0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - UVV'40 3

Teamleden

Spelers
Bram Aarts        
Martijn Bloemen        
Barend Boot        
Vic Bruhns        
Pieter van Eijck        
Joris van Es        
Johan van Gool        
Boris In 't Groen        
Luc van Laarhoven        
Pepijn van den Maagdenberg        
Jop van der Meer        
Jasper van de Pol        
Salvador Troost        
Bob Trumpi        
 
Overige teamleden
Joris van Es Leider SENIOREN
Thijs van der Hel Leider / trainer SENIOREN

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 03-06-2018 12:00 Viola 2 Bavel 4 38297 0-0
C 03-06-2018 10:30 TSV Gudok 3 Sarto 7 46282 0-0
C 03-06-2018 12:00 Boeimeer 3 UVV'40 3 43991 0-0
C 03-06-2018 12:00 Dongen 4 Neerlandia'31 3 48892 0-0
C 03-06-2018 12:00 JEKA 9 Gloria UC 2 41512 0-0
C 03-06-2018 12:00 Riel 2 DIA 4 45955 0-0
C 27-05-2018 11:00 Neerlandia'31 3 JEKA 9 47804 0-0
C 27-05-2018 12:00 Gloria UC 2 TSV Gudok 3 46993 0-0
C 27-05-2018 12:00 Bavel 4 UVV'40 3 39891 0-0
C 27-05-2018 12:00 Viola 2 Riel 2 38684 0-0
C 27-05-2018 12:00 Sarto 7 Boeimeer 3 37925 0-0
C 27-05-2018 12:00 DIA 4 Dongen 4 49039 0-0
C 20-05-2018 10:00 JEKA 9 Viola 2 49229 0-0
C 20-05-2018 13:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 42522 0-0
C 20-05-2018 10:30 TSV Gudok 3 Bavel 4 42488 0-0
C 20-05-2018 12:00 Boeimeer 3 DIA 4 41455 0-0
C 20-05-2018 12:00 Dongen 4 Sarto 7 48900 0-0
C 20-05-2018 12:00 Riel 2 Gloria UC 2 48462 0-0
C 17-05-2018 19:30 Gloria UC 2 Neerlandia'31 3 46791 0-0
C 13-05-2018 10:00 JEKA 9 UVV'40 3 43952 0-0
C 13-05-2018 12:00 Gloria UC 2 Boeimeer 3 43368 0-0
C 13-05-2018 12:00 Dongen 4 TSV Gudok 3 38290 0-0
C 13-05-2018 12:00 Viola 2 Neerlandia'31 3 40469 0-0
C 13-05-2018 12:00 Bavel 4 Riel 2 41830 0-0
C 10-05-2018 12:00 Sarto 7 DIA 4 38374 0-0
C 06-05-2018 12:00 Dongen 4 Boeimeer 3 45812 2-3
C 06-05-2018 12:00 Riel 2 UVV'40 3 48988 0-0
C 06-05-2018 12:00 Viola 2 DIA 4 38908 8-2
C 06-05-2018 12:00 Gloria UC 2 Bavel 4 49384 2-2
C 06-05-2018 12:00 JEKA 9 Sarto 7 47310 2-0
C 06-05-2018 10:30 TSV Gudok 3 Neerlandia'31 3 44737 3-3
C 29-04-2018 13:00 UVV'40 3 Dongen 4 37643 2-4
C 29-04-2018 11:00 DIA 4 Gloria UC 2 42147 4-2
C 29-04-2018 12:00 Sarto 7 Viola 2 45411 0-10
C 29-04-2018 11:00 Bavel 4 JEKA 9 49076 2-3
C 29-04-2018 12:00 Boeimeer 3 TSV Gudok 3 40691 4-0
C 29-04-2018 11:00 Neerlandia'31 3 Riel 2 40595 2-1
C 22-04-2018 11:00 Neerlandia'31 3 Gloria UC 2 44643 5-2
C 22-04-2018 13:00 UVV'40 3 Sarto 7 41446 1-2
C 22-04-2018 12:00 Riel 2 Dongen 4 43156 3-1
C 22-04-2018 12:00 Boeimeer 3 Viola 2 39239 2-2
C 22-04-2018 12:00 DIA 4 Bavel 4 41155 2-2
C 22-04-2018 10:30 TSV Gudok 3 JEKA 9 46482 0-4
C 19-04-2018 20:00 DIA 4 Neerlandia'31 3 43300 0-6
C 15-04-2018 12:00 Gloria UC 2 UVV'40 3 49341 4-0
C 15-04-2018 12:00 Riel 2 TSV Gudok 3 40884 7-1
C 15-04-2018 12:00 Bavel 4 Sarto 7 39321 4-2
C 15-04-2018 12:00 Viola 2 Dongen 4 46613 5-0
C 15-04-2018 09:30 JEKA 9 Boeimeer 3 48091 10-3
C 12-04-2018 20:00 Neerlandia'31 3 UVV'40 3 43729 7-0
C 08-04-2018 12:00 Sarto 7 Gloria UC 2 37314 3-0
C 08-04-2018 13:00 UVV'40 3 Viola 2 42301 0-5
C 08-04-2018 12:00 Boeimeer 3 Riel 2 48005 4-1
C 08-04-2018 11:00 Neerlandia'31 3 Bavel 4 47826 4-2
C 08-04-2018 10:30 TSV Gudok 3 DIA 4 41756 2-2
C 08-04-2018 12:00 Dongen 4 JEKA 9 45547 4-9
C 25-03-2018 12:00 Viola 2 TSV Gudok 3 43476 0-3
C 25-03-2018 12:00 Gloria UC 2 Dongen 4 48263 1-1
