0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Mannen - UVV'40 1

Teamleden

Spelers
Erwin Aerts        
Stefan van Beek        
Martijn van den Boer        
Sander van den Boer        
Ralph de Brouwer        
Jordi Christiaansen        
Corné Dames        
Luc van Dongen Keeper      
Jonathan van Eerd        
Fabio Evaz        
Jorg Feskens Keeper      
Oscar Groothuis        
Ruud Heestermans        
Maikel Jansen        
Djessie Jansen        
Bart de Koning        
Jurre Liesker        
Sep Luiijf        
Merlijn Machielse        
Nick Mertens        
Lars van Oosterbosch        
Rolf Snepvangers        
Bas van Summeren        
Niek van Vliet        
 
Overige teamleden
Toon vd Velden Leider Senioren
Will van Beek Teammanager mDWF
Simon van Dongen Teammanager mDWF
Toon vd Velden Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2018 14:15 Baardwijk 1 Gilze 1
C 16-12-2018 14:15 Bavel 1 Irene'58 1
C 16-12-2018 14:15 Waspik 1 UVV'40 1
C 16-12-2018 14:30 DESK 1 RWB 1
C 16-12-2018 14:30 ZIGO 1 Groen Wit 1
C 16-12-2018 14:30 OVC'26 1 SCO 1
C 16-12-2018 14:30 Oosterhout 1 TSC 1
C 20-12-2018 19:30 DESK 1 UVV'40 1
C 23-12-2018 14:00 Baardwijk 1 TSC 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 09-12-2018 14:30 UVV'40 1 Baardwijk 1 R.L.A.C. (Roy) Manichand 69980 2 - 3
C 25-11-2018 14:30 UVV'40 1 Oosterhout 1 W.J. (Wouter) Engelkes 71800 4 - 1
C 18-11-2018 14:30 UVV'40 1 TSC 1 J.M.E.M. (Jan) Verpaalen 70961 1 - 3
C 04-11-2018 14:30 Gilze 1 UVV'40 1 H.S.A. (Hans) Panjoel 72530 1 - 3
C 28-10-2018 14:30 UVV'40 1 SCO 1 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 72351 2 - 2
C 21-10-2018 14:30 ZIGO 1 UVV'40 1 A.J. (Ad) Hesselmans 70924 3 - 0
C 14-10-2018 14:30 UVV'40 1 Bavel 1 B. (Bert) Aartsen 72089 1 - 2
C 07-10-2018 14:30 OVC'26 1 UVV'40 1 S.W.M. (Simon) vanDongen 71363 1 - 2
C 30-09-2018 14:30 UVV'40 1 Groen Wit 1 R. (Rick) Nelemans 71093 4 - 1
C 23-09-2018 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 M. (Mark) van denBrink 70308 1 - 1
B 16-09-2018 14:30 UVV'40 1 PCP 1 Afgeschermd 2466 0 - 0
B 09-09-2018 14:30 SAB 1 UVV'40 1 Afgeschermd 2342 9 - 2
B 02-09-2018 14:30 UVV'40 1 SC Hoge Vucht 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 2465 6 - 3
V 26-08-2018 12:00 UVV'40 1 Schijf 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2018 14:00 Groen Wit 1 OVC'26 1 70405 4-3
C 09-12-2018 14:00 Irene'58 1 ZIGO 1 71496 2-0
C 09-12-2018 14:00 TSC 1 DESK 1 72005 0-1
C 09-12-2018 14:00 SCO 1 Oosterhout 1 70837 3-2
C 09-12-2018 14:30 RWB 1 Waspik 1 70638 2-0
C 09-12-2018 14:30 Gilze 1 Bavel 1 69878 2-0
C 09-12-2018 14:30 UVV'40 1 Baardwijk 1 69980 2-3
C 02-12-2018 14:30 OVC'26 1 Irene'58 1 70737 0-1
C 02-12-2018 14:30 Groen Wit 1 TSC 1 70312 2-4
C 02-12-2018 14:30 Oosterhout 1 Waspik 1 72119 2-2
C 02-12-2018 14:30 Bavel 1 SCO 1 70451 5-2
C 02-12-2018 14:30 ZIGO 1 Gilze 1 69537 0-4
C 02-12-2018 14:30 Baardwijk 1 RWB 1 72420 3-1
C 25-11-2018 14:00 TSC 1 OVC'26 1 70036 3-0
C 25-11-2018 14:00 SCO 1 ZIGO 1 71288 3-2
C 25-11-2018 14:30 Waspik 1 Baardwijk 1 71718 1-1
C 25-11-2018 14:30 UVV'40 1 Oosterhout 1 71800 4-1
C 25-11-2018 14:30 RWB 1 Bavel 1 72013 0-1
C 25-11-2018 14:30 Gilze 1 DESK 1 71475 0-1
C 25-11-2018 14:00 Irene'58 1 Groen Wit 1 71908 1-3
C 18-11-2018 14:30 RWB 1 SCO 1 70820 3-3
C 18-11-2018 14:30 DESK 1 OVC'26 1 70591 5-3
C 18-11-2018 14:30 UVV'40 1 TSC 1 70961 1-3
C 18-11-2018 14:30 Waspik 1 Irene'58 1 71912 4-0
C 18-11-2018 14:30 Bavel 1 ZIGO 1 72424 2-1
C 18-11-2018 14:30 Baardwijk 1 Groen Wit 1 72232 3-0
