0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - UVV'40 JO15-1

Teamleden

Spelers
Jens Elisen        
Juup Fassaert        
Rick Franken        
Thijmen Goossens        
Rens van Haren        
Thomas Kleijn        
Sem van der Meer Keeper      
Ruben Roovers        
Jasper Verheijen        
Milan Vogels        
Olivier van der Weert        
 
Overige teamleden
Jack Mertens Trainer / Coach Jeugd

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 11:30 Dongen JO15-2 RFC JO15-1 102566 3-2
C 30-05-2018 19:00 Chaam JO15-1 TSC JO15-2 103698 3-3
C 28-05-2018 19:30 Terheijden JO15-1 TSC JO15-2 102834 1-0
C 26-05-2018 10:30 TSC JO15-2 TSV Gudok JO15-2 105143 2-2
C 26-05-2018 11:00 SCO JO15-1 RFC JO15-1 101613 2-1
C 26-05-2018 10:45 Oosterhout JO15-1 UVV'40 JO15-1 104427 3-0
C 26-05-2018 11:35 Baronie JO15-5 Terheijden JO15-1 101821 7-2
C 26-05-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Chaam JO15-1 101936 4-3
C 26-05-2018 10:30 Olympia'60 JO15-1 Dongen JO15-2 104795 3-2
C 23-05-2018 19:00 TSC JO15-2 UVV'40 JO15-1 103654 5-1
C 22-05-2018 19:00 UVV'40 JO15-1 RFC JO15-1 101546 4-1
C 19-05-2018 11:30 UVV'40 JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 104915 2-5
C 19-05-2018 13:00 Terheijden JO15-1 Olympia'60 JO15-1 101979 3-4
C 19-05-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 Oosterhout JO15-1 103880 7-1
C 19-05-2018 13:00 Chaam JO15-1 SCO JO15-1 105329 4-4
C 16-05-2018 19:45 Olympia'60 JO15-1 Baronie JO15-5 104281 1-6
C 15-05-2018 19:00 TSC JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 103244 2-2
C 15-05-2018 19:30 UVV'40 JO15-1 Terheijden JO15-1 104742 8-0
C 15-05-2018 19:00 Olympia'60 JO15-1 Oosterhout JO15-1 101823 7-8
C 12-05-2018 11:00 SCO JO15-1 UVV'40 JO15-1 105125 10-4
C 12-05-2018 12:30 Terheijden JO15-1 Chaam JO15-1 101908 1-5
C 12-05-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Dongen JO15-2 102626 4-4
C 12-05-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 RFC JO15-1 101806 5-0
C 12-05-2018 11:00 Oosterhout JO15-1 TSC JO15-2 102106 1-3
C 09-05-2018 19:00 Chaam JO15-1 TSV Gudok JO15-2 103195 0-4
C 09-05-2018 19:00 Baronie JO15-5 TSC JO15-2 101963 2-2
C 07-05-2018 19:00 RFC JO15-1 Terheijden JO15-1 103212 5-1
C 05-05-2018 10:45 Oosterhout JO15-1 Baronie JO15-5 104222 5-1
C 05-05-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 Olympia'60 JO15-1 104268 5-2
C 05-05-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 SCO JO15-1 103313 3-1
C 28-04-2018 10:00 Baronie JO15-5 SC Hoge Vucht JO15-1 103334 6-8
C 21-04-2018 11:30 Dongen JO15-2 Oosterhout JO15-1 105210 4-2
C 21-04-2018 10:15 RFC JO15-1 Olympia'60 JO15-1 103715 4-4
C 21-04-2018 10:00 Baronie JO15-5 SCO JO15-1 102941 1-7
C 19-04-2018 18:30 Dongen JO15-2 Chaam JO15-1 102293 3-3
C 14-04-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 Dongen JO15-2 104604 3-3
C 14-04-2018 15:00 UVV'40 JO15-1 Chaam JO15-1 101585 1-5
C 14-04-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 RFC JO15-1 101835 4-3
C 14-04-2018 11:00 SCO JO15-1 Olympia'60 JO15-1 104406 9-3
C 14-04-2018 10:45 Oosterhout JO15-1 Terheijden JO15-1 102462 8-3
C 11-04-2018 18:30 Oosterhout JO15-1 SCO JO15-1 104969 3-2
C 11-04-2018 18:30 UVV'40 JO15-1 Baronie JO15-5 101639 1-6
C 11-04-2018 18:30 Chaam JO15-1 Olympia'60 JO15-1 105350 6-2
C 07-04-2018 10:30 TSC JO15-2 SCO JO15-1 104875 2-0
C 07-04-2018 11:30 Terheijden JO15-1 TSV Gudok JO15-2 103048 0-3
C 07-04-2018 11:30 Dongen JO15-2 UVV'40 JO15-1 103605 1-1
C 07-04-2018 10:15 RFC JO15-1 Oosterhout JO15-1 103223 2-5
C 07-04-2018 13:00 Chaam JO15-1 Baronie JO15-5 104816 3-1
C 07-04-2018 10:30 Olympia'60 JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 105069 1-4
C 31-03-2018 10:30 RFC JO15-1 TSC JO15-2 101927 1-2
C 31-03-2018 11:00 SCO JO15-1 TSV Gudok JO15-2 103983 2-0
C 31-03-2018 11:30 Terheijden JO15-1 Dongen JO15-2 103967 0-4
C 24-03-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 UVV'40 JO15-1 105248 4-1
