B4340 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 4e ronde

Pupillen - UVV'40 JO10-1

Teamleden

Spelers
Levy van der Avoird        
Louis Barbereau        
Karel Brandts        
Bas van Dijk        
Jens Hoogeveen        
Ruud Schuiling        
Tygo Staal        
Koen Stoof        
Tim Vissers        
 
Overige teamleden
Peter-Paul Stoof Coach Jeugd
Jeroen Hoogeveen Trainer Jeugd
Pepijn van den Maagdenberg Trainer / Coach Jeugd
Mark Vissers Trainer / Coach Jeugd

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-02-2018 18:15 UVV'40 JO10-1 JEKA JO10-1 139479 3-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 09:15 SSW JO10-1 RBC JO10-1 123260 1-3
C 02-06-2018 12:00 Baronie JO10-1 Unitas'30 JO10-1 123654 0-5
C 02-06-2018 09:00 RBC JO10-2 BSC JO10-1 123351 0-1
C 30-05-2018 19:00 Alblasserdam JO10-1 JEKA JO10-1 124741 1-3
C 26-05-2018 08:30 Drechtstreek JO10-1 UVV'40 JO10-1 124679 3-2
C 26-05-2018 10:15 Unitas'30 JO10-1 Alblasserdam JO10-1 123641 7-1
C 26-05-2018 09:00 RBC JO10-1 RBC JO10-2 124127 3-2
C 26-05-2018 11:00 BSC JO10-1 Baronie JO10-1 122720 1-5
C 26-05-2018 11:00 JEKA JO10-1 SSW JO10-1 123394 0-0
C 26-05-2018 09:45 TSC JO10-1 IFC JO10-1 124142 7-0
C 23-05-2018 19:00 JEKA JO10-1 BSC JO10-1 123249 4-1
C 22-05-2018 19:00 Drechtstreek JO10-1 TSC JO10-1 122866 1-3
C 19-05-2018 09:00 IFC JO10-1 RBC JO10-1 123446 4-4
C 19-05-2018 09:15 SSW JO10-1 Unitas'30 JO10-1 123295 2-4
C 19-05-2018 09:30 RBC JO10-2 Drechtstreek JO10-1 124218 5-4
C 19-05-2018 12:30 Baronie JO10-1 TSC JO10-1 124508 2-2
C 19-05-2018 11:30 UVV'40 JO10-1 BSC JO10-1 122825 2-1
C 16-05-2018 18:30 Baronie JO10-1 RBC JO10-2 123477 2-1
C 12-05-2018 10:00 TSC JO10-1 UVV'40 JO10-1 123948 4-1
C 12-05-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 JEKA JO10-1 122953 5-2
C 12-05-2018 11:00 BSC JO10-1 Alblasserdam JO10-1 124276 4-2
C 12-05-2018 09:00 SSW JO10-1 Baronie JO10-1 123255 4-3
C 12-05-2018 09:00 RBC JO10-2 IFC JO10-1 123121 3-1
C 12-05-2018 09:45 Drechtstreek JO10-1 RBC JO10-1 124422 2-3
C 05-05-2018 10:45 SSW JO10-1 Alblasserdam JO10-1 123574 4-3
C 05-05-2018 11:00 BSC JO10-1 TSC JO10-1 122712 1-2
C 05-05-2018 09:45 Drechtstreek JO10-1 JEKA JO10-1 123956 0-8
C 05-05-2018 09:00 RBC JO10-2 Unitas'30 JO10-1 123061 1-8
C 28-04-2018 10:15 IFC JO10-1 SSW JO10-1 123718 1-1
C 28-04-2018 10:30 TSC JO10-1 RBC JO10-2 123081 3-2
C 21-04-2018 09:45 JEKA JO10-1 TSC JO10-1 123267 5-2
C 21-04-2018 09:00 RBC JO10-1 BSC JO10-1 123971 5-0
C 21-04-2018 09:00 UVV'40 JO10-1 SSW JO10-1 123690 9-0
C 21-04-2018 08:45 IFC JO10-1 Unitas'30 JO10-1 123137 4-4
C 21-04-2018 08:30 Alblasserdam JO10-1 Drechtstreek JO10-1 123264 2-2
C 18-04-2018 18:30 RBC JO10-1 UVV'40 JO10-1 123439 3-1
C 18-04-2018 18:30 Alblasserdam JO10-1 Baronie JO10-1 124013 3-2
C 14-04-2018 08:30 Drechtstreek JO10-1 SSW JO10-1 123336 4-4
C 14-04-2018 09:00 RBC JO10-2 Alblasserdam JO10-1 122787 7-3
C 14-04-2018 09:00 UVV'40 JO10-1 Baronie JO10-1 122952 2-0
C 14-04-2018 09:45 JEKA JO10-1 RBC JO10-1 124011 9-1
C 14-04-2018 08:30 TSC JO10-1 Unitas'30 JO10-1 122911 2-4
C 14-04-2018 11:00 BSC JO10-1 IFC JO10-1 124271 6-2
C 11-04-2018 18:30 Alblasserdam JO10-1 IFC JO10-1 123335 3-1
C 11-04-2018 18:30 Baronie JO10-1 RBC JO10-1 122776 1-1
C 09-04-2018 18:30 UVV'40 JO10-1 JEKA JO10-1 123816 0-2
C 07-04-2018 09:00 RBC JO10-1 TSC JO10-1 123730 6-0
C 07-04-2018 10:00 SSW JO10-1 RBC JO10-2 122892 2-2
C 07-04-2018 12:30 Baronie JO10-1 JEKA JO10-1 123790 1-7
C 07-04-2018 08:30 Alblasserdam JO10-1 UVV'40 JO10-1 123109 2-2
C 07-04-2018 08:30 Unitas'30 JO10-1 BSC JO10-1 123927 3-0
C 07-04-2018 08:45 IFC JO10-1 Drechtstreek JO10-1 124067 3-3
C 31-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 Drechtstreek JO10-1 124329 5-2
C 31-03-2018 09:00 UVV'40 JO10-1 IFC JO10-1 124243 2-2
C 24-03-2018 09:45 JEKA JO10-1 IFC JO10-1 123195 5-1
C 24-03-2018 10:00 TSC JO10-1 Alblasserdam JO10-1 123516 1-1
C 24-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 RBC JO10-1 122774 5-1
C 24-03-2018 09:45 Drechtstreek JO10-1 Baronie JO10-1 124062 0-5
C 24-03-2018 11:00 BSC JO10-1 SSW JO10-1 122998 4-3
C 24-03-2018 09:00 RBC JO10-2 UVV'40 JO10-1 123959 4-2
C 10-03-2018 09:00 RBC JO10-1 Alblasserdam JO10-1 123716 4-1
C 10-03-2018 10:30 IFC JO10-1 Baronie JO10-1 124245 0-6
C 10-03-2018 09:45 JEKA JO10-1 RBC JO10-2 124638 6-1
C 10-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-1 UVV'40 JO10-1 123584 8-1
C 10-03-2018 11:00 BSC JO10-1 Drechtstreek JO10-1 122792 3-1
C 10-03-2018 10:00 TSC JO10-1 SSW JO10-1 124038 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 10:00 Bavel JO10-2 Groen Wit JO10-1 75532 0-8
C 16-12-2017 09:45 JEKA JO10-2 DIA JO10-1 76407 2-10
C 16-12-2017 08:30 JEKA JO10-3 TVC Breda JO10-1 76497 2-2
C 09-12-2017 09:45 Groen Wit JO10-1 SSW JO10-1 95014 4-4
C 09-12-2017 09:00 DIA JO10-1 JEKA JO10-3 76271 16-0
C 09-12-2017 09:00 UVV'40 JO10-1 Oosterhout JO10-1 76687 11-1
C 09-12-2017 10:00 Bavel JO10-2 JEKA JO10-2 76245 3-4
C 09-12-2017 08:45 RFC JO10-1 Baronie JO10-2 92759 0-0
C 09-12-2017 11:00 TVC Breda JO10-1 Terheijden JO10-1 77042 9-3
C 02-12-2017 09:30 Oosterhout JO10-1 Bavel JO10-2 75482 6-1
C 02-12-2017 10:45 SSW JO10-1 RFC JO10-1 95013 5-2
C 02-12-2017 09:30 Baronie JO10-2 Groen Wit JO10-1 76967 2-3
C 02-12-2017 09:00 Terheijden JO10-1 UVV'40 JO10-1 76764 2-8
C 25-11-2017 08:45 Bavel JO10-2 DIA JO10-1 76504 0-17
C 25-11-2017 08:30 JEKA JO10-3 SSW JO10-1 95012 1-10
C 25-11-2017 10:00 RFC JO10-1 Oosterhout JO10-1 92758 6-1
C 25-11-2017 10:00 Groen Wit JO10-1 Terheijden JO10-1 75795 8-2
C 25-11-2017 11:00 TVC Breda JO10-1 Baronie JO10-2 77063 4-6
C 25-11-2017 11:00 UVV'40 JO10-1 JEKA JO10-2 77065 7-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-12-2017 08:45 SC 't Zand JO10-2 UVV'40 JO10-1 100665 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
2 UVV'40 JO10-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-1 11 10 1 0 31 58 16 42 0
2 JEKA JO10-1 10 9 0 1 27 51 13 38 0
3 RBC JO10-1 11 7 2 2 23 34 26 8 0
4 TSC JO10-1 11 6 2 3 20 30 24 6 0
5 BSC JO10-1 11 5 0 6 15 22 29 -7 0
6 Baronie JO10-1 11 4 2 5 14 27 26 1 0
7 RBC JO10-2 11 4 1 6 13 28 35 -7 0
8 UVV'40 JO10-1 11 3 2 6 11 24 29 -5 0
9 SSW JO10-1 10 2 3 5 9 22 37 -15 0
10 Alblasserdam JO10-1 11 2 3 6 9 22 37 -15 0
11 Drechtstreek JO10-1 11 1 3 7 6 22 43 -21 0
12 IFC JO10-1 11 0 5 6 5 19 44 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO10-1 11 10 0 1 30 85 18 67 0
2 SSW JO10-1 10 7 3 0 24 57 23 34 0
3 Groen Wit JO10-1 11 7 1 3 22 53 30 23 0
4 RFC JO10-1 10 7 0 3 21 70 31 39 0
5 DIA JO10-1 11 7 0 4 21 81 30 51 0
6 Baronie JO10-2 10 6 2 2 20 54 29 25 0
7 Oosterhout JO10-1 11 5 0 6 15 47 50 -3 0
8 TVC Breda JO10-1 11 3 3 5 12 48 58 -10 0
9 JEKA JO10-2 11 3 2 6 11 28 56 -28 0
10 Bavel JO10-2 11 2 0 9 6 30 89 -59 0
