0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Junioren - UVV'40 JO13-3

Teamleden

Spelers
Julian Bierens Keeper      
Jasper van Bijsterveld        
Corne Braspenning        
Joris Brink        
Loek Brummer        
Teun van den Dool        
Teun van Gelderen        
Merlijn Nekeman        
Yari Oudshoorn        
Bastiaan Scheerhoorn        
Mink Smits        
Milan Strater        
Hendrik Vermeulen        
 
Overige teamleden
Baukje Corbeij Team begeleider
John Scheerhoorn Coach Jeugd
Karel Burger Trainer Jeugd
Jurre Liesker Trainer Jeugd

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 06-06-2018 18:00 TSV Gudok JO13-4 Riel JO13-2 115134 4-0
C 05-06-2018 19:00 SV Reeshof JO13-4 UVV'40 JO13-3 114810 12-0
C 02-06-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Sarto JO13-5 114745 1-7
C 31-05-2018 18:30 Rijen JO13-5 Unitas'30 JO13-8 115838 0-0
C 26-05-2018 10:15 VOAB JO13-7 Gilze JO13-3 113584 0-0
C 26-05-2018 10:30 OVC'26 JO13-3 SV Reeshof JO13-4 112447 0-7
C 26-05-2018 14:15 Bavel JO13-3 Sarto JO13-5 111888 3-1
C 26-05-2018 11:00 UVV'40 JO13-3 Unitas'30 JO13-8 112625 3-1
C 26-05-2018 11:15 Riel JO13-2 Rijen JO13-5 114992 3-2
C 26-05-2018 11:15 TSV Gudok JO13-4 DIA JO13-5 111853 3-4
C 19-05-2018 09:30 SV Reeshof JO13-4 Bavel JO13-3 112947 5-1
C 19-05-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 Riel JO13-2 113740 0-8
C 19-05-2018 08:45 Sarto JO13-5 VOAB JO13-7 115560 7-3
C 19-05-2018 10:00 DIA JO13-5 OVC'26 JO13-3 113649 4-6
C 19-05-2018 11:30 Gilze JO13-3 TSV Gudok JO13-4 112664 2-0
C 14-05-2018 19:30 Riel JO13-2 Bavel JO13-3 113527 1-2
C 12-05-2018 10:30 OVC'26 JO13-3 Unitas'30 JO13-8 113049 5-2
C 12-05-2018 11:00 TSV Gudok JO13-4 VOAB JO13-7 112736 11-2
C 12-05-2018 11:00 UVV'40 JO13-3 Riel JO13-2 115471 0-0
C 12-05-2018 11:30 Gilze JO13-3 Sarto JO13-5 113939 2-3
C 12-05-2018 13:00 Bavel JO13-3 DIA JO13-5 111861 9-0
C 12-05-2018 08:30 Rijen JO13-5 SV Reeshof JO13-4 113689 1-14
C 10-05-2018 10:00 Rijen JO13-5 VOAB JO13-7 114637 6-2
C 09-05-2018 19:00 TSV Gudok JO13-4 Bavel JO13-3 141906 0-2
C 07-05-2018 19:00 Riel JO13-2 OVC'26 JO13-3 113439 1-2
C 05-05-2018 10:30 DIA JO13-5 Sarto JO13-5 115914 4-8
C 05-05-2018 10:00 SV Reeshof JO13-4 VOAB JO13-7 114353 2-4
C 05-05-2018 10:30 OVC'26 JO13-3 Bavel JO13-3 113074 2-7
C 21-04-2018 10:15 SV Reeshof JO13-4 Gilze JO13-3 115941 8-0
C 21-04-2018 10:15 Unitas'30 JO13-8 TSV Gudok JO13-4 112273 1-8
C 21-04-2018 10:15 VOAB JO13-7 OVC'26 JO13-3 112012 0-1
C 21-04-2018 11:00 DIA JO13-5 Rijen JO13-5 113663 5-2
C 21-04-2018 11:00 Sarto JO13-5 UVV'40 JO13-3 114343 8-3
C 19-04-2018 18:30 UVV'40 JO13-3 TSV Gudok JO13-4 114086 7-0
C 16-04-2018 18:30 DIA JO13-5 Riel JO13-2 113230 2-1
C 14-04-2018 11:15 Riel JO13-2 VOAB JO13-7 113216 2-2
C 14-04-2018 11:00 TSV Gudok JO13-4 Rijen JO13-5 111928 12-3
C 14-04-2018 12:00 DIA JO13-5 SV Reeshof JO13-4 115485 0-8
C 14-04-2018 10:30 OVC'26 JO13-3 Sarto JO13-5 114722 2-4
C 14-04-2018 11:30 Gilze JO13-3 Unitas'30 JO13-8 113535 4-0
C 12-04-2018 18:30 Bavel JO13-3 UVV'40 JO13-3 113709 2-2
C 11-04-2018 18:30 Gilze JO13-3 OVC'26 JO13-3 112865 4-4