C 24-03-2018 08:30 Baronie JO15-5 RFC JO15-1 101884 2-2
C 24-03-2018 10:30 Olympia'60 JO15-1 TSC JO15-2 104252 2-4
C 24-03-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Terheijden JO15-1 103029 3-0
C 24-03-2018 11:00 SCO JO15-1 Dongen JO15-2 101705 4-2
C 24-03-2018 11:15 Oosterhout JO15-1 Chaam JO15-1 103686 0-4
C 17-03-2018 14:00 TSV Gudok JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 104225 4-1
C 10-03-2018 10:15 RFC JO15-1 Chaam JO15-1 104957 2-0
C 10-03-2018 10:30 TSC JO15-2 Dongen JO15-2 103731 0-1
C 10-03-2018 10:30 Olympia'60 JO15-1 UVV'40 JO15-1 102288 0-7
C 10-03-2018 11:00 SCO JO15-1 Terheijden JO15-1 105077 8-1
C 10-03-2018 12:00 Baronie JO15-5 TSV Gudok JO15-2 101737 3-1
C 10-03-2018 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Oosterhout JO15-1 103597 5-3
C 17-02-2018 12:00 Dongen JO15-2 Baronie JO15-5 104763 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-12-2017 11:45 UVV'40 JO15-1 Oosterhout JO15-1 100800 2-5
B 21-10-2017 11:00 SCO JO15-1 UVV'40 JO15-1 98488 2-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 10:30 Waspik JO15-1 TSC JO15-2 92975 0-0
C 16-12-2017 13:00 Gloria UC JO15-1 Madese Boys JO15-2 60249 7-0
C 09-12-2017 14:30 Madese Boys JO15-2 Waspik JO15-1 92977 0-0
C 09-12-2017 10:15 Dongen JO15-2 Gloria UC JO15-1 61258 1-1
C 09-12-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 TSC JO15-2 62280 4-0
C 09-12-2017 11:30 Terheijden JO15-1 Chaam JO15-1 59695 6-5
C 09-12-2017 11:45 SV Reeshof JO15-2 RFC JO15-1 59534 1-1
C 09-12-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 UVV'40 JO15-1 61513 5-3
C 02-12-2017 10:15 RFC JO15-1 Terheijden JO15-1 62382 6-0
C 02-12-2017 10:30 TSC JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 60126 4-1
C 02-12-2017 13:00 Waspik JO15-1 SV Reeshof JO15-2 92976 4-6
C 02-12-2017 13:00 Chaam JO15-1 Dongen JO15-2 60920 5-1
C 02-12-2017 14:30 UVV'40 JO15-1 Boeimeer JO15-2 61228 4-1
C 25-11-2017 10:15 Dongen JO15-2 Madese Boys JO15-2 62259 2-1
C 25-11-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 RFC JO15-1 60288 1-2
C 25-11-2017 11:00 Terheijden JO15-1 Gloria UC JO15-1 63524 0-3
C 25-11-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Chaam JO15-1 63471 7-3
C 25-11-2017 13:45 SV Reeshof JO15-2 UVV'40 JO15-1 60503 0-0
C 18-11-2017 10:15 RFC JO15-1 UVV'40 JO15-1 59701 2-0
C 18-11-2017 10:30 TSC JO15-2 SV Reeshof JO15-2 61155 3-2
C 18-11-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Dongen JO15-2 60329 7-3
C 18-11-2017 13:00 Chaam JO15-1 Waspik JO15-1 92974 8-0
C 18-11-2017 15:00 Gloria UC JO15-1 Boeimeer JO15-2 61782 5-0
C 18-11-2017 15:00 Madese Boys JO15-2 Terheijden JO15-1 62583 1-1
C 11-11-2017 10:15 Dongen JO15-2 RFC JO15-1 60358 2-1
C 11-11-2017 11:30 Terheijden JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 59627 4-6
C 11-11-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 Chaam JO15-1 61952 1-1
C 11-11-2017 12:45 Waspik JO15-1 Gloria UC JO15-1 92973 0-4
C 11-11-2017 14:30 UVV'40 JO15-1 TSC JO15-2 60645 8-2
C 11-11-2017 12:00 SV Reeshof JO15-2 Madese Boys JO15-2 62426 3-3
C 04-11-2017 15:00 Gloria UC JO15-1 Chaam JO15-1 61732 4-2
C 04-11-2017 13:00 Madese Boys JO15-2 UVV'40 JO15-1 61191 2-8
C 04-11-2017 13:00 Boeimeer JO15-2 Waspik JO15-1 92972 4-1
C 04-11-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 RFC JO15-1 60943 5-1
C 04-11-2017 14:00 Terheijden JO15-1 SV Reeshof JO15-2 61137 6-2
C 04-11-2017 10:00 Dongen JO15-2 TSC JO15-2 62642 0-1
C 28-10-2017 10:15 RFC JO15-1 Gloria UC JO15-1 63307 0-1
C 28-10-2017 10:30 TSC JO15-2 Terheijden JO15-1 62181 3-1
C 28-10-2017 13:00 Waspik JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 92971 0-9
C 28-10-2017 15:00 UVV'40 JO15-1 Dongen JO15-2 62549 1-3
C 28-10-2017 13:00 Chaam JO15-1 Madese Boys JO15-2 61026 3-2
C 28-10-2017 14:00 SV Reeshof JO15-2 Boeimeer JO15-2 60786 2-2
C 14-10-2017 14:30 Dongen JO15-2 Waspik JO15-1 92970 8-0
C 14-10-2017 14:00 Terheijden JO15-1 Boeimeer JO15-2 60665 2-0
C 14-10-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 SV Reeshof JO15-2 62336 7-3
C 14-10-2017 13:00 Chaam JO15-1 UVV'40 JO15-1 59747 7-3
C 14-10-2017 11:00 Madese Boys JO15-2 RFC JO15-1 61596 0-5
C 14-10-2017 15:00 Gloria UC JO15-1 TSC JO15-2 60536 6-0
C 07-10-2017 10:30 TSC JO15-2 Madese Boys JO15-2 61323 2-1
C 07-10-2017 10:15 RFC JO15-1 Chaam JO15-1 60349 5-4
C 07-10-2017 10:00 SSC'55 JO15-1 Terheijden JO15-1 62882 0-0
C 07-10-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 59888 0-5
C 07-10-2017 14:30 UVV'40 JO15-1 Gloria UC JO15-1 61737 1-3
C 07-10-2017 15:00 SV Reeshof JO15-2 Dongen JO15-2 60211 1-1
C 07-10-2017 13:00 Waspik JO15-1 Terheijden JO15-1 92969 1-3
C 30-09-2017 10:15 RFC JO15-1 SSC'55 JO15-1 62040 0-0
C 30-09-2017 13:00 Dongen JO15-2 Boeimeer JO15-2 60099 2-5
C 30-09-2017 13:00 Chaam JO15-1 TSC JO15-2 62557 2-0
C 30-09-2017 15:00 UVV'40 JO15-1 Terheijden JO15-1 61235 4-2
C 30-09-2017 15:00 Gloria UC JO15-1 SV Reeshof JO15-2 60680 3-1
C 30-09-2017 15:00 Madese Boys JO15-2 SC Hoge Vucht JO15-1 59915 0-8
C 30-09-2017 10:15 RFC JO15-1 Waspik JO15-1 92968 3-0
C 23-09-2017 10:30 TSC JO15-2 RFC JO15-1 63125 2-3
C 23-09-2017 11:30 Terheijden JO15-1 Dongen JO15-2 61001 1-3
C 23-09-2017 11:30 Boeimeer JO15-2 Madese Boys JO15-2 62345 5-0
C 23-09-2017 12:00 SC Hoge Vucht JO15-1 Gloria UC JO15-1 61535 2-5
C 23-09-2017 11:45 SV Reeshof JO15-2 Chaam JO15-1 63430 4-5
r 23-09-2017 13:00 Waspik JO15-1 UVV'40 JO15-1 92967 0-0
C 23-09-2017 10:00 SSC'55 JO15-1 UVV'40 JO15-1 61147 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Hoge Vucht JO15-1 11 8 2 1 26 43 29 14 0
2 TSV Gudok JO15-2 11 7 2 2 23 38 15 23 0
3 SCO JO15-1 11 7 1 3 22 49 24 25 0
4 TSC JO15-2 11 5 4 2 19 25 16 9 0
5 Dongen JO15-2 11 5 4 2 19 31 23 8 0
6 Chaam JO15-1 11 5 3 3 18 36 25 11 0
7 Oosterhout JO15-1 11 6 0 5 18 39 38 1 0
8 Baronie JO15-5 11 4 2 5 14 36 36 0 0
9 UVV'40 JO15-1 11 3 1 7 10 30 40 -10 0
10 RFC JO15-1 11 2 2 7 8 23 32 -9 0
11 Olympia'60 JO15-1 11 2 1 8 7 29 58 -29 0
12 Terheijden JO15-1 11 1 0 10 3 12 55 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oosterhout JO15-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 UVV'40 JO15-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO15-1 11 10 1 0 31 42 7 35 0
2 SC Hoge Vucht JO15-1 11 9 0 2 27 62 26 36 0
3 RFC JO15-1 11 7 1 3 22 29 16 13 0
4 Chaam JO15-1 11 6 1 4 19 45 33 12 0
5 Dongen JO15-2 11 5 2 4 17 26 24 2 0
6 TSC JO15-2 10 5 0 5 15 17 28 -11 0
7 Boeimeer JO15-2 11 4 2 5 14 23 24 -1 0
8 Terheijden JO15-1 11 4 1 6 13 26 34 -8 0
9 UVV'40 JO15-1 9 4 0 5 12 32 27 5 0
10 SV Reeshof JO15-2 10 1 4 5 7 25 35 -10 0
11 Madese Boys JO15-2 10 0 2 8 2 10 44 -34 0
12 Waspik JO15-1 8 0 0 8 0 6 45 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 21-08-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 28-08-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 04-09-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 11-09-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 18-09-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 25-09-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 02-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 09-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 16-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 23-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 30-10-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 06-11-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 13-11-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 20-11-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 27-11-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 04-12-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 11-12-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 18-12-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 25-12-17 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 01-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 08-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 15-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 22-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 29-01-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 05-02-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 12-02-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 19-02-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 26-02-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 05-03-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 12-03-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 19-03-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 26-03-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 02-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 09-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 16-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 23-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 30-04-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 07-05-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 14-05-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
ma 21-05-18 19:30 - 20:45 D trainingsveld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
woensdag 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 16-08-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 23-08-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 30-08-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 06-09-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 13-09-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 20-09-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 27-09-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 04-10-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 11-10-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 18-10-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 25-10-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 01-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 08-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 15-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 22-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 29-11-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 06-12-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 13-12-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 20-12-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 27-12-17 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 03-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 10-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 17-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 24-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 31-01-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 07-02-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 14-02-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 21-02-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 28-02-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 07-03-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 14-03-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 21-03-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 28-03-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 04-04-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 11-04-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 18-04-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 25-04-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 02-05-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 09-05-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 16-05-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1
wo 23-05-18 19:15 - 20:30 B-veld 1 Team training Regulier seizoen UVV'40 JO15-1

Berichten



Terug naar boven