UVV'40 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gilze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Irene'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oosterhout 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OVC'26 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RWB 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UVV'40 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Waspik 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ZIGO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB 1 3 3 0 0 9 21 7 14 0
2 UVV'40 1 3 1 1 1 4 8 12 -4 0
3 SC Hoge Vucht 1 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 PCP 1 3 0 1 2 1 4 12 -8 0

UVV'40 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dongen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gesta 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gloria UC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 JEKA 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Neerlandia'31 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rijen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SAB 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sarto 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UVV'40 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer 3 2 2 0 0 6 10 0 10 0
2 BSC 3 3 2 0 1 6 10 12 -2 0
3 Halsteren 3 2 1 0 1 3 7 10 -3 0
4 UVV'40 2 3 0 0 3 0 7 12 -5 0

UVV'40 2-ZA

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groote Lindt 3 1 1 0 0 3 7 4 3 0
2 Dubbeldam 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
3 NOAD'67 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
4 Internos 3 1 0 1 0 1 3 3 0 0
5 Rijsoord 3 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 UVV'40 2 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 Wieldrecht 3 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 VVC'68 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 WHS 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ASWH 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 Oranje Wit 4 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
12 SC Gastel 2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0



UVV'40 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Neerlandia'31 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 PCP 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Raamsdonk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Right'Oh 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rijen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UVV'40 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Waspik 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

UVV'40 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dubbeldam 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IFC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 JEKA 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 PCP 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKsv RCD 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rood-Wit W 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sprundel 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UVV'40 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VVR 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA 9 3 3 0 0 9 14 4 10 0
2 DEVO 2 3 1 1 1 4 6 7 -1 0
3 Baronie 3 3 1 0 2 3 9 12 -3 0
4 UVV'40 4 3 0 1 2 1 3 9 -6 0

UVV'40 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DIA 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Gastel 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Internos 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 JEKA 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RCD 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SAB 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'30 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UVV'40 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 4 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 UVV'40 5 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Chaam 2 3 1 1 1 4 11 9 2 0
4 JEKA 15 3 0 0 3 0 3 11 -8 0

UVV'40 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterhout 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OVV'67 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Raamsdonk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Terheijden 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UVV'40 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

UVV'40 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achtmaal 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSE 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Internos 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moerse Boys 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schijf 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TVC Breda 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UVV'40 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VVR 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wernhout 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zundert 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

UVV'40 35+1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo 35+1 3 2 0 1 6 7 5 2 0
2 Baronie 35+1 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 The Gunners 35+2 3 2 0 1 6 4 4 0 0
4 UVV'40 35+1 3 0 0 3 0 3 6 -3 0

UVV'40 JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO19-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
2 Neerlandia'31 JO19-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
3 DIA JO19-3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
4 Baronie JO19-5 1 0 1 0 1 3 3 0 0
5 UVV'40 JO19-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 JEKA JO19-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Madese Boys JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Beek Vooruit JO19-4 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
9 Bavel JO19-3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
10 Boeimeer JO19-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO19-4 2 1 0 1 3 7 5 2 0
2 UVV'40 JO19-1 2 1 0 1 3 9 8 1 0
3 Baronie JO19-6 2 1 0 1 3 4 7 -3 0

UVV'40 JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO17-4 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 ST DHV/TPO/VOV JO17-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
3 DIA JO17-2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
4 Chaam JO17-1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
5 Unitas'30 JO17-3 1 0 1 0 1 1 1 0 0
6 Baronie JO17-5 1 0 1 0 1 0 0 0 0
7 Bavel JO17-2 1 0 1 0 1 0 0 0 0
8 Beek Vooruit JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UVV'40 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wernhout JO17-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
11 DSE JO17-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
12 JEKA JO17-4 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO17-1 3 3 0 0 9 16 3 13 0
2 Moerse Boys JO17-1 3 2 0 1 6 16 9 7 0
3 Baronie JO17-5 3 1 0 2 3 8 6 2 0
4 JEKA JO17-4 3 0 0 3 0 4 26 -22 0

UVV'40 JO16-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO16-1 1 1 0 0 3 11 0 11 0
2 Boeimeer JO16-2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 Blauw Wit'81 JO16-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 DIA JO16-2 1 0 1 0 1 3 3 0 0
5 Uno Animo JO16-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 Kogelvangers JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Molenschot JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OVV'67 JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SEOLTO JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC JO16-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
11 Oranje Wit JO16-3 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
12 UVV'40 JO16-1 1 0 0 1 0 0 11 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO16-2 2 2 0 0 6 15 4 11 0
2 UVV'40 JO16-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
3 DVO'60 JO16-1 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