C 18-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Gilze 1 69824 1-0
C 11-11-2018 14:00 TSC 1 Bavel 1 69628 2-2
C 04-11-2018 14:00 TSC 1 RWB 1 72152 2-3
C 04-11-2018 14:00 Irene'58 1 Baardwijk 1 69494 1-5
C 04-11-2018 14:00 SCO 1 Waspik 1 71032 1-3
C 04-11-2018 14:30 Gilze 1 UVV'40 1 72530 1-3
C 04-11-2018 14:30 OVC'26 1 Bavel 1 72265 1-0
C 04-11-2018 14:30 ZIGO 1 DESK 1 72072 1-2
C 04-11-2018 14:30 Groen Wit 1 Oosterhout 1 72108 3-3
C 28-10-2018 14:30 Waspik 1 TSC 1 69406 1-2
C 28-10-2018 14:30 Gilze 1 Irene'58 1 71621 2-1
C 28-10-2018 14:30 UVV'40 1 SCO 1 72351 2-2
C 28-10-2018 14:30 RWB 1 OVC'26 1 71444 3-2
C 28-10-2018 14:30 DESK 1 Groen Wit 1 70248 3-1
C 28-10-2018 14:30 Oosterhout 1 ZIGO 1 72300 4-0
C 28-10-2018 14:30 Baardwijk 1 Bavel 1 71984 2-2
C 21-10-2018 14:00 TSC 1 Gilze 1 70062 1-1
C 21-10-2018 14:00 Irene'58 1 RWB 1 69687 1-1
C 21-10-2018 14:00 SCO 1 Baardwijk 1 71748 2-1
C 21-10-2018 14:30 OVC'26 1 Oosterhout 1 70320 4-2
C 21-10-2018 14:30 ZIGO 1 UVV'40 1 70924 3-0
C 21-10-2018 14:30 Bavel 1 DESK 1 70874 3-0
C 21-10-2018 14:30 Groen Wit 1 Waspik 1 70626 3-0
C 14-10-2018 14:00 TSC 1 Irene'58 1 70811 1-1
C 14-10-2018 14:00 SCO 1 Groen Wit 1 72042 0-1
C 14-10-2018 14:30 Waspik 1 DESK 1 69932 1-3
C 14-10-2018 14:30 Gilze 1 OVC'26 1 70121 6-1
C 14-10-2018 14:30 UVV'40 1 Bavel 1 72089 1-2
C 14-10-2018 14:30 Baardwijk 1 Oosterhout 1 72221 0-1
C 14-10-2018 14:30 RWB 1 ZIGO 1 69658 0-2
C 07-10-2018 14:30 ZIGO 1 TSC 1 70109 0-2
C 07-10-2018 14:00 Irene'58 1 SCO 1 71337 4-3
C 07-10-2018 14:30 Oosterhout 1 RWB 1 70922 2-2
C 07-10-2018 14:30 DESK 1 Baardwijk 1 71792 4-1
C 07-10-2018 14:30 OVC'26 1 UVV'40 1 71363 1-2
C 07-10-2018 14:30 Bavel 1 Waspik 1 72106 1-0
C 07-10-2018 14:30 Groen Wit 1 Gilze 1 70921 1-3
C 30-09-2018 14:00 SCO 1 TSC 1 70634 1-2
C 30-09-2018 14:30 Baardwijk 1 OVC'26 1 70250 2-2
C 30-09-2018 14:30 RWB 1 Gilze 1 72384 3-2
C 30-09-2018 14:30 UVV'40 1 Groen Wit 1 71093 4-1
C 30-09-2018 14:30 Waspik 1 ZIGO 1 70545 4-2
C 30-09-2018 14:30 Bavel 1 Oosterhout 1 69968 1-3
C 30-09-2018 14:30 DESK 1 Irene'58 1 69574 4-0
C 23-09-2018 14:30 ZIGO 1 Baardwijk 1 70002 1-3
C 23-09-2018 14:30 OVC'26 1 Waspik 1 70521 2-0
C 23-09-2018 14:30 Gilze 1 SCO 1 71082 2-0
C 23-09-2018 14:30 Groen Wit 1 RWB 1 71556 5-2
C 23-09-2018 14:30 Oosterhout 1 DESK 1 72034 4-2
C 23-09-2018 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 70308 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:30 SAB 1 SC Hoge Vucht 1 2343 5-2
B 16-09-2018 14:30 UVV'40 1 PCP 1 2466 0-0
B 09-09-2018 14:30 SAB 1 UVV'40 1 2342 9-2
B 09-09-2018 14:30 SC Hoge Vucht 1 PCP 1 2652 5-1
B 02-09-2018 14:30 UVV'40 1 SC Hoge Vucht 1 2465 6-3
B 02-09-2018 14:30 PCP 1 SAB 1 2549 3-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 1 10 8 0 2 24 25 14 11 0
2 TSC 1 11 6 3 2 21 22 13 9 0
3 Bavel 1 11 6 2 3 20 19 14 5 0
4 Gilze 1 11 6 1 4 19 23 12 11 0
5 Baardwijk 1 11 5 3 3 18 24 17 7 0
6 Oosterhout 1 11 5 3 3 18 25 21 4 0
7 Groen Wit 1 11 5 1 5 16 24 26 -2 0
8 RWB 1 11 4 3 4 15 20 23 -3 0
9 UVV'40 1 10 4 2 4 14 20 18 2 0
10 Irene'58 1 11 3 3 5 12 13 24 -11 0
11 Waspik 1 11 3 2 6 11 16 19 -3 0
12 SCO 1 11 3 2 6 11 20 27 -7 0
13 OVC'26 1 11 3 1 7 10 19 28 -9 0
14 ZIGO 1 11 2 0 9 6 12 26 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB 1 3 3 0 0 9 21 7 14 0
2 UVV'40 1 3 1 1 1 4 8 12 -4 0
3 SC Hoge Vucht 1 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 PCP 1 3 0 1 2 1 4 12 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven