0255 Onder 13 competitie (najaar)

Junioren - UVV'40 JO13-3

Teamleden

Spelers
Julian Bierens Keeper      
Jasper van Bijsterveld        
Corne Braspenning        
Loek Brummer        
Teun van den Dool        
Teun van Gelderen        
Mokhtar Masjedi        
Merlijn Nekeman        
Yari Oudshoorn        
Bastiaan Scheerhoorn        
Mink Smits        
Milan Strater        
Hendrik Vermeulen        
 
Overige teamleden
Baukje Corbeij Team begeleider
Karel Burger Trainer Jeugd
Jurre Liesker Trainer Jeugd

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 28-10-2017 12:45 SCO JO13-4 UVV'40 JO13-3 65552 Sportpark de Elskens 11:45
C 04-11-2017 13:15 UVV'40 JO13-3 Gilze JO13-3 66349 Sportpark Jeugdland 12:45
C 11-11-2017 13:00 UVV'40 JO13-3 Rijen JO13-5 67295 Sportpark Jeugdland 12:30
C 18-11-2017 11:00 DIA JO13-5 UVV'40 JO13-3 68239 Sportpark De Gouwen 10:15
C 25-11-2017 13:00 UVV'40 JO13-3 TSC JO13-6 65454 Sportpark Jeugdland 12:30
C 02-12-2017 11:30 Advendo JO13-3 UVV'40 JO13-3 68261 Sportpark Kadijkje 10:30
C 09-12-2017 13:00 UVV'40 JO13-3 WDS'19 JO13-2 67341 Sportpark Jeugdland 12:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 08:30 Rijen JO13-5 WDS'19 JO13-2
C 28-10-2017 09:00 DSE JO13-4 DIA JO13-3
C 28-10-2017 11:15 SAB JO13-1 DIA JO13-5
C 28-10-2017 11:30 Gilze JO13-3 Boeimeer JO13-6
C 28-10-2017 11:30 Advendo JO13-3 TSC JO13-6
C 28-10-2017 12:45 SCO JO13-4 UVV'40 JO13-3
C 04-11-2017 13:15 UVV'40 JO13-3 Gilze JO13-3
C 04-11-2017 11:00 DIA JO13-5 Rijen JO13-5
C 04-11-2017 10:30 TSC JO13-6 SCO JO13-4
C 04-11-2017 10:00 Boeimeer JO13-6 DSE JO13-4
C 04-11-2017 10:00 DIA JO13-3 SAB JO13-1
C 04-11-2017 08:30 WDS'19 JO13-2 Advendo JO13-3
C 11-11-2017 13:00 UVV'40 JO13-3 Rijen JO13-5
C 11-11-2017 12:45 SCO JO13-4 Gilze JO13-3
C 11-11-2017 11:15 SAB JO13-1 WDS'19 JO13-2
C 11-11-2017 10:00 Boeimeer JO13-6 DIA JO13-5
C 11-11-2017 10:00 DIA JO13-3 Advendo JO13-3
C 11-11-2017 09:00 DSE JO13-4 TSC JO13-6
C 18-11-2017 08:30 TSC JO13-6 Boeimeer JO13-6
C 18-11-2017 08:30 WDS'19 JO13-2 DIA JO13-3
C 18-11-2017 08:30 Rijen JO13-5 SCO JO13-4
C 18-11-2017 11:00 DIA JO13-5 UVV'40 JO13-3
C 18-11-2017 11:30 Gilze JO13-3 DSE JO13-4
C 18-11-2017 11:30 Advendo JO13-3 SAB JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 12-10-2017 19:30 UVV'40 JO13-3 SAB JO13-1 Dongen, N. (Niels) van 67513 10 - 1
C 07-10-2017 09:00 DSE JO13-4 UVV'40 JO13-3 Rooij, M. (Myrddin) de 65987 4 - 2
C 30-09-2017 12:30 UVV'40 JO13-3 DIA JO13-3 Dongen, N. (Niels) van 66314 1 - 13
C 23-09-2017 10:00 Boeimeer JO13-6 UVV'40 JO13-3 67935 4 - 9
B 21-09-2017 18:15 UVV'40 JO13-3 Baronie JO13-9 9753 0 - 17
B 16-09-2017 11:00 Boeimeer JO13-5 UVV'40 JO13-3 10176 3 - 3
B 02-09-2017 11:30 Advendo JO13-2 UVV'40 JO13-3 9104 18 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-10-2017 12:30 Advendo JO13-3 SCO JO13-4 65500 18-2
C 14-10-2017 11:30 DIA JO13-5 DSE JO13-4 66892 5-1
C 14-10-2017 10:00 Boeimeer JO13-6 DIA JO13-3 65109 0-14
C 14-10-2017 08:30 WDS'19 JO13-2 Gilze JO13-3 67815 3-1
C 14-10-2017 08:30 TSC JO13-6 Rijen JO13-5 65942 1-4
C 12-10-2017 19:30 UVV'40 JO13-3 SAB JO13-1 67513 10-1
C 07-10-2017 09:00 DSE JO13-4 UVV'40 JO13-3 65987 4-2
C 07-10-2017 11:00 DIA JO13-3 DIA JO13-5 67386 10-2
C 07-10-2017 11:15 SAB JO13-1 Boeimeer JO13-6 66490 5-3
C 07-10-2017 11:30 Gilze JO13-3 TSC JO13-6 65847 5-1
C 07-10-2017 12:45 SCO JO13-4 WDS'19 JO13-2 68453 5-2
C 07-10-2017 08:30 Rijen JO13-5 Advendo JO13-3 67365 0-16
C 30-09-2017 12:30 UVV'40 JO13-3 DIA JO13-3 66314 1-13
C 30-09-2017 12:45 SCO JO13-4 Boeimeer JO13-6 66846 3-3
C 30-09-2017 11:30 Advendo JO13-3 Gilze JO13-3 65753 7-1
C 30-09-2017 08:30 WDS'19 JO13-2 DSE JO13-4 68387 5-1
C 30-09-2017 08:30 Rijen JO13-5 SAB JO13-1 65182 3-1
C 30-09-2017 08:30 TSC JO13-6 DIA JO13-5 66138 2-5
C 23-09-2017 10:00 Boeimeer JO13-6 UVV'40 JO13-3 67935 4-9
C 23-09-2017 12:30 DIA JO13-3 TSC JO13-6 68037 6-1
C 23-09-2017 11:00 DIA JO13-5 WDS'19 JO13-2 68168 1-11
C 23-09-2017 12:00 SAB JO13-1 SCO JO13-4 64675 7-1
C 23-09-2017 11:30 Gilze JO13-3 Rijen JO13-5 67649 4-1
C 23-09-2017 09:00 DSE JO13-4 Advendo JO13-3 67473 1-10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 21-09-2017 18:15 UVV'40 JO13-3 Baronie JO13-9 9753 0-17
B 20-09-2017 18:30 Boeimeer JO13-5 Advendo JO13-2 9568 5-3
B 16-09-2017 11:00 Boeimeer JO13-5 UVV'40 JO13-3 10176 3-3
B 16-09-2017 11:30 Advendo JO13-2 Baronie JO13-9 9914 0-16
B 02-09-2017 11:30 Advendo JO13-2 UVV'40 JO13-3 9104 18-1
B 02-09-2017 08:30 Baronie JO13-9 Boeimeer JO13-5 9341 15-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO13-3 4 4 0 0 12 51 4 47 0
2 DIA JO13-3 4 4 0 0 12 43 4 39 0
3 WDS'19 JO13-2 4 3 0 1 9 21 8 13 0
4 UVV'40 JO13-3 4 2 0 2 6 22 22 0 0
5 Gilze JO13-3 4 2 0 2 6 11 12 -1 0
6 SAB JO13-1 4 2 0 2 6 14 17 -3 0
7 DIA JO13-5 4 2 0 2 6 13 24 -11 0
8 Rijen JO13-5 4 2 0 2 6 8 22 -14 0
9 SCO JO13-4 4 1 1 2 4 11 30 -19 0
10 DSE JO13-4 4 1 0 3 3 7 22 -15 0
11 Boeimeer JO13-6 4 0 1 3 1 10 31 -21 0
12 TSC JO13-6 4 0 0 4 0 5 20 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO13-9 3 3 0 0 9 48 0 48 0
2 Boeimeer JO13-5 3 1 1 1 4 8 21 -13 0
3 Advendo JO13-2G 3 1 0 2 3 21 22 -1 0
4 UVV'40 JO13-3 3 0 1 2 1 4 38 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 31-08-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 07-09-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 14-09-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 21-09-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 28-09-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 05-10-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 12-10-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 19-10-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 26-10-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 02-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 09-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 16-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 23-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 30-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 07-12-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 14-12-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 21-12-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 28-12-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 04-01-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 11-01-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 18-01-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 25-01-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 01-02-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 08-02-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 15-02-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 22-02-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 01-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 08-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 15-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 22-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 29-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 05-04-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 12-04-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 19-04-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 26-04-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 03-05-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 10-05-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 17-05-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 24-05-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3

Berichten



Terug naar boven