5 16 36 27 9 0
6 Right'Oh 3 10 4 3 3 15 29 24 5 0
7 Waspik 4 11 4 0 7 12 33 47 -14 0
8 Sarto 6 9 2 3 4 9 20 26 -6 0
9 Raamsdonk 2 11 2 3 6 9 23 36 -13 0
10 Dongen 5 9 1 1 7 4 14 34 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:15 C-veld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:15 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven