0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - UVV'40 JO15-1

Teamleden

Spelers
Jens Elisen        
Juup Fassaert        
Rick Franken        
Thijmen Goossens        
Rens van Haren        
Thomas Kleijn        
Sem van der Meer Keeper      
Ruben Roovers        
Jasper Verheijen        
Milan Vogels        
Olivier van der Weert        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 11:30 Dongen JO15-2 RFC JO15-1 102566 3-2
C 30-05-2018 19:00 Chaam JO15-1 TSC JO15-2 103698 3-3
C 28-05-2018 19:30 Terheijden JO15-1 TSC JO15-2 102834 1-0
C 26-05-2018 10:30 TSC JO15-2 TSV Gudok JO15-2 105143 2-2
C 26-05-2018 11:00 SCO JO15-1 RFC JO15-1 101613 2-1
C 26-05-2018 10:45 Oosterhout JO15-1 UVV'40 JO15-1 104427 3-0
C 26-05-2018 11:35 Baronie JO15-5 Terheijden JO15-1 101821 7-2
C 26-05-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Chaam JO15-1 101936 4-3
C 26-05-2018 10:30 Olympia'60 JO15-1 Dongen JO15-2 104795 3-2
C 23-05-2018 19:00 TSC JO15-2 UVV'40 JO15-1 103654 5-1
C 22-05-2018 19:00 UVV'40 JO15-1 RFC JO15-1 101546 4-1
C 19-05-2018 11:30 UVV'40 JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 104915 2-5
C 19-05-2018 13:00 Terheijden JO15-1 Olympia'60 JO15-1 101979 3-4
C 19-05-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 Oosterhout JO15-1 103880 7-1
C 19-05-2018 13:00 Chaam JO15-1 SCO JO15-1 105329 4-4
C 16-05-2018 19:45 Olympia'60 JO15-1 Baronie JO15-5 104281 1-6
C 15-05-2018 19:00 TSC JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 103244 2-2
C 15-05-2018 19:30 UVV'40 JO15-1 Terheijden JO15-1 104742 8-0
C 15-05-2018 19:00 Olympia'60 JO15-1 Oosterhout JO15-1 101823 7-8
C 12-05-2018 11:00 SCO JO15-1 UVV'40 JO15-1 105125 10-4
C 12-05-2018 12:30 Terheijden JO15-1 Chaam JO15-1 101908 1-5
C 12-05-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Dongen JO15-2 102626 4-4
C 12-05-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 RFC JO15-1 101806 5-0
C 12-05-2018 11:00 Oosterhout JO15-1 TSC JO15-2 102106 1-3
C 09-05-2018 19:00 Chaam JO15-1 TSV Gudok JO15-2 103195 0-4
C 09-05-2018 19:00 Baronie JO15-5 TSC JO15-2 101963 2-2
C 07-05-2018 19:00 RFC JO15-1 Terheijden JO15-1 103212 5-1
C 05-05-2018 10:45 Oosterhout JO15-1 Baronie JO15-5 104222 5-1
C 05-05-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 Olympia'60 JO15-1 104268 5-2
C 05-05-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 SCO JO15-1 103313 3-1
C 28-04-2018 10:00 Baronie JO15-5 SC Hoge Vucht JO15-1 103334 6-8
C 21-04-2018 11:30 Dongen JO15-2 Oosterhout JO15-1 105210 4-2
C 21-04-2018 10:15 RFC JO15-1 Olympia'60 JO15-1 103715 4-4
C 21-04-2018 10:00 Baronie JO15-5 SCO JO15-1 102941 1-7
C 19-04-2018 18:30 Dongen JO15-2 Chaam JO15-1 102293 3-3
C 14-04-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 Dongen JO15-2 104604 3-3
C 14-04-2018 15:00 UVV'40 JO15-1 Chaam JO15-1 101585 1-5
C 14-04-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 RFC JO15-1 101835 4-3
C 14-04-2018 11:00 SCO JO15-1 Olympia'60 JO15-1 104406 9-3
C 14-04-2018 10:45 Oosterhout JO15-1 Terheijden JO15-1 102462 8-3
C 11-04-2018 18:30 Oosterhout JO15-1 SCO JO15-1 104969 3-2
C 11-04-2018 18:30 UVV'40 JO15-1 Baronie JO15-5 101639 1-6
C 11-04-2018 18:30 Chaam JO15-1 Olympia'60 JO15-1 105350 6-2
C 07-04-2018 10:30 TSC JO15-2 SCO JO15-1 104875 2-0
C 07-04-2018 11:30 Terheijden JO15-1 TSV Gudok JO15-2 103048 0-3
C 07-04-2018 11:30 Dongen JO15-2 UVV'40 JO15-1 103605 1-1
C 07-04-2018 10:15 RFC JO15-1 Oosterhout JO15-1 103223 2-5
C 07-04-2018 13:00 Chaam JO15-1 Baronie JO15-5 104816 3-1
C 07-04-2018 10:30 Olympia'60 JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 105069 1-4
C 31-03-2018 10:30 RFC JO15-1 TSC JO15-2 101927 1-2
C 31-03-2018 11:00 SCO JO15-1 TSV Gudok JO15-2 103983 2-0
C 31-03-2018 11:30 Terheijden JO15-1 Dongen JO15-2 103967 0-4
C 24-03-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 UVV'40 JO15-1 105248 4-1
