Programma

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 01-04-2020 afgelast     Dongen JO17-5 - UVV'40 JO17-1
  • 03-04-2020 afgelast     UVV'40 VR30+1 - Neerlandia'31 VR30+1
  • 03-04-2020 afgelast     The Gunners VR30+2 - UVV'40 VR30+1
  • 03-04-2020 afgelast     WDS'19 35+2 - UVV'40 35+1
  • 03-04-2020 afgelast     UVV'40 35+1 - RSV 35+2
  • 03-04-2020 afgelast     Bavel VR30+1 - UVV'40 VR30+1
  • 03-04-2020 afgelast     SAB 35+1 - UVV'40 35+1
  • 03-04-2020 afgelast     UVV'40 35+1 - The Gunners 35+2
  • 04-04-2020 afgelast     JEKA JO11-8G - UVV'40 JO11-2
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO9-4G - VCW JO9-1
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 MO11-1 - Groen Wit MO11-1
  • 04-04-2020 afgelast     Rijen MO11-2 - UVV'40 MO11-2
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO9-3 - DSE JO9-1
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO8-2 - Baronie JO8-5
  • 04-04-2020 afgelast     RFC JO10-4 - UVV'40 JO10-4
  • 04-04-2020 afgelast     Sarto JO10-1 - UVV'40 JO10-1G
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO7-1 - GSBW JO7-1
  • 04-04-2020 afgelast     Alliance JO13-1 - UVV'40 JO13-1G
  • 04-04-2020 afgelast     DIA JO7-2 - UVV'40 JO7-2
  • 04-04-2020 afgelast     Internos JO10-1 - UVV'40 JO10-2G
  • 04-04-2020 afgelast     Gloria UC JO8-1 - UVV'40 JO8-3
  • 04-04-2020 afgelast     Gloria UC JO7-2 - UVV'40 JO7-3
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO12-2 - DVVC JO12-2
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO9-2 - SEOLTO JO9-1
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO11-1 - SAB JO11-2
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO10-3 - Chaam JO10-1
  • 04-04-2020 afgelast     WDS'19 JO9-2 - UVV'40 JO9-5M (MO9-1)
  • 04-04-2020 afgelast     WDS'19 JO8-1 - UVV'40 JO8-4
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 MO15-1 - Chaam MO15-1
  • 04-04-2020 afgelast     SCO JO13-1 - UVV'40 JO13-2G
  • 04-04-2020 afgelast     EBOH MO15-1 - UVV'40 MO15-2
  • 04-04-2020 afgelast     Terheijden JO8-1 - UVV'40 JO8-1
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 MO13-1 - NEO'25 MO13-1
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO15-2G - Zundert JO15-1G
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO15-1 - Groen Wit JO15-1
  • 04-04-2020 afgelast     Neerlandia'31 JO16-1 - UVV'40 JO16-1
  • 04-04-2020 afgelast     TSC JO19-4 - UVV'40 JO19-2
  • 04-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO17-3 - UVV'40 JO17-3
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO15-3 - Dongen JO15-4
  • 04-04-2020 afgelast     DIA JO17-3 - UVV'40 JO17-2
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO17-1 - VV Trinitas Oisterwijk JO17-2
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 2-ZA - Moerse Boys 2
  • 04-04-2020 afgelast     UVV'40 JO19-1 - Roosendaal JO19-2
  • 05-04-2020 afgelast     UVV'40 6 - HZ'75 1
  • 05-04-2020 afgelast     Oosterhout 5 - UVV'40 5
  • 05-04-2020 afgelast     UVV'40 2 - ZBC'97 2
  • 05-04-2020 afgelast     DIA 4 - UVV'40 3
  • 05-04-2020 afgelast     Oosterhout 1 - UVV'40 1

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 01-04-2020 afgelast Dongen JO17-5 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 157385 Sportpark De Biezen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 01-04-2020 afgelast Dongen JO17-5 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 157385 Sportpark De Biezen - -

Terug naar boven