UVV'40 JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO15-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
2 Irene'58 JO15-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 UVV'40 JO15-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
4 TVC Breda JO15-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
5 JEKA JO15-3 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 SCO JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Chaam JO15-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 TSC JO15-2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
9 Gloria UC JO15-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
10 Boeimeer JO15-2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
11 Madese Boys JO15-2 1 0 0 1 0 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO15-5 3 3 0 0 9 34 3 31 0
2 UVV'40 JO15-1 3 2 0 1 6 20 9 11 0
3 JEKA JO15-5 3 1 0 2 3 11 14 -3 0
4 Bavel JO15-2 3 0 0 3 0 2 41 -39 0

UVV'40 JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-4 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 DIA JO15-3 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 Advendo JO15-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
4 Sprundel JO15-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
5 Boeimeer JO15-3 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 UVV'40 JO15-2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
7 VVR JO15-2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
8 Moerse Boys JO15-2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
9 DSE JO15-2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
10 WDS'19 JO15-2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
11 Unitas'30 JO15-6 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
12 JEKA JO15-11 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-4 3 3 0 0 9 31 1 30 0
2 UVV'40 JO15-2 3 2 0 1 6 16 12 4 0
3 JEKA JO15-11 3 1 0 2 3 5 20 -15 0
4 Baronie JO15-7 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

UVV'40 JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pelikaan JO14-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
2 DIA JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drechtstreek JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas JO14-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO14-1 3 3 0 0 9 38 5 33 0
2 Beek Vooruit JO14-1 3 2 0 1 6 27 13 14 0
3 Gloria UC JO14-1 3 1 0 2 3 16 34 -18 0
4 Viola JO14-1 3 0 0 3 0 3 32 -29 0

UVV'40 JO14-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONI JO14-1G 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 Internos JO14-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
3 UVV'40 JO14-2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
4 SV Reeshof JO14-3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 Wernhout JO14-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
6 TSC JO14-3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
7 Gesta JO14-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
8 Beek Vooruit JO14-3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
9 Groen Wit JO14-2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 TSV Gudok JO14-3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 Gilze JO14-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
12 SAB JO14-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
13 Beek Vooruit JO14-2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
14 DIA JO14-3 1 0 0 1 0 0 9 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO14-1 3 3 0 0 9 35 4 31 0
2 DIA JO14-1 3 2 0 1 6 27 5 22 0
3 TSC JO14-2 3 1 0 2 3 15 15 0 0
4 UVV'40 JO14-2 3 0 0 3 0 0 53 -53 0

UVV'40 JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO13-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 Were Di JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Gilze JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 SCO JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 RWB JO13-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
6 SV Reeshof JO13-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
7 UVV'40 JO13-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
8 Hilvaria JO13-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
9 Rijen JO13-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 DIA JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
11 JEKA JO13-2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
12 Baronie JO13-3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO13-1 2 2 0 0 6 6 3 3 0
2 Sarto JO13-2 2 0 1 1 1 2 3 -1 0
3 Gloria UC JO13-1 2 0 1 1 1 3 5 -2 0

UVV'40 JO12-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-1 1 1 0 0 3 16 1 15 0
2 UVV'40 JO12-1 1 1 0 0 3 13 0 13 0
3 Taxandria JO12-1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
4 SV Reeshof JO12-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
5 Were Di JO12-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
6 The Gunners JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bavel JO12-2 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
8 FC Tilburg JO12-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
9 TSV Gudok JO12-2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 Rijen JO12-1 1 0 0 1 0 0 13 -13 0
11 VOAB JO12-1 1 0 0 1 0 1 16 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-2 2 1 0 1 3 8 6 2 0
2 The Gunners JO12-1 2 1 0 1 3 7 6 1 0
3 UVV'40 JO12-1 2 1 0 1 3 5 8 -3 0

UVV'40 JO12-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO12-2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Hoeven JO12-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
3 UVV'40 JO12-2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Beek Vooruit JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Noordhoek JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 De Schutters JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VCW JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zwaluwe JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Virtus JO12-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
10 Kogelvangers JO12-4 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
11 Victoria'03 JO12-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO12-1 3 3 0 0 9 47 0 47 0
2 Bavel JO12-3 3 2 0 1 6 15 14 1 0
3 UVV'40 JO12-2 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
4 TSC JO12-2 3 0 0 3 0 2 44 -42 0

UVV'40 JO12-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO12-3 1 1 0 0 3 9 4 5 0
2 Boeimeer JO12-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 Bavel JO12-4 1 1 0 0 3 6 2 4 0
4 TVC Breda JO12-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
5 Chaam JO12-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
6 Achtmaal JO12-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 Gesta JO12-1G 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 Hoeven JO12-2G 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
9 Groen Wit JO12-3 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
10 Viola JO12-2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
11 UVV'40 JO12-3 1 0 0 1 0 4 9 -5 0
12 DVO'60 JO12-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO12-1 3 3 0 0 9 46 3 43 0
2 Groen Wit JO12-2 3 2 0 1 6 17 19 -2 0
3 TVC Breda JO12-2 3 1 0 2 3 9 20 -11 0
4 UVV'40 JO12-3 3 0 0 3 0 8 38 -30 0

UVV'40 JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO11-1 1 1 0 0 3 13 1 12 0
2 UVV'40 JO11-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
3 Boeimeer JO11-1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
4 Roosendaal JO11-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
5 TSC JO11-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
6 Kapelle JO11-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
7 Madese Boys JO11-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
8 BSC JO11-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
9 Unitas'30 JO11-1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
10 Beek Vooruit JO11-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
11 RBC JO11-2 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
12 JEKA JO11-2G 1 0 0 1 0 1 13 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO11-1 3 3 0 0 9 21 5 16 0
2 JEKA JO11-1G 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 Bavel JO11-1 3 1 0 2 3 5 17 -12 0
4 Groen Wit JO11-1 3 0 0 3 0 7 15 -8 0

UVV'40 JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCO JO11-1 1 1 0 0 3 13 0 13 0
2 Unitas'30 JO11-7 1 1 0 0 3 11 1 10 0
3 UVV'40 JO11-2 1 1 0 0 3 9 3 6 0
4 Neerlandia'31 JO11-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
5 The Gunners JO11-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
6 JEKA JO11-5G 1 1 0 0 3 3 0 3 0
7 DIA JO11-3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
8 Baronie JO11-2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
9 Groen Wit JO11-2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
10 Gloria UC JO11-2 1 0 0 1 0 3 9 -6 0
11 Right'Oh JO11-1 1 0 0 1 0 1 11 -10 0
12 Bavel JO11-3 1 0 0 1 0 0 13 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO11-1 3 3 0 0 9 31 8 23 0
2 UVV'40 JO11-2 3 2 0 1 6 15 13 2 0
3 Groen Wit JO11-3 3 1 0 2 3 7 27 -20 0
4 Gloria UC JO11-2 3 0 0 3 0 9 14 -5 0

UVV'40 JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO10-1 3 3 0 0 9 42 10 32 0
2 Bavel JO10-2 3 2 0 1 6 25 27 -2 0
3 JEKA JO10-2 3 1 0 2 3 15 26 -11 0
4 UVV'40 JO10-1 3 0 0 3 0 13 32 -19 0

UVV'40 JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO10-3 3 3 0 0 9 23 12 11 0
2 JEKA JO10-6 3 2 0 1 6 21 18 3 0
3 Baronie JO10-4 3 1 0 2 3 18 23 -5 0
4 UVV'40 JO10-2 3 0 0 3 0 12 21 -9 0

UVV'40 JO10-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO10-4 3 3 0 0 9 37 3 34 0
2 JEKA JO10-7 3 2 0 1 6 32 14 18 0
3 Baronie JO10-5 3 0 1 2 1 6 28 -22 0
4 UVV'40 JO10-3 3 0 1 2 1 8 38 -30 0

UVV'40 JO10-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO10-6 2 2 0 0 6 23 5 18 0
2 Bavel JO10-5 2 1 0 1 3 6 18 -12 0
3 UVV'40 JO10-4 2 0 0 2 0 5 11 -6 0

UVV'40 JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO9-1 3 3 0 0 9 52 4 48 0
2 WDS'19 JO9-1 3 2 0 1 6 44 6 38 0
3 JEKA JO9-8G 3 1 0 2 3 8 46 -38 0
4 Boeimeer JO9-4 3 0 0 3 0 5 53 -48 0

UVV'40 JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Viola JO9-1 3 3 0 0 9 28 5 23 0
2 Gloria UC JO9-2 3 1 1 1 4 10 12 -2 0
3 JEKA JO9-6G 3 1 1 1 4 11 22 -11 0
4 UVV'40 JO9-2 3 0 0 3 0 9 19 -10 0

UVV'40 JO9-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO9-1 3 3 0 0 9 43 4 39 0
2 Chaam JO9-1 3 2 0 1 6 15 21 -6 0
3 UVV'40 JO9-3 3 1 0 2 3 12 27 -15 0
4 Groen Wit JO9-3 3 0 0 3 0 6 24 -18 0

UVV'40 JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO8-1 3 3 0 0 9 49 1 48 0
2 Baronie JO8-2 3 2 0 1 6 25 16 9 0
3 JEKA JO8-7 3 1 0 2 3 16 21 -5 0
4 DIA JO8-2 3 0 0 3 0 2 54 -52 0

UVV'40 JO8-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO8-2 2 2 0 0 6 35 5 30 0
2 Baronie JO8-3 2 1 0 1 3 10 19 -9 0
3 JEKA JO8-8 2 0 0 2 0 5 26 -21 0

UVV'40 JO8-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO8-9 3 2 1 0 7 22 11 11 0
2 UVV'40 JO8-3 3 2 1 0 7 18 9 9 0
3 Baronie JO8-4 3 1 0 2 3 16 22 -6 0
4 Bavel JO8-2 3 0 0 3 0 9 23 -14 0

UVV'40 JO8-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO8-5 3 3 0 0 9 33 10 23 0
2 DIA JO8-3 3 2 0 1 6 22 23 -1 0
3 UVV'40 JO8-4 3 1 0 2 3 21 21 0 0
4 JEKA JO8-10 3 0 0 3 0 10 32 -22 0

UVV'40 JO7-1



UVV'40 JO7-2



UVV'40 JO7-3



UVV'40 JO7-4 (Trainingsgroep)



JO6-1 (Trainingsgroep)



UVV'40 MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 MO15-1 1 1 0 0 3 13 0 13 0
2 JEKA MO15-1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
3 DIA MO15-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 Sprundel MO15-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 Moerse Boys MO15-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
6 DSE MO15-2 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 Unitas'30 MO15-2 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 Bavel MO15-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
9 UVV'40 MO15-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 Beek Vooruit MO15-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
11 ST Zundert/Wernhout MO15-1 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
12 BSC MO15-1 1 0 0 1 0 0 13 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 MO15-2 3 3 0 0 9 10 3 7 0
2 UVV'40 MO15-1 3 1 0 2 3 9 8 1 0
3 Chaam MO15-1 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
4 DSE MO15-2 3 1 0 2 3 5 10 -5 0

UVV'40 MO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys MO13-1 1 1 0 0 3 17 0 17 0
2 Baronie MO13-1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
3 Gloria UC MO13-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
4 UVV'40 MO13-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
5 Chaam MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijen MO13-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
7 Viola MO13-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
8 TSC MO13-1 1 0 0 1 0 0 10 -10 0
9 SCO MO13-1 1 0 0 1 0 0 17 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 MO13-1 2 2 0 0 6 6 0 6 0
2 TSC MO13-1 2 1 0 1 3 3 3 0 0
3 UVV'40 MO13-1 2 0 0 2 0 1 7 -6 0

UVV'40 MO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit MO11-1 1 1 0 0 3 16 0 16 0
2 VVR MO11-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
3 Baronie MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DIA MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gloria UC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Terheijden MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UVV'40 MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zwaluwe MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijen MO11-1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
11 TSC MO11-1 1 0 0 1 0 0 16 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR MO11-1 3 3 0 0 9 37 7 30 0
2 SC Welberg MO11-1 3 2 0 1 6 17 15 2 0
3 UVV'40 MO11-1 3 1 0 2 3 11 17 -6 0
4 RSV MO11-1 3 0 0 3 0 7 33 -26 0

UVV'40 JO9-4



UVV'40 MO8-1 (trainingsgroep)



Keepers Selectie Senioren



Keepers Bovenbouw



Keepers Onderbouw



Terug naar boven