Home
Vereniging
Vereniging
Contact
Organisatie
Gedragscode
Privacy
Trainingsschema
Teamwear
Gastouders
Veldhuur
Lidmaatschap
Commissies
0. Algemeen Bestuur
1. Voetbal en Opleidingen
Jeugdtrainers ABC
Teamorganisatie
De jeugdopleiding
Wat is voetbal?
Wie zijn onze jeugdspelers?
Indelen jeugdteams
Trainingen
Overstap naar de senioren
Begeleiding
Werving en opleiding jeugdkader
Stageleerbedrijf
Blessurepreventie
2. Vrijwilligers
3. Sportiviteit, Respect & Gezondheid
Arbitrage
Gedrag
Gezondheid
Sociale Veiligheid
4. Accommodatie en Teamwear
5. Automatisering
6. Financieel en Sponsoring
7. Communicatie
8. Activiteiten en Evenementen
Seniorenteams
Zaterdag 1 - Selectie
Zaterdag 2
Zondag 2
Zondag 3
Zondag 4
35+ Veteranen 1
45+ Veteranen 1
30+ Vrouwen 1
Jeugdteams
Minipupillenteams
JO7-1
JO7-2
JO7-3
JO7-4
JO7-5
JO7-6
Pupillenteams
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
Juniorenteams
JO23-1
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO14-1
JO14-2
JO13-1
JO13-2
JO13-3
Meidenteams
Meidenteams
MO20-1
MO17-1
MO15-1
MO13-1
MO13-2
Blessurevrij
Blessurevrij
Sportspreekuur
Blessurepreventie
Afstudeeronderzoek
Webshop
Opleidingen
Opleidingen
Jeugdtrainers ABC
Aftrapbijeenkomst
Avondje Rinus
Voetbalcoach 1
Positief Coachen
Spelbegeleider
Scheidsrechter
Avondje NAC 1
Avondje NAC 2
Avondje NAC 3
Home
Vereniging
+
Vereniging
Contact
Organisatie
Gedragscode
Privacy
Trainingsschema
Teamwear
Gastouders
Veldhuur
Lidmaatschap
Commissies
+
Commissies
0. Algemeen Bestuur
1. Voetbal en Opleidingen
+
1. Voetbal en Opleidingen
Jeugdtrainers ABC
Teamorganisatie
De jeugdopleiding
Wat is voetbal?
Wie zijn onze jeugdspelers?
Indelen jeugdteams
Trainingen
Overstap naar de senioren
Begeleiding
Werving en opleiding jeugdkader
Stageleerbedrijf
Blessurepreventie
2. Vrijwilligers
3. Sportiviteit, Respect & Gezondheid
+
3. Sportiviteit, Respect & Gezondheid
Arbitrage
Gedrag
Gezondheid
Sociale Veiligheid
4. Accommodatie en Teamwear
5. Automatisering
6. Financieel en Sponsoring
7. Communicatie
8. Activiteiten en Evenementen
Seniorenteams
+
Zaterdag 1 - Selectie
Zaterdag 2
Zondag 2
Zondag 3
Zondag 4
35+ Veteranen 1
45+ Veteranen 1
30+ Vrouwen 1
Jeugdteams
+
Minipupillenteams
+
JO7-1
JO7-2
JO7-3
JO7-4
JO7-5
JO7-6
Pupillenteams
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
Juniorenteams