C 25-03-2018 12:00 Sarto 7 Neerlandia'31 3 38758 2-2
C 25-03-2018 12:00 Bavel 4 Boeimeer 3 44965 4-4
C 25-03-2018 12:00 DIA 4 UVV'40 3 43295 5-3
C 25-03-2018 12:00 JEKA 9 Riel 2 44255 6-2
C 11-03-2018 11:00 Neerlandia'31 3 Boeimeer 3 38840 1-2
C 11-03-2018 13:00 UVV'40 3 TSV Gudok 3 45822 3-1
C 11-03-2018 12:00 Bavel 4 Dongen 4 39023 0-0
C 11-03-2018 12:00 Gloria UC 2 Viola 2 37631 0-5
C 11-03-2018 12:00 DIA 4 JEKA 9 40590 2-4
C 11-03-2018 12:00 Sarto 7 Riel 2 45983 1-6
C 18-02-2018 13:00 UVV'40 3 Bavel 4 42237 3-1
C 18-02-2018 12:00 Dongen 4 DIA 4 43541 3-1
C 18-02-2018 12:00 Riel 2 Viola 2 49415 0-1
C 18-02-2018 12:00 JEKA 9 Neerlandia'31 3 39425 0-2
C 18-02-2018 12:00 Boeimeer 3 Sarto 7 37630 11-1
C 18-02-2018 10:30 TSV Gudok 3 Gloria UC 2 41022 1-0
C 04-02-2018 10:30 TSV Gudok 3 UVV'40 3 47128 5-1
C 04-02-2018 12:00 Sarto 7 Dongen 4 43321 1-7
C 17-12-2017 12:00 Gloria UC 2 Riel 2 48862 0-4
C 17-12-2017 11:00 Neerlandia'31 3 Dongen 4 45429 2-2
C 17-12-2017 12:00 Sarto 7 JEKA 9 40829 0-5
C 07-12-2017 20:30 TSV Gudok 3 Viola 2 45903 1-4
C 03-12-2017 12:00 Viola 2 JEKA 9 43233 4-0
C 03-12-2017 12:00 DIA 4 Boeimeer 3 47062 1-2
C 03-12-2017 12:00 Bavel 4 TSV Gudok 3 44377 2-6
C 26-11-2017 11:00 Neerlandia'31 3 Sarto 7 39033 2-1
C 26-11-2017 12:00 Riel 2 JEKA 9 44011 1-1
C 26-11-2017 13:00 UVV'40 3 DIA 4 43234 2-10
C 26-11-2017 12:00 Boeimeer 3 Bavel 4 37687 5-4
C 26-11-2017 12:00 Dongen 4 Gloria UC 2 39202 5-2
C 19-11-2017 12:00 Dongen 4 Riel 2 42681 1-0
C 19-11-2017 12:00 Sarto 7 UVV'40 3 39639 2-0
C 19-11-2017 12:00 JEKA 9 TSV Gudok 3 43770 1-1
C 19-11-2017 12:00 Viola 2 Boeimeer 3 44798 4-0
C 19-11-2017 12:00 Bavel 4 DIA 4 45922 1-8
C 12-11-2017 12:00 Boeimeer 3 Gloria UC 2 47776 5-0
C 12-11-2017 10:30 TSV Gudok 3 Dongen 4 39582 4-4
C 12-11-2017 11:00 Neerlandia'31 3 Viola 2 39862 2-2
C 12-11-2017 13:00 UVV'40 3 JEKA 9 38582 1-6
C 12-11-2017 12:00 Riel 2 Bavel 4 41224 5-1
C 12-11-2017 12:00 DIA 4 Sarto 7 48328 4-0
C 05-11-2017 14:30 JEKA 9 DIA 4 39614 2-1
C 05-11-2017 12:00 Viola 2 Gloria UC 2 44724 3-1
C 05-11-2017 12:00 Riel 2 Sarto 7 47704 4-1
C 05-11-2017 12:00 Boeimeer 3 Neerlandia'31 3 44635 1-1
C 05-11-2017 12:00 Dongen 4 Bavel 4 37994 3-1
C 29-10-2017 12:00 DIA 4 Riel 2 48603 0-3
C 29-10-2017 12:00 Sarto 7 TSV Gudok 3 40929 1-5
C 29-10-2017 12:00 Bavel 4 Viola 2 44263 1-2
C 29-10-2017 12:00 Gloria UC 2 JEKA 9 43570 0-4
C 29-10-2017 13:00 UVV'40 3 Boeimeer 3 49316 3-4
C 22-10-2017 12:00 Bavel 4 Neerlandia'31 3 45606 0-2
C 15-10-2017 10:30 TSV Gudok 3 Boeimeer 3 49099 2-3
C 15-10-2017 12:00 Riel 2 Neerlandia'31 3 38567 4-0
C 15-10-2017 12:00 Dongen 4 UVV'40 3 41399 11-2
C 15-10-2017 12:00 JEKA 9 Bavel 4 46414 2-0
C 15-10-2017 12:00 Gloria UC 2 DIA 4 43067 2-2
C 15-10-2017 12:00 Viola 2 Sarto 7 39353 8-2
C 08-10-2017 12:30 UVV'40 3 Riel 2 46327 0-1
C 08-10-2017 12:00 Bavel 4 Gloria UC 2 39232 1-1
C 08-10-2017 12:00 Boeimeer 3 Dongen 4 40984 6-3
C 08-10-2017 12:00 DIA 4 Viola 2 40648 1-4
C 08-10-2017 11:00 Neerlandia'31 3 TSV Gudok 3 45590 3-4
C 05-10-2017 20:30 DIA 4 TSV Gudok 3 47160 2-3
C 01-10-2017 12:00 Viola 2 UVV'40 3 43979 3-2
C 01-10-2017 12:00 Riel 2 Boeimeer 3 45565 4-7
C 01-10-2017 12:00 JEKA 9 Dongen 4 46346 5-1
C 01-10-2017 12:00 Gloria UC 2 Sarto 7 41552 4-1
C 24-09-2017 13:00 UVV'40 3 Gloria UC 2 44405 0-2
C 24-09-2017 12:00 Dongen 4 Viola 2 40329 1-5
C 24-09-2017 12:00 Boeimeer 3 JEKA 9 45611 5-4
C 24-09-2017 12:00 Sarto 7 Bavel 4 44314 3-2
