0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Mannen - UVV'40 1

Teamleden

Spelers
Erwin Aerts        
Ralph de Brouwer        
Corn√© Dames        
Luc van Dongen Keeper      
Fabio Evaz        
Ruud Heestermans        
Maikel Jansen        
Bart de Koning        
Jurre Liesker        
Sep Luiijf        
Nick Mertens        
Lars van Oosterbosch        
Rolf Snepvangers        
Niek van Vliet        
 
Overige teamleden
Toon vd Velden Leider Senioren
Will van Beek Teammanager mDWF
Simon van Dongen Teammanager mDWF
Toon vd Velden Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 14:30 ZIGO 1 RWB 1 70200 2-0
C 26-05-2019 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 70736 2-0
C 26-05-2019 14:30 Groen Wit 1 SCO 1 69753 6-2
C 26-05-2019 14:30 OVC'26 1 Gilze 1 71183 2-3
C 26-05-2019 14:30 DESK 1 Waspik 1 71220 1-0
C 26-05-2019 14:30 Oosterhout 1 Baardwijk 1 71241 2-2
C 26-05-2019 14:30 Irene'58 1 TSC 1 69654 3-3
C 19-05-2019 14:30 Waspik 1 Bavel 1 71724 1-1
C 19-05-2019 14:30 UVV'40 1 OVC'26 1 71291 0-5
C 19-05-2019 14:30 RWB 1 Oosterhout 1 71378 4-3
C 19-05-2019 14:30 TSC 1 ZIGO 1 70984 2-1
C 19-05-2019 14:30 SCO 1 Irene'58 1 71966 1-1
C 19-05-2019 14:30 Baardwijk 1 DESK 1 71405 0-3
C 19-05-2019 14:30 Gilze 1 Groen Wit 1 69479 9-0
C 12-05-2019 14:30 OVC'26 1 TSC 1 70614 0-3
C 12-05-2019 14:30 DESK 1 Gilze 1 71543 3-1
C 12-05-2019 14:30 Oosterhout 1 UVV'40 1 72535 3-3
C 12-05-2019 14:30 Groen Wit 1 Irene'58 1 69358 5-2
C 12-05-2019 14:30 ZIGO 1 SCO 1 70208 2-3
C 12-05-2019 14:30 Bavel 1 RWB 1 71308 4-1
C 12-05-2019 14:30 Baardwijk 1 Waspik 1 72345 1-1
C 05-05-2019 14:30 UVV'40 1 RWB 1 71332 2-2
C 05-05-2019 14:00 TSC 1 Baardwijk 1 69904 3-0
C 05-05-2019 14:00 SCO 1 DESK 1 71037 1-3
C 28-04-2019 14:30 RWB 1 Irene'58 1 151623 1-1
C 28-04-2019 14:30 Waspik 1 Groen Wit 1 70681 5-2
C 28-04-2019 14:30 DESK 1 Bavel 1 151648 1-0
C 28-04-2019 14:30 Gilze 1 TSC 1 151604 4-2
C 28-04-2019 14:30 Oosterhout 1 OVC'26 1 151614 4-0
C 22-04-2019 14:00 SCO 1 Bavel 1 69998 2-0
C 22-04-2019 14:30 UVV'40 1 DESK 1 72525 0-3
C 22-04-2019 14:30 Waspik 1 Oosterhout 1 70671 0-2
C 22-04-2019 14:30 Gilze 1 ZIGO 1 71820 9-1
C 22-04-2019 14:00 Irene'58 1 OVC'26 1 70726 2-2
C 22-04-2019 14:00 TSC 1 Groen Wit 1 72422 6-1
C 20-04-2019 17:15 RWB 1 Baardwijk 1 71129 3-3
C 20-04-2019 18:30 UVV'40 1 Irene'58 1 69495 0-0
C 14-04-2019 14:30 Bavel 1 Gilze 1 69518 3-2
C 14-04-2019 14:30 DESK 1 TSC 1 69793 3-1
C 14-04-2019 14:30 Baardwijk 1 UVV'40 1 69835 1-3
C 14-04-2019 14:30 OVC'26 1 Groen Wit 1 71896 2-3
C 14-04-2019 14:30 Waspik 1 RWB 1 70064 3-0
C 14-04-2019 14:30 ZIGO 1 Irene'58 1 72387 2-1
C 14-04-2019 14:30 Oosterhout 1 SCO 1 70373 6-2
C 07-04-2019 14:00 Irene'58 1 Bavel 1 71841 0-3
C 07-04-2019 14:00 SCO 1 OVC'26 1 72075 4-3
C 07-04-2019 14:00 TSC 1 Oosterhout 1 69466 3-1
C 07-04-2019 14:30 UVV'40 1 Waspik 1 71564 1-0
C 07-04-2019 14:30 Gilze 1 Baardwijk 1 71130 5-1
C 07-04-2019 14:30 Groen Wit 1 ZIGO 1 72045 2-0
C 07-04-2019 14:30 RWB 1 DESK 1 70342 1-5
C 31-03-2019 14:30 Groen Wit 1 Bavel 1 72284 2-1
C 31-03-2019 14:30 DESK 1 RWB 1 72006 2-1
C 31-03-2019 14:30 Waspik 1 UVV'40 1 71027 2-2
C 31-03-2019 14:30 Oosterhout 1 TSC 1 72437 1-2
C 31-03-2019 14:30 Baardwijk 1 Gilze 1 70425 0-3
C 24-03-2019 14:30 Oosterhout 1 Irene'58 1 70330 5-0
C 24-03-2019 14:30 Bavel 1 Groen Wit 1 71946 1-0
C 24-03-2019 14:30 OVC'26 1 ZIGO 1 70207 2-0
C 24-03-2019 14:30 RWB 1 UVV'40 1 72528 1-3
C 24-03-2019 14:30 Waspik 1 Gilze 1 69940 1-3