+
JO23-1
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO14-1
JO14-2
JO13-1
JO13-2
JO13-3
Meidenteams
+
Meidenteams
MO20-1
MO17-1
MO15-1
MO13-1
MO13-2
Blessurevrij
+
Blessurevrij
Sportspreekuur
Blessurepreventie
Afstudeeronderzoek
Webshop
Opleidingen
+
Opleidingen
Jeugdtrainers ABC
Aftrapbijeenkomst
Avondje Rinus
Voetbalcoach 1
Positief Coachen
Spelbegeleider
Scheidsrechter
Avondje NAC 1
Avondje NAC 2
Avondje NAC 3
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 09:20
UVV'40 JO13-1JM - JEKA JO13-1
Sportpark Jeugdland
30 mrt. 10:00
VOAB JO12-4 - UVV'40 JO12-3
Sportpark Van den Wildenberg
30 mrt. 10:00
SVC JO11-1JM - UVV'40 JO11-2
Sportpark Hamel
30 mrt. 10:00
Were Di JO14-2 - UVV'40 JO14-2
Sportpark Moerenburg
30 mrt. 10:15
UVV '40 MO13-2 (9-tal) - ST Oosterhout/SCO MO13-2 (9-tal)
Sportpark Jeugdland
30 mrt. 11:00
UVV'40 MO15-1 - RFC MO15-1
Sportpark Jeugdland
30 mrt. 12:50
UVV'40 JO16-1 - DIA JO16-2
Sportpark Jeugdland
30 mrt. 14:15
Unitas'30 MO17-1 - UVV'40 MO17-1
Sportpark De Lage Banken
30 mrt. 14:50
UVV'40 JO19-2 - Gilze JO19-2
Sportpark Jeugdland
30 mrt. 16:55
UVV'40 O23-1 - Drechtstreek O23-2
Sportpark Jeugdland
1 apr. 10:30
UVV'40 2 - ODIO 2
Sportpark Jeugdland
1 apr. 12:40
UVV'40 4 - ZBC'97 3
Sportpark Jeugdland
1 apr. 14:50
UVV'40 2 - Luctor Heinkenszand 6
Sportpark Jeugdland
2 apr. 19:30
OJC ROSMALEN MO20-2 - UVV'40 MO20-1
Sportpark De Groote Wielen
2 apr. 20:15
UVV'40 JO19-1 - Luctor Heinkenszand JO19-1
Sportpark Jeugdland
3 apr. 19:00
UVV'40 MO13-1 - UVV '40 MO13-2 (9-tal)
Sportpark Jeugdland
5 apr. 19:30
UVV'40 45+1 - JEKA 45+3
Sportpark Beukenlaan
5 apr. 20:00
Moerse Boys 45+1 - UVV'40 45+1
Sportpark Beukenlaan
5 apr. 20:00
Blauw Wit'81 VR30+1 - UVV'40 VR30+1
Sportpark De Moer
5 apr. 20:00
Viola 35+3 - UVV'40 35+1
Sportpark Alpheim
5 apr. 20:30
UVV'40 45+1 - VVR 45+1
Sportpark Beukenlaan
5 apr. 20:30
UVV'40 VR30+1 - TSV Gudok VR30+1
Sportpark De Moer
5 apr. 20:30
UVV'40 35+1 - Raamsdonk 35+1
Sportpark Alpheim
5 apr. 21:00
VOAB VR30+1 - UVV'40 VR30+1
Sportpark De Moer
5 apr. 21:00
Terheijden 35+2 - UVV'40 35+1
Sportpark Alpheim
5 apr. 21:30
UVV'40 VR30+1 - Chaam VR30+1
Sportpark De Moer
5 apr. 21:30
UVV'40 35+1 - R.K.S.V. Groen Wit 35+2
Sportpark Alpheim
5 apr. 21:30
Baronie 45+1 - UVV'40 45+1
Sportpark Beukenlaan
6 apr. 08:30