C 24-09-2017 11:00 Neerlandia'31 3 DIA 4 38433 6-2
C 24-09-2017 10:30 TSV Gudok 3 Riel 2 41535 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waspik 4 3 3 0 0 9 16 5 11 0
2 Achtmaal 2 3 2 0 1 6 8 9 -1 0
3 Gesta 2 3 1 0 2 3 12 12 0 0
4 UVV'40 3 3 0 0 3 0 7 17 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Viola 2 22 19 2 1 59 90 19 71 0
2 Boeimeer 3 22 17 3 2 54 89 52 37 0
3 JEKA 9 22 16 2 4 50 86 35 51 0
4 Riel 2 22 14 1 7 43 73 37 36 0
5 Neerlandia'31 3 22 10 5 7 35 58 49 9 0
6 TSV Gudok 3 22 10 5 7 35 58 50 8 0
7 Dongen 4 22 8 5 9 29 58 60 -2 0
8 DIA 4 22 6 3 13 21 56 73 -17 0
9 Gloria UC 2 22 4 4 14 16 31 63 -32 0
10 Sarto 7 22 5 1 16 16 29 91 -62 0
11 Bavel 4 22 2 5 15 11 35 71 -36 0
12 UVV'40 3 22 3 0 19 9 30 93 -63 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
vrijdag 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 18-08-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 25-08-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 01-09-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 08-09-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 15-09-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 22-09-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 29-09-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 06-10-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 13-10-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 20-10-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 27-10-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 03-11-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 10-11-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 17-11-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 24-11-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 01-12-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 08-12-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 15-12-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 22-12-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 29-12-17 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 05-01-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 12-01-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 19-01-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 26-01-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 02-02-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 09-02-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 16-02-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 23-02-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 02-03-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 09-03-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 16-03-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 23-03-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 30-03-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 06-04-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 13-04-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 20-04-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 27-04-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 04-05-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 11-05-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 18-05-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3
vr 25-05-18 19:45 - 21:00 B-veld 2 Kleedkamer 5 Team training Regulier seizoen UVV'40 3

Berichten



Terug naar boven