C 24-03-2019 14:30 DESK 1 SCO 1 70419 1-0
C 17-03-2019 14:00 SCO 1 UVV'40 1 71351 0-4
C 17-03-2019 14:30 Groen Wit 1 DESK 1 71313 1-3
C 17-03-2019 14:30 ZIGO 1 Oosterhout 1 69331 4-3
C 17-03-2019 14:30 OVC'26 1 RWB 1 71849 3-4
C 17-03-2019 14:00 Irene'58 1 Gilze 1 71178 0-2
C 17-03-2019 14:00 TSC 1 Waspik 1 72431 2-0
C 17-03-2019 14:30 Bavel 1 Baardwijk 1 70618 0-0
C 10-03-2019 14:30 DESK 1 Bavel 1 71663 0-0
C 10-03-2019 14:30 Oosterhout 1 OVC'26 1 71406 0-0
C 10-03-2019 14:30 Gilze 1 TSC 1 69407 0-0
C 10-03-2019 14:30 Baardwijk 1 SCO 1 70240 5-0
C 10-03-2019 14:30 UVV'40 1 ZIGO 1 71869 1-1
C 10-03-2019 14:30 RWB 1 Irene'58 1 70980 0-0
C 24-02-2019 14:30 UVV'40 1 Gilze 1 70035 1-3
C 24-02-2019 14:30 Baardwijk 1 Irene'58 1 71224 1-2
C 24-02-2019 14:30 DESK 1 ZIGO 1 69526 2-1
C 24-02-2019 14:30 Bavel 1 OVC'26 1 70465 0-0
C 24-02-2019 14:30 Oosterhout 1 Groen Wit 1 70511 1-1
C 24-02-2019 14:30 RWB 1 TSC 1 69507 1-4
C 24-02-2019 14:30 Waspik 1 SCO 1 70313 1-3
C 17-02-2019 14:30 Oosterhout 1 Bavel 1 72164 2-0
C 17-02-2019 14:30 ZIGO 1 Waspik 1 71625 2-0
C 17-02-2019 14:30 OVC'26 1 Baardwijk 1 71424 5-0
C 17-02-2019 14:30 Gilze 1 RWB 1 71910 1-0
C 17-02-2019 14:00 TSC 1 SCO 1 71385 3-0
C 17-02-2019 14:00 Irene'58 1 DESK 1 70355 1-2
C 17-02-2019 14:30 Groen Wit 1 UVV'40 1 70547 3-0
C 10-02-2019 14:30 Baardwijk 1 ZIGO 1 71493 1-2
C 10-02-2019 14:30 RWB 1 Groen Wit 1 71119 3-4
C 10-02-2019 14:30 Waspik 1 OVC'26 1 70028 5-4
C 10-02-2019 14:30 DESK 1 Oosterhout 1 70825 2-0
C 10-02-2019 14:30 Bavel 1 TSC 1 70659 0-2
C 10-02-2019 14:00 SCO 1 Gilze 1 72501 1-1
C 03-02-2019 14:30 Groen Wit 1 Baardwijk 1 71675 2-1
C 03-02-2019 14:30 ZIGO 1 Bavel 1 71783 4-3
C 03-02-2019 14:30 Gilze 1 Oosterhout 1 70287 2-0
C 03-02-2019 14:00 SCO 1 RWB 1 72024 1-1
C 03-02-2019 14:30 OVC'26 1 DESK 1 71586 3-0
C 03-02-2019 14:00 TSC 1 UVV'40 1 70932 3-1
C 03-02-2019 14:00 Irene'58 1 Waspik 1 71639 2-1
C 20-01-2019 14:00 Irene'58 1 Oosterhout 1 69561 4-1
C 20-01-2019 14:30 Gilze 1 Waspik 1 69467 3-3
C 19-01-2019 18:30 ZIGO 1 OVC'26 1 72515 2-1
C 23-12-2018 14:00 Bavel 1 Irene'58 1 71143 3-2
C 23-12-2018 14:00 Baardwijk 1 TSC 1 70674 3-2
C 23-12-2018 14:00 OVC'26 1 SCO 1 71941 3-3
C 23-12-2018 14:00 ZIGO 1 Groen Wit 1 69986 1-3
C 20-12-2018 19:30 DESK 1 UVV'40 1 70558 0-0
C 09-12-2018 14:00 Irene'58 1 ZIGO 1 71496 2-0
C 09-12-2018 14:00 TSC 1 DESK 1 72005 0-1
C 09-12-2018 14:00 SCO 1 Oosterhout 1 70837 3-2
C 09-12-2018 14:30 RWB 1 Waspik 1 70638 2-0
C 09-12-2018 14:30 Gilze 1 Bavel 1 69878 2-0
C 09-12-2018 14:30 UVV'40 1 Baardwijk 1 69980 2-3
C 09-12-2018 14:00 Groen Wit 1 OVC'26 1 70405 4-3
C 02-12-2018 14:30 OVC'26 1 Irene'58 1 70737 0-1
C 02-12-2018 14:30 Groen Wit 1 TSC 1 70312 2-4
C 02-12-2018 14:30 Oosterhout 1 Waspik 1 72119 2-2
C 02-12-2018 14:30 ZIGO 1 Gilze 1 69537 0-4
C 02-12-2018 14:30 Bavel 1 SCO 1 70451 5-2
C 02-12-2018 14:30 Baardwijk 1 RWB 1 72420 3-1
C 25-11-2018 14:00 TSC 1 OVC'26 1 70036 3-0
C 25-11-2018 14:00 Irene'58 1 Groen Wit 1 71908 1-3
C 25-11-2018 14:00 SCO 1 ZIGO 1 71288 3-2
C 25-11-2018 14:30 Waspik 1 Baardwijk 1 71718 1-1
C 25-11-2018 14:30 UVV'40 1 Oosterhout 1 71800 4-1
C 25-11-2018 14:30 RWB 1 Bavel 1 72013 0-1
C 25-11-2018 14:30 Gilze 1 DESK 1 71475 0-1
C 18-11-2018 14:30 Baardwijk 1 Groen Wit 1 72232 3-0
C 18-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Gilze 1 69824 1-0
C 18-11-2018 14:30 RWB 1 SCO 1 70820 3-3
C 18-11-2018 14:30 DESK 1 OVC'26 1 70591 5-3
C 18-11-2018 14:30 UVV'40 1 TSC 1 70961 1-3
C 18-11-2018 14:30 Waspik 1 Irene'58 1 71912 4-0
