Op 2e pinksterdag, maandag 29 mei, speelt het eerste elftal van UVV’40 alweer de laatste wedstrijd van de reguliere competitie in vierde klasse C. In een rechtstreeks duel thuis op Jeugdland tegen PCP spelen onze jongens voor de 8ste plaats.
Bij een gelijkspel of verlies spelen we nacompetitie. Het resultaat van de nacompetitie heeft geen invloed voor ons elftal na de beslissing afgelopen maand van onze leden om vanaf volgend seizoen op zaterdag te gaan voetballen met het eerste elftal. Op zaterdag is de vierde klasse de laagste klasse en is er geen vijfde klasse.
Met mogelijk de laatste wedstrijd neemt UVV’40 ook afscheid van een generatie spelers die promoveerden naar derde klasse en zich enkele jaren in derde klasse hebben gehandhaafd.
Wij danken Sjef, Oscar, Jari, Gijs, Jaap, Dennis, Ruud, Djessie, Maikel, Jeroen, Thomas en Sebastian en Sjoerd voor hun mooie bijdragen afgelopen seizoenen aan onze prachtige familieclub en wensen hun veel succes! Tot weerziens op Jeugdland!