0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 2

pilot jonge senioren op zaterdag

Teamleden

Spelers
Martijn Bloemen        
Bram Boemaars        
Martijn van den Boer        
Sander van den Boer        
Marijn Burgers        
Jordi Christiaansen        
Gijs van Gurp        
Djessie Jansen        
Sven Kusters        
Joell Maas        
Merlijn Machielse        
Max Scheerhoorn        
 
Overige teamleden
Kees van Praat Teammanager mDWF
John Scheerhoorn Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2019 14:00 Baronie 3 Sarto 5 86191 3-2
C 26-05-2019 11:30 SAB 2 DIA 3 82240 4-1
C 26-05-2019 12:00 Dongen 4 UVV'40 2 90313 5-2
C 26-05-2019 12:00 Bavel 3 JEKA 8 82080 5-2
C 26-05-2019 12:15 Sarto 5 Gloria UC 2 82037 5-0
C 26-05-2019 12:30 Gesta 2 Neerlandia'31 2 85771 2-0
C 26-05-2019 14:00 Baronie 3 Rijen 3 81876 5-2
C 19-05-2019 12:00 Neerlandia'31 2 Bavel 3 81651 1-5
C 19-05-2019 10:00 Rijen 3 Sarto 5 86187 3-2
C 19-05-2019 10:00 JEKA 8 Gesta 2 88817 3-2
C 19-05-2019 11:00 UVV'40 2 SAB 2 85461 4-1
C 19-05-2019 12:00 DIA 3 Baronie 3 86744 4-3
C 19-05-2019 12:00 Gloria UC 2 Dongen 4 80599 4-2
C 12-05-2019 12:00 Neerlandia'31 2 UVV'40 2 89601 3-3
C 12-05-2019 12:30 Gesta 2 Gloria UC 2 87522 1-1
C 12-05-2019 12:15 Sarto 5 DIA 3 90265 1-0
C 12-05-2019 12:00 Bavel 3 Rijen 3 83814 2-3
C 12-05-2019 12:00 Dongen 4 Baronie 3 88031 6-2
C 12-05-2019 11:30 SAB 2 JEKA 8 82049 3-3
C 05-05-2019 10:00 Rijen 3 Dongen 4 89203 4-1
C 05-05-2019 10:00 JEKA 8 Neerlandia'31 2 81414 3-0
C 05-05-2019 11:00 UVV'40 2 Gesta 2 88698 0-1
C 05-05-2019 12:00 Gloria UC 2 SAB 2 89641 5-2
C 05-05-2019 12:00 DIA 3 Bavel 3 86189 0-2
C 01-05-2019 19:30 Dongen 4 DIA 3 86086 3-0
C 28-04-2019 12:15 Sarto 5 UVV'40 2 87701 1-1
C 28-04-2019 12:00 Dongen 4 Neerlandia'31 2 83369 2-2
C 28-04-2019 12:00 Gloria UC 2 Baronie 3 90664 9-0
C 28-04-2019 12:30 Gesta 2 Bavel 3 83708 2-1
C 28-04-2019 11:00 DIA 3 JEKA 8 80016 2-2
C 18-04-2019 20:00 Gloria UC 2 JEKA 8 91033 2-1
C 14-04-2019 11:30 SAB 2 Baronie 3 85908 2-2
C 14-04-2019 12:00 Neerlandia'31 2 Gloria UC 2 90563 2-2
C 14-04-2019 12:00 Dongen 4 Sarto 5 90425 2-2
C 14-04-2019 12:00 Bavel 3 UVV'40 2 91254 6-2
C 14-04-2019 12:30 Gesta 2 DIA 3 84574 4-0
C 14-04-2019 10:00 JEKA 8 Rijen 3 91418 3-2
C 11-04-2019 20:00 UVV'40 2 DIA 3 88604 2-2
C 07-04-2019 12:15 Sarto 5 SAB 2 83483 4-0
C 07-04-2019 12:00 DIA 3 Dongen 4 87818 3-4
C 07-04-2019 14:00 Baronie 3 Neerlandia'31 2 81350 3-4
C 07-04-2019 12:00 Gloria UC 2 Bavel 3 88526 0-2
C 07-04-2019 12:45 UVV'40 2 JEKA 8 83234 2-1
C 07-04-2019 10:00 Rijen 3 Gesta 2 88603 1-0