C 07-04-2018 08:30 Rijen JO13-5 Gilze JO13-3 114788 1-7
C 07-04-2018 11:30 UVV'40 JO13-3 OVC'26 JO13-3 112790 1-1
C 07-04-2018 11:00 SV Reeshof JO13-4 Riel JO13-2 112411 11-0
C 07-04-2018 10:15 VOAB JO13-7 Bavel JO13-3 115572 0-9
C 07-04-2018 08:45 Sarto JO13-5 TSV Gudok JO13-4 115208 8-2
C 07-04-2018 08:30 Unitas'30 JO13-8 DIA JO13-5 115686 0-8
C 05-04-2018 19:15 Bavel JO13-3 Gilze JO13-3 113220 4-0
C 31-03-2018 08:45 Sarto JO13-5 Rijen JO13-5 111978 4-0
C 31-03-2018 11:30 Gilze JO13-3 UVV'40 JO13-3 113418 4-2
C 31-03-2018 11:15 Unitas'30 JO13-8 SV Reeshof JO13-4 113263 0-18
C 31-03-2018 10:15 VOAB JO13-7 DIA JO13-5 114072 2-5
C 24-03-2018 10:30 OVC'26 JO13-3 Rijen JO13-5 114903 6-1
C 24-03-2018 10:30 UVV'40 JO13-3 VOAB JO13-7 114971 5-1
C 24-03-2018 12:30 Bavel JO13-3 Unitas'30 JO13-8 114927 8-0
C 24-03-2018 11:30 Gilze JO13-3 DIA JO13-5 112530 4-1
C 24-03-2018 11:15 Riel JO13-2 Sarto JO13-5 113793 1-0
C 24-03-2018 11:00 TSV Gudok JO13-4 SV Reeshof JO13-4 113379 3-8
C 17-03-2018 11:00 TSV Gudok JO13-4 Bavel JO13-3 112984 0-0
C 13-03-2018 19:30 Rijen JO13-5 UVV'40 JO13-3 114791 2-2
C 10-03-2018 10:15 VOAB JO13-7 Unitas'30 JO13-8 115766 1-0
C 10-03-2018 08:45 Sarto JO13-5 SV Reeshof JO13-4 112674 1-5
C 10-03-2018 10:30 OVC'26 JO13-3 TSV Gudok JO13-4 114038 0-4
C 10-03-2018 11:15 Riel JO13-2 Gilze JO13-3 114895 1-3
C 10-03-2018 10:45 Bavel JO13-3 Rijen JO13-5 115446 8-0
C 10-03-2018 10:00 UVV'40 JO13-3 DIA JO13-5 114482 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 09:15 WDS'19 JO13-2 TSC JO13-6 65121 1-9
C 09-12-2017 11:30 UVV'40 JO13-3 WDS'19 JO13-2 67341 0-0
C 09-12-2017 10:30 DIA JO13-5 SCO JO13-4 65979 0-0
C 09-12-2017 10:00 Boeimeer JO13-6 Advendo JO13-3 68317 0-14
C 09-12-2017 11:00 DIA JO13-3 Gilze JO13-3 64669 0-0
C 09-12-2017 09:00 DSE JO13-4 Rijen JO13-5 64984 7-1
C 09-12-2017 08:30 TSC JO13-6 SAB JO13-1 66697 0-0
C 02-12-2017 12:45 SCO JO13-4 DIA JO13-3 66068 0-11
C 02-12-2017 11:30 Gilze JO13-3 DIA JO13-5 68309 2-5
C 02-12-2017 11:30 Advendo JO13-3 UVV'40 JO13-3 68261 12-0
C 02-12-2017 11:15 SAB JO13-1 DSE JO13-4 67968 4-0
C 02-12-2017 08:30 Rijen JO13-5 Boeimeer JO13-6 65899 2-3
C 25-11-2017 10:00 SAB JO13-1 Gilze JO13-3 67825 1-6
C 25-11-2017 11:30 UVV'40 JO13-3 TSC JO13-6 65454 4-4
C 25-11-2017 10:00 DIA JO13-5 Advendo JO13-3 64428 0-14
C 25-11-2017 10:00 Boeimeer JO13-6 WDS'19 JO13-2 68452 1-15
C 25-11-2017 11:00 DIA JO13-3 Rijen JO13-5 65864 10-0
C 25-11-2017 09:00 DSE JO13-4 SCO JO13-4 65000 9-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof JO13-4 11 10 0 1 30 98 10 88 0
2 Bavel JO13-3 11 9 1 1 28 55 11 44 0
3 Sarto JO13-5 11 8 0 3 24 51 26 25 0
4 Gilze JO13-3 11 6 2 3 20 30 24 6 0
5 OVC'26 JO13-3 11 5 2 4 17 29 35 -6 0
6 UVV'40 JO13-3 11 4 4 3 16 30 33 -3 0
7 TSV Gudok JO13-4 11 5 0 6 15 47 37 10 0
8 DIA JO13-5 11 5 0 6 15 35 48 -13 0
9 Riel JO13-2 11 3 2 6 11 18 28 -10 0
10 VOAB JO13-7 11 2 2 7 8 17 48 -31 0
11 Rijen JO13-5 10 1 1 8 4 18 63 -45 0
12 Unitas'30 JO13-8 10 0 0 10 0 5 70 -65 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO13-3 10 10 0 0 30 95 6 89 0
2 Advendo JO13-3 11 10 0 1 30 127 9 118 0
3 DIA JO13-5 10 7 0 3 21 33 42 -9 0
4 Gilze JO13-3 10 6 1 3 19 36 21 15 0
5 WDS'19 JO13-2 10 6 0 4 18 51 33 18 0
6 DSE JO13-4 11 5 1 5 16 37 41 -4 0
7 TSC JO13-6 10 3 1 6 10 36 44 -8 0
8 UVV'40 JO13-3 10 3 1 6 10 35 51 -16 0
9 SAB JO13-1 10 3 0 7 9 23 64 -41 0
10 Rijen JO13-5 11 3 0 8 9 21 57 -36 0
11 SCO JO13-4 10 2 1 7 7 16 72 -56 0
12 Boeimeer JO13-6 11 1 1 9 4 17 87 -70 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO13-9 3 3 0 0 9 48 0 48 0
2 Boeimeer JO13-5 3 1 1 1 4 8 21 -13 0
3 Advendo JO13-2G 3 1 0 2 3 21 22 -1 0
4 UVV'40 JO13-3 3 0 1 2 1 4 38 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 31-08-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 07-09-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 14-09-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 21-09-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 28-09-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 05-10-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 12-10-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 19-10-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 26-10-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 02-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 09-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 16-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 23-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 30-11-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 07-12-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 14-12-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 21-12-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 28-12-17 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 04-01-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 11-01-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 18-01-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 25-01-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 01-02-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 08-02-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 15-02-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 22-02-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 01-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 08-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 15-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 22-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 29-03-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 05-04-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 12-04-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 19-04-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 26-04-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 03-05-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 10-05-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 17-05-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3
do 24-05-18 18:15 - 19:30 D trainingsveld 2 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO13-3

Berichten



Terug naar boven