11 JEKA JO10-3 11 1 1 9 4 19 95 -76 0
12 Terheijden JO10-1 10 0 0 10 0 22 85 -63 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO10-1 1 1 0 0 3 21 1 20 0
2 JEKA JO10-4 1 0 0 1 0 1 21 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO10-1 3 3 0 0 9 30 0 30 0
2 Oosterhout JO10-1 3 2 0 1 6 14 13 1 0
3 Virtus JO10-1 3 1 0 2 3 9 20 -11 0
4 JEKA JO10-3 3 0 0 3 0 4 24 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO10-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 SC 't Zand JO10-2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 21-08-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 B-veld 1a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 B-veld 2a Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
woensdag 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 16-08-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 23-08-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 30-08-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 06-09-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 13-09-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 20-09-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 27-09-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 04-10-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 11-10-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 18-10-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 25-10-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 01-11-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 08-11-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 15-11-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 22-11-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 29-11-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 06-12-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 13-12-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 20-12-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 27-12-17 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 03-01-18 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 10-01-18 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 17-01-18 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 24-01-18 18:15 - 19:15 B-veld Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 31-01-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 07-02-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 14-02-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 21-02-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 28-02-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 07-03-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 14-03-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 21-03-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 28-03-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 04-04-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 11-04-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 18-04-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 25-04-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 02-05-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 09-05-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 16-05-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1
wo 23-05-18 18:15 - 19:15 D Trainingsveld 1b Team training Regulier seizoen UVV'40 JO10-1

Berichten



Terug naar boven