• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    17 okt.Philippine 1 - UVV'40 13 - 0
    17 okt.UVV'40 5 - Boeimeer 23 - 2
    17 okt.UVV'40 7 - Riel 32 - 2
    17 okt.Baronie 9 - UVV'40 63 - 3
    17 okt.VVR 3 - UVV'40 22 - 2
    17 okt.UVV'40 4 - Riel 21 - 4
    16 okt.JEKA JO19-5 - JO19-22 - 2
    16 okt.UVV'40 2 - SCO 53 - 2
    16 okt.JO19-1 - DIA JO19-12 - 3
    16 okt.O23-3 - RFC O23-12 - 2
    16 okt.ZIGO JO19-1 - JO19-34 - 2
    16 okt.Baronie MO17-2 - MO17-12 - 10
    16 okt.JO17-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO17-11 - 4
    16 okt.O23-2 - Dubbeldam O23-11 - 4
    16 okt.JEKA JO11-2JM - JO11-12 - 6
    16 okt.SC 't Zand MO15-2 - MO15-10 - 8
    16 okt.JO17-2 - Alliance JO17-1
    16 okt.JO17-3 - SAB JO17-14 - 3
    16 okt.JO19-4 - Chaam JO19-16 - 0
    16 okt.JO15-1 - VVR JO15-13 - 1
    16 okt.JO11-2 - Baronie JO11-68 - 4
    16 okt.UVV'40 MO13-2 - Gloria UC MO13-11 - 1
    16 okt.Kozakken Boys JO14-1 - JO14-11 - 3
    16 okt.JO12-3 - Baronie JO12-46 - 4
    16 okt.UVV'40 JO12-1 - BSC JO12-13 - 3
    16 okt.Bavel JO12-2 - JO12-23 - 2
    16 okt.Bavel JO15-4 - JO15-20 - 6
    16 okt.JO13-1 - Gesta JO13-1JM1 - 5
    16 okt.JEKA JO13-8 - MO13-10 - 8
    15 okt.45+1 - Bavel 45+13 - 0
    15 okt.UVV'40 35+2 - Advendo 35+10 - 3
    15 okt.35+1 - Chaam 35+21 - 2
    15 okt.UVV'40 VR1 - Hoeven VR10 - 0
    15 okt.Rijen 45+1 - 45+1 1 - 0
    15 okt.45+1 - TSC 45+15 - 0
    15 okt.Viola 35+1 - 35+11 - 1
    15 okt.Alliance VR1 - UVV'40 VR10 - 0
    15 okt.VR30+1 - TSC VR30+13 - 0
    15 okt.35+1 - Schijf 35+13 - 0
    15 okt.UVV'40 VR1 - SAB VR10 - 0
    15 okt.UVV'40 35+2 - DIA 35+20 - 3
    15 okt.JEKA 45+2 - 45+1 4 - 0
    15 okt.Gloria UC 35+1 - 35+10 - 1
    15 okt.Terheijden VR30+1 - VR30+11 - 1
    15 okt.Sprundel VR1 - UVV'40 VR14 - 0
    15 okt.Baronie 35+2 - UVV'40 35+23 - 0
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 okt. 19:00UVV'40 JO9-3JM - TSC JO9-4JMSportpark Jeugdland
    20 okt. 20:30UVV'40 JO19-1 - VVR JO19-1Sportpark Jeugdland
    23 okt. 08:30UVV'40 MO13-1 - Baronie JO13-4Sportpark Jeugdland
    23 okt. 09:30R.K.S.V. Groen Wit MO13-2 - UVV'40 MO13-2Sportpark Haags
    23 okt. 09:30UVV'40 JO12-2 - JO12-1Sportpark Jeugdland
    23 okt. 09:30Trainingsteam JO6 - Trainingsteam JO6Sportpark Jeugdland
    23 okt. 10:00UVV'40 JO14-1 - Alblasserdam JO14-1Sportpark Jeugdland
    23 okt. 11:15Sarto JO13-6 - UVV'40 JO13-1Sportpark Westend
    23 okt. 11:45UVV'40 JO17-1 - Rijen JO17-1Sportpark Jeugdland
    23 okt. 13:00UVV'40 MO17-1 - JEKA MO17-1Sportpark Jeugdland

    Complete programma

  • Nieuwsoverzicht

    3 van pagina 4