0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 2

pilot jonge senioren op zaterdag

Teamleden

Spelers
Bram Boemaars        
Tim Chin See Chong        
Sven Kusters        
Joell Maas        
Max Scheerhoorn        
Olaf Steenbergen        
Tim Vriens        
 
Overige teamleden
Kees van Praat Leider Senioren
Philip Bolwerk Teammanager mDWF
Kees van Praat Teammanager mDWF
John Scheerhoorn Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 25-11-2018 12:00 Gloria UC 2 UVV'40 2 87411 Sportpark Boschoven 11:10
C 02-12-2018 10:00 JEKA 8 UVV'40 2 80098 Sportpark Beukenlaan 09:20
C 16-12-2018 11:00 UVV'40 2 Rijen 3 81551 Sportpark Jeugdland 10:30
C 20-01-2019 11:45 UVV'40 2 Bavel 3 82090 Sportpark Jeugdland 11:15
C 10-02-2019 11:00 UVV'40 2 DIA 3 88604 Sportpark Jeugdland 10:30
C 17-02-2019 10:00 Rijen 3 UVV'40 2 86070 Sportpark de Vijf Eiken 09:15
C 10-03-2019 11:00 UVV'40 2 Baronie 3 88480 Sportpark Jeugdland 10:30
C 17-03-2019 12:00 Sarto 5 UVV'40 2 87701 Sportpark Westend 11:10
C 24-03-2019 11:00 UVV'40 2 Gloria UC 2 83735 Sportpark Jeugdland 10:30
C 07-04-2019 11:45 UVV'40 2 JEKA 8 83234 Sportpark Jeugdland 11:15
C 14-04-2019 12:00 Bavel 3 UVV'40 2 91254 Sportpark De Roosberg 11:00
C 05-05-2019 11:00 UVV'40 2 Gesta 2 88698 Sportpark Jeugdland 10:30
C 12-05-2019 12:00 Neerlandia'31 2 UVV'40 2 89601 Sportpark Neerlandia'31 11:15
C 19-05-2019 11:00 UVV'40 2 SAB 2 85461 Sportpark Jeugdland 10:30
C 26-05-2019 12:00 Dongen 4 UVV'40 2 90313 Sportpark De Biezen 11:05
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-11-2018 12:00 Dongen 4 Bavel 3
C 25-11-2018 10:00 Rijen 3 SAB 2
C 25-11-2018 12:15 Sarto 5 Gesta 2
C 25-11-2018 12:00 DIA 3 Neerlandia'31 2
C 25-11-2018 14:00 Baronie 3 JEKA 8
C 25-11-2018 12:00 Gloria UC 2 UVV'40 2
C 02-12-2018 12:00 Neerlandia'31 2 Baronie 3
C 02-12-2018 12:00 Bavel 3 Gloria UC 2
C 02-12-2018 12:30 Gesta 2 Rijen 3
C 02-12-2018 12:00 Dongen 4 DIA 3
C 02-12-2018 11:30 SAB 2 Sarto 5
C 02-12-2018 10:00 JEKA 8 UVV'40 2
C 09-12-2018 12:15 Sarto 5 Dongen 4
C 09-12-2018 14:00 Baronie 3 SAB 2
C 09-12-2018 10:00 Rijen 3 JEKA 8
C 09-12-2018 12:00 DIA 3 Gesta 2
C 09-12-2018 12:00 Gloria UC 2 Neerlandia'31 2
C 16-12-2018 11:00 UVV'40 2 Rijen 3
C 16-12-2018 12:30 Gesta 2 JEKA 8
C 16-12-2018 10:00 Dongen 4 SAB 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 18-11-2018 11:00 UVV'40 2 Sarto 5 AL (Toon) vdVelden 90875 1 - 6
C 11-11-2018 14:00 Baronie 3 UVV'40 2 E. (Ertin) Ozkan 87155 3 - 1
C 04-11-2018 11:00 UVV'40 2 Neerlandia'31 2 M.J.J. (Mark) vanOverveld 89594 2 - 2
C 28-10-2018 12:30 Gesta 2 UVV'40 2 W. (Ward) Jacobs 83132 4 - 2
C 14-10-2018 11:00 UVV'40 2 Dongen 4 M (Marnix) vanDongen 83578 2 - 4
C 07-10-2018 11:30 SAB 2 UVV'40 2 Afgeschermd 84979 4 - 3
C 23-09-2018 12:00 DIA 3 UVV'40 2 P.H.I.M. (Ingmar) Emmen 84272 3 - 4
B 16-09-2018 10:00 BSC 3 UVV'40 2 P. (Pascal) Vosman 19838 4 - 3
B 09-09-2018 11:00 UVV'40 2 Boeimeer 3 AL (Toon) vdVelden 20063 0 - 3
B 02-09-2018 11:30 Halsteren 3 UVV'40 2 Afgeschermd 19603 5 - 4
V 26-08-2018 11:00 UVV'40 2 Rijen 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-11-2018 12:00 Neerlandia'31 2 Dongen 4 85784 2-3
C 18-11-2018 11:30 SAB 2 Bavel 3 83213 0-5
C 18-11-2018 11:00 UVV'40 2 Sarto 5 90875 1-6
C 18-11-2018 10:00 Rijen 3 DIA 3 90720 2-0
C 18-11-2018 10:00 JEKA 8 Gloria UC 2 84131 4-1
C 18-11-2018 12:30 Gesta 2 Baronie 3 89464 2-1
C 11-11-2018 12:15 Sarto 5 Neerlandia'31 2 84605 2-3
C 11-11-2018 12:00 DIA 3 JEKA 8 80016 0-0
C 11-11-2018 12:00 Gloria UC 2 Rijen 3 89208 0-2
C 11-11-2018 12:00 Bavel 3 Gesta 2 85607 5-1
C 11-11-2018 14:00 Baronie 3 UVV'40 2 87155 3-1
C 04-11-2018 10:00 JEKA 8 SAB 2 88354 2-1
C 04-11-2018 10:00 Rijen 3 Bavel 3 88273 0-3
C 04-11-2018 11:00 UVV'40 2 Neerlandia'31 2 89594 2-2
C 04-11-2018 12:00 DIA 3 Sarto 5 89147 0-1
C 04-11-2018 12:00 Gloria UC 2 Gesta 2 80533 5-0
C 04-11-2018 14:00 Baronie 3 Dongen 4 81874 2-4
C 28-10-2018 12:00 Bavel 3 DIA 3 80157 2-2
C 28-10-2018 12:00 Neerlandia'31 2 JEKA 8 85640 2-3
C 28-10-2018 12:00 Dongen 4 Rijen 3 91270 4-0
C 28-10-2018 12:00 Sarto 5 Baronie 3 91531 3-2
C 28-10-2018 11:30 SAB 2 Gloria UC 2 87009 0-4
C 28-10-2018 12:30 Gesta 2 UVV'40 2 83132 4-2
C 25-10-2018 20:00 Gloria UC 2 DIA 3 90390 2-0
C 14-10-2018 12:00 Gloria UC 2 Sarto 5 82758 1-3
C 14-10-2018 10:00 JEKA 8 Bavel 3 87222 0-3
C 14-10-2018 10:00 Rijen 3 Baronie 3 80632 2-0
C 14-10-2018 11:00 UVV'40 2 Dongen 4 83578 2-4
C 14-10-2018 12:00 Neerlandia'31 2 Gesta 2 84969 0-1
C 13-10-2018 17:00 DIA 3 SAB 2 88177 3-0
C 07-10-2018 11:30 SAB 2 UVV'40 2 84979 4-3
C 07-10-2018 12:00 Sarto 5 Rijen 3 88903 2-1
C 07-10-2018 12:00 Dongen 4 Gloria UC 2 84025 5-1
C 07-10-2018 12:00 Bavel 3 Neerlandia'31 2 80665 2-1
C 07-10-2018 14:00 Baronie 3 DIA 3 83001 2-1
C 30-09-2018 10:00 JEKA 8 Sarto 5 88730 3-5
C 30-09-2018 12:00 Neerlandia'31 2 SAB 2 84932 0-4
C 30-09-2018 12:00 Bavel 3 Baronie 3 81447 6-3
C 30-09-2018 12:30 Gesta 2 Dongen 4 84612 0-1
C 23-09-2018 10:00 Rijen 3 Neerlandia'31 2 83757 3-2
C 23-09-2018 14:00 Baronie 3 Gloria UC 2 80604 3-2
C 23-09-2018 12:00 Dongen 4 JEKA 8 82571 2-0
C 23-09-2018 12:00 DIA 3 UVV'40 2 84272 3-4
C 23-09-2018 12:00 Sarto 5 Bavel 3 80105 2-4
C 23-09-2018 11:30 SAB 2 Gesta 2 91596 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 BSC 3 UVV'40 2 19838 4-3
B 16-09-2018 11:30 Halsteren 3 Boeimeer 3 19284 0-0
B 09-09-2018 10:00 BSC 3 Halsteren 3 19613 6-2
B 09-09-2018 11:00 UVV'40 2 Boeimeer 3 20063 0-3
B 02-09-2018 11:30 Halsteren 3 UVV'40 2 19603 5-4
B 02-09-2018 12:00 Boeimeer 3 BSC 3 20179 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel 3 8 7 1 0 22 30 9 21 0
2 Dongen 4 7 7 0 0 21 23 7 16 0
3 Sarto 5 8 6 0 2 18 24 15 9 0
4 Rijen 3 7 4 0 3 12 10 11 -1 0
5 JEKA 8 6 3 0 3 9 12 14 -2 0
6 SAB 2 7 3 0 4 9 12 17 -5 0
7 Gesta 2 7 3 0 4 9 8 17 -9 0
8 Gloria UC 2 8 3 0 5 9 16 17 -1 0
9 Baronie 3 8 3 0 5 9 16 21 -5 0
10 DIA 3 7 1 1 5 4 9 13 -4 0
11 UVV'40 2 7 1 1 5 4 15 26 -11 0
12 Neerlandia'31 2 8 1 1 6 4 12 20 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer 3 2 2 0 0 6 10 0 10 0
2 BSC 3 2 1 0 1 3 4 10 -6 0
3 UVV'40 2 2 0 0 2 0 3 7 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 18-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 25-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 02-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 09-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 16-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 23-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 30-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 06-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 13-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 20-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 27-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 04-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 11-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 18-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 25-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 01-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 08-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 15-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 22-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 29-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 05-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 12-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 19-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 26-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 05-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 12-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 19-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 26-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 02-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 09-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 16-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 23-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 30-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 07-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 14-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 21-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 28-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 04-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 11-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
di 18-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
donderdag 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 20-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 27-09-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 04-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 11-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 18-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 25-10-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 01-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 08-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 15-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 22-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 29-11-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 06-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 13-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 20-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 27-12-18 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 03-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 10-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 17-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 24-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 31-01-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 07-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 14-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 21-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 28-02-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 07-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 14-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 21-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 28-03-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 04-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 11-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 18-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 25-04-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 02-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 09-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 16-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 23-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 30-05-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 06-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 13-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2
do 20-06-19 20:15 - 21:45 D Trainingsveld Teamtraining UVV'40 2

Berichten



Terug naar boven