UVV '40 MO13-2 (9-tal) - SC 't Zand MO13-1 (9-tal)
Sportpark Jeugdland
6 apr. 08:30
UVV'40 JO11-3 - Gloria UC JO11-3
Sportpark Jeugdland
6 apr. 08:30
UVV'40 JO10-5JM - Gesta JO10-1JM
Sportpark Jeugdland
6 apr. 08:30
UVV'40 JO9-2 - Oosterhout JO9-1
Sportpark Jeugdland
6 apr. 08:30
UVV'40 JO9-4 - ZIGO JO9-3
Sportpark Jeugdland
6 apr. 08:30
UVV'40 JO8-3JM - TSV Gudok JO8-2
Sportpark Jeugdland
6 apr. 08:30
UVV'40 JO8-2 - Internos JO8-4
Sportpark Jeugdland
6 apr. 08:30
Rijen MO15-1 - UVV'40 MO15-1
Sportpark de Vijf Eiken
6 apr. 08:30
JEKA JO8-4 - UVV'40 JO8-4JM
Sportpark Beukenlaan
6 apr. 09:00
UVV'40 JO7-1 - Baronie JO7-3
Sportpark De Warande
6 apr. 09:00
VOAB JO7-3 - UVV'40 JO7-6
Sportpark Beukenlaan
6 apr. 09:00
VVR JO7-1 - UVV'40 JO7-2
Sportpark De Laguiten
6 apr. 09:00
Madese Boys JO11-3JM - UVV'40 JO11-4
Sportpark De Schietberg
6 apr. 09:20
UVV'40 JO7-6 - JEKA JO7-6
Sportpark Beukenlaan
6 apr. 09:20
UVV'40 JO7-1 - PCP JO7-1
Sportpark De Warande
6 apr. 09:20
Baronie JO7-4 - UVV'40 JO7-2
Sportpark De Laguiten
6 apr. 09:30
JEKA JO10-6 - UVV'40 JO10-3
Sportpark Beukenlaan
6 apr. 09:30
Advendo JO9-2JM - UVV'40 JO9-3
Sportpark Kadijkje
6 apr. 09:40
UVV'40 JO7-2 - JEKA JO7-4
Sportpark De Laguiten
6 apr. 09:40
Molenschot JO7-1JM - UVV'40 JO7-6
Sportpark Beukenlaan
6 apr. 09:40
TSC JO7-2 - UVV'40 JO7-1
Sportpark De Warande
6 apr. 09:45
UVV'40 MO13-1 - Neerlandia'31 MO13-1
Sportpark Jeugdland
6 apr. 09:45
UVV'40 JO7-3 - Baronie JO7-2
Sportpark Jeugdland
6 apr. 09:45
UVV'40 JO12-3 - Beek Vooruit JO12-1
Sportpark Jeugdland
6 apr. 09:45
UVV'40 JO12-1 - DIA JO12-1
Sportpark Jeugdland
6 apr. 09:45
UVV'40 JO11-2 - Zundert JO11-1JM
Sportpark Jeugdland
6 apr. 10:00
VOAB JO13-3 - UVV'40 JO13-2
Sportpark Van den Wildenberg
6 apr. 10:00
VOAB JO7-1 - UVV'40 JO7-4
Sportpark Van den Wildenberg
6 apr. 10:00
Gesta JO7-2JM - UVV'40 JO7-5
Sportpark Beukenlaan
6 apr. 10:00
Sarto JO12-3 - UVV'40 JO12-4
Sportpark Westend
6 apr. 10:00
Chaam JO11-1 - UVV'40 JO11-1
Sportpark Groot Heivelt
6 apr. 10:05
TSC JO7-1 - UVV'40 JO7-3
Sportpark Jeugdland
6 apr. 10:15
Boeimeer JO9-1 - UVV'40 JO9-1
Sportpark Heksenwiel
6 apr. 10:15
DIA JO8-4 - UVV'40 JO8-1
Sportpark De Gouwen
6 apr. 10:20
UVV'40 JO7-5 - JEKA JO7-5
Sportpark Beukenlaan
6 apr. 10:20
Olympia'60 JO7-1 - UVV'40 JO7-4
Sportpark Van den Wildenberg
6 apr. 10:25
UVV'40 JO7-3 - JEKA JO7-8
Sportpark Jeugdland
6 apr. 10:40
UVV'40 JO7-4 - Sarto JO7-6
Sportpark Van den Wildenberg
6 apr. 10:40
Internos JO7-3 - UVV'40 JO7-5
Sportpark Beukenlaan
6 apr. 11:00
Wernhout JO12-1 - UVV'40 JO12-2
Sportpark v.v. Wernhout
6 apr. 11:00
Neerlandia'31 JO10-2 - UVV'40 JO10-4
Sportpark Neerlandia'31
6 apr. 11:15
UVV'40 JO14-2 - Sarto JO14-2
Sportpark Jeugdland
6 apr. 11:15
UVV'40 JO13-3 - VOAB JO13-6
Sportpark Jeugdland
6 apr. 11:15
UVV'40 JO13-1JM - Halsteren JO13-1
Sportpark Jeugdland
6 apr. 12:00
Nieuwkuijk JO14-1JM - UVV'40 JO14-1
Sportpark Nieuwkuijk
6 apr. 12:30
Sliedrecht JO17-1 - UVV'40 JO17-1
Sportpark De Lockhorst
6 apr. 13:00
UVV'40 JO16-1 - Sarto JO16-4
Sportpark Jeugdland
6 apr. 13:00
UVV'40 MO17-1 - Moerse Boys MO17-1
Sportpark Jeugdland
6 apr. 13:15
Gilze JO15-2 - UVV'40 JO15-1
Sportpark Verhoven
6 apr. 14:45
SC 't Zand O23-5 - UVV'40 O23-1
Sportpark Bijstervelden
6 apr. 15:00
UVV'40 1 - SSC'55 1
Sportpark Jeugdland
6 apr. 15:00
UVV'40 JO17-2 - VCW JO17-1
Sportpark Jeugdland
6 apr. 15:00
VOAB JO19-4 - UVV'40 JO19-2
Sportpark Van den Wildenberg
6 apr. 16:00
SV Reeshof 2 - UVV'40 2
Sportpark Campenhoef
7 apr. 10:30
UVV'40 2 - Terheijden 3
Sportpark Jeugdland
7 apr. 12:00
DIA 3 - UVV'40 3
Sportpark De Gouwen
7 apr. 12:00
ZBC'97 3 - UVV'40 4
Sportpark Bakestein
9 apr. 18:30
BSC MO13-1 - UVV'40 MO13-1
Sportpark Vierhoeven
10 apr. 20:15
UVV'40 MO20-1 - DSC MO20-1
Sportpark Jeugdland
13 apr. 08:30
UVV '40 MO13-2 (9-tal) - VV Trinitas Oisterwijk MO13-2 (9-tal)
Sportpark Jeugdland
13 apr. 08:30
UVV'40 JO10-4 - JEKA JO10-4
Sportpark Jeugdland
13 apr. 08:30
UVV'40 JO10-3 - TSC JO10-5
Sportpark Jeugdland
13 apr. 08:30
UVV'40 JO9-3 - Baronie JO9-5
Sportpark Jeugdland
13 apr. 08:30
UVV'40 JO9-1 - Rijen JO9-1
Sportpark Jeugdland
13 apr. 08:30
UVV'40 JO8-4JM - R.K.S.V. Groen Wit JO8-1
Sportpark Jeugdland
13 apr. 08:30
UVV'40 JO8-1 - Neerlandia'31 JO8-2
Sportpark Jeugdland
13 apr. 08:30
JEKA JO10-7 - UVV'40 JO10-5JM
Sportpark Beukenlaan
13 apr. 08:30
Unitas'30 JO8-5 - UVV'40 JO8-2
Sportpark De Lage Banken
13 apr. 09:00
DIA MO13-1 - UVV'40 MO13-1
Sportpark De Gouwen
13 apr. 09:00
Chaam JO8-1 - UVV'40 JO8-3JM
Sportpark Groot Heivelt
13 apr. 09:20
UVV'40 JO7-3 - TSC JO7-1
Sportpark TVC Breda
13 apr. 09:30
UVV'40 JO15-1 - Beek Vooruit JO15-3
Sportpark Jeugdland