C 31-03-2019 10:00 JEKA 8 UVV'40 2 80098 1-3
C 31-03-2019 12:30 Gesta 2 SAB 2 86579 1-0
C 31-03-2019 12:00 Bavel 3 Gloria UC 2 81072 5-3
C 28-03-2019 20:00 SAB 2 Rijen 3 90633 0-2
C 24-03-2019 12:30 Gesta 2 Sarto 5 89852 3-1
C 24-03-2019 12:00 Neerlandia'31 2 DIA 3 84593 3-0
C 24-03-2019 12:00 Bavel 3 Dongen 4 83074 4-1
C 24-03-2019 11:00 UVV'40 2 Gloria UC 2 83735 1-1
C 24-03-2019 10:00 JEKA 8 Baronie 3 88757 4-3
C 17-03-2019 12:00 DIA 3 Rijen 3 80552 2-3
C 17-03-2019 14:00 Baronie 3 Gesta 2 86787 3-0
C 17-03-2019 12:00 Bavel 3 SAB 2 83091 5-3
C 10-03-2019 11:30 SAB 2 Dongen 4 89180 1-2
C 10-03-2019 10:00 Rijen 3 Gloria UC 2 89415 2-1
C 10-03-2019 10:00 JEKA 8 DIA 3 87504 2-1
C 10-03-2019 12:00 Neerlandia'31 2 Sarto 5 87982 2-3
C 10-03-2019 11:00 UVV'40 2 Baronie 3 88480 5-0
C 24-02-2019 12:30 Gesta 2 JEKA 8 80159 1-2
C 24-02-2019 11:00 UVV'40 2 Bavel 3 82090 1-5
C 24-02-2019 12:00 Gloria UC 2 Neerlandia'31 2 84650 2-1
C 24-02-2019 12:00 Sarto 5 Dongen 4 87573 2-3
C 17-02-2019 12:00 Sarto 5 JEKA 8 84112 4-4
C 17-02-2019 12:00 DIA 3 Gloria UC 2 81710 2-0
C 17-02-2019 11:30 SAB 2 Neerlandia'31 2 88942 0-4
C 17-02-2019 10:00 Rijen 3 UVV'40 2 86070 7-2
C 17-02-2019 14:00 Baronie 3 Bavel 3 85316 4-6
C 17-02-2019 12:00 Dongen 4 Gesta 2 81468 3-6
C 10-02-2019 11:00 Neerlandia'31 2 Rijen 3 84737 1-2
C 10-02-2019 12:00 Bavel 3 Sarto 5 80239 4-2
C 10-02-2019 10:00 JEKA 8 Dongen 4 82922 1-1
C 03-02-2019 12:00 Dongen 4 SAB 2 81389 2-1
C 03-02-2019 11:00 UVV'40 2 Rijen 3 81551 2-3
C 03-02-2019 12:00 Sarto 5 Gesta 2 83056 0-0
C 09-12-2018 10:00 Rijen 3 JEKA 8 82942 3-6
C 09-12-2018 12:00 DIA 3 Gesta 2 88984 2-0
C 09-12-2018 14:00 Baronie 3 SAB 2 85281 2-0
C 02-12-2018 12:00 Neerlandia'31 2 Baronie 3 90151 4-1
C 02-12-2018 11:30 SAB 2 Sarto 5 84590 2-1
C 02-12-2018 12:30 Gesta 2 Rijen 3 83490 3-0
C 25-11-2018 10:00 Rijen 3 SAB 2 90595 3-1
C 25-11-2018 12:00 DIA 3 Neerlandia'31 2 89140 2-1
C 25-11-2018 12:00 Gloria UC 2 UVV'40 2 87411 2-4
C 25-11-2018 12:00 Dongen 4 Bavel 3 91225 0-0
C 25-11-2018 14:00 Baronie 3 JEKA 8 87130 4-4
C 18-11-2018 10:00 JEKA 8 Gloria UC 2 84131 4-1
C 18-11-2018 10:00 Rijen 3 DIA 3 90720 2-0
C 18-11-2018 11:00 UVV'40 2 Sarto 5 90875 1-6
C 18-11-2018 11:30 SAB 2 Bavel 3 83213 0-5
C 18-11-2018 12:00 Neerlandia'31 2 Dongen 4 85784 2-3
C 18-11-2018 12:30 Gesta 2 Baronie 3 89464 2-1
C 11-11-2018 12:15 Sarto 5 Neerlandia'31 2 84605 2-3
C 11-11-2018 12:00 Gloria UC 2 Rijen 3 89208 0-2
C 11-11-2018 12:00 Bavel 3 Gesta 2 85607 5-1
C 11-11-2018 14:00 Baronie 3 UVV'40 2 87155 3-1
C 04-11-2018 11:00 UVV'40 2 Neerlandia'31 2 89594 2-2
C 04-11-2018 10:00 JEKA 8 SAB 2 88354 2-1
C 04-11-2018 10:00 Rijen 3 Bavel 3 88273 0-3
C 04-11-2018 12:00 Gloria UC 2 Gesta 2 80533 5-0
C 04-11-2018 12:00 DIA 3 Sarto 5 89147 0-1
C 04-11-2018 14:00 Baronie 3 Dongen 4 81874 2-4
C 28-10-2018 11:30 SAB 2 Gloria UC 2 87009 0-4
C 28-10-2018 12:00 Dongen 4 Rijen 3 91270 4-0
C 28-10-2018 12:00 Neerlandia'31 2 JEKA 8 85640 2-3
C 28-10-2018 12:00 Bavel 3 DIA 3 80157 2-2
C 28-10-2018 12:30 Gesta 2 UVV'40 2 83132 4-2
C 28-10-2018 12:00 Sarto 5 Baronie 3 91531 3-2
C 25-10-2018 20:00 Gloria UC 2 DIA 3 90390 2-0
C 14-10-2018 10:00 JEKA 8 Bavel 3 87222 0-3
C 14-10-2018 10:00 Rijen 3 Baronie 3 80632 2-0
C 14-10-2018 11:00 UVV'40 2 Dongen 4 83578 2-4
C 14-10-2018 12:00 Neerlandia'31 2 Gesta 2 84969 0-1
C 14-10-2018 12:00 Gloria UC 2 Sarto 5 82758 1-3
C 13-10-2018 17:00 DIA 3 SAB 2 88177 3-0
C 07-10-2018 11:30 SAB 2 UVV'40 2 84979 4-3
C 07-10-2018 12:00 Sarto 5 Rijen 3 88903 2-1
C 07-10-2018 12:00 Dongen 4 Gloria UC 2 84025 5-1
C 07-10-2018 12:00 Bavel 3 Neerlandia'31 2 80665 2-1
C 07-10-2018 14:00 Baronie 3 DIA 3 83001 2-1
C 30-09-2018 12:30 Gesta 2 Dongen 4 84612 0-1
C 30-09-2018 12:00 Bavel 3 Baronie 3 81447 6-3
C 30-09-2018 12:00 Neerlandia'31 2 SAB 2 84932 0-4
C 30-09-2018 10:00 JEKA 8 Sarto 5 88730 3-5
C 23-09-2018 12:00 Sarto 5 Bavel 3 80105 2-4
C 23-09-2018 12:00 DIA 3 UVV'40 2 84272 3-4
C 23-09-2018 12:00 Dongen 4 JEKA 8 82571 2-0
C 23-09-2018 14:00 Baronie 3 Gloria UC 2 80604 3-2
C 23-09-2018 10:00 Rijen 3 Neerlandia'31 2 83757 3-2
C 23-09-2018 11:30 SAB 2 Gesta 2 91596 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 BSC 3 UVV'40 2 19838 4-3
B 16-09-2018 11:30 Halsteren 3 Boeimeer 3 19284 0-0
B 09-09-2018 10:00 BSC 3 Halsteren 3 19613 6-2
B 09-09-2018 11:00 UVV'40 2 Boeimeer 3 20063 0-3
B 02-09-2018 11:30 Halsteren 3 UVV'40 2 19603 5-4
B 02-09-2018 12:00 Boeimeer 3 BSC 3 20179 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel 3 22 18 2 2 56 82 33 49 0
2 Dongen 4 22 14 4 4 46 60 41 19 0
3 Rijen 3 22 15 0 7 45 50 42 8 0
4 JEKA 8 22 10 5 7 35 54 52 2 0
5 Gesta 2 22 11 2 9 35 34 34 0 0
6 Sarto 5 22 10 4 8 34 54 42 12 0
7 Gloria UC 2 22 8 3 11 27 48 47 1 0
8 UVV'40 2 22 6 5 11 23 49 65 -16 0
9 Baronie 3 22 7 2 13 23 51 73 -22 0
10 Neerlandia'31 2 22 5 4 13 19 40 50 -10 0
11 DIA 3 22 5 3 14 18 30 47 -17 0
12 SAB 2 22 5 2 15 17 32 58 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer 3 2 2 0 0 6 10 0 10 0
2 BSC 3 2 1 0 1 3 4 10 -6 0
3 UVV'40 2 2 0 0 2 0 3 7 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven