0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Mannen - UVV'40 1

Teamleden

Spelers
Erwin Aerts        
Stefan van Beek        
Martijn van den Boer        
Sander van den Boer        
Ralph de Brouwer        
Jordi Christiaansen        
Corné Dames        
Luc van Dongen Keeper      
Jonathan van Eerd        
Fabio Evaz        
Jorg Feskens Keeper      
Oscar Groothuis        
Ruud Heestermans        
Maikel Jansen        
Djessie Jansen        
Bart de Koning        
Jurre Liesker        
Sep Luiijf        
Merlijn Machielse        
Nick Mertens        
Lars van Oosterbosch        
Rolf Snepvangers        
Bas van Summeren        
Niek van Vliet        
 
Overige teamleden
Toon vd Velden Leider Senioren
Will van Beek Teammanager mDWF
Simon van Dongen Teammanager mDWF
Toon vd Velden Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 21-10-2018 14:30 ZIGO 1 UVV'40 1 A.J. (Ad) Hesselmans 70924 Sportpark D'n Haaikant 13:35
C 28-10-2018 14:30 UVV'40 1 SCO 1 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 72351 Sportpark Jeugdland 14:00
C 04-11-2018 14:30 Gilze 1 UVV'40 1 72530 Sportpark Verhoven 13:50
C 18-11-2018 14:30 UVV'40 1 TSC 1 70961 Sportpark Jeugdland 14:00
C 25-11-2018 14:30 UVV'40 1 Oosterhout 1 71800 Sportpark Jeugdland 14:00
C 02-12-2018 14:30 DESK 1 UVV'40 1 70558 Sportpark Eikendijk 13:35
C 09-12-2018 14:30 UVV'40 1 Baardwijk 1 69980 Sportpark Jeugdland 14:00
C 16-12-2018 14:15 Waspik 1 UVV'40 1 71027 Sportpark Elzenhage 13:30
C 20-01-2019 14:30 UVV'40 1 RWB 1 71332 Sportpark Jeugdland 14:00
C 27-01-2019 14:30 UVV'40 1 Gilze 1 70035 Sportpark Jeugdland 14:00
C 03-02-2019 14:00 TSC 1 UVV'40 1 70932 Sportpark De Warande 13:05
C 10-02-2019 14:30 UVV'40 1 Irene'58 1 69495 Sportpark Jeugdland 14:00
C 17-02-2019 14:30 Groen Wit 1 UVV'40 1 70547 Sportpark Haags 13:45
C 10-03-2019 14:30 UVV'40 1 ZIGO 1 71869 Sportpark Jeugdland 14:00
C 17-03-2019 14:00 SCO 1 UVV'40 1 71351 Sportpark de Elskens 13:00
C 24-03-2019 14:30 RWB 1 UVV'40 1 72528 Sportpark De Gaard 13:35
C 07-04-2019 14:30 UVV'40 1 Waspik 1 71564 Sportpark Jeugdland 14:00
C 14-04-2019 14:30 Baardwijk 1 UVV'40 1 69835 Sportpark Olympia 13:50
C 21-04-2019 14:30 UVV'40 1 DESK 1 72525 Sportpark Jeugdland 14:00
C 12-05-2019 14:30 Oosterhout 1 UVV'40 1 72535 Sportpark Contreie 13:45
C 19-05-2019 14:30 UVV'40 1 OVC'26 1 71291 Sportpark Jeugdland 14:00
C 26-05-2019 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 70736 Sportpark De Roosberg 13:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2018 14:00 TSC 1 Gilze 1
C 21-10-2018 14:30 Groen Wit 1 Waspik 1
C 21-10-2018 14:30 Bavel 1 DESK 1
C 21-10-2018 14:30 ZIGO 1 UVV'40 1
C 21-10-2018 14:30 OVC'26 1 Oosterhout 1
C 21-10-2018 14:00 SCO 1 Baardwijk 1
C 21-10-2018 14:00 Irene'58 1 RWB 1
C 28-10-2018 14:30 Waspik 1 TSC 1
C 28-10-2018 14:30 Gilze 1 Irene'58 1
C 28-10-2018 14:30 UVV'40 1 SCO 1
C 28-10-2018 14:30 RWB 1 OVC'26 1
C 28-10-2018 14:30 DESK 1 Groen Wit 1
C 28-10-2018 14:30 Oosterhout 1 ZIGO 1
C 28-10-2018 14:30 Baardwijk 1 Bavel 1
C 04-11-2018 14:30 ZIGO 1 DESK 1
C 04-11-2018 14:30 OVC'26 1 Bavel 1
C 04-11-2018 14:30 Gilze 1 UVV'40 1
C 04-11-2018 14:00 SCO 1 Waspik 1
C 04-11-2018 14:00 Irene'58 1 Baardwijk 1
C 04-11-2018 14:00 TSC 1 RWB 1
C 04-11-2018 14:30 Groen Wit 1 Oosterhout 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-10-2018 14:30 UVV'40 1 Bavel 1 S.W.M. (Simon) vanDongen 72089 1 - 2
C 07-10-2018 14:30 OVC'26 1 UVV'40 1 M. K. S. (Manuel) Lopes 71363 1 - 2
C 30-09-2018 14:30 UVV'40 1 Groen Wit 1 R. (Rick) Nelemans 71093 4 - 1
C 23-09-2018 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 M. (Mark) van denBrink 70308 1 - 1
B 16-09-2018 14:30 UVV'40 1 PCP 1 H. (Soerish) Ramcharan 2466 0 - 0
B 09-09-2018 14:30 SAB 1 UVV'40 1 S.W.A.J. (Stefan) vanWesting 2342 9 - 2
B 02-09-2018 14:30 UVV'40 1 SC Hoge Vucht 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 2465 6 - 3
V 26-08-2018 12:00 UVV'40 1 Schijf 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-10-2018 14:30 RWB 1 ZIGO 1 69658 0-2
C 14-10-2018 14:00 TSC 1 Irene'58 1 70811 1-1
C 14-10-2018 14:00 SCO 1 Groen Wit 1 72042 0-1
C 14-10-2018 14:30 Waspik 1 DESK 1 69932 1-3
C 14-10-2018 14:30 Gilze 1 OVC'26 1 70121 6-1
C 14-10-2018 14:30 UVV'40 1 Bavel 1 72089 1-2
C 14-10-2018 14:30 Baardwijk 1 Oosterhout 1 72221 0-1
C 07-10-2018 14:30 Oosterhout 1 RWB 1 70922 2-2
C 07-10-2018 14:30 DESK 1 Baardwijk 1 71792 4-1
C 07-10-2018 14:30 OVC'26 1 UVV'40 1 71363 1-2
C 07-10-2018 14:30 ZIGO 1 TSC 1 70109 0-2
C 07-10-2018 14:30 Bavel 1 Waspik 1 72106 1-0
C 07-10-2018 14:30 Groen Wit 1 Gilze 1 70921 1-3
C 07-10-2018 14:00 Irene'58 1 SCO 1 71337 4-3
C 30-09-2018 14:30 Bavel 1 Oosterhout 1 69968 1-3
C 30-09-2018 14:00 SCO 1 TSC 1 70634 1-2
C 30-09-2018 14:30 Baardwijk 1 OVC'26 1 70250 2-2
C 30-09-2018 14:30 DESK 1 Irene'58 1 69574 4-0
C 30-09-2018 14:30 RWB 1 Gilze 1 72384 3-2
C 30-09-2018 14:30 UVV'40 1 Groen Wit 1 71093 4-1
C 30-09-2018 14:30 Waspik 1 ZIGO 1 70545 4-2
C 23-09-2018 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 70308 1-1
C 23-09-2018 14:30 ZIGO 1 Baardwijk 1 70002 1-3
C 23-09-2018 14:30 OVC'26 1 Waspik 1 70521 2-0
C 23-09-2018 14:30 Gilze 1 SCO 1 71082 2-0
C 23-09-2018 14:30 Groen Wit 1 RWB 1 71556 5-2
C 23-09-2018 14:30 Oosterhout 1 DESK 1 72034 4-2
C 23-09-2018 14:00 TSC 1 Bavel 1 69628 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:30 SAB 1 SC Hoge Vucht 1 2343 5-2
B 16-09-2018 14:30 UVV'40 1 PCP 1 2466 0-0
B 09-09-2018 14:30 SAB 1 UVV'40 1 2342 9-2
B 09-09-2018 14:30 SC Hoge Vucht 1 PCP 1 2652 5-1
B 02-09-2018 14:30 UVV'40 1 SC Hoge Vucht 1 2465 6-3
B 02-09-2018 14:30 PCP 1 SAB 1 2549 3-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oosterhout 1 4 3 1 0 10 10 5 5 0
2 Gilze 1 4 3 0 1 9 13 5 8 0
3 DESK 1 4 3 0 1 9 13 6 7 0
4 TSC 1 3 2 1 0 7 5 2 3 0
5 UVV'40 1 4 2 1 1 7 8 5 3 0
6 Bavel 1 3 2 0 1 6 4 4 0 0
7 Groen Wit 1 4 2 0 2 6 8 9 -1 0
8 Irene'58 1 4 1 2 1 5 6 9 -3 0
9 Baardwijk 1 4 1 1 2 4 6 8 -2 0
10 RWB 1 4 1 1 2 4 7 11 -4 0
11 OVC'26 1 4 1 1 2 4 6 10 -4 0
12 Waspik 1 4 1 0 3 3 5 8 -3 0
13 ZIGO 1 4 1 0 3 3 5 9 -4 0
14 SCO 1 4 0 0 4 0 4 9 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB 1 3 3 0 0 9 21 7 14 0
2 UVV'40 1 3 1 1 1 4 8 12 -4 0
3 SC Hoge Vucht 1 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 PCP 1 3 0 1 2 1 4 12 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 18-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 25-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 02-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 09-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 16-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 23-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 30-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 06-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 13-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 20-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 27-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 04-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 11-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 18-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 25-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 01-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 08-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 15-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 22-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 29-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 05-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 12-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 19-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 26-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 05-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 12-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 19-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 26-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 02-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 09-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 16-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 23-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 30-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 07-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 14-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 21-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 28-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 04-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 11-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
di 18-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
donderdag 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 20-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 27-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 04-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 11-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 18-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 25-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 01-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 08-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 15-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 22-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 29-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 06-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 13-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 20-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 27-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 03-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 10-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 17-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 24-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 31-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 07-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 14-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 21-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 28-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 07-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 14-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 21-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 28-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 04-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 11-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 18-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 25-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 02-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 09-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 16-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 23-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 30-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 06-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 13-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1
do 20-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining UVV'40 1

Berichten



Terug naar boven