C 18-11-2018 14:30 Bavel 1 ZIGO 1 72424 2-1
C 11-11-2018 14:00 TSC 1 Bavel 1 69628 2-2
C 04-11-2018 14:30 OVC'26 1 Bavel 1 72265 1-0
C 04-11-2018 14:00 TSC 1 RWB 1 72152 2-3
C 04-11-2018 14:00 Irene'58 1 Baardwijk 1 69494 1-5
C 04-11-2018 14:00 SCO 1 Waspik 1 71032 1-3
C 04-11-2018 14:30 Gilze 1 UVV'40 1 72530 1-3
C 04-11-2018 14:30 Groen Wit 1 Oosterhout 1 72108 3-3
C 04-11-2018 14:30 ZIGO 1 DESK 1 72072 1-2
C 28-10-2018 14:30 Gilze 1 Irene'58 1 71621 2-1
C 28-10-2018 14:30 Waspik 1 TSC 1 69406 1-2
C 28-10-2018 14:30 Baardwijk 1 Bavel 1 71984 2-2
C 28-10-2018 14:30 Oosterhout 1 ZIGO 1 72300 4-0
C 28-10-2018 14:30 DESK 1 Groen Wit 1 70248 3-1
C 28-10-2018 14:30 RWB 1 OVC'26 1 71444 3-2
C 28-10-2018 14:30 UVV'40 1 SCO 1 72351 2-2
C 21-10-2018 14:00 TSC 1 Gilze 1 70062 1-1
C 21-10-2018 14:00 Irene'58 1 RWB 1 69687 1-1
C 21-10-2018 14:00 SCO 1 Baardwijk 1 71748 2-1
C 21-10-2018 14:30 OVC'26 1 Oosterhout 1 70320 4-2
C 21-10-2018 14:30 ZIGO 1 UVV'40 1 70924 3-0
C 21-10-2018 14:30 Groen Wit 1 Waspik 1 70626 3-0
C 21-10-2018 14:30 Bavel 1 DESK 1 70874 3-0
C 14-10-2018 14:00 TSC 1 Irene'58 1 70811 1-1
C 14-10-2018 14:00 SCO 1 Groen Wit 1 72042 0-1
C 14-10-2018 14:30 Gilze 1 OVC'26 1 70121 6-1
C 14-10-2018 14:30 UVV'40 1 Bavel 1 72089 1-2
C 14-10-2018 14:30 Baardwijk 1 Oosterhout 1 72221 0-1
C 14-10-2018 14:30 RWB 1 ZIGO 1 69658 0-2
C 14-10-2018 14:30 Waspik 1 DESK 1 69932 1-3
C 07-10-2018 14:00 Irene'58 1 SCO 1 71337 4-3
C 07-10-2018 14:30 Oosterhout 1 RWB 1 70922 2-2
C 07-10-2018 14:30 DESK 1 Baardwijk 1 71792 4-1
C 07-10-2018 14:30 OVC'26 1 UVV'40 1 71363 1-2
C 07-10-2018 14:30 ZIGO 1 TSC 1 70109 0-2
C 07-10-2018 14:30 Bavel 1 Waspik 1 72106 1-0
C 07-10-2018 14:30 Groen Wit 1 Gilze 1 70921 1-3
C 30-09-2018 14:30 Waspik 1 ZIGO 1 70545 4-2
C 30-09-2018 14:00 SCO 1 TSC 1 70634 1-2
C 30-09-2018 14:30 Baardwijk 1 OVC'26 1 70250 2-2
C 30-09-2018 14:30 DESK 1 Irene'58 1 69574 4-0
C 30-09-2018 14:30 RWB 1 Gilze 1 72384 3-2
C 30-09-2018 14:30 UVV'40 1 Groen Wit 1 71093 4-1
C 30-09-2018 14:30 Bavel 1 Oosterhout 1 69968 1-3
C 23-09-2018 14:30 Oosterhout 1 DESK 1 72034 4-2
C 23-09-2018 14:30 Gilze 1 SCO 1 71082 2-0
C 23-09-2018 14:30 OVC'26 1 Waspik 1 70521 2-0
C 23-09-2018 14:30 ZIGO 1 Baardwijk 1 70002 1-3
C 23-09-2018 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 70308 1-1
C 23-09-2018 14:30 Groen Wit 1 RWB 1 71556 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:30 SAB 1 SC Hoge Vucht 1 2343 5-2
B 16-09-2018 14:30 UVV'40 1 PCP 1 2466 0-0
B 09-09-2018 14:30 SAB 1 UVV'40 1 2342 9-2
B 09-09-2018 14:30 SC Hoge Vucht 1 PCP 1 2652 5-1
B 02-09-2018 14:30 UVV'40 1 SC Hoge Vucht 1 2465 6-3
B 02-09-2018 14:30 PCP 1 SAB 1 2549 3-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 1 26 22 1 3 67 59 25 34 0
2 TSC 1 26 17 4 5 55 63 32 31 0
3 Gilze 1 26 17 3 6 54 74 30 44 0
4 Groen Wit 1 26 14 2 10 44 59 63 -4 0
5 Bavel 1 26 12 5 9 41 40 33 7 0
6 Oosterhout 1 26 10 6 10 36 59 50 9 0
7 UVV'40 1 26 8 8 10 32 41 47 -6 0
8 Baardwijk 1 26 7 7 12 28 43 53 -10 0
9 ZIGO 1 26 9 1 16 28 37 59 -22 0
10 SCO 1 26 7 6 13 27 43 67 -24 0
11 Irene'58 1 26 6 8 12 26 34 56 -22 0
12 OVC'26 1 26 7 4 15 25 54 61 -7 0
13 RWB 1 26 6 7 13 25 43 64 -21 0
14 Waspik 1 26 6 6 14 24 39 48 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB 1 3 3 0 0 9 21 7 14 0
2 UVV'40 1 3 1 1 1 4 8 12 -4 0
3 SC Hoge Vucht 1 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 PCP 1 3 0 1 2 1 4 12 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 06-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 13-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 20-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 27-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 25-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 01-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 08-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 15-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 22-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 29-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 05-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 12-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 19-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 26-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 02-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 09-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 16-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 23-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 30-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 07-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 14-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 21-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 28-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 04-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 11-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
di 18-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
donderdag 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 27-09-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 04-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 11-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 18-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 25-10-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 01-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 08-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 15-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 22-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 29-11-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 27-12-18 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 03-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 10-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 17-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 24-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 31-01-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-02-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 07-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 14-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 21-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 28-03-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 04-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 11-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 18-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 25-04-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 02-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 09-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 16-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 23-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 30-05-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 06-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 13-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door
do 20-06-19 20:15 - 21:45 B-veld Teamtraining gaat_door

Berichten



Terug naar boven