C 24-03-2018 08:30 Baronie JO15-5 RFC JO15-1 101884 2-2
C 24-03-2018 10:30 Olympia'60 JO15-1 TSC JO15-2 104252 2-4
C 24-03-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Terheijden JO15-1 103029 3-0
C 24-03-2018 11:00 SCO JO15-1 Dongen JO15-2 101705 4-2
C 24-03-2018 11:15 Oosterhout JO15-1 Chaam JO15-1 103686 0-4
C 17-03-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 104225 4-1
C 10-03-2018 10:15 RFC JO15-1 Chaam JO15-1 104957 2-0
C 10-03-2018 10:30 TSC JO15-2 Dongen JO15-2 103731 0-1
C 10-03-2018 10:30 Olympia'60 JO15-1 UVV'40 JO15-1 102288 0-7
C 10-03-2018 11:00 SCO JO15-1 Terheijden JO15-1 105077 8-1
C 10-03-2018 12:00 Baronie JO15-5 TSV Gudok JO15-2 101737 3-1
C 10-03-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Oosterhout JO15-1 103597 5-3
C 17-02-2018 12:00 Dongen JO15-2 Baronie JO15-5 104763 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-12-2017 11:45 UVV'40 JO15-1 Oosterhout JO15-1 100800 2-5
B 21-10-2017 11:00 SCO JO15-1 UVV'40 JO15-1 98488 2-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 10:30 Waspik JO15-1 TSC JO15-2 92975 0-0
C 16-12-2017 13:00 Gloria UC JO15-1 Madese Boys JO15-2 60249 7-0
C 09-12-2017 14:30 Madese Boys JO15-2 Waspik JO15-1 92977 0-0
C 09-12-2017 10:15 Dongen JO15-2 Gloria UC JO15-1 61258 1-1
C 09-12-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 TSC JO15-2 62280 4-0
C 09-12-2017 11:30 Terheijden JO15-1 Chaam JO15-1 59695 6-5
C 09-12-2017 11:45 SV Reeshof JO15-2 RFC JO15-1 59534 1-1
C 09-12-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 UVV'40 JO15-1 61513 5-3
C 02-12-2017 10:15 RFC JO15-1 Terheijden JO15-1 62382 6-0
C 02-12-2017 10:30 TSC JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 60126 4-1
C 02-12-2017 13:00 Waspik JO15-1 SV Reeshof JO15-2 92976 4-6
C 02-12-2017 13:00 Chaam JO15-1 Dongen JO15-2 60920 5-1
C 02-12-2017 14:30 UVV'40 JO15-1 Boeimeer JO15-2 61228 4-1
C 25-11-2017 10:15 Dongen JO15-2 Madese Boys JO15-2 62259 2-1
C 25-11-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 RFC JO15-1 60288 1-2
C 25-11-2017 11:00 Terheijden JO15-1 Gloria UC JO15-1 63524 0-3
C 25-11-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Chaam JO15-1 63471 7-3
C 25-11-2017 13:45 SV Reeshof JO15-2 UVV'40 JO15-1 60503 0-0
C 18-11-2017 10:15 RFC JO15-1 UVV'40 JO15-1 59701 2-0
C 18-11-2017 10:30 TSC JO15-2 SV Reeshof JO15-2 61155 3-2
C 18-11-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Dongen JO15-2 60329 7-3
C 18-11-2017 13:00 Chaam JO15-1 Waspik JO15-1 92974 8-0
C 18-11-2017 15:00 Gloria UC JO15-1 Boeimeer JO15-2 61782 5-0
C 18-11-2017 15:00 Madese Boys JO15-2 Terheijden JO15-1 62583 1-1
C 11-11-2017 10:15 Dongen JO15-2 RFC JO15-1 60358 2-1
C 11-11-2017 11:30 Terheijden JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 59627 4-6
C 11-11-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 Chaam JO15-1 61952 1-1
C 11-11-2017 12:45 Waspik JO15-1 Gloria UC JO15-1 92973 0-4
C 11-11-2017 14:30 UVV'40 JO15-1 TSC JO15-2 60645 8-2
C 11-11-2017 12:00 SV Reeshof JO15-2 Madese Boys JO15-2 62426 3-3
C 04-11-2017 15:00 Gloria UC JO15-1 Chaam JO15-1 61732 4-2
C 04-11-2017 13:00 Madese Boys JO15-2 UVV'40 JO15-1 61191 2-8
C 04-11-2017 13:00 Boeimeer JO15-2 Waspik JO15-1 92972 4-1
C 04-11-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 RFC JO15-1 60943 5-1
C 04-11-2017 14:00 Terheijden JO15-1 SV Reeshof JO15-2 61137 6-2
C 04-11-2017 10:00 Dongen JO15-2 TSC JO15-2 62642 0-1
C 28-10-2017 10:15 RFC JO15-1 Gloria UC JO15-1 63307 0-1
C 28-10-2017 10:30 TSC JO15-2 Terheijden JO15-1 62181 3-1
C 28-10-2017 13:00 Waspik JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 92971 0-9
C 28-10-2017 15:00 UVV'40 JO15-1 Dongen JO15-2 62549 1-3
C 28-10-2017 13:00 Chaam JO15-1 Madese Boys JO15-2 61026 3-2
C 28-10-2017 14:00 SV Reeshof JO15-2 Boeimeer JO15-2 60786 2-2
C 14-10-2017 14:30 Dongen JO15-2 Waspik JO15-1 92970 8-0
C 14-10-2017 14:00 Terheijden JO15-1 Boeimeer JO15-2 60665 2-0
C 14-10-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 SV Reeshof JO15-2 62336 7-3
C 14-10-2017 13:00 Chaam JO15-1 UVV'40 JO15-1 59747 7-3
C 14-10-2017 11:00 Madese Boys JO15-2 RFC JO15-1 61596 0-5
C 14-10-2017 15:00 Gloria UC JO15-1 TSC JO15-2 60536 6-0
C 07-10-2017 10:30 TSC JO15-2 Madese Boys JO15-2 61323 2-1
C 07-10-2017 10:15 RFC JO15-1 Chaam JO15-1 60349 5-4
C 07-10-2017 10:00 SSC'55 JO15-1 Terheijden JO15-1 62882 0-0
C 07-10-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 59888 0-5
C 07-10-2017 14:30 UVV'40 JO15-1 Gloria UC JO15-1 61737 1-3
C 07-10-2017 15:00 SV Reeshof JO15-2 Dongen JO15-2 60211 1-1
C 07-10-2017 13:00 Waspik JO15-1 Terheijden JO15-1 92969 1-3
C 30-09-2017 10:15 RFC JO15-1 SSC'55 JO15-1 62040 0-0
C 30-09-2017 13:00 Dongen JO15-2 Boeimeer JO15-2 60099 2-5
C 30-09-2017 13:00 Chaam JO15-1 TSC JO15-2 62557 2-0
C 30-09-2017 15:00 UVV'40 JO15-1 Terheijden JO15-1 61235 4-2
C 30-09-2017 15:00 Gloria UC JO15-1 SV Reeshof JO15-2 60680 3-1
C 30-09-2017 15:00 Madese Boys JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 59915 0-8
C 30-09-2017 10:15 RFC JO15-1 Waspik JO15-1 92968 3-0
C 23-09-2017 10:30 TSC JO15-2 RFC JO15-1 63125 2-3
C 23-09-2017 11:30 Terheijden JO15-1 Dongen JO15-2 61001 1-3
C 23-09-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 Madese Boys JO15-2 62345 5-0
C 23-09-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Gloria UC JO15-1 61535 2-5
C 23-09-2017 11:45 SV Reeshof JO15-2 Chaam JO15-1 63430 4-5
r 23-09-2017 13:00 Waspik JO15-1 UVV'40 JO15-1 92967 0-0
C 23-09-2017 10:00 SSC'55 JO15-1 UVV'40 JO15-1 61147 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Hoge Vucht JO15-1 11 8 2 1 26 43 29 14 0
2 TSV Gudok JO15-2 11 7 2 2 23 38 15 23 0
3 SCO JO15-1 11 7 1 3 22 49 24 25 0
4 TSC JO15-2 11 5 4 2 19 25 16 9 0
5 Dongen JO15-2 11 5 4 2 19 31 23 8 0
6 Chaam JO15-1 11 5 3 3 18 36 25 11 0
7 Oosterhout JO15-1 11 6 0 5 18 39 38 1 0
8 Baronie JO15-5 11 4 2 5 14 36 36 0 0
9 UVV'40 JO15-1 11 3 1 7 10 30 40 -10 0
10 RFC JO15-1 11 2 2 7 8 23 32 -9 0
11 Olympia'60 JO15-1 11 2 1 8 7 29 58 -29 0
12 Terheijden JO15-1 11 1 0 10 3 12 55 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oosterhout JO15-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 UVV'40 JO15-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO15-1 11 10 1 0 31 42 7 35 0
2 SC Hoge Vucht JO15-1 11 9 0 2 27 62 26 36 0
3 RFC JO15-1 11 7 1 3 22 29 16 13 0
4 Chaam JO15-1 11 6 1 4 19 45 33 12 0
5 Dongen JO15-2 11 5 2 4 17 26 24 2 0
6 TSC JO15-2 10 5 0 5 15 17 28 -11 0
7 Boeimeer JO15-2 11 4 2 5 14 23 24 -1 0
8 Terheijden JO15-1 11 4 1 6 13 26 34 -8 0
9 UVV'40 JO15-1 9 4 0 5 12 32 27 5 0
10 SV Reeshof JO15-2 10 1 4 5 7 25 35 -10 0
11 Madese Boys JO15-2 10 0 2 8 2 10 44 -34 0
12 Waspik JO15-1 8 0 0 8 0 6 45 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-08-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 28-08-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 04-09-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 11-09-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 18-09-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 25-09-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 02-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 09-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 16-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 23-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 30-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 06-11-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 13-11-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 20-11-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 27-11-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 04-12-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 11-12-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 18-12-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 25-12-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 01-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 08-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 15-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 22-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 29-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 05-02-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 12-02-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 19-02-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 26-02-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 05-03-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 12-03-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 19-03-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 26-03-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 02-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 09-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 16-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 23-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 30-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 07-05-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 14-05-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
ma 21-05-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
woensdag 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-08-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 23-08-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 30-08-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 06-09-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 13-09-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 20-09-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 27-09-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 04-10-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 11-10-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 18-10-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 25-10-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 01-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 08-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 15-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 22-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 29-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 06-12-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 13-12-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 20-12-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 27-12-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 03-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 10-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 17-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 24-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 31-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 07-02-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 14-02-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 21-02-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 28-02-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 07-03-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 14-03-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 21-03-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 28-03-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 04-04-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 11-04-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 18-04-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 25-04-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 02-05-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 09-05-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 16-05-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door
wo 23-05-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Teamtraining Regulier seizoen gaat_door

Berichten



Terug naar boven